Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

For you...

#21
tresar si ma fac alba ca varul,ori mai rau ......pana acuma se facea rosie s-a schimbat mult
si nu a facut sex.... ce chestie

nu a mai facut///// nu a mai facut-o

Va da-ti seama ca era sa fiu violata in cel mai urat mod///// eu vroiam detalii dak nu se poate ;;)

ne-am mutat singur ......////// ne-am mutat singur(i)

Era Gaara. Adormise. De ce pe mine?/////// asta mi-a placut rau

se imbarata ///// se imbata

L-am intins pe pat si m-am asezat si eu langa el. /////////// deci a reusit sa il duca
,dar daca ai sa imi dai un pahara de apa////////////,/spatiu/dar daca ai sa imi dai un pahara/r/de apa

Nu,ca nu stau mult,dar daca ai sa imi dai un pahara de apa!imi spuse acesta.I-am dat paharul de apa si acesta l-a baut dintr-o suflare //// aici ar fi trebuit sa scrii de la capat

continurea ///// m-am saturat sa comentez las ca le mai vezi u


nu pot sa ma abtin l aud ofteaza si vreau sa-l imbratisez pe la spate, dar el se ridica si imi spune ca se duce sa-mi faca un ceai pentru a se calma si iesi din camera =))
///// ii face un ceai ei ca sa se simta el bine ... asta e tare
astept urmatorul capitol
apropo o tin cu a mea eu zic totusi daca a marcat-o atat pe sakura faza c violul ar trebui sa povestesti poate bagi intr-un vis de al ei mi se pare destul de captivant

#22
hop am venit si eu :-" [ da stiu sunt intarziata :-w Tekami is a big big lazy] etoo ... frumos capitol ,naratiune ai si se imbina armonios cu descrierea ,dialogul nu este sec si e bine plasat , actiunea nu-i fugartia de nimeni , e bine , am vazut ceva greseli [cine nu are xD ]
(24-01-2010, 06:30 PM)Naraku no hana A scris: Am plecat amandoua catre casa, eu cu Gaara ne-am mutat singur intr-un apartament micut in centrul orasului

nu singur ci singuri ,
(24-01-2010, 06:30 PM)Naraku no hana A scris: cum nimeni nu a mai facut.
cum nimeni nu a mai facut-o , pe astea le-a remarcat si Katyღ ... umm am mai vazut ceva :
(24-01-2010, 06:30 PM)Naraku no hana A scris: Mama mea vroia sa mă duc
nu vroia ci voia de la verbul ''a voii '' , nu am mai vazut si alte greseli de tastare , gramatica sau mai stiu eu ce nu am stat sa le urmaresc ....
Observ ca Gaara s-a mai maturizat putin , la fel si Sakura si varsu' atunci s-a gasit sa vina :-w [hai ca aberez ] te/va las , fan nr. 3 was here \:d/
P.S: acum ai 4 comenturi nu 3 ci 4 ;;)
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#23
mersi mult pentru comentari. Deci 3 comentari minim si aveti nextul, apropo, acest capitol are avertizare. +16 sau +18. Una din doua:-"
Deci lectura placuta:P

