Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Pariu ca te fac?!

#31

#32
Mersi pentru comentarii, my sweet honeys! Pentru ca am promis cuiva ca azi o sa incarc noul capitol, asta am facut. Spor la citit! <3

Capitolul 7

Mike P.o.V

Unde de asta nu vroiam sa vina Jason. Stiam ca era prima lui data la o astfel de petrecere, si cu siguranta Alex il va imbata. Ceea ce s-a si intamplat, defapt. L-am dat pe Seki la o parte de pe mine si m-am ridicat de pe canapea si am inceput sa-l caut pe Jason cu privirea. Bausem doau un whisky care nu avea ce efect sa-si faca asupra mea, mult prea obisnuit cu alcoolul. Dupa ce imi ametisem ochii incercand sa dau de el in marea aglomertie din club, pusesem ochii pe subiect. Era singur. Am luat gecile si m-am uitat la ceas. Era in jur de ora 4. I-am salutat pe toti de la masa, care si-au exprimat uimirea facand ochii cat cepele la mine, insa mai apoi m-au salutat si mi-au spus ca s-ar putea sa vina pe la mine dupa-amiaza. Le-am spus ca nu e nicio problema si am plecat spre Jason. Cand eram cam la 3 metrii in fata lui, in peisaj aparu Alex.
- Jasoon, my sweet honey!
A spus iar in acel moment mi-am lipit palma de fata sa, oprindu-l departe de Jason. Al meu! Mi-am spus in gand si l-am luat pe Jason de acolo. Imediat cum am ajuns langa usa l-am imbracat si i-am pus gluga in cap. Dupa cum imi si imaginasem iar nu si-a adus fular. Si planuia sa raceasca, este? I l-am infasurat pe al meu in jurul gatului si m-am imbracat la randul meu. Era mai mult adormit decat treaz, asa ca nu mai spunea nimic.
- Poti sa mergi? L-am intrebat si mi-am incheiat geaca.
A incercat sa mormaie un 'Da', insa cand incerca sa faca un pas ajunsese in bratele mele. L-am ridicat si, exact la pe o printesa, l-am carat pana acasa. Pe drum a tot mormait si se tot agata de geaca mea. Era clar ca era beat mort. Inca un avantaj pentru mine, macar nu isi va aduce aminte ce vom face in seara asta. Cand am ajuns acasa la el a aparut o noua problema. I-am luat lui Jason cheia din buzunar si am deschis usa. Le-am lasat pe masuta si l-am luat din nou in brate si am urcat scarile cu el, atent sa nu ma impiedic sa fac alta prostie, sa cad cu el in brate. M-am lovit de cateva ori in trepte, insa imediat ce am ajuns in camera lui am incercat sa ma descurc intr-o bezna incredibila, patul si cateva lucruri de langa el fiind luminate doar de razele puternice ale lunii. Nu vroiam sa-l trezesc. Oricum, il trezeam eu mai incolo...
Am ranjit putin diabolic si mi-am lasat printesa pe pat. L-am descaltat, i-am dat jos fularul si apoi urma geaca. Incercand sa il dezbrac cat mai delicat cu putinta, sa nu il trezesc, l-am atins iar aceasta isi deschise incet ochii. Chipul ii era conturat de razele lunii. Ma privea fix, cu buzele intre deschise si cu fata rosie de la alcool. Atunci m-am blocat. M-am blocat si ramas cu gura deschisa deasupra sa. Buza de jos incepu sa-mi tremure si am inghitit in sec. Nu puteam sa-i fac asta. Nu lui. M-am aplecat usor si i-am curatat fata de bretonul ce il deranja sa priveasca. Mi-am unit buzele cu ale sale, mi-o cerea. Am inceput sa i le mangai usor si sa i le alint. Era pentru prima data cand gustam buzele sale, care erau moi si catifelate. Cu toate ca sarutul avea gust de alcool, nu ma deranja. Mi-am trecut mana peste pieptul sau si i-am cautat mana. I-am luat-o intra mea si mi-am impletiit degetele cu ale sale. Dupa ce am rupt jocul dintre buzele mele si ale lui, am mai depus un mic sarut in coltul gurii sale si m-am ridicat.
Muscandu-mi buzele m-am dus si am luat o patura, invelindu-l. Imediat cum a simtit ca puful ii atinge pielea, s-a ascuns sub ea, doar capul ramanandu-i descoperit. Mi-am lipit buzele de fruntea sa si am oftat. Chiar ma schimbasem atat de mult? M-am intors si am dorit sa plec, insa tocmai cand am pus mana pe clanta Jason scoase un sunet.
- Mmmm...
M-am intors cand am auzit. S-a trezit? A fost primul lucru care mi-a aparut in minte, insa nu, inca dormea. M-am intors langa pat. Vorbea in somn?
-Mmmike.
Am ramas nemiscat si incremenit langa pat. M-am stapanit cu greu sa nu il sarut din nou si doar am zambit, l-am mangaiat si mi-am rupt inima in doua iesind din camera. Da... inima. Mi-am dus mana pe piept in dreptul inimii, batea repede. Am coborat scarile in liniste si am luat de pe masa a doua pereche de chei. M-am apropiat de usa si am privit inca odata spre camera lui Jason. Am scos un oftat inabusit si am plecat, incuind usa. Tot drumul m-am gandit la acei ochi, la acele buze, la Jason. Era pentru prima data cand nu imi pasa daca se va culca sau nu cu mine, vroiam doar sa raman acolo cu el si sa-l strang in brate. Cand am ajuns acasa ma astepta Doli, imbracata intr-o camasa de noapte alba, care ii ajungea putin mai sus de genunchi, iar parul il avea tot prins intr-un coc neglijent, din care cateva suvite rebele se incapatanau sa iasa.
- Mike, ai venit, a spus ridicandu-se de pe scaunul acoperit cu catifea rosie si lasa cartea pe masa.
- Doli, de ce nu te-ai culcat? Am intrebat-o, iar ea am venit si mi-a luat geaca, punandu-mi-o in cuier. Nu ma simteam bine stiindu-te plecat, vroiam sa fiu sigura ca esti bine. Am pupat-o pe frunte.
- Mersi, Doli.
- Mike, uita-te la mine, a spus iar eu mi-am indreptat sprivirea spre ea. Ce ai patit? Nu te-am mai vazut asa abatut pana acum. Am oftat si am luat-o de mana.
- Imi e frica, Doli. Imi e frica de ce simt, am suspinat si m-am asezat pe scaun.
- De ce ti-e frica? M-am intrebat si s-a asezat langa mine.
- Imi e frica sa... sa nu-l ranesc. Mi-am lasat fata sa alunece in palme si am inceput sa in tremur. Pentru prima data imi e frica sa nu fac vreo prostie si sa nu il indepartez. Imi e frica sa il pierd.
Doli a oftat la randul ei si m-a imbratisat strans, incepand sa ma mangaie pe crestetul capului. Mi-a soptit ca totul va fi bine si mi-a spus ca trebuie sa fiu sincer. I-am multumit si m-am ridicat de pe scaun, spunandu-i noapte bune si urcand scarile. Imediat ce am ajuns in camera m-am trantit pe patul mare si adanc. Eu... chiar il iubesc? Am spus numai pentru mine si am inchis ochii, adormind cu intrebarea si chipul lui Jason in minte.

