Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Orasul Ruina

#11
WOW! Ce capitol! Cat am asteptat primul sarut intre cei doi... Cum sa nu fim interesati/e de poveste? Este unul dintre putinele ficuri pe care le mai urmaresc. Rar las comment, dar nu ratez niciun capitol; scrii si descrii atat de bine incat imi imaginez fiecare tablou, fiecare miscare sau gest. Nu numai ca-mi imaginez tot, ci, mai ales in ultimul capitol, am simtit tensiunea dintre cei doi stand la acea masa si aruncandu-si priviri care se voiau a fi ascunse. Acum ti-ai gasit si tu sa ne lasi in plop pe cand se incinge atmosfera... Sper sa nu ne lasi mult aici (in plop) si sa aduci cat poti de repede next-ul, ca tot am intrat in vacanta si ai, cred, mai mult timp. Abia astept sa vad ce se va intampla. Spor la treaba si Craciun fericit!

#12
E ceva vreme de cand nu am mai trecut pe la ficul asta, dar vad ca e ceva timp si de cand nu ai mai postat. Esti rea. Sa te apuci de un fic cu idei atat de minunate si sa il lasi apoi balta:( . Eu una ma asteptam ca data urmatoare cand as fi intrat aici, sa gasesec cel putinn trei capitole cu care sa ma delectez pe indelete. Tot ce mai sper acum ...este un next pe care ori n-ai avut timp sa-l scrii ori un next pe care amani sa il pui:)) . Acum, ca mi-am spus of-ul, revin la fic. Scris impecabil, ca de fiecare data. Am observat si cateva greseli minore, facute probabil ori din neatentie, ori din graba de a scrie. Daca pana acum nu il adoram pe Chris, acum o fac . Bine, imi place de el inca din primele capitole, dar acum ca a luat initiativa si l-a acaparat pe Torch(era si timpul ca unul dintre ei sa faca asta) am inceput sa-l iubesc. Ma asteptam ca Torch sa initieze actiunea, dar tu esti imprevizibila ca de fiecare data si ne aduci capitole interesante si pline care ne fac (sau cel putin pe mine ma fac) sa salivez aici pe tastatura. Ai realizat o descriere atat de complexa si explicita incat, la un moment dat, ma si vedeam acolo, in resstaurant, la trei mese departare de lor, devorandu-le orice miscare si privire. Sper sa fie si ceva mai multa actiune ( if you know what I mean >:) ) in urmatorul capitol, dupa care, apropo, nu sunt dispusa sa astept prea mult. Nici nu ma mai intereseaza daca dominatorul va fi Chris sau Torch, desi tot l-as prefera pe al doilea:)). Doamne, da-mi rabdare si tie mila sa postezi nextul ala mai repedeee. Te-am pupat!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Orasul Anormal Ke$ha 5 3.495 30-10-2010, 10:40 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Sin City - Orasul pacatelor [+16] Arya 12 7.732 23-11-2008, 06:38 PM
Ultimul răspuns: diabolique_alien


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)