Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hi^^ 007 agent is here !

#1
hi...deabia acum m-am trezit sa fac si eu un astfel de topic

ma numesc andreea insa imi puteti spune mikaru ( cu m MIC...va rog ^^...urasc litera mare)
hobby-uri: sa desenez, sa citesc manga, sa vizionez anime-uri, sa lenevesc ^^, sa ascult muzica..si sa alerg prin ploaie
anime-uri fav : naruto and naruto shippuuden, kamikaze kaitou jeanne, inuyasha, school rumble, zatchbell( nush dar ceva sigur imi place la el), ouran high school host club, doujin work.
manga fav: desire climax, bloody kiss, kamikaze kaitou jeanne, it's love, doujin work.....
muzica: in ultimul timp am inceput sa ascult rock insa imi place si hip-hop sau R&B.....cele care imi plac sunt: Simple Plan, Linkin Park, Tatu, my chemical romance.
hmmm....ce sa mai zic despre mine....nu mai stiu...daca e ma intrebati ce vreti voi ^^
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------

#2
Hei, Andreea, bine ai venit pe Animezup!
Ne bucuram sa te avem printre noi si sper sa iti placa aici!
Sa stii ca imi place semnatura ta, e simpatica si amuzanta, dar sa ii spui lui Naruto ca nu e frumos sa scoata limba!
Happy posting!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
multumesc pentru :"bun venitul" dulce ^^
Naruto nu ma asculta niciodata..asa ca nu ii pot impune nimic...si asa el va scoate limba intotdeauna ^^

so...alcineva alte intrebari ? si Naruto kun e curios ^^
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------

#4
Yea , well , desii sunt si eu nou pe forum , avand in vedere ca mi-m postat topic-ul de newb inaintea ta cred ca sunt bun de un welcome xD

So , bun venit pe forum sis ^^" ... intrebari pentru tine nu am deoarece te stiu foarte bine xD .
Well , happy posting ! ( no spam & stuff stiu ca nu trebuie mentionat la tine xD )

Ja ne !
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#5
thx for the welcome fratioare ^^
normal ca esti bun de un welcome ^^
stiu ca ma cunosti asa ca nu asteptam intrebari de la tn ^^ eu ti-am pus atunci ca nu aveam ce face >_<....ca eu una stiam raspunsurile ^^
[Imagine: mi08ow.jpg][Imagine: eujbj7.jpg]
J-ROCK Power!
----------------------------------------------------




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)