~capitol mai scurt de data asta, ma revansez data aviatoare~
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#33
Ce capitol tare!Mi-a placut de Mike ,saracu' cat s-a abtinut...Jason,"printesa adormita" nu avea nicio treaba,era in lumea lui,parca mi-l si imaginez cu o rochie roz,bufanta si o diadema pe cap.Vorbeale lui Alex au fost tari(my sweet honey) dar reactia lui Mike cand a auzit aceste cuvinte a fost bestiala...A lui deci.Pana la urma sper ca Mike sa deschida ochii si sa-si dea seama ca-l iubeste pe Jason.Debea astept capitolul urmator,spor la scris!Aaa si un sfat pentru Jason: Daca vrei ca Mike sa mai traieasca ,nu te imbata prea des!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#34
Nykky, nu am uitat niciodata de ficul tau doar ca am avut cateva probleme cu contu'si cu timpul liber. Am citit ficul pana acum si se pare ca Mike regele inimilor frante devine sensibil. Oau interesting. Vreau sa vad o schimbare de atitudine si din partea lui Jason. Ar deveni siropos. Mniam, mnaim, mniam. Vreau sa vad ce se mai intampla anunta-ma incontinuare.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#35
Hello, hotties. Uite ca am venit cu cu next-ul, care este mai lung si plin de sentimente.


