Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

heya =)

#11
vad ca am multa concurenta aici XD, asta e bine , imi place sa vorbesc ...perfect !:bv:

deci pt kashim,am inteles ca u cauti pustoaice ,da`cu pisicile ce ai :die:

asa revenim la altceva mai interesant .....
Godziilaa, imi place cola desi sunt hipertensiva risc si beau>.< ...ce sa fac asta imi place
cat despre excursii nu stiu , nu sunt sigura la mare am fost de cele mai multe ori si mam plitisit deci la munte e mai fumos 3 iar culori , nu-mi plac culorile nonculori 4 ever! iubesc negru si nus emo sau mai stiu io ce
si imi pare rau ca folosesc emoticoane dar imi plac mult , exprima ce simnt dar mai putine totusi[posturi unite]
(01-09-2010, 01:22 PM)A.Tatiana A scris: Bine ai venit iubitoareo de pisici!
Vad ca esti o persoana agitata de fel...cel putin asa imi dau seama din comenturile tale care par scrise in mare graba 21
E cam greu in ziua de azi sa comunici prin scrisori...lumea prefera sa "evolueze" sau cel putin incearca sa arate asta...si nu mai practica metode considerate "invechite"...desi ai dreptate...si mie mi se pare mult mai frumos...dar ai comunica mult mai greu...te-ai plictisi pana sa primesti raspunsul 21
Si mie imi plac pisicile...so...wellcome in the club 21
Si acum cateva intrebari...banale ce-i drept...de...inspiratia ma lasa pe moment.
Iti place sa citesti?
O sa te intalnesc pe la sectia de Fan Fiction...sau Fan Art?...adica ai astfel de pasiuni?
Ceva hobby-uri?
Ai practicat sau practici vreun sport?
Esti genul de persoana deschisa...sau preferi solitudinea?
Pai cam atat...a si sa nu uit:
Distractie placuta pe aici Smile

sant de moda veche in mod clar sunt asa
imi place sa citesc orice , imi plac si cartile de medicina desi nu mi-au trecut prea multe in mana:study:
ma vei gasi oriunce si fanfiction si la fanart , amandoua ma pasioneaza
ca si hobby nu stiu, XD pisicile
nu practic nici un sport sunt bolnava si nu am voie sa ma expun efortului fizic......
Teoretic sunt deschisa ,prea sincera chiar si pierd mult cu asa dar sunt foarte solidara si vad ca nu merita, nu am prieteni ,toti mau lasat in urma si m-au uitat

#12
Citat:asa revenim la altceva mai interesant .....
* rar, apasand fiecare cuvant: * CE AI SPUS?!?

Vreau sa ma reincarnez in pisica pentru ca... ahem... nu te prinzi singura de ce 21

Canti la ceva?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#13
(01-09-2010, 09:08 PM)YKashim A scris:
Citat:asa revenim la altceva mai interesant .....
* rar, apasand fiecare cuvant: * CE AI SPUS?!?

Vreau sa ma reincarnez in pisica pentru ca... ahem... nu te prinzi singura de ce 21

Canti la ceva?

nu mai de cantat imi arde mie acu in prag de criza 24

si eu vreau sa ma reincarnez in pisica , da? hai sa formam o breasla pisiceasca :ha:

acum ma intreb ceva io am intrat aici ca sa vb despre anime da vad ca vb numai despre pisici XD
vam zis eu , pot sa vb mult despre asta

#14
Asha....Cred ca am sosit cam tarziu pe aicia o.o" dar asta nu mai conteaza. :ask:
Welcome! 10 Am si eu niste intrebari 15 21:

1.Cainii nu-ti plac? 21
2.Si daca nu-ti plac, de ce nu-ti plac.21
3.De ce nu ai prieteni asa multi?

