Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Why can't a girl fight with love???

#51
Well ..in sfarsit ai pus si continuarea.
Nu a fost ceva prea special,sper ca celelate sa fie,mai ales ca vor fi modele.
Ai scris undeva ca prietena Tarei se aseaza pe canapea in tren?Nu stiu ...ce sa zis ,canapea in tren?De obicei acolo sunt niste scaune nu canapele.Sau era tren de 5 stele?
,,- Deci ce s-a intamplat ieri la spital? Sa nu-mi spui ca nimic, ca nu te cred!"-eu credeam ca a trecut cateva zile de la chestia asta?
In rest capitolul mi-a palcut.Chiar mi-ai facut un cadou de Mos!
Sa pui continuarea repede.Abia astept sa vad ce se va intampla.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#52
In sfarsit...asta e cel mai bun cadou de Mos Nicolae... :zuppy23: thanks
' deci...
Mi-a placut atitudinea Tarei fata de tipu ala...
pacat ca Misa nu are destul curaj sa-i spuna adevarul Tarei...
presupun ca e ingroztor cand auzi ca cea mai buna prietena a ta iti spune:,,Nu ai de ce sa te simti asa, doar nu inseli pe nimeni! Daca tu te simti asa din cauza astal, ca nu inseli pe nimeni, eu cum ar trebui sa ma simt..."
biata Misa...
abia astept continuarea :bv::yes:





#53
In sfarsit te gandesti si tu sa mai scrii ... ma bucur ca ai facut-o . Acum sa vedem :
,, cu putere ceasul pe jos, linistindu-l pentru totdeauna.
" Grozav! Iar am spart ceasul..." - e repetitie mey puteai spune sus desteptatorul , iar jos ceasul

spuse aceasta care isi lua pisica - spuse aceasta si isi lua pisica in brate ...suna mult mai bine crede-ma
sa manance. Nu avea pofta de mancare, dar trebuia sa manance bine. - alta repetitie
du-te afara pe usa - nu stiam ca se poate duce afara si pe fereastra (e cam pleonasm )
Pretuia fiecare moment alaturi de ea, stiind ca in orice moment totul s-ar putea destrama. - of jasmine ...iar repetitie ?
astal - asta
Bun , capitolul a fost foarte interesant ! Mi-a placut mult , desi a fost mai mult asa de legatura ! Abia astept sa vad ce se intampla ! Dar draga mea Jasmine , ai mai multa grija la exprimare ! Sincer , repetitiile alea cam imi dau de gandit ! Am vazut ca nu mai grabesti actiunea ceea ce e foarte bine ! Oricum , mai multa grija te rog ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#54
Well...In sfarsit am ajuns si eu pe aici (destul de tarziu) si...pot sa spun ca am ramas uimita( in sensul bun). I love it!!! :love:
Nu ma pricep sa critic ficuri foarte bine, insa am observat ca nu ai greseli de tastare, descrierea este buna, iar dialogul nu este plistisitor. Nu imi place felul in care se comporta Max cu Misa in unele momente...este putin violent si se vede ca Misei ii este frica de el. Cat despre Tara pot sa spun ca ador acest personaj, mai ales independenta ei...si sa nu il uitam si pe micul ghemotoc Bijou (I love cats! :chuu:)
Astept cu nerabdare urmatorul capitol, asa ca...gambate!
Ja ne!!! :bye:
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

#55
In sfarsit o continuare. Stiu ca am mult dialog si cateva repetitii, dar unele chiar au fost inevitabile. La dialog, promit ca o sa ma revansez capitolul viitor cu mai multa naratiune si descriere. Sper...In fine, enjoy!


