Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hi^^ 007 agent is here !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
hi...deabia acum m-am trezit sa fac si eu un astfel de topic

ma numesc andreea insa imi puteti spune mikaru ( cu m MIC...va rog ^^...urasc litera mare)
hobby-uri: sa desenez, sa citesc manga, sa vizionez anime-uri, sa lenevesc ^^, sa ascult muzica..si sa alerg prin ploaie
anime-uri fav : naruto and naruto shippuuden, kamikaze kaitou jeanne, inuyasha, school rumble, zatchbell( nush dar ceva sigur imi place la el), ouran high school host club, doujin work.
manga fav: desire climax, bloody kiss, kamikaze kaitou jeanne, it's love, doujin work.....
muzica: in ultimul timp am inceput sa ascult rock insa imi place si hip-hop sau R&B.....cele care imi plac sunt: Simple Plan, Linkin Park, Tatu, my chemical romance.
hmmm....ce sa mai zic despre mine....nu mai stiu...daca e ma intrebati ce vreti voi ^^
Hei, Andreea, bine ai venit pe Animezup!
Ne bucuram sa te avem printre noi si sper sa iti placa aici!
Sa stii ca imi place semnatura ta, e simpatica si amuzanta, dar sa ii spui lui Naruto ca nu e frumos sa scoata limba!
Happy posting!
multumesc pentru :"bun venitul" dulce ^^
Naruto nu ma asculta niciodata..asa ca nu ii pot impune nimic...si asa el va scoate limba intotdeauna ^^

so...alcineva alte intrebari ? si Naruto kun e curios ^^
Yea , well , desii sunt si eu nou pe forum , avand in vedere ca mi-m postat topic-ul de newb inaintea ta cred ca sunt bun de un welcome xD

So , bun venit pe forum sis ^^" ... intrebari pentru tine nu am deoarece te stiu foarte bine xD .
Well , happy posting ! ( no spam & stuff stiu ca nu trebuie mentionat la tine xD )

Ja ne !
thx for the welcome fratioare ^^
normal ca esti bun de un welcome ^^
stiu ca ma cunosti asa ca nu asteptam intrebari de la tn ^^ eu ti-am pus atunci ca nu aveam ce face >_<....ca eu una stiam raspunsurile ^^