Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

#11
Genial animeul :3 . L-am vazut acum...aproape un an si imi pare rau ca nu a continuat, sa fie sezonul doi , ceva... Mi se pare ca s-a terminat putin cam din plop , nu ma asteptam ca finalul sa fie astfel.Mpokerface
Plotul mi se pare interesant, mai ales pentru ca se bazeaza pe reincarnare, un subiect mult iubit. Imi pare rau ca lucrurile nu vor merge asa cum speram ca vor merge si ca Yuki nu va stii suficient in ceea ce priveste viata lui.
Grafica foarte , foarte buna. Mi-a placut mult modul in care au fost desenate cladirile, castelul acela mare al fratelui lui Lukka <3. Imi amintesc vag numele personajelor...trebuie sa il reiau. Per total, baza animeului e foarte interesanta si , cum era de asteptat, prinde publicului optimist care crede in dragoste fara sfarsit. Din punct de vedere al genului in care se incadreaza, nu as da foarte multe stele... sa zicem pe undeva pe la 2, deoarece are doar tente de shounen-ai.
Celelalte personaje sunt si ele destul de complexe si te tine putin in suspans animeul , pana cand aflii povestea tuturor.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)