In gara, doi studenti asteptau nerabdatori sosirea trenului.
- Hei Mark, cand ziceai ca ajung trenurile?
- Trenul lui Tara ajunge pe la 13:05, iar trenul lui Maggie ajunge cam in acelasi timp.
- Amice, joci pe doua fronturi! spuse brunetul razand
- Eric, ce doua fronturi! Intr-unu' vine sor'mea, in celalalt vine gagica'mea!
- Daa...Si ia spune-mi, arata bine sor'ta? Cred ca arata bestial din moment ce ai chemat-o sa-ti fie model...
- Stiu la ce te gandesti, si te avertizez: sa nu te dai la ea, ca ajungi pe patul de spital!
- De ce nu? Ma bati tu?
- Inainte sa pun eu mana pe tine, sor'mea te rupe de o mie de ori. Ti-am mai spus ca e luptatoare profesionista!
- Haha! Bine. Atunci ma multumesc cu amica ei. Si ea trebuie sa fie o bunaciune...
- Te-as sfatui sa nu te apropii nici de ea.
- De ce? Ai vreun interes aparte pt ea? Vrei sa-i pui cornite lui Maggie?
- Daca te iei de ea, e acelasi lucru ca si cum te-ai lua de sor'mea. Ia-te de Misa sau de Tara, si in ambele cazuri sor'mea iti va face felul!
- Tsk tsk! Ce familie mai ai si tu! Sor'ta luptatoare profesionista, maicata avocata, tac'tu fotograf profesionist, si tu designer! Da' stiu ca va pastrati afacerea familiei!
Roscatul vroia sa-i dea replica amicului sau, dar fu intrerupt de sunetul scos de trenul abia sosit in gara. Din vagon isi facura aparitia si cele doua adolescente, vizibil incantate ca in sfarsit au ajuns la destinatie. Geamantanele era tarate cu putere de fata printre ceilalti calatori, pe cand amica sa mergea timid pe langa aceasta. Cand ii vazu pe cei doi baieti, incepu sa le faca cu mana haotic, iar fata ii radia. Cand se apropiara de ei, bruneta zbura direct in bratele tanarului, fericita ca in sfarsit il revedea. Spre deosebire de ea, prietena sa se apropie in liniste de grup, nescotand un sunet.
- Misa! Cat ma bucur sa te vad! spuse el imbratisand-o puternic.
- Si eu! spuse aceasta raspunzandu-i la imbratisare.
Studentul se dezlipi de Misa, luandu-si sora in brate. Era foarte fericit ca o revedea, dupa atata timp. Dar roscata statea nemiscata, murmurand ceva neinteles de nimeni.
- Ce spune? intreba Eric curios.
- Am spus sa-ti iei mainile de pe mine! spuse aceasta iritata.
- Sis' , ce-i cu tine? Sunt eu, Mark, fratele tau!
- Fratele meu care m-a obligat prin mijloace indirecte sa-mi petrec vacanta fataindu-ma pe o pasarela nenorocita! Asta e frate'miu!
- Hei, nu vorbi asa de Mark! O fi el cum o fi, dar pana la urma nici tu nu mori daca faci asta pentru el! se rasti Eric.
Tara era foarte nervoasa de situatia in care se afla, iar vorbele brunetului nu faceau decat sa inrautateasca starea ei. Era fericita ca a ajuns, era fericita ca-si revedea fratele, dar era suparata pe el! Simtea ca a invitat-o doar pentru munca, si nu pentru ca ii ducea dorul...Vroia sa il imbratiseze, sa-i spuna cat de mult i-a lipsit, dar orgoliul ii era prea mare. Nu se simtea in largul ei, vroia sa plece cat mai departe, atat de departe incat si gandurile ei sa ramana in urma.
Mark o citi din priviri, si o lua din nou in brate.
- Prostuto, mi-a fost atat de dor de tine, si tu! Sa nu crezi ca o sa te exploatez la munca, am vrut doar sa petrec o saptamana cu sora mea departe de observatiile mamei! ii sopti acesta. Micuta ii raspunse la imbratisare, soptindu-i un " Mi-a fost dor de tine ". Isi baga nasul in geaca fratelui sau, inspirand adanc. Parfumul " Dunhill X-Centric " ii invada simturile, facand-o sa-si arate zambetul de copil inocent pe care si-l arata atat de rar...Era fericita! In sfarsit scapase de acel gand negru pe care il avuse inca de cand fratele ei o sunase. In sfarsit putea sa-l imbratiseze cu adevarat! Si o saptamana impreuna cu el, departe de familie...ce putea sa-si doreasca mai mult?! Munca i se parea acum un chilipir pe langa momentele minunate pe care le vor petrece. Deja avea mii de idei: vroia sa viziteze, sa manance, sa se plimbe prin parcuri, sa se distreze in cluburi, sa petreaca momente de neuitat! Vroia sa traiasca clipa la maxim, si in acel moment nimeni si nimic nu parea ca-i va sta in cale!
