Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

What's up, forum?

#1
Salutare

Sunt nou, as most of you can see. Imi e oarecum lene sa imi las Tagged-ul/Haicinciul/Feisbucu asa ca voi pune direct un screen cu ce anume as putea spune despre mine so.. ikuzo! ^___________^

[center][Imagine: 11ikgvs.png][/center]
[center]MyAnimeList Profile[/center]
[center]My YouTube Channel[/center]
[center]Some Pictures:
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9][/center]

Cheers!

#2
Bine ai venit pe Animezup, George!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hehe Georgeeee <3338
Welcome on AnimeZup O_O
Cat ma bucur ca te-ai inscris si pe aici so yah @___@
Me nu are intrebari 21.Te cunosc destul de bine,so ar fi chiar weird sa te intreb ceva...lol *asta a sunat ciudat nu?dar noh...stii cum e,tipic xD*
Ce-as mai putea zice huh?
Ah stiu...
Have fun and....multi friendzi?Naaah...just have fun ^____^ si inca odata welcome.

Hugzies ^o^

#4
Dee, thanks.
Huh, acum am realizat faptul ca o cam luasem pe carare, uitand sa postez informatiile de baza despre mine in primul rand. Scuzele mele 10
So.. George, 17 ani, clasa a 11 (D), Hometown: Brasov, elev in Liceul National Nicolae Titulescu.
Much better I guess ^^
Once again, thanks Dee.

#5
Hey, Gicule, welcome. 15 Si eu te cunosc, asa ca nu am ce sa te intreb. Poate doar daca ai murit sau nu. In rest... Have fun, make friends, bla bla bla; subscriu la ce a spus Toxie.

Ne mai citim.

- ghici cine -
[Imagine: trexwalkn.gif]

#6
"cum erau struguuuuurii copti in vie..." ?
If yeah, hey there, Redneck!
Thanks for the welcome hug



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  hello forum niroS 10 6.105 27-03-2015, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Ozymandias


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)