Capitolul 8

Jason P.o.V


M-am trezit cu cea mai mare durere de cap pe care ma putut-o avea in toata viata mea. Deabea ma miscam si nu realizam inca unde sunt. M-am uitat buimac in jur, eram in camera mea. Asta era bine, dar pe picioarele cui am ajuns aici? M-am uitat la ceas, incercand sa deslusesc cifrele de sub sticla in care razele soarelui se reflectau. Era deja 2? M-am ridicat cu greu din pat si am iesit din camera. Am coborat scarile lipit pe perete iar pe la a noua treapta m-am asezat jos si mi-am lasat capul sa alunece pe peretele rece. Ce facusem aseara, si, mai ales, cat bausem? Mi-am muscat buza. De ce ma usturau? Era oare de la bautura sau se intamplase altceva? M-am ridicat si m-am dus in bucatarie, unde am deschis imediat frigiderul si am luat de acolo iaurtul. Am luat o mare inghititura si m-am sters la gura cu dosul palmei. Am cautat dupa niste lamaie si am gasit-o dupa ce am rascolit jumatate de frigider. Mi-am taiat-o in jumatate si am stors-o deasupra gurii. Nici nu stiam cu ce sa-mi tai greata, iaurtul si lamaia erau doar trucuri de care auzisem, dar nu aveam idee daca functioneaza.
Mi-am tarat picioarele pana la cuier. Oricat cautam in mintea mea ce am facut aseara, imi aparea doar un mare vid. M-am incaltat si mi-am luat geaca. In cuier am vazut un fular albastru cunoscut. L-am luat in mana si l-am privit. Era al lui. Am scos un oftat inabusit si mi l-am infasurat in jurul gatului. El ma adusese acasa? Incercand sa deschid usa am vazut ca e inchisa si am cautat cheile, care erau pe masa. Am iesit din casa si am inchis usa la loc. Nici nu ma mai oboseam sa ma gandesc la cum a inchis usa, ma gandeam doar la ce am facut aseara si ce l-a facut pe Mike sa ma aduca acasa. Fiind prea profund afundat in colturile mintii mele incercand sa-mi gasesc explicatii, treceam fiecare starada fara sa-mi pese prea mult de masini. Asta m-a afectat. In timp ce treceam strada ce ma despartea de 'palatul' lui Mike, pe trecerea de pietoni, nu observasem masina care venea cu viteza parca menita sa ma izbeasca. Masina oprise la timp, insa eu eram deja pe jos. Eram pierdut in spatiu, pana cand vocea ingrijorata a soferului ma trezi. L-am privit in ochii speriat.
- Pustiule, esti bine? Ma intreba in timp ce incerca sa ma ridice.
Am incercat sa-i spun ca da, insa o durere in coapsa dreapta ma cam contrazicea. Doar i-am negat cum ca as fii ranit si mi-am continuat drumul schiopatand, dovedindu-i soferului ca mintisem. Cand am ajuns la usa lui Mike, mintea mea era inca zdruncinata de la alcool si de la impact, insa am incercat sa-mi revin cat se poate. Am apasat pe sonerie, iar imediat mi-a raspuns aceasi fata pe care o intalnisem cand am fost la Mike prima data. M-a invitat inauntru si a urcat la Mike, lasandu-ma jos asteptand. A coborat imediat sprinten si m-a condus spre camera lui Mike. In timp ce urcam scarile acoperie de un pufos covor rosu, priveam minunat in jur. Chiar ca era un palat. Fata mi-a deschis usa si m-a poftit inauntru, unde Mike era intins pe pat. Ma privi in timp ce se ridica.
- Jason, a spus si s-a apropiat de mine.
- B-Buna. Am murmurat si m-am departat putin de el. Ma simteam jenat cand eram asa de aproape de el, ca si cum ceva s-ar fi intamplat. M-a vazut si s-a intors langa pat, asezandu-se in sezuta.
- De ce ai venit? Si, mai important, te simti bine? M-a intrebat cu o oarecare ingrijorare in voce.
- De ce sa nu ma simt? Ce s-a intamplat aseara? Cat am baut? L-am bombardat deodata cu intrebari. Nu stiam nimic din ce se intamplase si cu toate ca imi era putin frica, nu stiu de ce, vroiam sa aflu.
- In jur de 5-6 pahare de tequilla, a spus iar eu am facut ochii cat limeta ce imi acompania aseara shot-urile. Te intreb daca te simti bine pentru ca aseara nu erai in stare nici sa vorbesti.
Si atunci, cum am ajuns oare acasa?
- Ah, eram sa uit. Mi-am dat jos fularul si i l-am dat. E al tau. A ras usor.
- Pastreaza-l, oricum cred ca l-ai purtat de mai multe ori decat mine. Am vrut sa protestez, insa insista. Jason, vreau sa-ti spun... ceva. L-am privit mirat si mi-am dat geaca jos la indemnul sau. Aseara, a oftat si m-a privit, aseara a fost prima noapte in care mi-am dat seama de ceva.
