Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

helloooo !

#11

@Teh: Hey, mersi de primire :]!
Cats? I really like cats C: Deşi trebuie să recunosc că îmi plac mai mult căţeii, în special husky şi labradorii ciocolatii. Dar pisicile sunt super şi ele xD.

Cya around, şi mersi încă odată :3!


#12
Buna! Bine ai venit pe Animezup!Smile
Nu iti pun intrebari pentru ca au fost puse mai devreme106..Poate doar una : Prin ce cartier stai?
Aaaa. Si mie imi plac labradorii:X. Doamne, ii ador.
Am cateva prietene la Hasdeu si sunt super de treaba.
Cam atat. E cam putin , totusi bine ai venit pe Animezup si sper sa iti faci prieteni, sa te distrezi si multe altele^^
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#13
@Andreea: Mersi de primire hug
Stau pe la Titan, lângă parcul I.O.R xD.
Daa, labradorii sunt super :].

Cya around!

#14
Hei! Bun venit pe forum, Radu. Eu sunt Larisa şi îţi urez o şedere cât mai lungă şi plăcută pe Zup. Sunt sigură că te vei simţi bine. Ăăă..îmi place avatarul tău. Pasionat de fotografie cumva?
Hehe, încă cineva care a citit cu drag Enigma Otiliei.
Şi..nu ştiu, întrebări aşa mai interesante nu am, totuşi:

-Culoarea preferată?

Da, cam atât deocamdată.
*Hugs.`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#15
Asa , mi-au luat intrebarile : - w .

Heei , bun venit pe Animezup , sa te distrezi aici , sa-ti faci prieteni si .. ce mai vrei tu. Aw , vad ca avem lucruri in comun.
- Cum ai dat de Zup ? ;; )
- Vad ca-ti plac animalele , dar ai vreunul pe acasa ?


hug


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#16
@Candy_Girl_Love.: Thanks hug Mă bucur că-ţi place avatar-ul dar nu, nu sunt chiar pasionat de fotografie, pur şi simplu am ales poza pentru că-mi plăcea, nu din vreun alt motiv :].
- Culoarea mea preferată este albastrul ;D!

@Ash.: Mersii :]
- Păăăi, Aylin mi-a spus de zup ^^.
- Deşi îmi plac animalele, nu, nu am vreunul de casă :< Nu mă lasă ai mei, pentru că stăm la bloc şi lor nu prea le convine să am un animal în condiţiile astea xD.
hug

#17
Helăăăău, Radu! ^^
Eu sunt Mad Hatter sau Miru, cum vrei tu să-mi spui şi sunt încântată and stuff să te cunosc. x] And you're kinda cute, din câte am văzut. <3 Deeeci treci în a 9-a, ne? Hehe. Şi pe filo-bilingv engleză. 8- > Living my dream. *laughs* Dar eniiiiiuei. Mno, ţi s-au pus cam multe întrebări.
Btw, buuuun venit pe zup! Sper să-ţi faci muuulţi-muuulţi prieteni şi să fi activ şi să postezi mult şi să nu faci spam şi...- Doamne, câte şi-uri :]] - şi cum spuneam, să fi fluufeh&bluffeh că e bine. x]
Oricum, las' că mai am eu câteva întrebări.
a. Culoarea ochilor?
b. Te consideri narcisist sau modest?
c. La Kuroshitsuji te-ai uitat ? <3 Seby-chan îi sexy, în caz că nu te-ai uitat, îţi recomand s-o faci. :]]
d. ÃŽÅ£i place Germania? Dar Londra? Dar engleza ÅŸi germana? :- "
e. Deeeci îţi place să scri. Interesaaaant. ^^ Ai să ne uimeşti cu o lucrare de-a ta ? xD
Cam atâta. x] Îţi urez încă o dată un bun venit câââât mai călduros şi aerian. *hug*

