Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Would you rather.

#31
Sa citesc gandurile, clar. Mai ales daca la inceput nu as putea sa-mi controlez puterea, daca zbor si cad ma fac clatita. In schimb cu cetitul, in cel mai rau caz o sa am o durere de cap si cu alea sunt obisnuit.

Next one`s a classic:
Would you rather have finger sized legs or leg sized fingers?
"You got no business questioning a thang"

#32
Finger sized legs, d'oh! Doar mi-s muiere si prefer sa fiu anorexica decat supraponderala (cam asa am citit intrebarea xD).
Oricum mi-s foarte slaba si mananc ca porcu' (metabolism ftw), deci m-as obisnuit mai repede cu aceasta varianta.

Next: preferi sa iti faci temele/lucrarile/proiectele/chestiile organizat, din timp sau sa fii cat mai aproape de deadline si sa te bazezi pe panica totala pentru a te motiva?
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#33
I do them both, tbh, dar prefer sa las totul pe ultima suta de metri pentru ca (de cand am intrat la facultate, cel putin) am descoperit ca sunt mult mai productiva in momentele de panica intensa (si pentru ca sunt o lenesa incurabila careia ii e lehamite sa se apuce din timp de treaba).

Would you rather spend the rest of your life alone or be surrounded by so many people you wouldn't be able to take it anymore?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#34
De foarte mult timp ma gandesc cu sa fac sa ma izolez pe cat posibil total de oameni si totusi sa traiesc confortabil. Oricum in majoritatea timpului lliber sunt singur.

Ceva lipsit de originalitate

Would you rather travel back in time or in to the future.
"You got no business questioning a thang"

#35
Pai, cu trecutu' ne-am cam lamurit. Stim ca nu erau conditii mai bune decat acum... Viitorul in schimb n-am sa am ocazia sa-l vad niciodata. Prin urmare as prefera sa calatoresc in viitor in clipa cand s-a descoperit - intr-un fel sau altul - nemurirea.

Preferi sa fie reintrodusa pedeapsa cu moartea sau sa ramana puscaria pe termen lung?
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)