Eram din ce in ce mai confuz si nu intelegeam ce vrea sa spuna. Imi muscam buzele in timp ce asteptat cu o nerabdare care ma speria. Ce vroiam sa aud atat de mult de la el?
- Acum ceva timp am pus un pariu cu cineva.
- OK, si ce treaba are pariul asta cu mine?
- Pariul era ca... te voi face sa te indragostesti de mine si ma voi culca cu tine.
Am inghitit in sec in timp ce il priveam. Chiar-chiar era atat de nesimtit incat sa imi spuna asta in fata? M-am ridicat imediat in picioare.
- Dar vreau sa-
Nu l-am lasat sa continue. L-am pleznit cu toata ura posibila ce i-o purtam. Cum putea face asa ceva? Cum de am crezut macar o clipa ca imi va spune altceva? Cum... Cum de nu se culcase cu mine aseara? Ce l-a impiedicat? Intrebarea era mult prea apasatoare si mi-a scapat printre buze. Ma privi si ofta. Risca si ma lua de mana, iar atunci cand mi-am simtit mana intr-a sa nu m-am putut opune. Mi-am simtit picioarele moi si cu toate ca vroiam sa-l resping, ceva nu ma lasa.
- Nu am putut face nimic atunci cand te-am privit, mi-a spus si m-a tras usor de mana pana cand am ajuns pe genunchii sai. Inca ma jena lovitura de pe coapsa. Sa il cred? Te-am vazut si atunci m-am blocat. Erai... Erai atat de inocent si atunci mi-am dat seama ca oricat de orgolios sunt nu iti pot face asta.
Am oftat cand l-am privit. Eram sigur, poate mai sigur decat am fost vreodata ca era sincer. M-am apropiat usor de buzele sale tremurand. Le-am atins usor si am inchis ochii. Un fior imi trecu prin corp si mi-a facut pielea de gaina, insa mana lui Mike a trecut usor peste pielea mea si m-a linistit. Am simtit cum obrajii imi ard si mi-am ascuns privirea de a sa. Ma durea capul. De ce imi era asa rusine?
*~*
Eram la scoala. Mike a venit dimineata sa ma ia de acasa. Era bine cand... cand ma tinea de mana. Simteam cum ma incalzesc pe loc atunci cand ma atingea. Daca cineva mi-ar fi spus acum 2 saptamani ca o sa ajuns asa, l-as fi lovit, insa pana la urma asa am ajuns. Ii doream afectiunea, doream sa fiu aproape de el si sa-l simt aproape de mine. Am mers tot drumul tinandu-ne de mana, iar eu schiopatam dand vina pe o cazatura in casa, nu pe vanataia mai mare ca palma lui. La scoala Mike a continuat sa-mi tina mana strans in a sa, nepasandu-i de toate privirile de pe hol care ne atinteau. L-am privit chiar atunci cand si el isi intoarse privirea spre mine. Rosu ca racul mi-am afundat fata in fularul lui si am ramas asa, pana cand Mike se opri. M-am uitat la el si am vazut ca priveste in fata, facandu-ma si pe mine sa fac acelasi lucrul.
- Uita-te la amorezi. A spus Seki, tipul care era tot timpul in preajma lui Mike punandu-si mainile in san. Credeam ca Mike o sa-mi dea drumul la mana, insa chiar ma strasese mai tare.
- Seki, nu am chef de tine, asa ca pleaca, a spus Mike si a vrut sa faca un pas in fata, insa l-a oprit.
- Dar eu nu cu tine am treaba, ci cu Jas. L-am privit. Ce treaba avea cu mine? Stii tu, Jas, ca tipul pe care il tii de mana, e doar un mincinos? Tot ce ti-a spus, sunt minciuni. El defapt a pus un- Nu-i mai suportam aroganta si am intervenit inainte sa isi termine enuntul.
- Un pariu? Spre uimirea ta, stiu de pariu. Si nici ca-mi mai pasa.
Am spus in timp ce ma ridicam usor pe varfuri punandu-mi ambele maini in jurul gatului lui Mike, practic cerandu-i sa ma sarute. Nu a asteptat deloc, si-a unit zambind buzele cu ale mele si si-a pozitionat o mana pe spatele meu si una in parul meu, mangaindu-ma usor. De ce trebuia sa rosesc la fiecare sarut?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#36
Ce capitol tare! Mi-a placut de Jason foarte mult in acest capitol,dar Mike merita toate felicitarile(mai ales ca a avut curajul de a-i spune lui Jas de pariu).Ce ma surprins foarte tare este reactia lui Jas cand a aflat,sincer ma asteptam sa fie mai violent si sa nu mai vrea sa-l vada pe Mike,dar totusi cred ca a luat decizia corecta si il felicit pentru asta,aaa si sunt curioasa ce o sa se intample in legatura cu acel accident a lui Jas...oare are vanatai sau fracturi?Tot respectul pentru cei doi pentru cum s-au comportat cu Seki(nu-l suport pe tip).Debea astept capitolul urmator,spor la scris si te iubeste Mada.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#37

