Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un nou format de Miss si mister Animezup

#1
Ia sa mai incerc sa mai lansez un nou concurs. Si sa dea Domnul sa aiba succes la public.

Ma gandeam ca findca tot avem majoritatea Photo Shop pai sa-l folosim.

Faza 1: As propune sa ne desenam in varianta anime. Sa vedem cum am arata noi ca personaje anime.
Faza 2: eu impreuna cu alt membru al forumului care nu participa la acest concurs vom declara castigatorii. Pe miss si mister anime.

#2
Fairy-chan, nu toti avem photoshop, si totusi vrem sa participam.Ne putem desena de mana?
[Imagine: sig3a.jpg]



#3
Si eu sunt de acord cu sonie [chiar daca am ps si l-am mai fo0losit la colorat digital de MULT timp] .Probabil desenat de mana ar iesi mai bine 4
Oricum ,eu vreau sa particip ,ca nu am mai terminat vreun desen de ceva timp ,iar intr-un concurs sunt obligata sa-l termin 10

#4
Hmm... nu ar fi o idee rea deloc 39
As fi tentat sa particip si eu 4
Dar trebuie ca lucrarile sa isi pastreza anonimatul. Eventual, introduc doua medalii pentru miss si mister Animezup 65
Ce spuneti?

#5
ar fi frumos,mai ales ca aici as putea participa si eu,...dar niste date..cand incepe...cand se termina concursul??
in legatura cu medaliile nuj ar fi o idee dar o poti da tot pe medalia care ai dato pentru az art.doar schimbai mnumale 4 o folosesti pt toti castigatori de concursuri 4 10
(doar o parere)
o.o" wot

#6
Of 20 doar concursuri în care trebuie să desenăm aveţi pt a fi miss şi mister animezup? 20 nu toţi ştim desena sau lucra in ps...eu habar nu am...ar fi frumos să fie ceva ce putem face majoritatea...(fără supărare...e doar o sugestie)
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#7
@ sonie_neveu: Daca aveti scanner sigr ca va puteti desena si de mana si apoi cu scannerul o bagati in pc si o puneti pe forum. Fiecare poate sa se deseneze cu ce are. Chiar daca am zis de Photo-Shop nu e restrictie pt celelalte tipuri de desene. De ex cu paint sau de mana sau oricum doriti.
@Flaw: Eu nu particip ca sunt initiatoarea concursului si ca sa se pastreze anonimatul lucrarilor imi pot fi trimise pe mail. Care doreste sa stie adresa mea de mail ma poate contacta pe mp. Apoi eu voi posta pozele doar cu numere. Deci eu voi fi singura care va sti care desen a cu este. Eu oricum nu particip.

@ ady_x A fost o incercare dar nu a fost prea populara. Initiasem un concurs Pretul Corect.
Si mai fusese o data mai demut parca un concurs gen Stii si castigi dar doar din domeniul anime care se desfasura pe chat. Asta era parca pe vremea cand animezup avea vechea denumire si era pe un host gratuit.

#8
um... count me in 4 . am un desend tde'al meu chibi-like, si cred k ma inscriu cu el ^^
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#9
Deci s-a inteles,concursul va avea loc 4
Eu automat particip ,kyo la fel . Misa si sonie nu am inteles daca vor sau nu.
Cand e termenul limita? 4

#10
Ca sa va dau destul de mult timp inscrierile vor avea loc pana pe 31 August. 1. Poate mai vn si alti membri noi interesati
2. Sa aveti timp destul de desenat ca va inteleg foarte bine. Ah afurissita asta de scoala care va rapeste 7 ore/zi
3. Si eu sunt destul de ocupata cu licenta.
Acestea sunt cele 3 motive pt care termenul limita de inscriere e asa mare.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miss/Mister Animezup Magica Bloom 3 3.326 03-03-2008, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Utlaning
  Miss/Mister Anime. Magica Bloom 4 4.290 04-09-2007, 03:16 PM
Ultimul răspuns: Megiddo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)