Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

animezup chat

#1
Am si eu intrebare, mai functioneaza chatul pe animezup si daca da ce trebuie sa fac pt a-l accesa?



message to short again:

sad
sd
as
ds
ad

#2
Bine ai venit pe Animezup, niroS!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Head-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticon
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Crazy-monkey-emoticon-159 ok, sorry for asking......... eram doar curios pentru ca sunt nou forum........

#5
Nu ai de ce sa-ti ceri scuze, niroS, lui Syrius ii mai place sa glumeasca si sa se ia de oameni, dar chiar e un om foarte de treaba XD. Insa topicul asta trebuia facut la sectiunea de Probleme Tehnice. Ba mai mult, chiar avem un thread special pentru orice nelamurire/problema/sugestie legata de site.

Dar ca sa iti raspund la intrebare aici, pentru a accesa chat-ul trebuie sa iti faci cont pe chatango. Alegi un username, setezi o parola si ar trebui sa poti scrie pe chat-ul nostru pe care il gasesti in coltul din dreapta jos. Hope it helps.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Mersi mult de ajutor Romania. Stai linistit il inteleg pe Syrius deoarece e vina mea ca nu am citit regulamentul inainte de a posta.Oricum nici un fan Fairy Tail nu poate fi o persoana rea Smile . Bafta in continuare, poate ne auzim pe chat Smile

#7
Pentru putin, man.Acum ca totul s-a rezolvat: Thread Closed.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)