#38

#39
Da, m-am gandit si eu sa vin cu next-ul. Multumesc mult pentru comentarii si sper ca si capitolul asta (care m-a spetit de puteri) sa va placa.

Capitolul 9
Mike P.o.V


Nu ma asteptam ca Jason sa mi se daruiasca atat de repede, insa adoram ca acum era al meu. Nu ezitam sa-l sarut si nu-mi pasa ca toata scoala se holba la noi, important era sa stie toata lumea ca e al meu, numai la meu. Era cel mai dragalas lucru atunci cand rosea si incepea sa se balbaie dupa ce il sarutam. Castigasem pariul? Nu-mi pasa, acum il aveam pe Jason, ce mai aveam nevoie de pariul ala? Insa, totusi, fara el ma mai alegeam eu cu baietelul asta adorabil? Baiatul asta mi-a schimbat viata, ochii aia inocenti si negri cand ma atinteau timizi ma infierbantau. Era al naibii de fierbinte si cu toate ca inca il visam dedesubtul meu, nu ma preocupa asta. Orele s-au terminat repede, iar pe Jason l-am luat la mine, cu toate ca s-a impotrivit. Nu am vrut sa-i dau drumul la mana deloc, insa cand am intrat in casa si-a retras-o imediat rosind. L-am privit amuzat, iar apoi am privit in salon.
- Mike, a exclamat mama cand m-a vazut si a venit spre mine, sarutadu-ma pe obraji.
- Ati venit deja? Am intrebat-o ceva evident, iar ea doar a incuviintat cu o miscare a capului, parand ca nici macar nu l-a vazut pe Jas. Unde e tata? Am intrebat-o uitandu-ma in spatele ei, poate il zaream.
- E la birou, imediat cum a venit a si plecat. Dar... El cine e? A intrebat uitandu-se la baiatul pitit in spatele meu.
- El e Jason, iu- am vrut sa spun insa mi-am simtit mana stransa puternic de a sa si mi-am schimbat replica. -colegul meu.
Mama doar a zambit si l-a salutat, i-am spus ca o sa doarma la mine, cuvinte care l-au surprins si pe Jason, nu doar pe mama si am urcat sus cu el. Ajuns in camera mea am inaintat spre pat, el ramanand la usa. L-am privit. Era rosu tot si buza de jos ii tremura. Mi-o cerea din nou. Mi-am pus ambele maini pe fata sa, incadrandu-i-o si l-am lipit de usa. M-am aplecat usor si l-am sarutat. I-am mangaiat usor si atent buzele cu ale mele si l-am lasat langa usa cu ochii si buzele intre-deschise. I-am zambit si l-am mai pupat odata pe frunte, ducandu-ma inapoi la pat tragandu-l dupa mine.
- Nu-i asa ca ramai aici? L-am intrebat in timp ce mi-am dat jos geaca.
- D-Doar daca... v-vrei, a spus dandu-si geaca jos la randul sau. M-am dus la el si i-am dat jos fularul, profitand din nou de spatiul practic inexistent dintre noi si sarutandu-l.
- Normal ca vreau, am spus sigur pe mine si am aruncat fularul pe pat. Hai sa mancam. L-am tras dupa mine, iesind din camera si coborand scarile in fuga.
- Mike, s-stai! A strigat Jason incepand sa schiopateze in timp ce o mana o avea pe coapsa. Mi se paruse ca era lovit de dimineata, dar era doar o simpla lovitura dupa cum a spus el, asa ca nu am mai tinut cont.
- Ce ai? Poti sa mergi? L-am intrebat si l-am luat pe sus, vazand ca in salon nu mai era nimeni.
- C-Ce faci? M-a intrebat agatandu-se de gatul meu pentru stabilitare. Daca ne vede cineva?
- Si? Mama e in camera ei, iar pe Doli nu are ce s-o deranjeze, i-am zambit si l-am pupat scurt, facandu-l sa se fastaceasca in bratele mele.
