Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 9 useri

#11
let's see..

1.Ou verde(yulobo-chan) ma sis..i love her much..
2.Shiva pt ca l-a facut pe Zuppy si ca mi-a dat si mie o poza cu el..aligato ^^
3.Flaw Bravo tie pt noul deging...cum te-as putea omite din ascest top
4.love_yuki_eiri pt ca de la ea stiu acest site..si-i multumesc foarte mult..mutiami!
5.jigoku am vorbit cu ea pe shout...pare o persoana de treaba
6.marina..pei...suntem preietene...si imi place s-o ajut ^^
7.Kiubi..o persoana incredeibil de amuzanta ce m-a facut sa rad de muuulte ori..fana 21
Pei la mine se opreste la top 7...inca nu cunosc asa multa lume 4
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#12
hm....sa postez si eu aici
1.Flaw- tu ai fost primul care l-am cunoscut , si discutiile cu tine sunt funny si normale
2.Marina-you make me laugh
3.Aly- nu am mai vorbit de mult , mai vreau sa vorbim 4
4.yulobo- ( sa-ti iei revansa la table 10 )
5.Amy-Chan- nu am un motiv
6.asadtipu-imi place cum postezi si esti funny
7.Teea-...
8.Shiva
9.Eu 10
P.S. toti sunteti la fel nu sunteti pusi intro ordine
O zi buna
ToRnAdO
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#13
1.fleeting ray- ii varamea...cum sa nu fie pe primul loc
2.shiva-ii foarte draguta ca tot imi face signuri si avuri
3.marina- m-a ajutat de multe ori
4. love_yuki_eiri - are o imaginatie foarte dezvoltata
5.bubles- deseneaza super fain
6.flaw- mi se pare un tip de treaba
7.teea
8.yulobo
9.cicudaf- sa nu zica virgula ca nu l-am pus...21
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#14
Ok...mai am de adaugat niste persoane in top-ul meu:
1)Bloom-e de gasca...si avem o pasiune comuna
2)Aly-ea mi-a dat ideea cu "Grupul Terorii"
3)White angel-este o fata OK
4)Ryoko-am vorbit de cateva ori cu ea...
5)Misa Amane-o fata care e super nice
Asta e cel de-al treilea top!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#15
Cum am ceva timp de cand m-am inscris pe forum am cunoscut cativa useri si topul ar venii cam asa :
1. Irisim - e cea mai de treaba fata 4 ma inteleg cu ea super...pot vorbii orice cu ea... best friend 4 ... desi e mai mare decat mine cu 5 ani dar .. detalii 21
2. Ady - unu dintre cei mai buni prieteni si cu el formam echipa "FRATII PEDALA" 15
3. Bogdan - pe aceasta cale mi-am facut o impresie foarte buna despre el ... mersi pt ajutor man 4
4. Marina - Marina e o fata de treaba...ma inteleg bine cu ea... doar ca nu ma lasa sa ma mai dau la fete 22
5. Andrada - o fata cu care ma cert mereu...dar dupaia ne impacam 39 ... weard
6. Kaname - aceeasi situatie...ne-am certat, ne-am batut, dar intr-un final ne-am impacat 21
7. Blablabla - e o fata super ok... discut cu ea orice vreau 4
8. Shin - pt ca ii place Jedi Academy si as vrea sa jucam odata 15 ... si omu spune in fata ce are de zis... 21
9. Yui - prietena lui Fratele Pedala 15 ... e cam timida dar daca vorbesti cu ea mai mult descoperi o persoana de treaba 4
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#16
Waii....de cand nu am mai postat aici...ei bine,topul meu s-a cam schimbat de acum 5 sau 6 luni.Pai...sa incep.
1.Melyeter>bun...a devenit una dintre prietenele mele cele mai bune.E foarte de gasca...isi distruge nervii...ma rog...si i-a distrus cand m-a invatat misterele photoshop-ului.You rock girl!
2.Kaname>eh...ea va ramane intodeauna my sis.My perv sis!
3.Marina>doh...cate nu mi-a suportat mie fata asta...cate crize de nervi...cate injuraturi...ma rog...e cea mai mare sis a mea.hug
4.Yuloby D>inainte sis...acum haha.Recunosc k inainte nu am prea avut-o la inima...dar hey...pana si yo imi schimb parerile!
5.Tatakai>well...baiatu asta...imi petreceam noptile cu el.E foarte de gasca.Apropo...ne intalnim la patinoar sa te invat sa patinezi.
6.Flaw>ce pot sa spun...no comment
7.Maou>sis...dak esti pe locu 7...asta nu inseamna nik.Stii foarte bine ca tu ramai sis a mea...sis a mea nebuna...k kre imi impart toate fanteziile si izbirile!
8.Dia_love_gackt>da...e o fata de gasca.
9.Amy>uuu....cum sa lipsesti tocmai tu din topul meu?Doar esti eleva mea!Esti de gasca!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#17
Wow, that's a big... WOW O_O Thanks hug
Backy on xD