Capitolul X

Stăteam la masa rotunda din bucătărie si gustam dintr-o cana albastra, ceaiul de menta. Încercam sa mă calmez. Poate ar trebui sa numai fiu atât de gelos, dar nu puteam. De aceea am ales sa fiu in liceu cu o fata doar o noapte si gata. Aud nişte paşi pe laminate si apoi pe gresia alba din bucătărie. Îmi ridic privirea si o vad pe Sakura, cu camasa pe jumătate descheiata, arătându-si sutienul negru, care ii ţinea in frâu sânii mari si moi. Ochii inca ii erau roşi de la plâns si avea dare pe obraz, de la lacrimile vărsate pentru prostia mea.
- Gaara, putem vorbi, dar fara sa te enervezi? Ma întreba puţin temătoare.
Ii fac semn sa stea jos si ea – spre surprinderea mea – se aşeza in braţele mele. Acest lucru nu a mai făcut niciodată, decât eram împreuna. Ce vrea sa facă?
- Ce s-a întâmplat Cherry Blossom(1)? O întreb, privind-o in ochii de smarald.
- Gaara vreau sa mă faci acum a ta, îmi spuse ea dintr-o suflare roşind uşor in obraji si lasandu-ma pe mine mut.
- Frumoasa gluma, n-am ce spune. Acum pe bune ce vrei sa-mi spui ingérer(2)? O intreb eu sceptic.
- Vreau sa facem sex, Gaara, vreau sa ma faci a ta acum ! Tipa rozalia si eu am inteles ca nu glumea.
Buzele mele formara un sarut usor, timid netipic mie si am sarutat-o pe buzele senzuale. Limba mea intra in gura ei si incepu s-o cerceteze. O iau in brate si o duc in dormitor. Am rupt sărutul sa vad pe unde merg. Când am ajuns in dormitor, am pus-o uşor pe pat si mi-am dat jos tricoul negru si blugii albaştri, apoi m-am pus peste ea. Am început sa-i sarut gatul fin, in timp ce ii deschideam delicat camasa. Mi-am băgat o mana pe la spatele ei si am ridicat-o, scoţându-i camasa si deschindu-i sutienul. Ii scot si sutienul si încep sa-i sarut sânii mari si moi. Sfârcurile întărite, erau supte, muscate uşor si invartite de gura mea. Sakura scoase un mic scâncet de durere, când am muscat-o un pic mai tare de unul dintre sfârcuri.
Am început sa cobor cu sărutările, pe abdomen si ii deschid fermoarul de la fusta si o dau jos, urmata de bikini negri, care ateriza undeva prin camera, cred ca pe cleanta de la uşa… Ii despart picioarele si încep sa mă joc cu zona intima a tinerei. Limba lingea si se baga in acel loc întunecos si umed, facand mişcări de du-te-vino uşoare, facand-o sa geamă de plăcere. După puţin timp, acel loc se uda destul de bine si eu mi-am dat jos boxeri si îmi pun pe „Jerry” un prezervativ, pentru a nu avea surprize neplăcute. Îl potrivesc si o sarut pe Sakura pe buze, apăsat.
O pătrund dur si tare si ea isi arcui spatele de durere si scoase un mic ţipat de durere. Mai mă împing o data in ea si intru cu totul. Pe interiorul coapsei fetei, isi făcu apariţia mici firicele de sânge, arătând ca fecioria ei, a fost luata… de mine. Vad ca doua perle isi făcu apariţia din coada ochiului, pe care le-am furat cu buzele. Încep sa fac miscari de du-te-vino, calculate si uşoare, sa nu o doară atât de tare. Gemetele de durere fura înlocuite de cele de plăcere.
- Un… pic mai… adânc, îmi şopti Sakura printre gemete de plăcere.
Zâmbesc pervers si o pătrund mai adânc, facand-o sa-si arcuiască spatele de durere. Pe corpurile noastre se aşternu un strat fin si lipicios de transpiraţie. După o ora, simt cum îmi vine si mă împing tare si mă eliberez. Îmi pun capul pe pieptul ei si încerc sa-mi controlez respiraţia. Amândoi respiram scandanta, din cauza efortului pe care l-am depus. Îmi ridic capul si o privesc in ochii si ea îmi zâmbi uşor timid. O sarut pe buze apăsat. Ma ridic de pe tânăra si mă duc la baie. Arunc prezervativul in W.C. si trag apa. Ies din baie si îmi iau pe mine boxeri. Ma pun din nou in pat si o iau in braţe. Rozalia îmi puse capul pe pieptul meu si începu sa facă cerculeţe cu un degete.
- Gaara, eşti cel mai bun, îmi spuse pe un ton ruşinos si jos.
- Ştiu, spun plin de mine. Hai sa dormim, ca mâine mă duc la Academie.
- Am si eu mâine şcoala, dar înainte sa dormim, îmi spui ceva in franceza?
- M-ai auzit de „n” ori vorbind franceza si mă mir ca nu ti s-a urat. Auzi peste tot franceza, pe strada, la T.V., radio si lista poate continua si acum vrei si pe mine sa mă auzi.
- Tu ai un accent mai diferit de aia. Aia vorbesc rarait si pe nas, si nu înţeleg nimic, dar tu vorbeşti clar si accentuezi foarte bine cuvintele si in plus te pricepi la cuvinte, îmi mai spuse si la ultima faza încep sa rad.
- In clasa a noua, a zecea si un pic din a unşpea, fetele îmi spuneau ca mă pricepeam mai bine la pat decât la cuvinte, dar iţi fac pe plac, spun si tac câteva minute, pentru a mă gândi la ce o sa-i spun. T’aimer l’âme et vouz allez adorer pour l’éternité, mon amour(3), ii spun si apoi ne-am acoperit cu plapuma.
Ma săruta gingaş pe buze si îmi urează noapte buna si se întoarce cu spatele la mine. Ii şoptesc in ureche noapte bune si apoi o pup delicat pe gat. O imbratisez si îmi îngrop fata in parul ei, mătăsos si catifelat, care acum era pana la jumătatea spatelui. Eram foarte fericit, ca am făcut-o a mea si numai a mea si nu am s-o împart cu nimeni. Poate acum mă v-a acompania când voi face dimineaţa dus sau… stai drace, ca eu mă trezesc la sase, ca am ore de la şapte si ea la şapte ca are ore de la opt si in plus, mi se rupe sufletul s-o trezesc, doar s-o am cu mine la dus. Oftez o data si mă scufund intr-un somn fara vise sau mă rog…


