Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#21
1. marina,e admin asa ca o pun prima21)jk..mi sa parut de treaba...foarte de treaba inca de la inceput...e de nota 10 fata asta
2. jigoku,woa....cred ca o saptamana la inceput cat a fost in lista mea de mess am crezut ca e baiat...si tot vorbeam cu baa,maa,man...saraca21
3. toxic,si pe ea am crezuto baiat21)ahh scuzi:d..esti un membru pe gustu meu21
4.Sadness Serenity, e activa...funny...si are niste sig-uri misto tare..
5.ady_x...imi place ca posteaza mereu noutati de la bleach...keep it up
6. tornado,un mod de treaba,glumet,dar totusi mia sters topicu meu21
7. Flaw...
8. si de la 8 pana la 9 ma pun pe mine21) jk...nu prea cunosc lume pe aici...asa ca...srry ca e incomplet topu meu...
[Imagine: Alugays.png]
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul AnimeZup
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4
7) Zambesti, sau chiar razi

#22
Stiu ca nu voi respecta regulile dar ma inteleg bine cu mai multi oameni decat noua O.o' .Si pentru ca nu vreau sa se supere am sa ii pun pe toti pe locu` 1.^^
[am sa va pun in ordinea in care imi amintesc de voi :-S]
1.AmyThePineapple -Pe ea o cunosc de pe m-a,suntem surori si deja ne-am vazut live.. 19[you stole my shoe 24 ]
1.Aly - E foarte de treaba hug And besides,she accepted to be my sister ^^.Am mai zis ca e foarte de treaba?5
1.Serenity -Si pe ea o stiu de pe m-a..de fapt,ea a fost primul fan anime cu care am vorbit..si fara ea nu dadeam de aceste forumuri.Thx mom hug
1.Denny-O matusa cu care razi de te prapadesti 24[Omg,filmul nostru horror de aseara xD ]
1.Melyeter-What can I say..si ea este printre primele fete cu care m-am inteles pe forum..am stat mult timp pe acel MMORPG si incercam sa agatam baieti 24 [I miss those days 46]
1.Marina-One hell of an admin 65
1.Toxic-La fel,o userita ..toxica hug [21]
1.Jigoku-M-am bucurat cand ai primit postul de mod fiindca esti chair de treaba,nu te-am vazut in conflicte and other stuff.
1.Sloth-Nu am vorbit noi asa de mult..dar stiu ca eu ti-am recomandat o manga si ti-a placut si.. 39n.nYou`re a vampire ._.' .
1.Setsuna-Lol,e noua dar..pare foarte de treaba ^^.hug
1.Yulobo-Desi nu pot zice ca ne intelegem extrem de bine and stuff...te stiu si pe tine de pe m-a si...39 si atat 21[ah,si un hug fiindca stiu ca iti plac hug]
1.Flaw- Oh well.. 39 Nici cu el nu pot zice ca am discutat prea multe dar el este cel care a construit situl si a pus suflet in el asa ca..un hug calduros si pentru el hug
1.ady_x -*cough*He knows what we do in conferences ..24
1.ToRnAdO -One of the best moderators,again xD .Are si gusturi bune la muzica n.n[damn,how do you know all those good bands ?]
1.BlueObelix -Uite-asa ..24


Imi cer scuze celora carora le-am uitat sa le pun numele dar nu am facut-o intentionat.Daca imi mai amintesc pe cineva dau edit.
LOLNOPE

