Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

For you...

#61
Buna! Imi place foarte mult ficul vostru mai ales ca este cu Gaara:X Imi place atitudinea lui si faptul ca este gelos:X Ideea e originala, chiar imi place, foarte mult! Deci pur si simplu nu pot sa o suport pe mama Sakurei... e extrem de enervanta. Si... mi-a placut faza in care tatal lui Gaara ii dadea sa manance. M-a bufnit rasul cand am citit!
In fine. Imi place felul vostru de a descrie si va completati una pe alta perfect. va felicit! Cu figurile de stil stati bine, doar ca, dialogul mi se pare putin-doar putin- sec.
Pai... abea astept continuarea si sper ca o veti posta cat de curand deoarece m-ati lasat in suspans.
Bye si spor la scris:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#62
Va spun ca am citit de mult ficul vostru dar atunci nu prea lasam comentarii la ficuri, doar citeam. Ideea imi place foarte mult, si e cu Gaara :X . Inceputul a fost interesant si mi-a placut si cand au fost probleme cu Kiba, si plecarea pentru doi ani a lui Gaara .
Cu modurile de expunere stati bine, imi place. Va asemanati la stilul de scris, ceea ce face ca totul sa fie in echilibru.
Vad ca dupa o lunga absenta ati decis sa il continuati, eu una credeam ca ati renuntat. Astept urmatoarele capitole, daca vor fi, si cred ca va aparea peste cateva saptamani, sau luni...


[Imagine: bloody62.jpg]

#63
da am trecut si eu pe aici. Mi-a placut foarte mult capitolul si abea astept continuarea. Bafta in continuare. pupici
bey bey bey



May fic: Dragostea ta sau fericirea celolarti? com plizz
My fic:
Dragoste ta sau fericire celorlalti?
Tablete de ciocolata amara( in colaborare cu lilicycutza^_^ si LemoCandy)


comuri plizz:pls:



Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
ÃŽl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!!!


#64
O_O mi-a luat 2 zile sa citesc tot
dar sa lasam asta deci sa incepem:
descrierea e buna( ma rog nu prea ma pricep la asta ca eo habarnam ce inseamna aceea descriere:)))
dialog e la locul lui( al meu e mooolt di tot :)))
si numai continui ca deja intru in treburi la care nu ma pricep
astept sa postati next-ul

P.S.- sa ma anuntati ji pe mn cand il postati :)
Stiu ca stii ca stiu ca el stie ca noi nu stiam,dar noi stim ca se preface si ca stie ca noi stim ca el nu stie, dar noi stiam ca defapt stie.
Logic nu?Defapt ca sa fie logic trebuie sa-mi intelegi logica,caree logic ca-ai logica,deci imi intelegeti logica logica.

[Imagine: 6486781.png][Imagine: 6820207.png]
http://macsimania.myfreeforum.ro/f1-primul-forum

#65
Wow......este un fic exceptional...il ador!!!Descrierea ,dialogul,naratiunea sunt perfecte... nu am ce comenta.....
Sakura cu Gara fac un cuplu estraordinar!
Sunteti geniale !Ati realizat un fic mirific!
Sa puneti mai repede next-ul ...ca stau cu sufletul la gura sa vad ce o sa se intample(sper ca sakura sa fac o fetita)
Bafta la scris....Bye-Bye

#66
Imi cer scuze ca nu am mai aparut pe aici .... Nu am mai intrat de mult pe zup si mai ales sa vad de ficuri sau asa. Am citit capitolele si mi=au placut foarte mult. Interesanta ideea sa o aduceti si pe mama lu Gaara in actiune. Pentru inceput pare o femeie buna dar sa vedem ... Actiunea a fost placuta la citit. Sicer au fost cateva greseli de tastare ... un space uitat ca de exemplu pe la sfarsitul ultimului capitol. In rest totul a fost bine. ALte greseli nu am vazut. Am spus au fost vreo doua.
Pai ce as mai putea spune? Daca nu ma insel este randul lu Manu sa puna capitolul si de abia astept sa vad ce se mai intampla :x
Puff nu mai stiu ce sa zic :-? nu am prea avut inspiratia sa imi fac un discurs mai infloritor:]]
Pai va pot ura doar succes la scris si la scoala/liceu

Capu'Chuu
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#67
buna..comentez la sfarsit..in fine sa revenim la oile noastre...am citit tot :study: si acum sa-mi spun parerea :smart: felicitari,mi-a placut foarte foarte mult chiar daca nu a fost sasusaku.Bun...descriere din plin, replici foarte amuzante nu mai puteam de ras la unele =)). Chiar mi-a pacut si mai ales k l-ai facut pe gara un tip romantic si ca ii vorbea in franceza sakurei,cat de romantic..vreau si eu un prieten asa 8->. Sa ne calmam...pune mai repede nextu..ks curioasa,oare ce plan pune la cale mama sakurei si mama lui gara ce mai vrea...."? sper sa nu intervina in relatia celor 2 si sa le-o distruga..k ma ocup eu de ele :die::??
repede cu nextu :bye:

#68
Nici nu ştiţi de când caut fic`ul ăsta ! [-( L`am citit demult, dar am uitat unde îl găsesc.
Nemaifiind fană FF Naruto, fic`ul ăsta îmi place chiar mult 8-> În primul rând, ideea e originală, nu ca majoriatea fic`urilor de pe aici [ SasuSaku ofc ] în care e tot aceeaşi poveste banală. Revenind.
1. Descrierea nu e plecată cu colinda, dar uneori cam săriţi peste ea şi treceţi direct la acţiune.
2. Acţiunea e potrivita, aşa cum trebuie.
3. Greşeli de tastare mai văd, dar un chiar aşa de multe. Mai uitaţi`vă înainte de a posta capitolul şi vedeţi unde a`ţi greşit, dar cred că deja ştiţi cum se procedează.
4. Puneţi continuarea ! :))
[Imagine: Hm757.png]





#69
astept nextu si stiu ca mai e si scoala dar va rog sa-l puneti mai repede..........sunt fana voastra nr2 sau 3 ca 1 nu cred ca mai pot; e printre putinele ficuri sakugara care a stiut sa abordeza tema !
mult succes in continuare!

#70
Deci citesc ficul acesta inca de la primele capitole si mi-a placut la nebunie
Este unul fin ficurile mele preferate nu am ce spune
Ideea este originala, plina cu de toate,a la unele parti am ras cu lacrimi, la altele m-am intristat, deci e super.
Descrierea imi place, dialogul nu e sec iar eu vreau nextul cat mai repede va rog mult de tot.
Este foarte frumos ficul si va zic ca astept nextul de foarte mult timp si nu stiu cat mai pot astepta.
Va felicit pentru acest fic minunat pe care l-ati facut, si suntem cu toti nerabdatorisa aflam ce se va mai intampla in continuare, felicitari :zuppy11:
Aduceti nexul va rugam :*




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)