- Mark! se auzi o voce din spatele grupului. Roscatul o lasa din brate pe surioara sa, indreptandu-se cu pasi grabiti spre o studenta tanara, care ii sari in brate. O saruta apasat dupa care ii lua bagajul si se reintoarse la grup.
- Tara, Misa, v-o prezint pe Maggie, iubita mea! spuse acesta radiind de fericire.
- Buna fetelor! Ma bucur sa va cunosc! Mark mi-a vorbit atatea despre voi! In special despre tine, Tara. spuse fata intinzandu-i mana roscatei. Adolescanta se uita cu dispret aceasta, masurand-o din priviri. Nu era o fata prea inalta, ajungandu-i putin peste umar lui Mark. Parul ii incadra fata minuscula aproape perfect, ajungandu-i pana la umeri. Nu era genul de fata usuratica, si acest lucru se observa. Avea o geaca de piele maronie, iar pe dedesubt i se observa gulerul camasii. Ochii ii erau partial ascunsi de perechea de ochelari pe care ii purta, acest lucru dadandu-i un aer de fata constiincioasa.
- Mda. spuse aceasta strangandu-i mana putin cam tare studentei, pana aceasta scoase un scancet. Ooh, scuza-ma, nu stiu sa-mi controlez puterea! spuse aceasta razand zgomotos. Toti ceilalti se uitau uimiti la adolescenta, era clar ca a facut-o intentionat! Nu o placea pe bruneta, si nu se sfia sa-i arate acest lucru. Privirea ei era infricosatoare, gata sa omoare!
- Si eu sunt Eric, prietenul lui Mark! spuse dintr-o data tanarul, incercand sa salveze situatia.
Grupul o lua din loc, indreptandu-se spre apartamentul lui Mark. In masina era cald si bine, iar cum roscata era obosita dupa drum, atipi pe umarul Misei. Se trezi intr-un pat de doua persoane, invelita si imbratisata. Se intoarse, si observa ca era fratele ei cel care o tinea in brate. Se sustrase incet, dar fu trantita inapoi de o mana puternica care incepu sa o gadile.
- Credeai ca scapi de arma mea ultra secreta? Megalo-gadiliciul nu iarta pe nimeni! spuse acesta razand. Tara incepu sa rada si sa tipe, incercand sa scape de "arma" fratelui sau. Se gadila foarte usor, si era slaba in fata fratelui sau.
- Vad ca v-ati trezit! Masa e gata! spuse Maggie care tocmai intra acompaniata de Misa si Eric.
Se mutara in bucatarie, de unde venea un miros divin. Masa arata excelent de bine, avand tot ce-ti puteai dori, de la aperitive si salate, pana la fripturi si desert. Intr-adevar, iubita roscatului stia ce stia in bucatarie, nu era o sclifosita ca toate celelalte fete de varsta ei, care daca ar fi intrat intr-o bucatarie nu le-ar mai fi scos decat pompierii! Dar daca toti ceilalti ramasesera cu gura cascata, micuta rebela nu era deloc impresionata. Se aseza la masa, si in timp ce toti ceilalti mancau de zor cu pofta, ea se juca cu furculita in farfurie.
- Tara, ce ai de nu mananci? Nu-ti place mancarea pe care am gatit-o? intreba studenta.
- Normal ca nu. Are multe calorii si grasimi, si mi-ar lua saptamani sa dau jos ce as pune in seara asta. Din moment ce fratele meu drag si scump ti-a vorbit atatea despre mine, presupun ca ti-a zis ca tin la silueta mea, din motive evidente. spuse aceasta comportandu-se ca o sclifosita, intepand-o pe tanara la tot pasul cu vorbele sale.
- Tara! Imi cer scuze iubito, dar micuta asta vrea ca fratele ei drag si scump s-o rasfete. Nu-i asa surioara? spuse Mark incercand s-o hraneasca ca si cum ar hrani un copil mic. De ce nu vrei? Aa, gata, stiu! Vrei sa-ti si mestec? intreba acesta sarcastic.
- Vrei sa-ti mesteci dintii? rabufni adolescenta ridicandu-se de la masa.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#56
Oho , sensei , in sfarsit o continuare ! Credeam ca n-o mai pui :D ! Sa vedem ce avem aici :

