Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Woohoo!

#1
heeelloz! Big Grin
sunt mady, am 17 ani si sunt din Vaslui (ugh... *kills dumb city*)
sunt foarte energica, mananc multa ciocolata 15 si imi place sa vorbesc mult 4
uhm..let's see....
ascult rock si sunt si fana TH. however, nu sunt una din pustoaicele alea care fac pe ele numai cat ii vad pe baieti ^^ (am trecut de mult de faza aia 65 ) printre preferatii mei se numara Metallica, BFMV, Marilyn Manson, Three days grace, The Used, Avenged Sevenfold, Billy Talent, Trivium, Placebo etc.
Cant la chitara (desi mai am mult de invatat >.< ), sunt obsedata de animeuri (logic...de asta sunt aici, d'ooh!). i'm a yaoi fangirl! *boogie* si mai am si obsesie pentru twincest (go figure xP)
vorbesc foarte mult in engleza. cam 70% din ce spun intr-o zi e in engleza (acum incerc sa ma limitez la romana). injur mult (prea mult, ar spune unii XD)
uh uh! si de curand (adica luni) mi`am facut pierce in limba!! (ma laud peste tot cu asta ^^" )

pics:
http://tinypic.com/r/2gt8b5l/6
nu e pt cei slabi de inima
http://i48.tinypic.com/j8ckti.jpg

nu stiu ce sa mai spun? ask if you wanna know ^^
[Imagine: 2aahhyx.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Chii-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
pierce :333 omg, de când vreau să-mi fac şi eu însă mă speriie acele de numa'

Welcome here, and enjoy your time to Zup.
Citat:i'm a yaoi fangirl!
*hight five girl*

Deci da, ai aceeaşi freză ca şi a mea, asta în prima poză evident, that was the lol of the day... =]]]]
Întrebări...
Care sunt melodiile care îţi plac de la Three Days Grace?
Te uiţi la horror-uri?
De cât timp cânţi la chitară?

Şi mie îmi par ebine de cunoştinţă and you rock girl!!!!
See ya on za forum, bye bye!!1

#4
bwahahahha XD
(i'm bi, btw)

ca filme, am multe care imi plac.
Am avut o perioada Twilight-maniac in care am vazut filmul de ii stiam replicile pe de rost 65 si mi-am cumparat si cartile. Totusi, printre filmele mele preferate se numara Cruel Intentions (originalul, 1), Engel + Joe (film german, despre droguri, sex si punk). I'm a vampire-movie type, deci majoritatea filmelor cu vamps se numara printre preferatele mele XD

anime...uh... GRAVITATION! sunt o maniaca mica (mare) xD
am animeul descarcat si vazut de mii de ori, am citit manga-ul, mi-am cumparat cele 2 novels, am si insigne
so yeah....i love gravitation 24

manga...da, citesc manga <3 Kaori Yuki e preferata mea. Seriile Cain Saga si Godchild au fost geniale 38 la fel si Ludwig Kakumei 24 si Angel Sanctuary, ofc 4

others: alte animeuri care mi'au placut enorm: loveless, code geass, school days, Kaikan Phrase, NANA, Vampire Knight (+ Guilty)
manga: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh.... damn.... ._. that's a lot of manga to talk about... in mare sunt oneshot-fan, genul shoujo, mature and stuff like that :lol: Gravitation manga = love!
imi place sa citesc, dar depinde de genul cartii. Mi-au placut Codul lui Da VInci si Ingeri si Demoni ale lui Dan Brown... Cartile thriller sunt genu meu. alte carti care mi'au placut au fost Noptile Salbatice, Justine (de Sade), Clubul Dante, etc

de la TDG imi plac: Pain, animal i have become, albumul nou e total 38
yea, i'm a horror fan XD inca de cand eram mica :lol: eu stateam si ma uitam la horror`uri inainte sa ma culc, iar maikmea tot trancanea ca "nu te mai uita ca o sa visezi urat 42 "
am chitara din decembrie anu' trecut, dar in mare cam sta degeaba XD mai invat cate un acord azi, cate un fragment dintr'o melodie maine, etc

#5
Paaaai hello, bun venit, sedere placuta, acomodare rapida, distractie la superlativ si toate cele.
Hmm intrebare acuma, sa vedem cele uzuale sunt deobicei plictisitoare, asa ca sa incerc sa gasesc una mai diferita.
Ohh, da am gasit... cum e viata de bi?

#6
bwahahahah
nice question *lol*
viata de bi...hm...ar fi mai interesanta daca as gasi fete bi sau lesbi in orasu'meu... slabe sanse totusi T.T
oricum, eu am fost cea care am convertit mai multe fete straight la bi :lol: (cred ca i made out cu vreo 6 fete care se considerau hetero) baieti mai putini, nu sunt multi care sa fie genul meu. ma seaca romantismul. prefer persoane mai dure, care sa nu se tina toata ziua de mine de parca ar fi un catelus >.< si sa fie spontani




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)