#23
Ok,Amy`s Time Too..Deeeci Fete:
1.Mitzuke She`s my sister 10 Cu care am facut numa tampenii si casa de cultura damn it 21
2.Marina Za one with za manga si pt ca baga pe extra anime`urile care`mi plac mie 10
3.Yulobo She`s my other sis 10 She`s crazy,I know...dar nu ne`am certat mai niciodata..si rivala mea la intrebari si raspunsuri din naruto 10
4.love_yuki_eiri Sensei,malefica si perversa...pe mine una ma amuza cand mi se "confeseaza" 21
5.Misa Ei bine,naiva mea mica hug Te`am torturat cu video`ul ala nu? 21
6.chibiko Nee-chan and I like how she draws..suuugoi ^^
7.Snow eto..partenera mea la plans 21 We`re still in that hole TT^TT [si detaliul cel mai important XD She is CLAMP maniac 15]
8.Shiva Deseeene @.@ And the same reason with clamp...si pt mokona negru desenat atat de kawaii
9.~ToXic~ Cea care ma saluta pe shout,si`n rest,draguta dupa parerea mea ^^
10.Denny Cea care m`a ajutat cu planurile pt x si d lol 21 Ce malefice eram p`atunci
11.Ray [vai Doamne,cum era sa uit?] Well,este cea mai interesanta persoana cunoscuta vreodata...she`s so damn.. secret 3
Baieti:
1.Tornado Leader`ul din grupu vesel...this boy..is omosiroi @.@ Imi aminteste de Mister Bean 71
2. ady Membru din grupu vesel.. care se ocupa mai mult cu partea de entertaiment.. si dubla personalitate @.@ Aaa...si aduce naruto in romana tnx praise
3.Cedik Mai multe motive,pt zup in primu` rand si pt filmele de groaza recomandate 10 [Machine Girl is the best @.@]
4.Darkspine Sonic Cel care`mi da mie rate`uri mereu pe la forum games 10
5.Yaiba Parteneru` meu la rpg si broastele noastre 71
6.Ricky Cuz He`s really my brother...chiar daca acum e suparat pe mine[cred] he`s still my brother 4
7.Blue He`s really a good friend ^^
8.Repo Pt ca`mi place cum scrie la rpg
9.Kyo No Particulary Reason,I wass lacking boys 10 Pt ca...pt ca.. pt ca e kyo na >_>
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#24
Hmm...Poi desi nu sunt eu sfantu"Petru -_- ....am zis hai sa imi listez si eu prietenii de acum si din trecut si din viitor ... desigur..106 in lista asta va fi cam ciudat..ca pe locu 1 nu am pe nimeni adica 1 = cel mai bun si pentru ca nu pot sa ii listez dupa calitati si altele ...ii voi pune cu * si in ordinea in care mii amintesc

Top ..9..:
1)Toti cei cu care am vorbit pe shout nu conteaza ca ne comportam ca soarecele si pisica 106 Toti

next:
*Love_yuki_eiri 154< cea care mereu ma incurajeaza cand moralul e putin mai jos decat centru pamantului...cea care mereu imi cere sfaturi la gfx si mi le comenteaza pe ale mele( defapt mi le ridica in slavi ) ,cu ea mereu pot vorbi orice,oricand,oriunde ...ca ma asculta si fac la fel..hug

*Aly : 106 hei...desi s-au intamplat multe vrute si nevrute hug mereu ma ajutat adica.. ma ajutat sa incerc sa ma ridic pe picioarewle mele -_-...si doar pe ale mele 71

*Sloth: 21 ce imi place sa imi comenteze gfx-urile...e de treaba..interesanta ^_^ si ma distrez cand vorbesc cu ea

*yulobo :106 s-au intamplat destul de multe si uite ca tot ne intelegem ..poi hug si sper sa fim din nou la fel.... sa nu uit ca ea a fost cea care sa bucurat de noua mea schimbare

*Amy : lil" devil -_-...era sa ma faca de ras 71....adica ma faceam singura de ras ca doar eu am scos alea din creier...si e foarte funny

*Marina: hug ma ajutat mult ... ne-am mai distrat 71 mai pot zice ceva..?

*Mitzuke: yeah...si mie mi-a placut sa ne jucam MMORPG-UL ala putem sa o facem oricand...mai ales ca am mai gasit unul fain cu sirene 24...btw...iti amintesti de screenurile cu dress-up... ^_^ e amuzanta..ne mai schimbam noi cateodata parerile dar a fost amuzant :

*Fleeting ray unica mea sis hug adica sis in sensul ca foarte bune prietene...avem multe in comun..ma distrez cu ea..ea e si amuzanta si serioasa in acelasi timp ^_^

*Denny...71 ne distram inainte...acum..nu mai e ca pe vremuri 21 * melancolic*... vai si noi cu MMORPG-ul ala si cu luna ..interesnta,amuzanta,perv..si sa nu uit ca e din orasul meu

*toxic: 71 ne distram cand suntem pe shout...si ma ajutat cu pozele..si e interesanta
Cam atat...daca am omis pe careva dau si eu un edit si am sentimentul ca am omis persoane foarte importante -_-
o.o" wot

