Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Oare?
Big Fucking Problem
0%
0 0%
Ori...Muzica GOLANEASCA?! http://www.youtube.com/watch?v=cINmtxgULks
100.00%
1 100.00%
Total 1 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

The Elder Scrolls:Arena-->PROBLEM

#1
Vreau sa ma reapuc de toata seria "The Elder Scrolls", iar cand downloadez "The Elder Scrolls:Arena", si vreau sa intru sa joc,imi da eroarea asta:"*D/..."exe"* is not valid Win32 application".
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]

#2
*Naratorul vorbeste* Ro-san, supereroul de serviciu al zupului, gata mereu sa-si ajute tovarasii useri, isi va impartasi o farama din intelepciunea sa incomensurabila pentru a-l ajuta pe stimabilul tattva in a intelege motivul pentru care nu ii merge jocul mult iubit. *Naratorul dispare in fundal*

*facepalm*....tattva, tovarasul meu, normal ca nu merge sa rulezi executabilul direct in windows, jocul ala a aparut in 1994, pe atunci windows-ul era destul de tinerel si nu prea mainstream. In era aceea DOS-ul era rege si cam toate jocurle pe PC erau facute numai pentru acesta. Pentru a-ti face jocul sa mearga ai nevoie de un emulator de DOS numit DosBox pe care l-am folosit si eu pentru a juca "Prince of Persia" ( nu cel din seria Sands of Time, ci jocul original din 89 al lui Mechner care a inceput totul). Poti downloada programul de aici: apasa-ma

Imi este cam dificil prin acest mediu de comunicare sa iti explic pasii pentru a rula cu succes jocul, prin urmare iti recomand un tutorial video care iti explica pas cu pas ce trebuie sa faci : apasa-ma din nou. Ar trebui sa te descurci, doar esti baiat mare 21.

Acum sper ca in sfarsit te-ai convins cat de grozav sunt si ca zvonurile/legendele despre mine sunt pe buna dreptate adevarate 10. De asemenea astept un +1 la reputatie pentru ajutorul meu, deoarece altii nu fac nimic si au deja 500 la reputatie, iar eu ajut pe toata lumea si ma implic si tot mi se da negative 21.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#3
Ca bine zici. Imi trebuia emulator. 24))))))))) Mereu uit de el. Dankie for the helpie tho, Ro-san.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto-Arena seeergiu 3 18.652 03-08-2011, 12:12 PM
Ultimul răspuns: YuneSugihara


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)