Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yura zice " Da click si te sperii >:3 "

#11
Oke~~~ Back with new sigs <3 Btw, Thank you for the comments :3 Ah..and *beep* Photobucket că strică (,) calitatea imaginii >.<
Revenind..The sigs ^^
[Imagine: mikudechuucopy.jpg]
and
[Imagine: Yui.jpg]

I tried new styles...I think. Whatever, hope that you like them~
Critics and comments, please :3
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~

#12
Well let me see

1) imi place cum ai ales culorile si textul =]este foarte reusita nu am cine stie ce comenta

2) Well este si acesta reusit dar...daca nu era in partea stanga iar fata aia era super ok =]

Nu am ce spune decat ca imi plac foarte mult si ca astept si altele

Spor la lucru in continuare =]
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!

#13
Nu mai folosi Photobucket pentru text ) presupun ca pentru asta il folosesti nu ? ) ai observat si tu ca scade calitatea sig-urilor.

Primul sig.
Cred ca ar fi aratat mai bine fara clipping mas, puteai sa inlocuiesti acel efect cu altul la fel de dragut dar care ar fi mers mai bine cu ce aveai tu acolo. Ador textul <3 numai eu nu m-as fi gandit sa folosesc Smudge Tool la text, geniala idee. In rest imi plac culorile.

Al 2-lea sig.
Cam mult clipping mask, puteai sa mai stergi din el, mai bine lasai doar pe langa corpul personajului ( nu si capul ) , aici ma refer doar la picatele.
Poate ca o fata de culoare rosie sau ceva ar fi scos personajul mai mult in evident, dar arata bine si asa, parerea mea.
Sa sti ca nu ai face rau daca ai face si cateva avatare. :]

Succes in continuare.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#14
Cam mult blur la primul lângă text, dacă ăla este blur, oricum
try tinypic.com dacă photobucket strică calitatea. Siteul ăsta e îndeajuns de
bun cred, nu necesită cont. Oricum revenind la siguri, primul parcă prea blur'ish
textul...hm parcă mergea alt font şi mai spre stock. Iar acel 'yura'chan' parcă mergea mai spre textul HM. Iese prea tare în evidenţă şi cam deranjează, cel puţin aşa mi se pare.
Culorile bg-ului sunt ' liniştite ' deci sunt bune, îmi place. Ptr început e drăguţ.

Al doilea sig ...claritatea hm, nu ştiu dar mă rog, sigul este bun, adică îmi place
dar textul ăla cu yui puteai să încerci alt font.

Pentru fonturi îţi sugerez siteul dafont.com

bye
-

#15
Sankyu~ Back with new sigs <3
[Imagine: Miku_Hatsune_Sig_by_YuwaWi.jpg]

^ are liniile alea pe ea fiindca vroiam sa o "inconjoare", ya know? xD
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg] *drools**has a nosebleed**faints*
[Imagine: Honey_and_Clover_sig_by_YuwaWi.jpg]

^stiu ca nu e prea bun. Incercasem sa ma joc cu efectele de pe acolo xD
[Imagine: Cendrillion_sig_by_YuwaWi.jpg]

^another failure >.<
[Imagine: Kitty_sig_by_YuwaWi.jpg]

^this is for my friend, Aiu-Nyan aka Ari-san <3

That's all <3 Comments and critics please <3
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~

#16
Alright, eu prima ^^ si inainte sa incep zic ca primul si al patrulea sunt cele mai bune, imi plac enorm.

1 - cum am zis, imi place enorm, in special fundalul, renderul, textul si efectele; nice job
2 - yeah, nosebleed but it has mistakes >.< textul ma cam deranjeaza, puteai sa il pozitionezi mai aproape de personaj, efectele din partea stanga sau fundalul ce o fi 39 nu prea imi plac, insa in rest e bn
3 - mdah, prea multe efecte, si asta rezulta sign stricat >.< desi e interesant intr-un fel
4 - o da, cel ce imi place 105 desi fundalul oarecum ma enerveaza, totusi e o combinatie mai mult ca perfecta pt render O.o si sa nu uit, textul nu prea se vede >.<
5 - cute kitty but we can't see her so good >.< simpla, blurata total si cam aiurea facuta, scz k o spun dar asta asa e, de aia nu ma incurc niciodata cu animale fiindca nu imi iese -.-"

Critici si comenturi ai XD de la mn si spor la facut. Astept si altele. ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Click^_^ Shiro. 0 1.928 14-03-2010, 12:48 PM
Ultimul răspuns: Shiro.
  Click... or don`t Rebil 7 4.959 26-02-2009, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Rebil


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)