Deci saracele pisici ti-au murit 2:yada: .Si mie imi plac pisicile , le ador pot sa zic ,:love: am avut una dar a fugit pe geam noaptea sau asa cred si nu am mai vazut-o 22.Oare de ce? T_T:nh:
Shi mie imi plac emoticoanele dar nu prea leam folosit [ sau da?] :?:
Deci Welcome ink odat si distreaza-te! pupic
Bye!:bye:
[Imagine: Jun0xCa.png]

#15
Hey hug Bine ai venit .. apare si intarziata .. Cum a zis si A. Tatiana esti o persoana mai agitata de fel :]] .. si mie mi se pare ca scri mesajele cam in graba :]] .. Pai .. hai sa te intreb si eu cate ceva.. Desi nu prea stiu ce ca mi`au luat`o ceilalti inainte :

1. Iti place sa te plimbi cu rolele ? [ pff .. ce intrebare prosteasca :]] ]
2. Iti place sa desenezi ?
3. Personajele preferate din anime ? [ din care vrei tu :]] ]
4. Filmu` preferat ?

Altceva nu mai stiu ce .. deci Bieber nu`ti place 39 banuiesc ca is singura pe aici :]] .. ehh .. asta ii viata .. -_-" .. si mie mi`a murit o mata :yada: .. da saraca era destul de batrana :]] .. ce sa`i faci .. mie imi plac mai mult cainii :]] .. Deci cam atat .. Inca o data iti urez bine ai venit si sa te distrezi pe aici ! ^_____^

#16
(04-09-2010, 02:13 PM)RoZmIeNuMeLe A scris: Asha....Cred ca am sosit cam tarziu pe aicia o.o" dar asta nu mai conteaza. :ask:
Welcome! 10 Am si eu niste intrebari 15 21:

1.Cainii nu-ti plac? 21
2.Si daca nu-ti plac, de ce nu-ti plac.21
3.De ce nu ai prieteni asa multi?

Deci saracele pisici ti-au murit 2:yada: .Si mie imi plac pisicile , le ador pot sa zic ,:love: am avut una dar a fugit pe geam noaptea sau asa cred si nu am mai vazut-o 22.Oare de ce? T_T:nh:
Shi mie imi plac emoticoanele dar nu prea leam folosit [ sau da?] :?:
Deci Welcome ink odat si distreaza-te! pupic
Bye!:bye:

NU!!! nu=mi plac cainii:grr: si stii de ce pt ca ei sunt vinovati de moartea a celor mai multe pisici au fost ucise de ei, mai bine zis mancate 20((
nam prieteni si atat toata viata am fost singura si acum sunt si mai singura ,tocmai acum cand am cea mai mare nevoie toti mau parasit ,de ce? pentru ca sunt egoisti ....io eram doar un om care le facea treaba ``murdara`` si apoi nu le mai pasa ca exist .....asta e , poate o sa mor singura ca si asa vad ca zilele imi sunt numarate ....[posturi unite]
(05-09-2010, 02:01 AM)♪ Rozzzy ♪ A scris: Hey hug Bine ai venit .. apare si intarziata .. Cum a zis si A. Tatiana esti o persoana mai agitata de fel :]] .. si mie mi se pare ca scri mesajele cam in graba :]] .. Pai .. hai sa te intreb si eu cate ceva.. Desi nu prea stiu ce ca mi`au luat`o ceilalti inainte :

1. Iti place sa te plimbi cu rolele ? [ pff .. ce intrebare prosteasca :]] ]
2. Iti place sa desenezi ?
3. Personajele preferate din anime ? [ din care vrei tu :]] ]
4. Filmu` preferat ?

Altceva nu mai stiu ce .. deci Bieber nu`ti place 39 banuiesc ca is singura pe aici :]] .. ehh .. asta ii viata .. -_-" .. si mie mi`a murit o mata :yada: .. da saraca era destul de batrana :]] .. ce sa`i faci .. mie imi plac mai mult cainii :]] .. Deci cam atat .. Inca o data iti urez bine ai venit si sa te distrezi pe aici ! ^_____^

agitata "? , poate dar eu nici nu-mi dau seama,deobicei sunt foarte linistita si cand spun foarte inseamna asa >.<poate prea linistita...
am avut role dar nu a avut cine sa ma invete asa ca le-am vandut si plus ca reamintesc ca nu am voie sa fac efort ,desi nu cred ca las numi efort 22...ma rog ,dar mi-am dorit sa merg,candva
imi place sa desenez , sunt chiar la un liceu cu profil de arte plastice , eu sunt la grafica 4