Dex:
Cherry Blossom = floare de cireÅŸ
Ingérer = ingeras
T’aimer l’âme et vouz allez adorer pour l’éternité, mon amour = Te iubesc din suflet si te voi iubi pentru eternitate, dragostea mea

#24
sunt prima......uraaaa
ca de obicei descrierea si dialogul sunt bune,alceva nu am ce zice despre ele
noul capitol e foarte fierbinte, ma bucur ca Sakura a avut insfarsit curajul sa se daruiasca brunetului
ma mir ca ii place asa de mult cum vorbeste in franceza, chiar daca franceza e foarte pasionala, dupa cum a zis si el dupa atata timp cred ca te-ai satura sa auzi in fiecare zi, iar si iar
si faza:Un...pic mai... adanc,imi sopti Sakura printre gemete de placere.Sincer nu credeam sa o aud din gura Sakurei ,cel putin prima data dar asta inseamna ca il iubeste chiar mult, asa ca spor la "lucru" in continuare
ce pot sa mai zic ca abia stept nextul, asa ca spor la scris si repede nextul

#25
Mereu trebuie sa mi-o ia cineva-nainte?>< yea acum am observat ca ai pus capitolul 10, da pai ce sa zic :-?? ai narat si descris frumos, dialogul este plasat bine, nu este sec, am vazut ceva greseli gen:
care ateriza//care au aterizat; doua perle isi facu //isi facura; noapte bune//nopate buna; cu un degete//cu degetele... mai erau si altele dar nu le mai gasesc. nu am inteles propozitia asta: << Rozalia îmi puse capul pe pieptul meu si începu sa faca cerculete [...]>> cum adica ? ia luat capul lui si ii la pus pe pieptul lui? enfin*greseli de gramatica nu am vazut sau cel putin nu m-am uitat dupa ele. Capitolul a fost unul destul de incins [ ca sa zic asa] si in sfarsit au facut-o,incepusem sa cred ca Sakura e o adepta yuri [ xD] da... cam atat :-?? te/va las ;;) huugis
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#26
Hallo.Cum era de asteptat din partea ta manu..un fic extraordinar cu idei originale capabile sa capteze atentia si sa te faca sa stai benoclata (ca mn) cu ochii in monitor :))..Imi place ideea SakuGaara :X..Dar partea asta cu dragostea dintre ei va avea problme..spre exemplu de ce o paraseste Gaara?..Not fair....Te astept cu nextu si presupun ca o sa aflu pe parcurs raspunsul ...Gambate.
Ja ne!

