Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wallpapers personale

#1
Pai...astea n-au loc la GFX...si n-au loc la fanart.
Asa ca le postez acolo de unde origineaza si mai invit si pe altii sa posteze de ale lor.

Va rog nu postati wall-uri luate de pe net sau concept art sau bla bla. Incercati sa aduceti ceva ce ati surprins voi, ceva ce v-a impresionat si tot asa.

Eu va ofer doua din PWI:

Wallpaper 1

Wallpaper 2

Pareri si opinii, ca de obicei ar fi binevenite.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#2
Sunt foarte frumoase , si scuze ca nu am wallpaper de postat 21 ...vroiam sa imi dau cu parerea ...sunt foarte reusite , bravo tine-o tot asa , cea de-a 2 chiar am luat-o 17
[Imagine: 1344471078417.gif]

#3
ooo PWI, au iesim bine,mai ales la rezolutia aia o.O
Nu prea fac screen-uri in jocuri,dar si cand incerc nu prind niciodata ceea ce trebuie. Uite si un screen stricat de mine.
http://pcgamers.deviantart.com/#/d4nr0n4
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Eh, erau in mod original la 1920x1080 dar mi-au fost redimensionate dintr-un motiv sau altul.
Am sa mai prind catea prin joc mai ales ca-mi place optiunea de SS de acolo, cuplata cu faptul ca in PS editate ies chiar mai bine.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#5
Imi place asta : Link

Nu e cine- stie- ce insa, fiind primul meu mount, (oh, vremurile bune), am vrut sa-l tin minte.

For the Horde!
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#6
http://img688.imageshack.us/img688/6645/aion0003yz.jpg

Ce imi place la acest screen,este ca nu la-m editat si a iesit asa doar din simplul fapt ca e o lumina la aceea faza + ca este un moment destul de important in joc.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
Wallpaper 3

Eu va stresez in continuare cu imagini din PWI. Enjoy.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#8
Si, din nou PWI. Jocul e plin de locuri interesante vizual, si functia de SS din el e absolut geniala in ceea ce tine de oportunitati de pregatire a unei scene.

Wallpaper 4
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#9
Vin si eu cu un wallpaper (putin editat): http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2012/2...5c1tf9.png
E din jocul FeralHeart, nu foarte popular, dar mi s-a parut dragut cum a iesit.
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#10
Dupa o lunga cautare pe Wallpaper Abyss ce a durat vreo 10 ore (Lipsa totala de ocupatie si plictiseala :d), am cautat pana pe la pagina 8000 de pe categoria anime am filtrat niste wallpaperuri care mi-au placut (am fost extrem de pretentios) sunt 84 de wallpapere by the way :).

Arhiva

Nu am putut atasa pe forum pentru ca era prea mare arhiva.
[Imagine: MEVzYF0.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)