Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place fic-ul meu?
EPIC !!!
68.75%
11 68.75%
EPIC !!
0%
0 0%
EPIC !
6.25%
1 6.25%
Fuckin awesome
12.50%
2 12.50%
Unde-i yaoi-ul?
12.50%
2 12.50%
Total 16 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ziua in care... [ Yaoi 18+ ]

#1
FLAW SAID I COULD.

[center]Ziua in care Skype-ul a pierit[/center]


Urmatoarea poveste nu este pentru cei slabi de inima. Acordul cuiva este cerut.

In aceasta poveste este vorba despre un baiat care avea un calculator. Acel calculator la randul sau avea un buton on/off. Povestea incepe cand el din greseala in armata Spaniola in 1567. El nu vroia asta, dar fiind recrut el doar vroia ca sa cu ceilalti. Dar n-a reusit din pacate. Insa povestea adevarata incepe de fapt in vremurile western, lol. Stati ca urmeaza un dialog :

- Buna ziua, spuse unul.
- Buna ziua, spuse celalalt, cred, nu stiu sigur.

A urmat apoi o pauza lunga. Una foarte lunga. Atat de lunga. Cat timp fac astia pauza, sa vorbim despre ce s-a mai intamplat. Stiti ca moare Sasuke in Bleach? In Saiyan Saga? I-a fost decapitat un picior. Cel care l-a ucis a fost Horotoronoru Saraku Warikananoquaye in Kaioken. (cei care nu stiti de forma Kaioken, neaparat sa urmariti Rivenju no Skitte Daimatsu Horuso Shitte, merita). Astfel Naruto a ajuns la SSJ level PAIÅžPE. Acum stati sa vad daca au iesit astia din pauza... Nu, se pare ca nu. Moving on. Ati vazut filmul 300? Cel mai mult mi-a placut cand Batman a sarit de pe trotuar direct in the god damned TROLLMOBILE!!! Fuckin awesome. Stati sa vad daca au terminat pauza. Da, se pare ca au terminat si acuma zice unul ceva :

- La revedere.

Deci holy mother of f**k. Cat impact emotional, cat feeling, cat... OH, nici macar nu ma mai pot exprima. God dammit, cat impact, cat fuckfest, damn. Domnul a ramas traumatizat cu traume destul de traumatizante, deci nu se va reface pana moare. Atat de mult l-a "lovit", incat a plecat cu lacrimi plangand. A plecat si celalalt ca n-a mai avut ce face. Se pare ca noi cam deviem de la subiect, asa ca vom continua cu :

Pinguinul Emo. Pinguinul emo a fost un pinguin care in viata anterioara s-a sinucis. Cu o ranga. In viata actuala n-are chef.

Acum Yondaime ma cheama sa jucam un RPG, dar eu n-am chef acuma. Vom continua cu o scena yuri.

..........

Asa, acum ca s-a incheiat scena yuri, vom relata povestea unui barbat care s-a dus sa se tunda, insa frizerul l-a tuns zero. ZERO!

Si asa, baiatul nu mai avea calculator.


*rolling credits + fuckin epic soundtrack*

Am plans mult in timp ce am scris aceste randuri, va rog sa-mi intelegeti emotivitatile. :(
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#2
Genial! A fost asa de emotionant, mi-au dat lacrimile cand Superman s-a dus cu pinguinul in baie pentru scenele alea fiebinte de yuri, dar nimeni nu intrege paragraful 5, sectorul 2, randul 3, strada 1, cand Batman il inseala pe dedectivu Sasuke Itachi Deidara Naruto Blondi Sakura Yaoi Maniacacaaac
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
Oh, scenele de yuri au fost cele mai tari, cele mai bunee din intreg textul. Iar pinjuinu` m-a emotionat pana la lacrimi, bietu` pinguin. Iar cand acel "la revedere" a fost rostit, geesh, pur si simplu, acesta a fost momentul culminant. Hm, chiar moare Sasuke? Of, of, of, sa spunem ca si el e un "bietu` de el" . Bun, mi-a placut, adica :] .
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

#4
Doamne ce dialog incitant...ce joc de cuvinte captivant, ametitor, periculos si totodata amuzant.
Nu-mi amintesc sa mai fi plans atat de mult pentru un final atat de nedrept....si Skype-ul a murit :((
Cum o sa mai chateze mama? Cum?
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#5
Nu, nu, nu, nu!! Nu intelegeti mesajul adresat de catre mine prin intermediul acestui fic EPIC!!! (demonstrat prin sondajele de opinie)

This is not understandable...
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#6
Sa tii minte ca, atunci cand o sa iti lansezi prima carte, sa fie scris urmatorul cuvant pe prima sau a doua sau a nush cata pagina (si, nu, nu ai nevoie de motiv):

Lui M.


Cel mai mult imi place felul in care ti-ai pus amprenta pe text. Ce bucurie nemarginita am atunci cand citesc ceva si zic "Da, asta sigur e scris de x", unde, in cazul actual, x = Peste. *tears of joy*

Ia, hai, la revedere. Si la mai mare.
[Imagine: trexwalkn.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spre ziuă Panzer 1 1.756 22-04-2011, 07:26 PM
Ultimul răspuns: aurelyon
  I Care About You by Abbeh and Fluffeeh[Yaoi] [+18] Aerith 10 6.470 25-10-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ziua de Maine Crazy Person 1 2.127 05-03-2010, 03:59 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)