Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Chronicle

#11
Domo hug
@Java .. e un cerculet dinala rosu` specific naruto la Thumb Up 21
@Yulobo N`am prea multe idei in ceea ce te priveste pe tine...dar vad eu..
@Denny La tine m`am gandit..si stiu si cum o sa te desenez..spoiler:booobies21
@Sensei La tine nu am probleme..tnx anyway..o sa le fac in weekend`ul asta,dupa teza la mate >__<
@ray Stiu calitatea..nu sunt cea mai buna desenatoare,I really suck,but I love doin` those things..
@Chibi.. Mesaj...de..stupid random?
@Shiva.. Sper ca va iesi..am cateva planuri,e cam geu cu inceputul si cu backround`ul..la ala am eu "bube"..O sa incerc sa invat si cu camera,sa pun umbre si peg`uri[dunno ce`s alea 21 ] Se downloadeaza tutorialele de 2 zile 21
@Flaw..Pai.. I don`t know..n`am avut o poza exacta cu tine asa ca..eh..m`am luat dupa avatar si dupa "cineva" care te`a mai desenat in trecut la un proiect care nu e terminat..si nici nu cred ca va fi...Katana...sure,da` acum vrea si marina una.. sa vad ce ma mai incearca imaginatia.
@drakie te fac si pe tine si la tine[odata cu vederea nick`ului] m`a lovit imaginatia 21 Sper sa te termin si pe tine sambata sau duminica si sa te unesc cu ceilalti..cred ca`ti voi da tie toate chibiurile sa le...faci in ps..I really suck..
@SnowSpirit[OMG,nee-chan? 21,a trebuit sa ma duc la schimbarea nick`ului sa vad cine esti..] Dap hug Partenera mea la...treaba.Nu oi sti tu multe de ce programe folosesc dar ai stilul tau sa ma ajuti..Domo pt track..Desi nu prea stiu cum sa`l folosesc...baaaka meee~ Anyway tnx a lot hug Ramane promisiunea cu chitara 3

Sooo~ Mina,nee-chan mi`a facut mie rost de opening track saptamana trecuta..dar nu prea stiu cum sa`l folosesc..am preferat sa nu fie anime,ci opening`ul unui serial called F.R.I.E.N.D.S [dupa care eram obsedata] melodia este Asta[varianta bleach >__<] si cum am zis,nu stiu cum s`o folosesc,am intors`o pe dos si inapoi 21 Daca aveti alte melodii care sa nu depaseasca 1.10 max 1.20 please give you tube link si o sa ma mai gandesc...Sambatata sau cel tarziu duminica pun si celelalte personaje..adica le desenez si daca ma tine cheful si Mitzuke o sa urle la mine o sa incep si un mic spoiler din trailer..

Edit: Am uitat..eto..in ce limba veti..romana sau engleza? Domo again Zuppy23
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#12
In engleza :3
Eu doresc engleza Zuppy02

Btw, cum nu ai nici o idee cum sa ma desenezi? xD C'moon, trebuie sa-ti vina ceva in minte Zuppy05 ne? >_<"

5

#13
What the ...? 21
booobies 21 de ce? 24

21 prefer 21 engleza ...

dar totusi 21 booobies? amy 45 vorbim noi maine dupa teza xD 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#14
Sa ma bag si eu "? ...Mda...cred ca ma bag, adica inscriu :mellow: ... Tot ceea ce scriu de la "tot" in colo este scris doar cu scopul de a fi scris sa fie postul indeajuns de lung incat sa-l primeasca forumul fara sa-mi dea reject si sa ma faca sa-l scriu din nou cu mai multe litere pe care deja le-am scris si inca le scriu in momentul de fata, si cred ca as putea continua asta pana cand...defapt...acum, punct.

#15
Ok..prima data cand am vazut topicul (fara suparare Amy) am zis:
" Gosh..ce prostie...oamenii astia sunt asa copilarosi...prima data a fost manga acela zup tenshi ...sau cum o fi..apoi poveste cu video zup...acum asta..22 )...
Dar dupa ce am observat cata lume se baga...m-am gandit..."22 Cee..is eu mai prosta? "
Deci ma bag si eu acum.. Anyway..nu ma prea cunoste nimeni..cum arata defapt ..am pus eu odata o poza cu mine pe zup..dar sanse putine ca..cineva de aici sa o fi vazut..am sters-o repede.
Deci Amy..22 Sunt o vrajitoare...cu o culegere de matematica in mana... Par lung ca Medusa...Smile
Cam asa sunt eu...sau poate ma descrie yulobo...mai bine 65
o.o" wot

#16
Cam asta e fost,de acum,"auditiile" s`au terminat..ca deja sunt prea multe personaje si n`am ce face cu toate.In fine,Misa,de lucruri copilaroase ma ocup eu 10
@ Khonshu chiar aveam nevoie de un baiat in plus.Cu voi 2 sunt 15 personaje si deocamdata cred ca ajung..
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#17
some pleople will hate me >_<

The new ZUP chronicles

http://i149.photobucket.com/albums/s64/s...ed-1-4.png

haideti sa vedem ghiciti cine e fiecare? 5

#18
Da, recunosc... Pe cativa o.o
Ma recunosc >_<" Pe Denny, Ady, Amy, [how come they're al ending in y o///O Once was y, too xD], Shiva, Tornado, cred ca ala-i Khonshu [cel din dreapta mea ._.], erm... Mitzuke tipa cu parul mov? O.o Lye tipa cu mar in mana? 24 Chibiko cu katana? O_o Misa cu cartea? >_>" De langa Flaw 21 Si cu broasca dark_anime? ._. Marina cu mitraliera XD sii... uhm, broscuta JavaLeen? "?

Kill me, but... have mercy o//o

Erm, Amy, heeelp >_<" Nu-i stiu pe toti 17

#19
O.o...ce'i cu furca din spatele meu?21...gosh...i'm not so..evil....
Ma evilish it's ...21
Cum am putut sa ma incurc..39...cuz' I post it after i come from the big place de asta le incurc ..21
Btw...yulobo ..dark_anime sunt 99% sigura ca e tip de langa flaw...cuz' she have teh beer...
Sunt curioasa cine e tipa cu par albastru..
o.o" wot

#20
Lol doamne....Mar si Arc...Amy,nush cum ti-a venit ideea sa combini aceste doua elemente(ah stai..stiu.21).Daca nu yo am cea mai evil privire de acolo...atunci nush cine21.Tipa cu ghiveciu in cap e Yulobo...langa vine Khonshu...urmat de Shiva..Tornado,Melyeter canta21,Mitzuke e cu broasca(cred),Snow e fata cu (,) katana...si cam atat am recunoscut21.Ah..si pe Flaw & MArina...normal21.Mult prea tare.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)