Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Chain Game

#11
Azi, la statistica, eram doar eu si 1 tip din grupu' nostru de oameni prea cool. Este efectiv cel mai plictisitor curs din viata mea. Ba nu, mint, exista si altele. Toate. Poate doar unul, pacat ca profu' si-a rupt picioarele si a lipsit o luna, iar acum tre' sa recuperam o gramada.


(sunt mai multi moderatori decat useri activi, nu se va ajunge niciodata la 10)
(nu a fost creativ postul, da' am zis sa incep eu numaratoarea, poate asa mai vine lume)
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#12
Trollface
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#13
Este 1 joc destul de amuzant, dar dupa ce ca sunteti prea multi moderatori, mai si rupeti lantu' fara ca macar userii (care-s elementul cheie) sa aiba sansa sa se prinda cum sta treaba. 21
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#14
My little diary
Well, am o multime de teme, in special la romana si engleza, my teachers are devils, si vacanta e pe terminate, plus ca trebuie sa fac patru desene pe format A2 si nu am inceput nici macar unul T-T.

Next...
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#15
Batsy, orice e posibil in ziua de azi.

Mi-a luat mai mult de 3 minute sa rearanjez desktop-ul, pentru a arata cat mai sexy - depinde cum definesti acest cuvant -. Cu toate ca sunt doar cateva icoane, trebuiau sa arate mai decent. (Sau altfel spus, nu prea am viata).

Psycho XD

#16
Intotdeauna am vazut numarul 4 ca pe mama lui doi. O vedeam casatorita cu sase, dar il insela cu amantu' mai tanar, cinci. Probabil un psiholog s-ar distra foarte tare afland acest lucru. Desigur, doi era copilul lui patru si sase. Era amuzant, singurele fete erau doar doi si patru, restul baieti, toti avand cumva o conexiune.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#17
Hmm... inca am mai mult de 5 carti de lecturat pentru scoala, asa ca va urez noapte buna si ne vedem in curand, sper. Oh, and by the way, mult succes cu lantul.

/mercy rule

#18
6 a fost mereu un numar sexy, nu doar pentru acele mituri despre el. Pur si simplu e... 'majic'. Ca un 9 intors. Un 9 perfectionat.
Mie mereu mi s-a parut ca 8 ar fi fata, nu stiu de ce.

Psycho XD

#19
Trollface
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#20
Uwah What the... :wth:

Trist finalul. Pentru 1 moment imi pierdusem orice speranta. Poor chain. Rest in peace, dear chain.
Macar s-a vazut un progres de la 1 la 6 ;-;

Psycho XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)