Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata e deosebita

#81
My dear nu stiu de ce zici ca esti nemultumita de acest capitol, mie una mi-a placut si imi pare rau ca s-a terminat:cry:. A fost foarte frumos a avut de toate descriere din plin,dialogul nu a fost sec iar actiunea nu a fost garbita. A fost fost foarte emotionanta faza de la sfarsit, greseli de tastare nu am vazut dar nici nu am stat sa le caut.
Bravo si astept un nou fic marca Ali. :yes::love::love:

#82
:no:S-a terminat:mean: De ce?? A fost super superb, extraordinar, minunat(si lista poate continua).
Un sezon 2 o sa apara nu-i asa? Te roooooooooooooog :pls: .
Au fost unele greseli de tastare dar sunt prea trista ca sa le enumar:cry: .
Citat:Stateam pe un scaun si ma crizam de minune. Nu se auzea nimic din sala in care iubita mea nastea. Eram asa de tensionat. Dintr-o data beculetul de la usa se stinsese. M-am ridicat ca strafulgerat din scaun si l-am privit pe doctorul pe care l-am speriat cand a iesit din salon. Acesta incepu sa rada cand ma vazu ce speriat sunt. Ma uitam la el destul de ciudat. De ce radea?
-Este primul copil domnule Uchiha? Intreaba acesta razand de mine.
-Dumneavoastra ce credeti? Il intreb ironic pe doctor.
Cat am citit acest fragment am ras incontinuu:)) Cine ar fi crezut ca marele Uchiha va fi atat de speriat? :))
Printre lacrimi :crying: te felicit pentru aceasta capodopera si te implor sa ai mila de noi, cititorii tai fideli si sa ne aduci sezonul 2!
Kiss you!
:bye:

#83
Ce pacat ca s-a terminat!
A fost foarte tare....cat ador cuplul sasuke and sakura....e minunat iar tu ai facut prin acesta poveste fie si mai minunat.
Ar fi pacat sa nu mai continui...
Mie mi-a placut totul la acest fic...a fost unul deosebit.....

#84
N' am mai trecut pe aici, dar tot iti dau un comentariu. Ceea ce ma deranjeaza... de ce este ultimul capitol? :(( Este o minune de fic, dar in fine tu hotarasti. Ai de toate descriere, neratiune si actiunea sunt foarte bune. Mie dialogul chiar imi place desi este cam mult dar este foarte bun. Ai mai avut cateva greseli de tastare, dar nu sunt importante.
Mi- a placut mult ficul tau si sa ma anunti daca faci altul! :x Bye bye




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)