Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hey

#1
salutare tuturor, ma numesc kyo, sunt cel ce va avea grija de site'ul asta in viitor, sper sa va obisnuiti repede cu mine Smile

sunt o fire sociabila, prietenoasa, cu chef de viata, si intotdeauna gata sa ajut. daca aveti intrebari, puneti.

ja

#2
Eu deja m-am obisnuit cu tine , dar nu aici ,pe af .Chef de viata stiu ca ai ,chef de vorba la fel , deja ai vrut sa ma ajuti (ms foarte mult pentru intentie)
Dar chiar o sa ajuti cu site-ul? 0_0 wow ,nu stiam ca esti asa bun la informatica . Adica pe af esti doar membru (sau nu mai stiu eu sa citesc rankurile)

#3
sunt moderator acolo Smile

am si eu doua site-uri, dar asta vreau sa fie principalul la care o sa muncesc impreuna cu flaw.

#4
dupa multe peripetii am ajuns iar aici.
mayaly, te rog sa nu interpretezi gresit, eu nu am scris niciunde ca voi fi admin aici, ci doar ca voi incerca sa ajut cu tot ce pot forumul acesta.

cand m'am referit la ajutor, m'am referit la activitate, si in principal la membrii noi pe care as fi putut sa ii aduc. dar, voi ramane doar eu pt moment.

#5
A fost o neintelege care s-a rezolvat acum!
Kyo, ma bucur ca iti place aici si ca ai decis sa ma ajuti!
Dupa cum vezi, desi suntem la inceput, promitem multe!
Spor la postat si distractie placuta!

#6
i'll be here 3 . just shout or pm or tell Smile voi ma anuntati eu vin, cate cuvinte trebuie sa scriu ca sa nu mai fie post-ul prea scurt????




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)