Am coborat cu el scarile si am cautat-o pe Doli. A gasit-o in bucatarie alaturi de Albert, zicandu-i ca ne e foame si m-am intors cu Jason in salon. L-am asezat pe un scaun si mi-am tras unul langa el. L-am pupat pe crestetul capului si l-am ciufulit, in timp ce Doli ne-a adus mancarea. In timp ce aseza atenta la orice detaliu tacamurile, imi trimite un zambet si il priveste pe Jason. I-am zambit la randul meu si l-am tras mai aproape de mine. Fata ne-a lasat singuri, plecand inapoi in bucatarie. Am infasurat cateva paste pe furculita si am indreptat-o spre gura lui Jason.
- Gura maree! I-am spus, obligandu-l sa o deschida. M-a privit putin urat prima data, insa intr-un sfarsit o deschisese.
- Stii, pot sa mananc si singur, a spus cu gura plina.
- Sunt constient, dar vreau sa am placerea de a te hrani, am spui pregatingu-i inca un dumicat.
*~*
Era ora 7 seara, iar mama tot tragea de noi sa facem baie. Am mers eu primul, lasandu-l pe Jason singur il camera. Cand m-am intors, era pe pat facandu-si geanta pentru maine. I-am comunicat ca poate sa se duca la baie si i-am mai spus ca are acolo prosop. A iesit delicat din camera, iar eu dupa ce mi-am sters parul si am chemat-o pe Doli sa mi-l usuce, m-am asezat pe pat cu o revista despre sport. Atunci mi-am adus aminte ca nu-i dadusem nimic de schimb lui Jas, asa ca am luat un tricou de pe scaun si m-am dus usor pana la usa baii, unde am ciocanit. A raspuns din dus, iar eu am intrat. Cu toate ca nu vedeam mare lucru din cauza steclei aburite ce imi strica privelistea, corpul ala slabut ma infierbanta si imi facea toate gandurile sa se ridice. Revenind pe pamant, i-am lasat tricoul agatat de usa si m-am intors in camera, continundu-mi cititul pana am auzit cum usa se deschide. Mi-am ridicat ochii din revista si l-am vazut pe Jason in tricoul meu, care ii venea mai degraba ca rochie, iar in jurul braului avea infasurat un prosop.
- Stii, ai uitat pantalonii... a cugetat incercand sa se ascunda cat mai mult.
Nu imi dadusem seama ca ii uitasem. Am scotocit dupa o pereche de pantaloni scurti si dadusem de o pereche mai mica de boxeri, si i-am dat pe aia, intorcandu-ma si lasandu-l sa se schimbe. Peste ceva timp m-am intors si l-am vazut inca cu prosopul in mana, acoperindu-si coapsa dreapta.
- Ce ai acolo?
- N-Nimic. D-Doar o vanataie. A inceput sa dea din maini incercand sa imi arate ca nu are nimic, insa prosopul cazu dezvelind o vanataie mare cam cat doua palme de-ale mele. Am privit uimit vanataia si m-am apropiat de el. L-am luat pe sus, punandu-i ambele picioare in jurul taliei mele.
- Asta nu e vanataie facuta in casa, am spus in timp ce il duceam la pat. Cand am atins cu piciorul marginea patului m-am lasat in jos cu Jason, punandu-l pe pat, iar eu lasandu-ma pe vine in fata sa. Ce s-a intamplat cu adevarat?
- M-a lovit o masina, a spus coborandu-si privirea.
- Blegule, l-am mangaiat trecandu-mi mana peste vanataie si l-am sarutat scurt pe buze. Asteapta-ma aici, i-am spus si am iesit din camera coborand la parter si strigand-o pe Doli. Doli, vreau o compresa mare cu gheata.
Mi-a adus-o repede si mi-a inmanat-o intrebandu-ma pentru ce e. Nu i-am raspuns si am alergat pe scari. Am intrat in camera ducandu-ma repede la pe pat. Am atins inca odata vanataia si am lipit usor compresa de coapsa lui. In timp ce apasam usor mi-am unit buzele cu ale sale. Am luat un prosop si am infasurat cu el compresa in jurul piciorului sau.
- E mai bine? L-am intrebat pupandu-l pe frunte.
