Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: definiti trasnite
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8
well ... cred ca este un joc pe care l-ati mai intalnit... daca nu uitati cum se joaca....
reguli:
-pey first jocul se joaca cam asa
o pers spune un cuvant sau un grup de cuvinte
iar celelalt ii da o def total traznita si oarecum tampita
-second nu faceti spam fratilor
fiecare trb sa aiba o intreb si un rasp

daca nu ati inteles cum se joaca uitati un exemplu....
q:ce este dragostea?
a:un substantiv comun,fara plural,format din 3 silabe si 2 idioti

sper ca ati inteles.... deci ... sa incepem.......
A: Ce este calculatorul?
ciocolata- ceva de mancat maro sau alb deovicei cu ceva inauntru la care le place la copii mici deobicei... si care este facuta doar ca sa-i faca pe copii sa manance toata mancarea ca dupa ce mananca mancare sa manance ciocolata....

cana
Cana-o unealta care poate fi folosita pentru doua lucruri:1)sa bei apa sau orice lichid cu ea.2)o poti folosii ca arma.Te enerveaza cineva..zbang o cana in cap si e KO.

Telefonul
o ghestie pe care o pui la ureche ca sa-i auzi pe ceilalti, si alti sa te auda pe tine, care daca e mobil are permisiunea de a nu avea semnal, si alti sa nu te poata auzi... si are dreptul sa nu aiba minute si sa nu poti sa-i auzi pe ceilalti...

pix...

Dark Shadow

un creion care scrie cu albastru, negru, verde, rosu sau alte culori dar care nu e pix si atunci cand ai mai mare nevoie de el atunci se termina pasta sau gelu`. Depinde de pix. Si mai e faza "sa-mi bag pixu`"(era cu piciorul dar am modificat10)
Urmatorul cuvant: muzica
muzica este caracterizata de un grup de sunete acuzat de obicei pentru plagierea sunetului capacelor de tomberoane ce se izbesc, sau a unghiilor ce zgarie tabla.

next: ce este covrigul? 21
covrigul este o incoclitzatura de paine care vrea sa te ingrasi 4

what about the kiss?
O incalcire baloasa efectuata ca masaj la nivelul gurii atunci knd iti amorteste limba. El mai pote fi folosit si ca modalitatea de a inchide gura cuiva care vorbeste ca o moara stricata in timp ce pe tine te intereseaza doar decolteul persoanei respective 21

Ce este UE (uniunea europeana)? 24
Un animal roscat...care este njurat zilnic de oamenii de la tara pentru ca le mananca gainile.Am auzit aceste jigniri cand eram cu o prirte la tara..la ea21.
Next:Yahoo!Messnger
Yahoo! Messenger este o vraja foarte puternica ce te face sa stai ca chioru` in fata calculatorului pana devii unul 21)

Q: (dedicata in special surorilor y) ce este yaoi-ul?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8