Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

mascota site-ului

#1
Oare eu sunt singurul care se sperie de mascota site-ului? I mean, c'mon, se chimbeste mereu pe aceasi directie , clipeste la interval fix si mai scoate cate o bula de text umpluta cu "secrete"!Wtf cred ca am sa visex urat X_X
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#2
Ce-ai mai cu zuppy , e cute , kawaii , sweet , fluffy and e, original 15.... si daca ai ceva impotriva mascoti sigur Flaw nu o s-o schimbe ca nu iti place tie 10 .
PENTRU CA ZUPPY E ORIGINAL!21)
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#3
Auzi dear 21 daca nu`ti convine de ce mai esti aici atunci ? Noua ne place super mult, adica stai noua nu ne place zuppy, noi il adoram 21 Sincer acum poate ca e o parere de a ta, dar am impresia ca e mai mult o jicnire or something like that.
Daca totusi a fost o parere, sincer tu chiar crezi ca poti schimba peste 1000 de useri ca sa nu`l mai placa pe zuppy. C`mon odata am avut eroare 5 ore ca vizitatorii veneau si plecau timp de 5 ore. De ce ? Dap...cred ca esti de acord cu mine. Si mai stii ceva 15 Zuppy is fluffeh sooooo ...
Poate ca nu iti place, dar hai sa intreb eu userii aia ( care sunt peste 1000 ) si sa vedem ce zic.

edit. ah btw uite aici
We currently have 4,531 members registered. 24) astora le place de zuppy :]'
edit: AM UITAAAAT !!!o__o we are a big family *smiles*
-

#4
dude chiar asa? inseamna ca n-ai inima daca te deranjeaza poti pleca. nimeni nu te obliga sa ramai. :smart:
[center]

[Imagine: iclbox.png]

[/center]

#5
Hehe, tu ai ramas pe tema veche. Sau pe portal 4
Pe V5 nu mai clipeste, si nici pe noua versiune de portal nu mai face asta 21

#6
I LOL'D.
SO HARD.

Bineinteles, chestiile mici si pufoase care clipesc la tine are the stuff nightmares are made of. Daca nu iti place schimba tema xD

#7
Cred ca tipul din sig-ul lui e el, dupa ce l-a vazut pe Zuppy 65

Mai stiu pe cineva care se luase odata de Zuppy si zicea ca i se observa.. *cough* ceva >.> Era mai paranoic tipul, cred ca vedea chestii de genul ala peste tot

#8
Off: Cred ca daca mai aud/vad cuvintele kawaii, fluffy,fuwa fuwa,pufos o sa ma arunc de la geam ;___; Zuppy was just made gay.Buthe'snotsoShivagoaway.

On :
Flaw A scris:Mai stiu pe cineva care se luase odata de Zuppy si zicea ca i se observa.. *cough* ceva >.> Era mai paranoic tipul, cred ca vedea chestii de genul ala peste tot


.A fost acelasi in care zicea ca isi tine mainile acolo?._. If so, then I remember :\ 'twasn't nice.*patpats Zuppy*


Edit : Flaw, sa nu te iei de Satou din Welcome to the NHK!,ok?*cough*
LOLNOPE

#9
(12-07-2010, 07:42 PM)Mitzuke. A scris: Edit : Flaw, sa nu te iei de Satou din Welcome to the NHK!,ok?*cough*

Sau ce?
Nu uita, il am pe Zuppy de partea mea si ai auzit si tu ce inspaimantator sau creepy este 19
Daca vrei sa imi faci ceva, se uita el urat la tine si atat iti trebuie!

Si dap, despre acel individ era vorba. It wasn't nice at all 2

#10
Sa fim seriosi! Cui nu-i place Zuppy? :chuu:
Oricine e dusmanul lui Zuppy e si dusmanul meu :grr: :die:
>.< mdeap, cred c-ati inteles ideea 65
Acum 2 ani, cand am avut alt cont, am ramas pe site partial doar pentru ca are o mascota asa...asa...Zuppy:X
Nu m-am plimbat prea mult pe-aici dar ma gandeam "Ce poate fi nashpa la un site cu mascota cute?"
Se potriveste perfect cu Mozilla Firefox ^.0
[Imagine: 194imr.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cum se face un site:D? ♥Luchi♥ 14 8.083 15-11-2010, 10:33 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)