vine gagica'mea - nu mai era nevoie sa pui ' , hmmm...mi-ar palcea mai mult daca ai inlocui cu prietena mea in loc de gagica

aparte pt - nu se poate...nu prescurtati sensei...cum asa ?

maicata - maica-ta

Cand ii vazu pe cei doi baieti, incepu sa le faca cu mana haotic, iar fata ii radia. Cand se apropiara de ei, bruneta zbura direct in bratele tanarului, fericita ca in sfarsit il revedea. Spre deosebire de ea, prietena sa se apropie in liniste de grup, nescotand un sunet.
- Misa! Cat ma bucur sa te vad! spuse el imbratisand-o puternic.
- Si eu! spuse aceasta raspunzandu-i la imbratisare.
Studentul se dezlipi de Misa, luandu-si sora in brate. Era foarte fericit ca o revedea, dupa atata timp. Dar roscata statea nemiscata, murmurand ceva neinteles de nimeni.
- Ce spune? intreba Eric curios.
- Am spus sa-ti iei mainile de pe mine! spuse aceasta iritata.
- Sis' , ce-i cu tine? Sunt eu, Mark, fratele tau!
- Fratele meu care m-a obligat prin mijloace indirecte sa-mi petrec vacanta fataindu-ma pe o pasarela nenorocita! Asta e frate'miu! - vezi ca aici nu ai fost chiar explicita....cred ca prima fata era Maggie nu ? si Tara nu vroia sa-l imbratiseze pe fratele ei nu ?..vezi ca nu ai precizat (acum am ajuns si la partea in care fratele ei o ia pe iubita...vezi ca ai cam ametit faza asta )

dispret aceasta - dispret la aceasta

dadandu-i - dandu-i

pana aceasta - pana cand aceasta

- Credeai ca scapi de arma mea ultra secreta? Megalo-gadiliciul nu iarta pe nimeni! spuse acesta razand. Tara incepu sa rada si sa tipe, incercand sa scape de "arma" fratelui sau. Se gadila foarte usor, si era slaba in fata fratelui sau. - ce mi-a placut faza asta...este ingenioasa , sensei esti tare

- Tara! Imi cer scuze iubito, dar micuta asta vrea ca fratele ei drag si scump s-o rasfete. Nu-i asa surioara? spuse Mark incercand s-o hraneasca ca si cum ar hrani un copil mic. De ce nu vrei? Aa, gata, stiu! Vrei sa-ti si mestec? intreba acesta sarcastic.
- Vrei sa-ti mesteci dintii? rabufni adolescenta ridicandu-se de la masa. - zi-le tu Tara...minunata faza , ce am mai ras aici

Bun , continuarea este superba , imi place la nebunie :D ! Mai ai tu cateva greseli pe ici colo , dar ideile sunt super ! Tu scrii bine , nimeni nu se indoieste de acest lucru , dar ai mai multa grija la tastare data viitoare ! Abia astept sa vad ce va zice Mark la ultima replica ! M-ai facut curioasa ! O sa-ti dau +rep pentru un capitol frumos ! Gambate kudasai in continuare , sensei !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#57
ohayo
jasmine, chiar ai talent la scris
te rog sa pui cont cat mai repede pentru ca sunt nerabdatoare sa aflu cum evolueaza cearta dintre tara si maggie
well... ai mai avut ceva greseli de tastare pe care le-am observat
dar au fost mentionate de sayuri
te rog sa pui cat mai repede nextul pentru ca ai o idee buna si destul de originala
pana acum in aproape toate ficurile pe care le-am citit personajul principal feminin nu avea o tarie de caracter asa ca tara
chuu si gambate in continuare
:BYe:
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#58
- Tara! Imi cer scuze iubito, dar micuta asta vrea ca fratele ei drag si scump s-o rasfete. Nu-i asa surioara? spuse Mark incercand s-o hraneasca ca si cum ar hrani un copil mic. De ce nu vrei? Aa, gata, stiu! Vrei sa-ti si mestec? intreba acesta sarcastic.
- Vrei sa-ti mesteci dintii? rabufni adolescenta ridicandu-se de la masa. Iesi din bucatarie, si in curand se auzi si usa de la intrare trantita. Misa isi lasa capul pe masa, suspinand adanc. Mark insa, fierbea de nervi si de ingrijorare. Incepu sa injure si sa bombane, ridicandu-se de la masa val vartej. Isi lua geaca din cuierul de la intrare, iesind pe usa la fel ca sora sa.
- Hehe, se pare ca pana la urma chiar sunt frati. chicoti Misa.
- Dar Misa, nu crezi ca ar trebui sa mergem si noi s-o cautam? Adica, orasul e mare, si o fata noaptea singura...Daca i se intampla ceva?! intreba ingrijorata studenta.
- Ar fi inutil sa mergem si noi. Mark s-a dus dupa ea, si chiar daca nu o gaseste, Tara isi poate purta singura de grija.
Afara, roscatul incerca sa dea de urma surorii sale, insa aceasta era de negasit. Alerga prin multimea impresionanta de oameni, care erau asemenea unor roboti, stiind fiecare de unde vine, unde se duce, si ce va face. Din cand in cand mai aparea in peisaj si cate un cuplu de adolescenti, unii aratandu-si dragostea tuturor, altii tinandu-se sfios de maini.
Dupa cateva de cautari indelungate printre gigantii orasului, tanarul se opri obosit pe o banca, sprijinindu-si capul in mainile care ii pareau mai aspre ca niciodata. O cauta pe Tara prin tot orasul, strabatandu-l in lung si-n lat, insa nici urma de ea. Mark se gandea sa nu cumva sa fi parasit orasul, sa fi plecat inapoi! Daca ar fi fost asa, planurile lui erau naruite! Ar fi pierdut concursul fara macar sa fi incercat! Dar in acest moment concursul era ultima lui grija. Vroia sa-si gaseasca sora! S-o imbratiseze, si s-o simta alaturi de el! Vroia s-o stie bine, s-o stie aproape!
Isi ridica privirea din asfalt, si vazu doi copilasi dusi de mama lor, un baiat, si o fetita. Copila era frumos imbracata, ca o papusa. Avea niste ghetute de blana, ornamentate cu niste ciucuri care sareau o data cu pasul acesteia. Coditele impletite erau date pe spate, cazandu-i natural pe geaca maronie. Isi tinea fratele de mana, straduindu-se sa tina pasul cu acesta...Era atat de draguta!