xoxo
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#18
Si, eu, mareata de mine, mereu cu intarzie iti urez un bun-venit calduros. Sper si eu sa te simti bine aici.
Am o intrebare...cum ti se pare Bucurestiul nostru?
Sper sa-ti faci prieteni, sa razi :]] si sa te distrezi. O sa vezi oricum ca te vei simti foarte bine, nu bine. Sunt sigura de asta. Altceva nu mai stiu ce sa-ti spun.. 106. Take care, si sa-mi raspunzi la intrebare, chiar vreau sa aflu.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#19
Vaaaaiii ! Cat noroc sa ai sa dai pentru prima data pe la " Nou veniti " ( prima data dupa propria prezentare, ca sa fiu mai exacta 9 ) si sa nimeresti chiar un tip dragut o.o ! Must be my lucky day : > ! Eeee !
Vad ca deja ai fost asaltat de fete 39... just sayin'... :- " ! Glumesc, glumesc =] .
Oricum, revenind la Radu ( dragut nume, Radu . Scurt : > ! )... din ce am vazut pana acum esti destul de nice, gen... de treaba =D ce m-a surprins cel mai tare a fost ca o.o... *deep breath*... m-am regasit in descrierea ta ! Si in multe dintre raspunsurile la intrebari ( cu mici exceptii ). OK, poate ca e un pic aiurea, pentru ca sunt fata :- " dar sa stii ca e un compliment : > it means you're an awesome person 8- > !
Si eu trec a 9-a, btw =D... doar ca la Viteazu' 9. Dar stau really close de Hasdeu o.o poate ne vedem intr-una din zile, cu mai multi zupperi & such. Hmm...
Ahh, riiigh ! Am uitat tocmai esentialele, silly me *hits forehead*. Ma numesc Allison, dar poti sa-mi mai zici si Ally ( nu e adevaratul nume, ofc, dar pe zup asa dai de mine ! hah ! : > ). Incantata sa te cunosc & most importantly WELCOMEEEEEEE hug !
Sper sa te simti bine pe zup =D si sa-ti faci prieteni ( dar mai ales prietene, desi la cum vad eu ca sta treaba, n-o sa ai probleme :- " ). Sa fii activ si mai ales, sa nu cumva sa uiti sa ne anunti cand iti etalezi creatiile =D vreau sa fiu printre primii care dau comm, ca ceva imi spune ca ai si destul talent ...it just looks promising, that's all.
Ah, si inainte sa uit, am si eu o intrebare esentiala o.o ! Ce zodie esti ?!
Ne mai citim ! Lots of hugs & love & such hug.
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#20

Wow câte reply-uri, haha, you’re making me blush xD

@Mad Hatter: Heey hug Încântat de cunoştinţă, Miru ;D [îmi place numele tău]! And thanks for the welcome :]! O să încerc să fiu fluufeh&bluffeh 24.

a. Căprui-verzi, oarecum. Sunt căprui dar au verde pe margini 3
b. Ştiu că sună lipsit de modestie, dar mă consider mai degrabă modest. Nu-mi place să preaslăvesc propria persoană xD.
c. Nu m-am uitat, dar am auzit din foarte multe părţi despre el şi s-ar putea să încerc, dacă tot mi l-ai recomandat 5.
d. Da, îmi plac şi Germania şi Londra şi aş dori să le vizitez cândva. Engleza e a doua materie preferată a mea [după romănâ] xD. Germană nu ştiu, deşi s-ar putea să o optez ca limba a 3-a la liceu [am de ales între italiană/spaniolă/germană şi deocamdată nu m-am decis ce aleg], dar mi se pare o limbă interesantă şi destul de complicată :].
e. Mă gândeam să postez ceva ce am scris, dar trebuie să aleg ce consider eu că e mai bun, căci am scris foarte multe xD. Oricum, plănuiesc să postez ceva zilele astea ^^.
Mersi încă odată *hugs back* =D!

@Candiboo: Mersi de urări hug
- Bucureştiul nostru.. îmi place ;D Am trecut printr-o fază în care îl detestam, dar acum pot să zic că nu mă simt altundeva mai bine ca aici. Îmi plac aglomeraţia, metroul, terasele de pe Lipscani, teatrul naţional, liceele vechi [arată foarte mişto unele xD], parcurile.. chiar îmi plac multe aici. Ştiu că ar putea fi şi mai bun de atât, dar momentan mă mulţumesc cu ce am xD.

@Allison: Aww, mersi mult, you’re too cute hug!
Serios? Ei bine, mă bucur că te-ai regăsit în descrierea mea, înseamnă că semănăm xD! Hehe and thanks again, but I’m not that awesomee xD!
Viteazu’ e aproape de Haşdeu, taree ^^ Sigur, poate ne vedem cândva, mi-ar face plăcere C:
Încântat şi eu, Ally hug
Thanks, deja mă simt bine xD Da, cred că voi publica un oneshot zilele astea, dar nu sunt chiaar aşa talentat, e doar un hobby xD.
Eu sunt zodia PeÅŸti ^^.
Btw, văd că ai Tumblr 15 Ţi-am dat follow [sunt “mmbiscuits”] ;D!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)