Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Would you rather.

#11
As prefera sa imi rup o mana, am mai avut mana rupta. Daca as fi blocata in pat o luna sau mai mult as innebuni. Cu o mana te mai descurci, mai ales daca ar fi stanga, dar cu un picior, nu chiar. In nici un caz. So, mana goes.

Next: Ai prefera sa ai urechi in loc de ochi sau nas in loc de gura?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#12
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#13
Am eu asa o fantezie cu schiopatatul asa ca merg pe varianta asta. Mai bine decat sa imi pierd un deget, sunt foarte atasata de ele si la propriu si la figurat. Degetele mele sunt sensibile, ca si mine, la durere. Varianta nr. 2.

Next: Ai prefera sa ai o limba in plus sau o ureche pe talpa piciorului?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#14
Citat:Next: Ai prefera sa ai o limba in plus sau o ureche pe talpa piciorului?

Really? Well as vrea o ureche sa aud vocile din subteran

Revenind. Ai prefera sa traiesti mai mult in trecut sau in prezent?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#15
Mult mai mult in prezent, doar in prezent. Ceea ce numesc eu trecut nu mai are loc in viata mea, in prezent de aceea las deoparte tot ce tine de el, e gata. Mi-a fost de folos, si-a facut treaba, it's time to go.

Next: Ai prefera sa ai sase copii sau o duzina de pisici?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#16
Sase copii in cazul in care sunt bogata si am cu ce sa ii intretin, plus ca 4 din ei ar fi adoptati. Aleg pisicile daca e vorba de prezent, pot sa mai dau cateva cadou, heh

Ai prefera o slujba monotona care iti ofera multi bani sau sa faci ceea ce iti place, insa traind cu foarte putin?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#17
Mai bine sa traiesc din ce imi place si sa fac cum stiu eu mai bine decat sa duc aceeasi viata zi de zi

Ti-ar placea sa primesti in dar o masina de spalat sau o masina de cusut?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#18
O masina de spalat, duh. Nu am ce face cu o masina de cusut, nu ma atrage arta aceasta, plus, o masina de spalat imi face viata mai usoara. Cand am eu timp sa cos 21 si nici nu cred ca as face multi bani dintr-o afacere de genul asta.

Next: Ai prefera o inghetata de vanilie sau una de ciocolata intr-o zi de iarna?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#19
Nu prefer inghetata vara, cu atat mai putin iarna, dar sa zicem ca ar fi una de ciocolata (vanilia nu-mi place).

Ai prefera sa locuiesti intr-o casa de lux dintr-un sat sarac ori intr-un apartament jalnic dintr-un oras aglomerat?

#20
Probabil as alege sa locuiesc in apartament, tocmai pentru ca am locuit (si inca locuiesc) toata viata intr-unul, aflat intr-un oras destul de aglomerat, cu toate ca nu poate fi catalogat chiar jalnic. Oricum, daca respectivul apartament ar fi prea deplorabil, as incerca sa il renovez si sa il decorez dupa bunul plac, prin urmare nu ar reprezenta ceva ce nu poate fi schimbat. Eu am locuit si la tara pe perioada verii pe cand eram mai mic si nu pot spune ca m-a atras prea mult acel mediu, I guess I am a city kinda guy afterall, nu ca ar conta.

Ai prefera sa calatoresti in trecut sau in viitor?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)