#27
OllA!!!
Frumos capitol, ador ficul vostru - la nebunie.
Imi place de Gaara alias genul de baiat tandru si afectuos cu Sakura dar dur, rau, cu cei ce.l supara, iar Sakura ma uimeste pe zi ce trece(intr-un sens bun) :X , greselile de tastare nu prea conteaza (dar au si ele importanta lor) atata timp cat ficul este original si excelent :X . Spor la scris in continuare.
Zbey:-h
Q: 'Ce ' EsTe ' PumNuL ?
A: 'PumNuL ' EsTe ' ParTeA ' De ' VorBirE ' CaRe ' ItI ' MuTa ' MaXiLaRuL ' Si ' ItI ' PuNe ' InTrEbAReA ' MaI ' VrEi ' ?
15

#28
Pun continurea ca sa nu ziceti casunt rea...stiti regula;;)

Capitolul 11

Cand m-am trezit, patul era gol, doar eu eram in el. Presupun ca roscovaul meu a plecat la Academie. Eram putin cam ravasita, si ciufulita dupa seara trecuta, asa ca am renuntat sa ma duc la facultate, chiar daca nu e bine sa lipsesti in prima zi. Aseara am avut niste momente de vis, magice. Am fost o proasta ca nu m-am oferit mai devreme lui, si l-am lasat sa traga concluzii pripite. M-am ridicat cu greu pat. Ma durea burta, iar picioarele imi erau intepenite, abia puteam merge, dar pana in bucatarie mi-am dat drumul. Uf...firar! Nu ajungeam pana sus la cana. Deodata o mana masculina mi-o ia inainte si mi-o da. Era Gaara al meu.
-Pai... tu nu trebuia sa fi la scoala? Intreb eu.
-Da, dar un bou a inundat toata academia si avem o saptama in plus libera, imi spune el cu o privire ca incearca sa imi faca in ciuda.
-Ha, ha, ha...deja imi faci in ciuda rau, spun eu cu un ton ironic.
-A da...
M-a luat pe sus si m-a dus in dormitor unde, ma aruncat in pat si el sa pus peste mine. M-a sarutat pe ochi apoi pe nas, pe obraji si cand sa apropait de buze, a inceput sa ma gadile. Hohotele de ras au inceput sa umple camera cu atmosfera lor, care te bine dispun. Nu m-am lasat mai prejos si l-am impis si m-am asezat peste el si am inceput sa il gadil, dar surpriza. Nu se gadila. M-am inrosit de nervi, ca nu reuseam sa il gadil, si mai mult ma enerva ca era mai rezistent ca mine la orice, eu sunt doar o plangacioasa si o fragila care se rupe si de la un bobarnac. Acesta mi-a laut chipul in palmele lui mari si a inceput sa guse din buzele mele. Le saruta de parca ar fi dorit sa manance o ciocolata. Usor, am ajuns eu sub el, ne sarutam cu foc de parca ar fi fost ultima data cand ne vedeam, ma magaia pe fata de parca as fi fost ultima speranta care o mai are si ma inbratisa puternic cumva sa nu ma piarda, ma simteam... iubita. Toata ziua am hoinarit prin oras, ma mir cum de a vrut sa stea cu mine la cumparaturi, cand auzea fugea mancand pamantul. Am mers la film si dupa am venit acasa, toata noaptea am stat si am facut dragoste pana in zori. Cand m-am trezit, eram singura, m-am dus in sa ma uit dupa el in toata casa, dar tot ce am gasit era o scrisoare pe masuta din sufragerie.
"Sakura, iubirea mea, am plecat fara sa imi iau adio, ca mi-a fost prea frica sa nu cumva sa imi schimb decizia. Tatal meu mi-a zis ca as putea sa fac Academia in America,si am decis sa ma duc acolo pentru 2-3 ani, te rog sa nu faci ceva neispravit. Daca alegerea ta este sa iti cauti pe altcineva, am sa ti-o respect, dar daca as zice ca as accepta, as fi decat un ipocrit mincinos.
Cu multa dragoste,
Pentru ma cheri Sakura"
Gaara