Flashback

- Mark, Mark, mai incet! O sa cad! spuse fetita care abia se tinea dupa fratele ei
- Hai mai repede! O sa intarziem si mama se va supara pe mine! Hai odata, Tara!
- Aauch! Uaah!
- Gata, gata, nu mai plange. E doar o cazatura. Hai, te duc eu in spate daca nu poti sa mergi! ii spuse acesta zambindu-i dulce micutei. Tara se resemna si dupa o jumatate de ora au ajuns acasa.
- Unde ati fost?! Aveti idee cat e ceasul?! Am intarziat la ceremonia de deschidere! Tatal vostru ne asteapta! tipa Sara la copii acesteia.
- D-dar mami, Tara s-a impiedicat si..
- Ca de obicei oaia neagra a familiei trebuia sa faca ceva! Off, ce ma fac eu cu tine fetito?!
- Mami...eu..
- Taci! Sa nu te aud! Intra in masina odata sau ramai acasa, nu-mi pasa!

End of flashback

" Si a ramas acasa. Mama i-a zis tatei atunci ca si-a luxat glezna, dar dupa ce ne-am intros, Tara nu mai era...Imi aduc aminte ca nu a zis niciodata ca nu putea sa mearga. Heh...ce vremuri... Am gasit-o dupa cateva ore in parc, sub un copac. Tata inebunise cand a vazut ca disparuse...Si aia a fost doar prima data cand a plecat de-acasa...Prima data..."
Se ridica fulgerator de pe banca, si incepu sa alerge inapoi spre casa. Dupa 15 minute ajunse in fata blocului, dar nu intra, in schimb se uita frenetic in jurul sau, incepand sa dea tarcoale cartierului. Nu-i lua mult sa gaseasca ceea ce cauta,in fond, un petec de natura intr-o lume dominata de masini si constructii gigantice era ceva pretuit de oameni. Intra grabit in parculet, si dupa putin timp un zambet imens i se asternu pe chip.
- Tara! In sfarsit te-am gasit! spuse roscatul apropiindu-se de banca pe care statea ghemuita sora sa.
- M-mark..Eu...Nu vreau sa te vad! Pleaca!
Baiatul se aseza calm langa sora sa, ca si cum nu ar fi auzit deloc ce i-a zis ultima data. Se uita visator la cer, admirand peisajul nocturn.
- Stii...cand eram mici, mereu veneai noaptea la mine in camera si ne uitam la cer amandoi pana adormeam. Imi aduc aminte cand le dadeam stelelor nume, sau cand ziceam ca soriceii planuiesc in secret sa construiasca o nava spatiala, sa zboare pana la luna si s-o manance pe toata! Pe atunci credeam ca luna e facuta din cascaval... Heh, ce amintiri...Si mama mereu se supara cand vedea ca mereu dormeam impreuna! Ha...dar cand nu veneai tu, mergeam eu la tine si intotdeauna era asa! Cand erai mica erai atat de draguta, niciodata nu lasam vreun alt baiat sa se apropie de tine. spuse acesta razand, dupa care isi continua povestirea: Aveai niste rochite superbe albe cu danteluta...Tata mereu iti aducea cate o rochie cand venea din calatoriile sale! Erai o papusa! Si te iubeam atat de mult...Cand ma strigai, cand ma strangeai in brate, cand plangeai ca nu pot sa ma joc cu tine, cand te raneai cumva si mereu te tineam de mana cand tata iti trata rana! Erai atat de dulce si inocenta, si eu ma simteam mandru ca-ti sunt frate si ca pot sa te protejez! Dar acum...ai crescut si te-ai facut tot mai frumoasa. Ai invatat sa te aperi singura, nu mai ai nevoie de mine...