#25
Deci.. sa zicem ca m-am hotarat sa fac si eu topul asta:))
Deci
1. Moody ---> Hehehehe >:) My craaaaazy sis =P~ i just LOVE her !!! E Groaznic de haioasa si ne intelegem mai mult decat super :X Pur si simplu o ador ;)) Like Hell I Do ! @_@ Luv my sis :*
2. Love_yuki_eiri --> Another sis of mine :X si p ea o besc mult mult d tot :X
3.dia_love_yuki_eiri --> O fata super de treaba cu care ma inteleg forte foarte boine ;)) she is like a lil' sis:P
4.Asadtipu --> LOL. This Girl is DAMN Crazy @_@ Miyavi si Gackt --> Mickt sau Gavi sau cv d genu =)) nebuna rau :-j
5. Anyoka --> Foarte de treaba si de gasca ;)) ne intelegem foarte bine, desi vorbbim destul de rar :D
6. Marina --> Extra super :x ;))
7.Kyo --> Heh.. ma inteleg superbine cu el si e un tip foarte foarte de teraba
8.Amy --> Hehehe ;)) Super de gashca fata :P
9.SaNdRa --> Foarte d treaba si calumea :)
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#26
ok :] m-am gandit sa trec si eu pe aici desi...desi e extreeem extrreem extreeem extreem bla bla sa fac un top,right? :] nu stiu daca sa pun o ordine,da' fie
Hai ma,putea sa fie top 10 :-S imi plac numerele pare b-) 21 sooo

1. Hone Onna ^_^ fiindca era un timp in care vorbeam zilnic da' ce vrei cu scoala ma-siii* [e cenzurat da?21] 46 deci revenind e o prietena extrem de buna ^_^

2.Odin hmm parca avea alt nick pe aici da' nu conteaza dati search la google si o gasiti 21 [ee atattt de buna la gfx 43] si e o fattaa,ce fattaa hug

3.Akeginu 5 awww bla bla ,nici cu tine n-am mai vorbit de muuultt,imi e asa dor de conversatiile tale despre ville valo 38 si altele ^_^...*hugs*

4.Flaw 106 blogu' lui e omfg omfg omfg! 21 ,e extrem de amuzant capishi? [sau cum se scrie] si bla bla si rabdator,daa deci ma suporti e ceva important pentru mine,nu stiu cum ma poti suporta 43

5.Shiva *_* hug daa daa desenatoareeaa asttaaa,ah trebuie sa imi dai niste sfaturi fiindca in curand imi vine tableta grafica 21 [sper]

6.Misa misa hug care e chiar intelegatoare 46 si imi pare rau ca ne-am certat putin acum cateva zile :-S ahh conversatiile alea ale noastre de pe mes ^_^ pacat ca s-a retardat si nu mai pot intra..eh o fata geniala ^_^

7.Allyyyy aly aly alyy!!!! ahh *hugs hugs hugss* mai stii de conversatiile in trei?15 21 Ahhaahh mai am nevoie de asa ceva doar ca lucy nu mai da pe mes T_T si nici eu nu prea,oricum dude you're so great hug

8.Jigoku si Amy ...mai mai trebuie sa spun ceva? nu..asa ma gandeam si eu ^___^

9.Marina hug se subantelege,ingeraasss [cu minte de drac] 21 glumeam,e oo fataa asa bna 43 nu inteleg cum poti sa fii atat de nice cu toti!mai ales cu mine 21 [ah ce porcarie mai am vreo 10 secunde de scris ca e virusat calcu deci] 8,7,6,5,4..bang s-a stins

hug
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#27
damn...am ajuns sa o fac si pe asta -.-' well,vreau sa zic de la inceput ca nu exista un top ,nu va pun pe numere ci care imi da primul prin minte.Voi mentiona userii cu care ma inteleg cel mai bn si cei care nu ma ignora pe shout.
~Setsuna~deci de fata asta m-am atasat pe loc.cum am vorbit umpik deja am devenit best buddies hug [setsuuu]
~Mitzuke~damn,girl 21 e super funny,si conferinte total roflol [XD]
~jigoku~clar,deci,the first one to acknowledge me here .chiar prima Smile [hug]
~Melyeter~de asemenea,printre primii care m-au bagat in seama and..e de treaba 4
~Yaiba~gaah,a crezut k is baiat...dar a trecut...si e funny si de treaba
~Black Pearl~totally funny si o fata de nota 10 si de ea m-am atasat repede
~AmyThePineApple~cum a zis...cea pe care o salut pe shout21si e ok
~love_yuki_eiri~chiar daca nu am vb q ea decat de vro 2-3 ori,imi place de ea,este dura,matura si imi place caracterul ei.
o...kay...serios k nu imi mai vine nimeni in minte.dar o dau edit si va pun pe ajtia care i-am uitam,si sa imi dati va rog un sut in fund.ja

