Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You're an urgent need...

#11
Suuuper! A dat bunul Dumnezeu sa plece de acolo. Si mai ales ca e cu Sasuke...uuu!. Sincer dar cat pot eu de sincer, dupa ce ti-am citit ficul dotat cu descriere, naratiune si destul dialog a innceput sa imi placa armata!:))
Descriere a fost destul de buna insa, a ajuns cam repede la spital desii problema se anunta a fii grava. Ne-ai fi tinut in suspans dupa mine daca vre-un glont i-ar fi trecut asa razant pe langa ureche, sau sa cada(faza amuzanta) de acolo de pe munte tragand cu arma nimerind vre-un sniper. Sau mai stiu eu ce, insa ceva mai multa descriere prindea bine. Nu pot minti sa zic ca nu ai deloc decriere pentru ca m-as minti singura, si naratiunea usor de urmarit o completeaza. La capitolul dialog se putea mult mai mult decat ce ai facut acolo. Mult mai mult decat..."imi pare rau" " mai tii minte?" si "voi pleca acasa?". Pentru un moment este bun capitolul si se pare ca de la ficul cu mine ai evoluat dupa parerea mea(sa ma contrazica cineva daca mint) mult mai mult si bine. Sper ca vei pune next-ul repede si anunta-ma plzz.

app = Faza cu "Teritoriu' Minat" a fost smechera!
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)