Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yo! I'm back ^^

#1
Ok ok... deci am lipsit o buuuuna bucata de vreme (cam 5-6 luni... yea lame i know!). Sunt cativa care poate ma stiu, Godz va spune ceva? 15 Nu? Ok...
Deci ma numesc Victor, am 15 ani, locuiesc in Bucuresti, termin clasa a 8-a (whoosh...).
Nu am inspiratie la ora asta asa ca astept inerogatoriul vostru 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Joony!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Zup chiar e cel mai tare! Zuppy02 Sper ca nu e prea scurt mesajul... hehe ^^

#4
Wooow, welcome back Godzilosule 15 Cum am putea să nu ne amintim de tinee, aa ? Imposibil 21
Chiar ieri când am făcut dedicaţia muzicală am vrut să pun ceva şi pentru tine acolo, dar ştiam că nu mai intri p-aici. Eniuei, treci pe acolo azi, o să fie ceva şi pentru tine : - ". Welcome back again. hug

#5
Bine ai revenit pe AnimeZup!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
Bine ai revenit pe zup, Victor. Fii activ ca intainte (daca erai o.o'' - nu imi mai amintesc). ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Multumesc de urari ^^ Ma bucur ca sunt iar printre voi. Si @Spence. ma voi uita 4

#8
Hi. Bine ai revenit pe Zup. Sper să fi activ...[ nu ştiu dacă şi înainte erai ] .
Sper să te distrezi, să-ţi reîntâlneşti prietenii O.O''.
Åži, de ce n-ai mai intrat? :??
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#9
Helău, Victor. ^^
Well, nu ne cunoaştem, deci eu voi fi tipa ciudată cu interogatoriul. :]] First, îţi urez un bun venit călduros din nou pe zup şi sper să fi activ [ cred că erai înainte ] şi să respecţi regulile [ cum presupun că le respectai înainte]. Aşa.
Heh. Îţi voi pune câteva întrebări, că de, nu prea ţi s-au pus, iar eu sunt cea curioasă. *smile*
a. Ce film te-a marcat sau uimit plăcut cel mai mult?
b. Ai seriale favorite ? Dacă da, care sunt?
c. Hm, muzica preferată? Geen, câteva trupe sau solişti, or smth. :]
d. Pff, eÅŸti narcisist sau nu ?
e. Citeşti? Dacă, care este autorul preferat sau cartea?
Well, cam atât.
ÃŽÅ£i urez din nou un bun venit veery duulce, fluffeh ÅŸi bluffeh. ^^
*hugs from me*

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#10
Mda! Godz 15. Hai mă, pe bune?! Cine te poate uita pe tine? Tocmai pe tine? Snow' nu 68!
Mi-ar fi fost ruşine dacă te-aş fi uitat ; ))! Aşa mă rog.. revenind la urarea obişnuită: " bine ai venit înapoi " hug! Mi-a fost dor de tine sa ştii, deci vezi nu dispari.. apropo eram " căsătoriţi ".. Remember? 24))))
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Good to be back Romania 6 2.412 02-10-2013, 04:47 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Miaunica is back :p miaunicaReloaded 2 1.962 04-01-2012, 07:53 PM
Ultimul răspuns: Tan
  I'm back !!! Rinnie 10 4.420 20-12-2010, 12:00 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)