Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

helloooo !

#1
Heey :] Eu sunt Radu, sunt din BucureÅŸti ÅŸi am 15 ani.
Um. . . nu prea ştiu ce să scriu aici xD. Sunt fan anime de vreo 5 ani, iar anime-urile mele favorite sunt Highschool of the dead, Kamikaze Kaitou Jeanne şi Slayers.

În rest, îmi place să ascult muzică toată ziua, iar cântăreaţă mea favorită este Adele. Mai ascult şi Death cab for cutie, 30 seconds to Mars, Tenth Avenue North, Nickelback, Paramore, The pretty reckless şi Michael Buble :].
Îmi place şi să citesc, să vorbesc muuuult, să râd şi să stau pe net, ca orice alt copil de vârsta mea cu prea mult timp liber 71. Şi materia mea preferată la şcoală e română; neinteresant, dar nu mai aveam ce sa zic 8D.

Well anyway. Sper să mă simt bine aici o.o

#2
Bine ai venit pe Animezup, raduux.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Radu! Welcome on AnimeZup! Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te faci repede cunoscut, sa te acomodezi repede şi să te distrezi. Good tastets in music, btw. xD

Desenezi?
Scrii ?
Lucrezi în Photoshop?
Cartea/Autorul preferat ?
Alte hobby-uri ?

That's all for the moment. Sper să ne mai intersectăm pe aici. Welcome again, happy postin' without spam, happy trollin' here and have fun! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Helloez bb pupic
Ai uitat sa mentionezi de Millionaires 33 well whatever just go live fast party hard 15 24

So bun venit, have fun around <3
Nu mai intreb nimic, imi place sa cred ca te cunosc destul de bine, you kewl nigga :X

See ya around bb <3 pupic
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#5

@Ang.: Mersi de primire :]!

- Da, desenez, dar nu manga/anime :<.
- Da, scriu, ador să scriu, o fac în orice moment al zilei şi din cauza asta rămân numai cu idei neterminate xD.
- Lucrez oarecum în Photoshop, dar nu de prea mult timp şi îmi cam prind urechile xD.
- Hmm.. cartea mea preferată este “Pânza de păianjen” de Cella Serghi, pe care am citit-o de curând. Iar autori preferaţi am mai mulţi: George Călinescu [am adorat “Enigma Otiliei” xD], Lev Tolstoi, William Thackeray, puţin Amelie Nothomb şi R.L. Stine, deoarece cărţile lui mi-au înspăimântat copilăria 21.
- Alte hobby-uri înafară de desenat şi scris, pe care le-am enumerat în postarea asta, nu cred că mai am :].

@Aylin: Măăă hug.
Da, nu pot să cred că am uitat de Millionaires, doar tu m-ai corupt cu ele :< Scuze, nu se va mai repeta O: !

Thanks :] Stai liniştită, mă cunoşti al naibii de bine 15
Cya ^^


#6
Salut!!!!!!!!!!!!!
Asculti k-pop?
Ce zodie esti?
Care sunt cele doua cuvinte care te descriu cel ami bine?
Paaaa...!pupic



#7
@theia: Heeeey 8D!
Nu, scuze, nu ascult k-pop :<.
Sunt zodia peÅŸti.
Hmm.. cred că “zâmbitor” şi “aerian” mă descriu cel mai bine xD.
Pa pa :3


#8
Bu hu hu, Beki's here.
Heeei, bine ai venit pe forum : > Eu sunt Diana, incantata de cunostinta. Insa pe aici nimeni nu imi spune asa, so you can call me Beki : )) Esti din Bucuresti? Si eu : > De prin ce zona mai exact? : )) Am vazut ca iti place Panza de paianjen. Si eu am citit cartea si mi se pare super interesanta xD O intrebare in legatura cu scriitorii...citesti cumva carti de Agatha Christie? Just asking, e scriitoarea mea preferata : ))
Alte intrebari:
1. Treci cumva clasa a9a ? (imi pun mintea la incercare)
2. Seriale tv/online urmaresti? Daca da, care sunt preferatele tale?
3. In materie de filme, ce genuri preferi? Si cateva filme preferate? : ))
4. Sporturi preferate?

Cam atat pentru moment : )) Inca o data bine ai venit si have fun. Sper sa ramai mult timp pe aici.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#9

@ßéкi♡: Nice to meet you >:D<. Dap, şi eu sunt din Bucureşti, sectorul 3 :>.
Wah, şi tie-ţi place Pânza de păianjen? Taree :)! Şi să ştii că nu am citit nimic de Agatha Christie dar am văzut Poirot şi mi-aş dori foarte mult să citesc ceva scris de ea, bine că mi-ai amintit haha xD.

1. Da, trec clasa a 9-a, profil filologie bilingv engleză la Colegiul Naţional Iulia Hasdeu :)
2. Hmm, da, urmăresc Grey’s Anatomy atât la TV cât şi online şi mai urmăresc şi Daria [ăsta-i de desene xD].
3. Păi, îmi plac cele horror şi comediile. Ca şi filme horror, favoritul meu e The exorcism of Emily Rose, iar ca şi comedii Mean girls şi Freaky Friday.
4. Uhh.. deşi sunt slab de mă suflă vântul, nu prea sunt o persoană sportivă =)) Oricum, îmi place foarte mult să urmăresc gimnastica şi sunt un fel de microbist al acestui sport :>.

Thanks for asking, mi-au plăcut întrebările ^^ Cya around!

#10
Salut, Radu. Bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi văd că deja ai început să te acomodezi de minune pe aici, cel puţin prin topicul ăsta, aşa că welcome cu tot tacâmul - complet, inclusiv cuţitul pt. tăiat peşte. Nah, mind me.

Anyway, văd că întrebările mele books/movies au fost deja puse şi mă simt p'aici în plus în ceea ce priveşte questions, dar nu pot să mă las mai prejos şi arunc şi eu ceva. Beats me.

Cats? what 'bout 'em?

Meh, whatever. Ne vedem p'aici. Şedere plăcută : )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)