Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

definiti trasnite

#31
Un avatar este o poza menita s-o gasesti taman atunci cand esti in stare sa iti arunci calculatorul pe geam pentru ca nu se incadreaza in dimensiunile propuse de Barack Obama (nu l-ati auzit voi...dar comploteaza cu raul...cu iepurele!!!). De regula, poza trebuie sa te reprezinte, insa iepurele a facut in asa fel incat poza reprezinta pe altcineva. Poate ca tu nu vezi, insa iepurele ti-a schimbat avatarul cu niste oua stricate (...oua de la magazin, nu altceva). ^_^

Next: Ce este branza? 39
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#32
Avatarul este o chestie unde iti pui poza de obicei pentru a se chinui oameni sa-ti gaseasca un defect,ceea ce explica de ce eu nu am la avatar o poza de a mea.

NEXT:Ce sunt eu?
[Imagine: kamysig.png]


Aspiratii,iluzii,poate doar un vis...
Ochii-mi argintii privesc tabloulul vietii,
Toate gandurile din acest abis
Se-mprastie in aburii cetii...

"Cine sunt eu?" ma-ntreb cu ardoare...
Nimeni nu poate raspunde.
O viata de visuri,o oarecare frustrare,
Nimic concret...

[Imagine: chibi_1855.gif]
, chibi-ul lui kamy


http://s2.bitefight.ro/c.php?uid=104046

http://kesy.mybrute.com

#33
Bine...Postai mai inainte dar, na, iti dau dreptate si accept sa raspund intrebarii tale.

Ce esti tu (adica "eu"...adica....)? Pai, esti o fiinta care s-a nimerit sa respire acelasi aer cu toti ceilalti si va contribui la consumarea acestuia daca decide sa inventeze o masina de aspirat aerul. Dar asta nu e sigur, asa ca esti pur si simplu un mutant intre mama si tatal tau 4

Next (sau previous): Ce este branza?
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#34
Branza este o chestie nu prea mare desi este deobicei laudata pentru marimea ei, calitatea numarul unu este ca necesita un carlig... prins de nasul tau.

Ce este Edward Cullen? (sunt curioasa sa va aud parerea)

#35
Edward Cullen: pai Edwart asta e un tip dragutz dintr'un film cu vampiri (aaa, da, si el e vampir 21) numit Twilight pe care nu l'am vazut niciodata dar stiu tot... iar tipu' asta sau vampir sau ce'o mai fi cu fata palida de gothic se indragosteste de o tipa Bella parca.. in concluzie Edward e un vampir dragutzz... :X
Ce este ora de sport? "?

#36
sunt cele 50 de minute in care exista riscul de a te plictisi de moarte sau de a-ti rupe un picior , sau de a muri de ras la vederea profului - a nostru cik-i gay 21

ce este scoala ??


Stupid question !! The worst thing ever made 10
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#37
ce este scoala ??
pai scoala este .......................................este..........un substantiv comun format din mai multe clasein care exista intotdeauna 2 elevi care se evidentializeaza:desteptul (sau desteapta) clasei impreuna cu grupul lui(sau ei) de prietenei care ar trebui la randul lor sa fie tocilari si al doile tip este prostul ( sau proasta ,dar mai rar) clasei cu gasca lui (sau iei) de destepti cu care isi peterce timpul .
next:ce este Dan Radcliff( actorul care interpreteaza pe Harry Potter)
Pai daca tot suntem la capitolul filme...
[Imagine: gfxd.png]


#38
next:ce este Dan Radcliff
Pai Dan Radcliff este un tembel care nu are ce face decat sa invarta o bagheta intr-un film...idiot(idiot dar leam vz de multe ori si imi plac)...are niste ochelari cum numai bunica poarta...
next: Ce este viata?
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#39
next: Ce este viata?
pai................viata este o continuua miscare in care in fiecare zi descoperim ca ierinu am facut ceva si trebuie sa suportam consecintele si cand sa dam coltul vine cineva si ne spuna ca acele greseli nu erau pentru noi si in acel murin(acident cardiovascular ,un soc prea mare)
next :cesunt oamenii?
[Imagine: gfxd.png]


#40
niste papusi , construite de un papusar nebun , intr-un moment de plcitiseala , care acum se joaca cu noi asa cum ne jucam noi cand eram mici .


Ce sunt zuppy ? [ smile-urile ]
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)