Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

hey lume:X:X:X:*:*:* ...buna

#11
o.O how big are your bewbz?

#12
deci d-nule moderator Helheim nam vrut sami raspunzi si tu la aceleasi intrebari pe care mileai pus 10,dar a fost detul de interesant ,eu doar am vrut sami raspunzi la 2 intrebari 1)dc nam voie cu mov si miai raspuns si 2) la ce profil esti si am aflat k esti la universitate, a fost dragutz din partea ta:p http://animezup.com/forum/images/smilies...uppy02.gif :bye: mai vorbim[posturi unite]
deci pt Virusel sa rapundem la intrebarea lui:
Cuplul narusaku sunt destul de draguti dar nu au sanse impreuna :smart: din punctul meu de vedere dak in imaginatia mea naruto ar fi cu sakura :yada:,sakura lar trada pe sasuke ,iar naruto pe hinata 21 e cv dragutz sper sa nu fie cuplul tau favorit din naruto pt k nu vreau sa te dezamagesc 10[posturi unite]
AhRam Jjang
deci nam prea citit manga sincer foarte ffffffffffffff *10 rar , dar imi plac :yes: animeurile yaoi :love: mam uitat la cateva10


:bye: Ja ne[posturi unite]
pt Yuuki

Sa inteles boss :bv:
nya8
:bye: Jane [posturi unite]
cat de mari sunt ceee???? nam inteles Tan 4 ?" k nu prea am inteles cu bebz cred k am nimerit cuvantul??

#13
(28-09-2011, 04:37 PM)Akiko A scris: cat de mari sunt ceee???? nam inteles Tan 4 ?" k nu prea am inteles cu bebz cred k am nimerit cuvantul??

bewbz = boobz = boobs = sani fata draga... you know those things that hang from your chest!



lol @ sasha si-a raspuns singura la intrebari XD



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  BUNA LUME !! ~_~MeLoDy~_~ 19 7.591 03-10-2011, 07:38 PM
Ultimul răspuns: ~_~MeLoDy~_~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)