#28
Am aterizat pe aici sa vedem top-ul meu

1 Seren: hug surioara mea la care o sa ii iau averea mai sti? 5 te-ai casatorit ai si un copil damn. Esti ff de treaba si ff prietenoasa, cu tine ma rad de nu mai pot

2 Mitzuuuu hug nepoata mea de suflet :X:X e cea mai tare nepoata si e perversa rau de tot asa ca fiti cu ochii'n patru .

3 Adddy hug cum putea sa nu lipseasca el ? :-> wai ce conferinte faceam e ff de treaba si la fel ca si fiesa pardon Mitzu e pervers .

4 Eddy hug sau ied cum ii zice seren [uh sper sa nu vada asta ca ma strnge de gat >.< ] e ff de treaba si e pervers >.<

5 Melly hug cred ca ea a fost singura care m-a acceptat -.- ete na e super de treaba si a incercat sa ma ajute cu ps-ul -_- dar incercare nereusita 24

6 Naruse_Ryo wai te-am uitat gomene ^_^" ea e profesoara mea la fic-uri si prietena mea deasemenea 71

7 Amy wai ce faceam noi pe atunci 65 : am infinntat un rpg doar dintr-un joc 21

8 Marina hug ea e cea mai tare admina hug si o prietena foarte buna

9 acuma :-> jigoku cum sa te uit 21 [dar te-am uitat >.< ] esti o fata ff de treaba hug si ff prietenoasa
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#29
Nu cunosc foarte multa lume pe forumu' asta ,dar cred ca stiu macar 9 persoane . Nu este nicio "ordine" 10 pt ca toti(pe care ii cunosc pana acu)imi sunt scumpi,zo ...in fine n_n trec la "top"

1) ~ToXic~ hug O dulce si jumatate ... ba nu..si trei sferturi ...hai hai...sa zic doua scumpe intr-una singura 21 toooxic hug
1)Mitzuke hug O alta fata dulce--> tot asa si la mai bine
1) ( a-ti observat ca nu stiu sa numar,nu ?) Black Pearl ... 11 pt tine hug
1)Hiyono n_n nu am vorbit foarte mult dar imi plac posturile ei si firea ei 4 atat cat am apucat sa o cunosc
1)jigoku 3 a fost prima cu care am "socializat" de pe forum ,tenchiu for deet hug
1)Minasan hug o alta scumpa ... prima cu care am "chat"-uit pe shout si ma initiat oarecum in "viatza" de aici
1)Aakai hug scumpa scumpa scumpa -->numa peste scumpe am dat aici
1)Lotte hug n-am vorbit foarte mult cu ea,dar este o tipa de nota 11 3 va asigur
1)Mitsukai Yoru hug "little little" mitsu
1)mikaru 24 ce am mai ras cu fatuha asta ...si ce-ti mai fac problemele de mate ?

#30
Lol... mi-a luat ceva pana am descoperit topicul
Well... sa incepem:

1.1Denyssa-> sys, numa tu poti sa scoti toate problemele alea21 hug oricum, ma amuz copios:
1.2.Mitsukai Yoru: noh, thnx for all hug I love ya[yep, vesnicul "ya", cum sa uitam21]
1.3.Sound Skinny: hug pacat ca nu am mai vorbit de mult20 eh, tot esti super de treaba
1.4.Kaname-chan: numai noi putem vorbi o ora despre Gackt, app, merci pt locul de onoare in love triangle24
1.5.Ice_Angel... esti de treaba. Nu am vorbit noi prea mult pe messenger dar ti-am vazut posturile si-mi plac10
1.6.Love_Yuki_Eiri... I dunno, I simply love the yaoi maniac thing, oh yea, the fics too
1.7 Black Pearl, you love my prism, dontcha?24

Cam atat imi amintesc... poate revin
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes










Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)