Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

heya =)

#1
:bv:salut, ma numesc Adelina si sunt din Iasi, am 15 si sunt zodia gemeni, sisunt mandra de asta si am impresia cateodata ca am personalitate multipla nu una ci i 3 poate 4 Zuppy06:nh:
da stiu poate imi lipseste ceva la mansarda da asa e 4....
in rest pot sa spun despre mine ca sunt un mare fan anime si manga dar nu genu care sa se imbrace ca atare XD....dar imi place mult,ma face sa ma rup de realitate pt o vreme scurta dar uimitoare =)....
ador pisicile , le iubesc enorm ,ce mai traiesc aproape pt ele..sunt fermecata de frumusetea lor, inteligenta si toate celelalte ...daca ma pui pot sa vorbesc o zi intreaga despre ele...avand in vedere ca am avut peste 30 de pisici:love: .:love:..dar majoritatea au plecat pe taramul pisicilor de apoi :go:
.......mi-ar placea enorm de mult sa corespondez cu oamenii cu aceleasi pasiuni..da nu pe mass ...scrisori!!!!!:yes:nam facut niciodata asta , mi-ar placea mult 4

daca vreti sa imi indepliniti dorinta , astept :bv:

#2
Bine ai venit pe Animezup, Adelayde!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Uelcom!

1. Nu te speria de mine.
2. Tine minte 1.

Citat:ador pisicile , le iubesc enorm ,ce mai traiesc aproape pt ele..sunt fermecata de frumusetea lor, inteligenta si toate celelalte ...daca ma pui pot sa vorbesc o zi intreaga despre ele...avand in vedere ca am avut peste 30 de pisicilove is in the air .love is in the air..dar majoritatea au plecat pe taramul pisicilor de apoi
lol
Bine le-ai iubit daca au murit toate 30... Oricum, eu vreau sa ma reincarnez in motan. Mi-a murit motanul.

Ai zis ca iti plac animeurile. Cam care ti-au placut mai mult?
Ce muzica asculti?

Ai curaj sa iti dai aici adresa reala ca sa primesti scrisori? Daca sunt un pedofil?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#4
(31-08-2010, 09:08 PM)Adelayde A scris: sunt un mare fan anime si manga dar nu genu care sa se imbrace ca atare XD

1.aaa cum se imbraca un fan anime/manga?
2.tine minte 1. de la kashim

and last but not least, Welcome to AnimeZup 10

#5
Citat:dar majoritatea au plecat pe taramul pisicilor
Waa, si eu care credeam ca nu exista un taram al pisicilor. 39 :]]

A, bun venit, dear !
Intrebari:

1. Cum e sa nu ai "ceva la masarda" ?
2. De ce iti place sa comunici mai mult prin scrisori?
3. Ai comunicat vreodata cu cineva prin scrisori? =,=

A, gata. Ne mai citim online :]]

#6
XD ..deja imi place aici ..deci le iau pe rand
1.numi pasa daca esti pedofil:scary:
2.chiar daca ai fi pedofil, ce cauta un pedofil pe un site anime...poate ar sta pe un site de copii XD
3.e greu sa nu ai nimic la ``mansarda`` e ca o ``terasa`` ..neteda si fina 24)..stiu multi de astia :pfiu:
4.cum se imbraca ?...gen cosplay....ma enrveaza...da numai putin.....poate totusi am gresit la partea asta mi-ar placea sa port un chimono =)
5.am incercat sa comunic da na mers .chiar vreti sa stiti ce sa intamplat ? .....aia cu care comunicam a murit..:99:..si nici nu cred ca a apucat sa imi citeasca scrisoarea , ce sa mai spun daca a mai apucat sa imi scrie si ea ceva ....ghinion, nu?

sper sa nu patesca si urmatorul la fel:s:

...asa si despre mine ..4 pai imi place muuuuulta muzica ascult orice (orice imi placeXD)....pop rock...si chair simfonica si multe altele...ca de exemplu linkin park , evanescence,mj,britney spears, eminem,ciara, justin timberlake(pe asta il ador pupic)....si mai stiu si alti da nare rost sai enumar


PS.si eu vreau sa fiu pisica, poate si motan..dar orice din familia pisiceasca xD..iar alea 30 ..ei bina am ramas doar cu cateva dar celel mai multe au avut un sfarsit tragic >.<..si app momentan am un motan de care ma tin sal salvez cu orice pret ...pe acesta nu am degand sal pierd....un havan-brown asa de frumos ..doamne cat il iubesc :love:
si anime.....cum am putut uita de asta?cum? o_O...deci vampire+rosario, yu yu hakusho, inuyasha, vampire knight, tokyo mew mew, etc...nu ma simnt in stare sa le scriu pe toate ..nu mie bine>.<...
asta in prima faza dar imi plac si genurile yaoi si yuri ..sunt unele chiar frumoase

#7
Nu-ti pasa daca sunt pedofil? 15
Cum ce cauta un pedofil aici? Pustoaice!
Ei, eu vreau in pisica din aaaalte motive 65
Bine ca nu-l iubesti pe Bieber Smile
uelcom aghen
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#8
Well . Bun venit pe forum . So câteva întrebări .
¤ Fanta sau Cola ?
¤ Munte sau mare ?
¤ Culoare favorită ?
And atât . Incă odată bun venit .

#9
Bine ai venit iubitoareo de pisici!
Vad ca esti o persoana agitata de fel...cel putin asa imi dau seama din comenturile tale care par scrise in mare graba 21
E cam greu in ziua de azi sa comunici prin scrisori...lumea prefera sa "evolueze" sau cel putin incearca sa arate asta...si nu mai practica metode considerate "invechite"...desi ai dreptate...si mie mi se pare mult mai frumos...dar ai comunica mult mai greu...te-ai plictisi pana sa primesti raspunsul 21
Si mie imi plac pisicile...so...wellcome in the club 21
Si acum cateva intrebari...banale ce-i drept...de...inspiratia ma lasa pe moment.
Iti place sa citesti?
O sa te intalnesc pe la sectia de Fan Fiction...sau Fan Art?...adica ai astfel de pasiuni?
Ceva hobby-uri?
Ai practicat sau practici vreun sport?
Esti genul de persoana deschisa...sau preferi solitudinea?
Pai cam atat...a si sa nu uit:
Distractie placuta pe aici Smile

#10
Buna! Vad ca ai cunoscut pe toata lumea de aici!

Sper sa te distrezi si nu uita de Regulament. Imi place stilul tau de a pune asa multe emoticoane. Dar sa nu exagerezi, bine?

Pupici si am niste intrebari ptr tine:

* Ce animale ai acasa? Am vazut ca iti plac.
* Iti place un sport?
* Te pasioneaza literatura, arta?
* Ce gen de muzica asculti?

Distreaza-te! Smile Pupici si sa stii ca si pe tn te iubesck 3 <3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)