Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

We are here.

#11
Welcome trolls !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#12
Bună ! Bun venit pe AnimeZup! Vă urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum.
Happy postin\' without spam, happy trollin\' and have fun here! x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#13
Ai personalitate multipla sau nu ai aflat ca e lame sa vorbesti despre tine la plural/persoana a3a?

#14
Care voi, dudes? Sunteţi dubioşi, rău. Unii dintre noi ar vrea să vă cunoască, alţii nu.
Hai s@lut!
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#15
@Rin

Iti multumim pentru intrebari. Deja le stii raspunsul.

@saint Ocea

Unii dintre noi citesc carti, unii nu.
\"My name is Legion: for we are many.\" Luke 8:30
Noi suntem multi. Putem fi parintii, profesorii, colegii, prietenii, fratii, verisorii, bunicii, vecinii, amicii vostri. Putem fi si necunoscuti.
Scopul nostru nu este acela de a va invada. Noi am venit sa cautam alti Anonymous aici.

@Zer0

Noi nu suntem trolli. Noi suntem cheia eliberarii voastre de sub sclavie.

@Ang.

Iti multumim.

@North

We are many.

@Amber

Poate cunosti anumite persoane dintre noi, poate nu.
[Imagine: qScuwX]

#16
Anonymous, voi sunteti ciudati...dar interasanti lol>_< So, anyway, ma bucur ca ati venit sa ne eliberati, toti va suntem recunoscatori sa am fi dak am cunoaste adevarata voastra misiune...Mare intrebare pe care noi,restul umanitati ne-o punem acum este- de ce/cine incercati voi sa ne eliberati mai exact? Cause there are many ways a person can be bound, after all. From which one do you want to set us free, more precisely?

...I\'m considering joining you depending on the answer ^_~
I like you...when I destroy the world you shall be the last to die ^-^[Imagine: 07b822d77a48e8ea4cbf8af0d7cc1dcb1312061325_full.png]

#17
Oh wow, deci ati ajuns si pe la noi. So what exactly do you do, ca vad ca toate intrebarile sunt eschivate in vreun fel 21
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#18
@SaraBlake, Aylin

Anonymous este o miscare de activism pentru libertate. Pentru libertatea de expresie, libertatea de informare si libertatea noastra individuala de cetateni. Suntem un grup international de activisti format din comunitatea internetului, care militeaza impotriva abuzurilor si atacurilor asupra libertatii de expresie ale guvernelor si corporatiilor. Nu suntem "hackeri". Actiunile noastre nu se reduc la "ocuparea" siturilor tintite prin atacurile de tip DDoS. Actionam prin orice mijloace, online si offline, printr-o serie de operatiuni independente, pentru apararea libertatilor civile si denuntarea abuzurilor comise asupra lor. Nu suntem niste criminali sau niste vandali. Suntem oameni obisnuiti, care provin din toate continentele, uniti doar prin intermediul internetului si al camaraderiei unei lupte de rezistenta comune.

Anonymous reprezinta in primul rand o idee, mai degraba decat un grup, o constiinta de responsabilitate civica si in asta consta forta noastra principala. Suntem anonimi nu pentru ca ne temem de atacurile asupra noastra ca indivizi, ci pentru ca ideile si motivatia noastra transcend oamenii care o incarneaza. Anonimitatea ne ofera o forta de concentrare a actiunii pe care nu am avea-o altfel. Nu vom fi niciodata redusi la tacere atata timp cat ideea de libertate exista. Daca crezi in libertate si esti dispus sa lupti impotriva cenzurarii ei, atunci si tu poti fi Anonim. Anonymous fructifica libertatea adusa in comunicarea inter umana de catre evolutia internetului. Atunci cand esti anonim, retinerile sau orgoliile individuale dispar, si asta ne ajuta ca grup. Nu avem un lider sau un consiliu, nu numim membri. Tot ce conteaza este cauza si actiunile pe care le conduci, ca anonim.

Forta noastra sta in faptul ca refuzam o structura organizationala clasica. Deciziile se iau prin vot deschis, iar actiunile sunt coordonate intr-o serie de „operatii”, existand un nucleu de actiune a celor mai activi sau dedicati in acel moment. Evolutia operatiilor este fluida, depinzand de masura in care actiunea se materializeaza si se coordoneaza „de la sine”. Nu este un model organizational perfect si nu este lipsit de riscuri. Dar este unul esential diferit de o structura piramidala si care se dovedeste eficace, mai puternic decat l-am fi avut cu o asemenea structura clasica. El este durabil prin definitie.

Vom actiona oriunde vom inregistra abuzuri ale guvernelor si corporatiilor asupra libertatilor cetatenesti. Pe masura ce randurile noastre sporesc, capacitatea de a atinge mai multe tinte, si nu doar cele mai importante, creste. Pot spune ca exista un lobby in interiorul miscarii pentru organizarea de activism Anonymous pe plan local, inclusiv in Romania. Ramane de vazut in ce masura vom reusi sa le organizam.
[Imagine: qScuwX]

#19
Citat:@Zer0

Noi nu suntem trolli. Noi suntem cheia eliberarii voastre de sub sclavie.

Cum ne scapati de sub "sclavie"?21.
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#20
Andreeea-chan,tovarasa mea de forum 21 ....Intrebarea e "De sub sclavia cui?" 43

Ps:Sunteti "ciudati rau"(va fac pe plac si ma adresez si eu la plural)Imi pareti veniti de pe alta planeta.Sunteti extraterestii? 0_o
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)