sunt muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........lte!!!! personaje preferate XD
Kurama din yyh si om si youko :love:,karasu, zero shizuka,kaname din vampire knight....eclair ,alv, din kiddy grade si q-feuille din kiddy girl si moka din rosario+vampire, dar numai cand e vampir.....jigoku shoujo e clar de unde e XD ichimoku ren 4 dar si yuzuki, solomon din blood+ :love:..........nana osaki ....
si as putea continua dar ma doare capu si nu ma pot concentra >.<

filme...pai nu stiu ..destule , pe la o vreme imi placeau alea de groaza dar am realizat ca is niste porcarii...dar asa pot zice cateva care au ramas in memorie...azumi 1 si azumi 2 , constatine,catwoman, memoriile unei gheise , sarutul dragonului, padurea mortii, imaginea mortii, oglinda mortii XD si mai sunt dar astea imi plac mult

PS....il urasc pe Bieber(fara suparare) ma sperie fata aia a lui de hamster cu ochii aia mici si rotunzi si negrii:scary:.......fir-ar iar nu o sa dorm la noapte >_<

#17
Bun venit aici! =)

Ador cum foloseÅŸti aceste emoticoane! Smile
Sper să te distrezi aici! Văd că ai deja 2 puncte la reputaţie! Continuă tot aşa! 3

Păi, mult noroc pe aici!

Pa =)

#18
Sallz ya!:] .. Intarziata sunt ..Eeeh asta e... Welcome cu intarziere15 ! Am ceva de spus inainte sa incep cu intrebarile=]] [nu te speria ca nu pun multe..cred] .Asa deci: avem o chestie,doua poate mai multe in comun ... si eu sunt in zodia gemeni..si la fel ca tine sunt mandra de asta;;]...sti..si eu cateodata simt ca n-am nimic la mansarda65..muzica rock;;] si mie imi plac pisicile,dar am o catelusa,dar ador pisicu` prietenei mele.. si poate avem si alte lucruri in comnun106..cine stie..
Acu` intrebari;;]:
1.De unde esti?
2.Zice-ai ca-ti place rock`ul..Care-i trupa ta preferata?[de rock]
3.Iti plac filmele?8 Daca da care e preferatul tau?
4.Vrei sa fim prietene?hug
5.Imi dai si mie id`ul tau?

Inca o data..Welcome ..and Hafe Funpupic si spor la postat ca vad ca-ti place sa vorbesti 15 !

So Lets Make It Last Forever...
Top Back,Hands Up,Radio On ..
With My BestFriend,
Just Us
They Playin` Our Song,
And Yeah..
Ain't Nothing Like The SummerTime ..8 !
[Imagine: i6duae.jpg]
~ I Just Wanna To Be Free ~

#19
(05-09-2010, 06:48 PM)Zuzulici A scris: Sallz ya!:] .. Intarziata sunt ..Eeeh asta e... Welcome cu intarziere15 ! Am ceva de spus inainte sa incep cu intrebarile=]] [nu te speria ca nu pun multe..cred] .Asa deci: avem o chestie,doua poate mai multe in comun ... si eu sunt in zodia gemeni..si la fel ca tine sunt mandra de asta;;]...sti..si eu cateodata simt ca n-am nimic la mansarda65..muzica rock;;] si mie imi plac pisicile,dar am o catelusa,dar ador pisicu` prietenei mele.. si poate avem si alte lucruri in comnun106..cine stie..
Acu` intrebari;;]:
1.De unde esti?
2.Zice-ai ca-ti place rock`ul..Care-i trupa ta preferata?[de rock]
3.Iti plac filmele?8 Daca da care e preferatul tau?
4.Vrei sa fim prietene?hug
5.Imi dai si mie id`ul tau?

Inca o data..Welcome ..and Hafe Funpupic si spor la postat ca vad ca-ti place sa vorbesti 15 !

1.sunt din Iasi3
2.pai nu sant rokeritza XD....ci mai degraba io ascult orice ..si vb serios orice..si rock...pai poate vreo mel ,doua,trapt-headstrong sau eu:pfiu: stiu..nikelback-hero/Savin`Me..ma rog am dat si eu un exemplu ...cred totusi ca nickelback e mai mult soft rock, ma rog.. tot rock praise
3.am mai raspund odata la chestia cu filmu ..imi plac mai multe,desi acu sant atrasa de niste seriale
4.DAAA XD
5.mai vedem o//o




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)