- Mark.. dar atunci eram copii...Ai plecat dupaia si m-ai uitat complet..
- Eu am plecat, mama nu te mai cearta ca dormi in camera mea...Tata nu-ti mai cumpara rochii...Timpul a trecut, si totusi un singur lucru nu s-a schimbat: te iubesc prostuto! Cum poti sa crezi ca mi-am uitat surioara?! Tocmai pe tine?!
- Mark!
- Hai sa ne intoarcem, ceilalti trebuie sa fie ingrijorati. spuse acesta sarutand-o pe frunte parinteste
- D-dar, ce-o sa-i zic prietenei tale? M-am comportat urat, probabil crede ca sunt o pustoaica sclifosita si aroganta...
- Niste scuze ar fi indeajuns.
Cei doi se indreptara spre apartamentul lui Mark, unde ceilalti ii asteptau ingrijorati in jurul mesei. Cand ii vazura inapoi, iesira bucurosi in intampinarea celor disparuti.
- Tara! tipa Misa de bucurie imbratisand-o pe roscata. Stiam eu ca Mark te va gasi! spuse aceasta facandu-i cu ochiul baiatului.
- Ma bucur ca v-ati intors. spuse Maggie zambind calduros
- Maggie, eu...imi pare sincer rau! spuse adolescenta. Stiu ca m-am comportat in cel mai urat fel cu tine, dar te rog sa nu-ti faci o impresie proasta despre mine, sau despre Mark! Te rog sa-mi mai dai o sansa! spuse aceasta pe nerasuflate. Tanara izbucni in ras, si o lua pe roscata in brate.
- Chiar semeni cu fratele tau! spuse aceasta chicotind.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#59
;;) Jas [ can I tell you Jas? ._. ] Ok... sa revenim la capitol ^^
Citat:Ai plecat dupaia si m-ai uitat complet
de fapt este " dupa aia "... singura dilema ^^' So... restul capitolului este superb ^^ descriera este ok ^^, dar cred ca mai puteai sa bagi pe ici pe colo ^^ ce tare ^^ dialogul nu este sec :X I love this fic ^^ ce-mi place de Tara ^^ ah... I love her brother ^^ etto... astep urmatorul capitol ^^ [ sper sa fie mai lung T.T ] Ganbatte Kudasai!
^^
I'm not insulting you. I'm describing you.

#60
wow in sfarsit continuarea :X
sa revenim la fic :3:....imi place la nebunie fic-ul tau
greseli nu am vazut descriere ai din plin :X dialogul nu este sec :X
imi place mult de Tare si Misa e o scumpa
saracul Mark cat a cautato pe Tara :))
oricum astept continuarea cat mai repede succes si spor la scris in continuare :*

Bye Bye:bye:
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Bleach] - Fight! Oh Jeez 2 3.207 22-04-2011, 01:53 PM
Ultimul răspuns: Oh Jeez
  You can`t fight without getting hurt Dark Blue 6 4.652 07-12-2010, 08:27 PM
Ultimul răspuns: Kyung.Oppa
  Fight for mortal [SasuSaku+18] ellamanu 20 59.358 06-05-2010, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Just Smile
  Fight for love +18 ellamanu 8 15.082 17-12-2009, 02:16 PM
Ultimul răspuns: ^ToxicK kiD^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)