Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heya. Zuppy11
Numele meu e Bianca. Mi se zice Miss Too Cool Too Care, nu e tocmai porecla mea favorita, but chiar nu-mi pasa ce crede lumea despre mine. 4 Am 14 ani, the little meee. I know, I know. Zuppy05
Vreau sa devin actrita. :chuu:
Urasc Romania. :grr:
Nu mi-e frica sa imi spun parerea, oricat de imatura ar fi ea. 21 Si de obicei replicile mele sunt super imature, credeti-ma.
Sunt foarte incapatanata... sunt gen 'Never give up. Try again and again and again. Die trying.' :yada:
Oooh, and I'm a dreamer. :chuu:
Btw, the site is just great, no mistakes around here. 3
Bye. :bye:

Later edit: Oh, and please call me May.
Bine ai venit pe Animezup, Motoko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Bianca , 2X Anca sau ceva ? 21 diva mica care esti too cool to care auzi tu , apropo diva mica vezi ca ti s-a strecurat un " O " in plus 3 , de ce urasti romania ? in orice caz , vreau sa-ti vad replicile imature cu care te lauzi 3 Hai traiasca si daca ajungi actrita Smile sa ma chemi si pe mine la concert 21 distractie placuta p-aici .
Hey, Bianca [ lol, scrisesem Bianaca 21], bine ai venit pe aici ^_^
Asa, in afara de sufocantul bine ai venit si etc, vreau sa-ti spun urmatoarele lucruri:
1. nici mie nu-mi place Romania, dar n-am ce face.
2. Imi place nikul21
3. Intrebari:
a. Manga/Anime [ de ce una de ce cealalta si niste exemple pe acolo]
b.Ce zodie esti?
c.106 Daca vezi o pitzi impiedecandu-se pe strada care e primu lucru care iti trece prin cap?
Si d 21 cum crezi ca ar arata Guta in varianta anime? 24
Hey.
@Sucre - Ugh.. mersi, cred. Da' nu-s o diva. Zuppy12 Am zis ca nu-mi prea place porecla si nu as fi amintit-o aici, dar ma gandeam sa fiu sincera. Scuze pt. 'O'-ul in plus. 21

@MaDyY - Mersi mult. :]
Nici eu nu fac mare lucru. Calatoresc mult ca sa scap de pe aici, dar am scoala asa ca nu pot tot timpul. 4
a) Anime <3333 pt. ca .. e tare. Nu stiu. 21
Imi plac.. uh.. multe.. Bleach, Death Note, Paradise Kiss, Hell Girl, Chobits si multe multe altele.
Manga <3333 din nou pt. ca e tare. Citesc ce apuc, ce gasesc, ce imi place. 4
b) Balanta. 4
c) Gandul ar fi 'Frate...' , but reactia, God, as fi pe jos. 21