Doar a afirmat cu o miscare a capului si m-a privit. Mi-am unit buzele cu ale sale alintandu-i-le cateva secunde si l-am tras in pat cu mine. Mi-am lipit pieptul dezgolit de spatele lui acoperit cu materialul fin de bumbac. Am stins lumina cu intrerupatorul de langa pat si l-am mai pupat odata pe crestet inainte sa ma asigur ca piciorul sta bine si ca cad intr-un somn adanc.
*~*
L-am privit mirat.
- Esti sigur? L-am mai intrebat odata iar el rosu tot a dat usor din cap.
Am inchis usa si m-am apropiat de pat, unde statea parca asteptandu-ma. L-am atins usor, iar el tresari parca corentat. M-am lasat usor si mi-am unit buzele cu ale sale, ducandu-mi o mana pe spatele sau, pentru sustinere, iar una pe pat. Cand atinsese deja asternuturile, si-a cambrat corpul lipindu-l de al meu, iar mainile lui s-au dus pe spatele meu. Am rupt sarutul si l-am sarutat pe gat. A gemut incet, sunet ce ma ambitiona si mai tare. Trecusera deja 2 luni jumate de cand el era singurul. Ma certasem cu mai multi din cauza asta, dar merita tot pentru momentul asta. Merita bataia cu baietii, cearta de ieri cu Seki si inclusiv cearta cu Alex, cel mai bun prieten, toate meritau pentru momentul asta.
I-am ridicat usor tricoul si l-am mangaiat pe abdomen. Cu mainile tremurande a inceput sa traga de tricoul meu, l-am lasat sa mi-l dea jos, revenind la buzele sale. Ah, daca ar trebui sa-l sarut in fiecare moment, nu m-ar deranja. Am avansat si l-am lasat fara tricou, incepand sa il sarut pe piept. Imi presam buzele de fiecare parte a corpului sau, i-am luat incheietura in mana mea sarutandu-i-o usor. L-am privit. Era deja in extaz. Umflatura din pantalonii mei se obserav deja bine, si nu stiu daca observase. Am urcat din nou la gatul sau, muscand usor pielea. A gemut mult mai puternic infingandu-si unghiile in umerii mei. Am urcat apropape de urechea sa.
- Numai eu am dreptul sa aud sunetele astea!
I-am muscat lobul urechii si am coborat cu mana pe abdomenul sau pana cand am ajuns la pantaloni. I-am masat penisul prin pantaloni si i-am desfacut nasturele, lasanadu-l imediat gol. I-am pus ambele picioare in jurul taliei mele si mainile i le-am pozitionat pe spatele meu. Cu o mana l-am imbratisat lipindu-l de corpul meu, iar cu cealalta ma pregateam sa intru in el.

~ I'm out, ma duc sa ma holbez la niste mv-uri ca sa ma relaxez
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#40
In sfarsit ai postat.Ce capitol...imi place!!!Cea mai tare faza a fost cand Mike a vrut sa-i spuna mamei sale ca Jason este iubitul lui,dar Jas l-a strans de mana semn ca daca ii spune e mort.Saracul Jas s-a facut si c-o vanataie cat capul sau de mare,vorba lui Mike,blegul.Doli este cea mai tare si imi place de ea.Faza cu uitatul pantalonilor este amuzanta si nu prea cred ca a fost o greseala din partea lui Mike.Intuiesc foarte bine ce o sa se intample mai departe,si ar fi super amuzant ca in timp ce ....sa bata la usa mama lui Mike, sau de ce nu tatal sau.Debea astept continuarea si spor la scris.P.S:mi-a placut ca ai facut capitolul mai lung.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Pariu cu moartea Clau~ 13 7.821 05-07-2013, 04:53 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Punem pariu [16-18+] Psike 60 23.159 26-07-2011, 10:29 PM
Ultimul răspuns: HanniGram


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)