Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Te iubesc de oriunde ai fi

#11
Daca as fi in Serbia ti-as spune "Volim te!".

Am ales aceasta limba pentru ca am niste prieteni din Serbia si am mai invatat cateva cuvinte in sarba. Plus de asta, ca mi se pare si o limba destul de draguta iar pentru mine nu e chiar grea. 4
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#12
Daca ai fi din Turcia ti-as spune ... Seni seviyorum!

Am ales turca pentru ca am cateva prietene care urmaresc filme indiene asa ca m-am obisnuit cu limba aceasta. Plus ca profa'de romana ne umple capu' cu texte despre turci...43
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#13
Daca ai fi din Ucraina ti-as spune : "Ya tebe kahayu."
Motiv :
Cunosc limba si mi se pare pare ca e intortocheata ,dar unele cuvinte din ea sunt dragute ca cel de susSmile
[Imagine: aaaakip.jpg]

#14
Daca ai fi din Croatia ti-as spune: Sami ljubav(se citeste sami lubav)
Am ales aceasta limba deoarece am o verisoara care este in Croatia iar acum un an cand am fost pe la ea locurile mi s-au parut foarte frumoase si oamenii sunt primitori,iar limba mi se pare foarte grea dar frumoasa.As vrea sa invat croată.
[Imagine: j5atg3.png]


#15
Daca ai fi din lumea mea, ti-as spune : "Nu-mi voi calca orgoliul!"
Echivalentul a "te iubesc atat de tare incat mi-e frica sa nu fiu luata de proasta."

Ma cunosc, si stiu cat de cretina pot fi. 21

#16
Ce dragut e jocul,stiu ca s-a mai zis dar si eu as zice tot in hangul adica in coreeana.Am ales limba asta pentru ca imi place cel mai mult desi e destul de grea ^^.
Oriunde as fi cred ca as zice Saranghaeyo! 사랑해요 imi place mult cum suna.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#17
Daca ai fi din Italia ti-as spune:Ti amo!
Motiv:
Am ales aceasta limba deoarece sora mea este in Italia si sper ca in aceasta vara sa merg si eu pe la ea.

Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

#18
Ce joculet funny ! Sa vedem :

Daca as fi in Spania ti-as spune : Eres un tonto!

Motiv : Pt. ca imi place Spania ca tara si ca traditite. Si in iulie ma duc acolo. Limba e sweet...Dar de ce-as spune asta ? Pt. ca eu nu iubesc pe nimeni...eu doar tin la aceea persoana !

#19
Daca ai fi din Franta ti-as spune:''Vous êtes mon coeur et l'âme''

De ce?:^o^ Pt ca imi place franceza si aceasta tara foarte mult,as vrea sa invat la perfectie franceza insa nu prea am posibilitati,iar la scoala nu invat franceza ci germana,iar germana....ehh...stiti voi :]]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#20
Daca ai fi din Albania,ti-as spune:Unë të dua(se citeste exact cum se scrie)
Am ales aceasta limba pentru ca imi place tara si as vrea foarte mult sa invat albaneza ,iar unele locuri,cum ar fi Portul din Saranda e foarte frumos,mai ales noaptea.
P.s:o.O crazy^converse O.o nu vrei sa faci schimb cu mine de scoli,deoarece ai zis ca ai vrea sa inveti franceza,iar la mine la scoala e franceza si mi s-a cam luat de ea.as vrea sa fie germana,pentru ca vreau din suflet sa o invat la perfectie,deci am putea face schimb?ce zici? 24
[Imagine: j5atg3.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)