Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: animezup chat
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am si eu intrebare, mai functioneaza chatul pe animezup si daca da ce trebuie sa fac pt a-l accesa?



message to short again:

sad
sd
as
ds
ad
Bine ai venit pe Animezup, niroS!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Head-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticonHead-crazy-rabbit-emoticon
Crazy-monkey-emoticon-159 ok, sorry for asking......... eram doar curios pentru ca sunt nou forum........
Nu ai de ce sa-ti ceri scuze, niroS, lui Syrius ii mai place sa glumeasca si sa se ia de oameni, dar chiar e un om foarte de treaba XD. Insa topicul asta trebuia facut la sectiunea de Probleme Tehnice. Ba mai mult, chiar avem un thread special pentru orice nelamurire/problema/sugestie legata de site.

Dar ca sa iti raspund la intrebare aici, pentru a accesa chat-ul trebuie sa iti faci cont pe chatango. Alegi un username, setezi o parola si ar trebui sa poti scrie pe chat-ul nostru pe care il gasesti in coltul din dreapta jos. Hope it helps.
Mersi mult de ajutor Romania. Stai linistit il inteleg pe Syrius deoarece e vina mea ca nu am citit regulamentul inainte de a posta.Oricum nici un fan Fairy Tail nu poate fi o persoana rea Smile . Bafta in continuare, poate ne auzim pe chat Smile
Pentru putin, man.Acum ca totul s-a rezolvat: Thread Closed.