In momentul aceala am simtit ca inebunesc. Am luat vaza de pe masa si am trantit-o. M-am pus pe canapea si am plans incontinuu pana seara, cand am adormit acolo. A doua zi m-am dus la facultate, si cand am venit acasa am inceput sa invat pana am adormit pe masa. Asa mi-am petrecut eu un an intreg de facultate, pana la vacanta de vara. Stateam si zaceam in pat si ma uitam la telefon, ca si cum as fi asteptat sa sune, o data nu ma sunat de cand a plecat. O data!
Soneria enervanta a usii suna, incotinuu. Cine o fi sa sune pana adoarme, chiar nu am chef de nimeni. Insistent,baiatul! M-am ridicat lenes de pe scaunul unde stateam si am deschis usa. In fata mea stateau o pereche de ochi caprui, plini de veselie, fata de ai mei tristi, rosii si goi. Era TenTen. Prietena lui Neji. O fata foarte dulce si buna, care zambea mereu si binedispunea pe oricine. Mereu m-am simtit bine in prezenta ei, era o fata tare delicata,cu care toata vara mi-am petrecut-o cu ea. Niciodata nu a adus vorba de Gaara, mereu vorbea de altceva, chiar daca mai mult ea vorbea.
Scoala venise repede, eu deja stiam cursurile de pe primul semestru, toata vara mi-am petrecut-o numai plimbandu-ma cu TenTen sau cu Hinata, si dupa ce veneam acasa si incepeam sa invat pentru anul ce urma de facultate. Matele mele chioraiau continuu, nu mancam. Mancam foarte rar, cand imi mai era foame dar in rest nu mancam. Eram stravezie de slaba, in loc de picioare avem stixuri, si burta imi era lipita de spate, uram cum aratam, dar nici nu mai imi pasa, atata timp cat nu mai era el aici sa ma inveseleasca, nimic nu ma mai interesa. Eram dependenta de el ca un drog, era obsesia mea.
Prin ianuarie, cand era frig de crepau pietrele afara, am cunoscut un baiat la facultate, care ma inveselea mereu. Kiba. Un tip inalt, bine facut, brunet cu ochii negri. Incepusem sa imi petrec timpul mai des cu el. Mereu dupa facultate mergeam la mall sau in parcuri. Cu acesta pusesem ceva pe mine, mancam zi de zi. Minune! Toata iarna, mi-am facut veacul cu el pana in vara cand ii l-am prezentat lui TenTen. Acesta a zis ca pare un tip de treaba si ca ar trebui sa ma bag pe el. Mi-ar fi suras ideea, da nu am facut-o ca atunci eram ce-a mai mare ipocrita din lume, nu puteam uita de drogul meu, Gaara.
Lunile au trecut. Era finalul lui 2009, iar eu imi petreceam revelionul de una singura. Nu aveam ce face decat sa dorm. Ma pregateam de culcare, cand soneria aia idioata iar a inceput sa sune. Suna insistent, iar eu nu ma grabeam deloc sa raspund. Am inganat un "imediat", cand am deschis usa, am ramas intepenita. Era el...

#29
Yeah i'm first beib' ! etoo.. frumos capitol, pacat ca se intampla totul prea repede, sau cel putin asa mi se pare mie, Gaara a fost cam nesimitit... adica :-? putea sa-i zica nu? da nu, el a lasat-o pe biata fata cu ochii-n soare, trist , ma bucur ca, macar si-a facut o ocupatie: TenTen ^^, asa, ca sa uite de suparare... uh si culmea ar fi ca Gaara sa fie la usa, langa o bunaciune deaia blonda - cu 3 kg de ruj pe buze - si sa vina sa-i zica ca o pareaseste :-j gosh. aporpo... Sasori ce face ? ;;)
- aaa greseli de tastare, gramatica nu am vazut si sincer, nici nu m-am uitat dupa ele.
- ai narat si descris frumos
- actiunea nu este fugratia de nimeni. good.
waiting for the next cap.! * hugs her * see ya!
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#30
bine am mai trecut si eu pe aici si ma gandeam sa comentez findca vreu cat de repede nextul
cand am auzit ca Gara a lasat-o asa pe Sakura cu buza unflata mi-a parut extrem de rau, adica saraca de ea iti dai seama ce simte?
si faptul ca nu manca nu, trebuia sa fie invers adica cand esti suparat mananci mult.... ma rog asta nu prea conteaza
iar cand si-a facut aparitia Kiba mai sa turbez aici, credeam ca Sakura o sa alega sa fie cu el dar...ufff bine ca nu sa inatamplat
ma bucur enorm ca Gara isi face dinou aparitia
vreau cat de repede nextul pls




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)