Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

We are here.

#21
Interesant user
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#22
Anonymous reprezinta in primul rand o idee, mai degraba decat un grup, o constiinta de responsabilitate civica si in asta consta forta noastra principala. Suntem anonimi nu pentru ca ne temem de atacurile asupra noastra ca indivizi, ci pentru ca ideile si motivatia noastra transcend oamenii care o incarneaza. Anonimitatea ne ofera o forta de concentrare a actiunii pe care nu am avea-o altfel. Nu vom fi niciodata redusi la tacere atata timp cat ideea de libertate exista. Daca crezi in libertate si esti dispus sa lupti impotriva cenzurarii ei, atunci si tu poti fi Anonim. Anonymous fructifica libertatea adusa in comunicarea inter umana de catre evolutia internetului. Atunci cand esti anonim, retinerile sau orgoliile individuale dispar, si asta ne ajuta ca grup. Nu avem un lider sau un consiliu, nu numim membri. Tot ce conteaza este cauza si actiunile pe care le conduci, ca anonim.

#23
Imi place jocul voastru la fel cum imi place ca aveti gusturi simpaticute, V for Vendetta chiar a fost un film bun. Ceea ce nu imi place este ca in jocul vostru sunteti putin cam cliseici, la modul in care faceti asta pe internet. Seamana oleaca cu petitiile online ale obezilor care vor sa revolutioneze lumea la o shaorma cu de toate dar nu fac niciodata nimic.
Duceti-va si alergati pe afara, mai aruncati cu o piatra, mai una....mai alta.
O sa fie mai fun. 3

#24
xiaoshanzi... or whatever your username is...

Citat:Registration IP: xiaoshanzi
Last Known IP: xiaoshanzi
Registration IP: xiaotuanzi
Last Known IP: xiaotuanzi

Alege care cont vrei sa ti-l pastrezi.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)