1. Flaw - Nee, tosan, inca n-am uitat 71
2. Johnny D - Nu ma puteam hotari, loc 1 sau 2, dar 39 2 e numarul meu preferat hug hug
3. Ady_x - D'oh, cate a mai suportat ^^" Yeah, well, sper ca nu va trebui sa mai ajung la tine [adica sper sa nu mai am probleme >.<]
4. Oricat m-as minti, tot ea imi ramane prietena, chiar daca m-a cam suparat... Misa Amane :10: Dar mi-a trecut owo
5. Love_Yuki_Eiri - Aham, ai ajuns sa ma strigi "haha" 21 Ce ciudat, dar cu toate astea, ai avut si tu o mana de ajutor la intoarcerea lui yulobo 4 So thankies hug
6. Tornado - Heh, lasa, lasa, ca tot e dragut catelusul, chiar daca nu vreau sa recunosc 24
7. Jigoku - Jeez, cum de am uitat de tine? *slap* *auch T__T* Aham, singura si unica jigoku 21 Si felicitari OwO
8. Amy - *slap* x2 Cum am uitat de hiper activa care face amv-uri? 21
9. Si nu in ultimul rand [daca incep sa ma gandesc, mai adaug la lista .__.'], Marina hug Da, sis, scuze, acum mi-am amintit 4 Dar stii cum se zice, cei din urma vor fi primii 71 Multam ca ai grija de mine ^.^

Aham, cei exclusi sa nu se simta aiurea... Pur si simplu vroiam sa postez si primii 5 useri erau fixati... Restul ... V-am luat cum mi-am amintit 21

#18
Ahem, sa vedem 39

1. Mitzuke - Mamica, mom love la tine, o fata super tare cu care razi pana mori. 21)

2. Keicy - Adik Oaia 8 Oaia e sincera, de aceea o besk hug 24 Plus ca e o persoana care stie sa zica ceea ce trebuie atunci cand trebuie.

3. Ady_x - Am ajuns sa cred ca vei ramane suparat pe viata 24) Whatever, be happy ! Viata pute! And I luv u hug

4.Denny - Pai ce pot sa spun, tendintele mele in moda nu`s cine stie cat de avansate, so... Denny mereu are grija de asta Si cat a mai ras ea cand i-am zis ca nu mai merg la meeting 46

5. Minasan - OMG sis :X E o persoana suuuper de treaba pe care pur si simplu n-ai cum sa n-o iubesti hug

6. Repo - Ce pot sa spun, un coleg de echipa si de RPG foarte bun, e glumet, serios, ma rog, stie cum sa se poarte atunci cand trebuie. hug

7. Yondaime - Un singur lucru pot sa zic, mi-e dor de metrooooooooou 24

8. Irisim - In ciuda faptului ca am crezut ca e una dintre 'rechinii muscatori', faptul ca m-a ajutat cu clean si felul in care am vazut cum se distreaza pe conferinte, mi-am dat seama ca nu e deloc asa, ba chiar din contra, Irina e... Irina

9. Crimson - a.k.a. Wrath - a.k.a Grafi 8 - pai e o persoana super glumeatza si te amuzi mult cand vorbesti cu ea, plus ca e o prietena super tare si o buna colega de RPG.
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#19
hai sa-mi actualizez si eu topul 106
desi..doar 9? 5

1.iLove - copila e simpatica de fel ^^' o gramada de faze geniale, pe care doar mintile noastre-n colturi, luminate, de intelectuale neintelese de lume le pot pricepe [un suc, doi suci :-> ]
2.Tornado - m-am "lipit" repede de el 10 radem,glumim, dezbatem subiecte numai de noi intelese,ma ajuta sa ma descurc cu moderatu ^^'
3.DarK - e cel mai super-mega-para tare zomcutz din cati am intalnit vre-odata hug nici TRU nu pot fi din cauza lui,ma face mereu sa rad ^_^
4.Yulobo [pentru mine tot yulobo esti 10 ] - e o persoana de treaba,cu care discuti orice,oricum,oriunde 10 trebuie doar sa ai rabdare
5.Erter - daca am nevoie de un sfat,cu el vorbesc ^^' e simpatic,si-mi place sa-l stresez
6.vodafone- e cel mai mare perv din cati stiu 65 si mi-a facut o rezervare-n iad pe care eu am ratat-o =_='
7.Cicudaf- mie nu mi-a gresit cu nimic 10 din punctul meu de vedere a ramas un..*citez* finut10
8.ady_x - mereu ne-am inteles bine, imi place felul lui de a fi
9.DG - he's so nice... ^^' trateaza discutiile cu un interes si o atitudine care il diferentiaza de restu' turmei ... hug

#20
1.Melyeter--->primul meu prieten pe ZUP,o fata de treaba cu care nu te plicti niciodata

2.nunutz--->prima persoana care mi-a urat bun venit pe zup

3.jigoku--->Man nu am ce sa zic inafar de: esti super

4.marina--->No comment

5.Flaw--->la fel nimik de reprosat

6.Youloby D--->un prieten descoperit recent cu care te distrezi

7.Sadness Serenity---> alt prieten Smile descoperit recent SmileSmileSmile

8.seeergiu--->membrul meu preferat24

9.nu mai stiu pe nimeni,sunteti toti la fel,nu conteaza k esti pe 1 sau ep 5 conteaza ce cred eu Smile
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)