Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

That awkward moment...

#1
Topicul asta e destul de placut de privit, dar devine awkward cand e randul tau. Totusi, ar fi nepoliticos sa nu postez aici pentru inceput. Despre mine nu as putea spune mare lucru, cel mai bine cunosti pe cineva prin actiunile sale, in cazul de fata - posting. Sunt deschisa la intrebari. Am venit pe forum din dorinta de a socializa pentru ca in ultima perioada m-am cam izolat de tot si sper sa realizez asta aici. Inchei pledoaria 71

#2
Bun venit pe zup, lilith! Sper sa ai aici parte de ce-ti doresti; socializare. Succes in ati face prieteni, desi e simplu. Cum n-ai spus prea multe despre tine, am sa trec la intrebari.

1. Cati anisori ai?
2. De unde esti?
3. Ce hobby-uri ai?
4. Cum ai descoperit zup-ul?
5. Ce genuri de muzica asculti? Pot ghici ca printre ele se afla si rock-ul, doar nu degeaba ai poza cu MM, nu?

Cam atat momentan. Inca o data, bun venit! xD

#3
Multumesc mult de intampinare. Cat despre mine, implinesc 16 ani luna viitoare. Sunt de prin judetul Cluj. Hobby-urile mele... hmm... Cred ca scrisul (desi mai am inca de lucrat la stil si toate alea), cititul (in general prefer clasicii, ma cam dezgusta literatura actuala deoarece nu transmite nimic, exceptie Harry Potter), desenul (desi mai am de lucrat si la asta... dar imi plac mult culurile si in general desenez tot ce imi pica la mana, de la tricouri la papuci). Stiam de animezup de mai mult timp, gasit din greseala pe net, doar ca am evitat sa imi fac cont, preferam forumurile mai mici, dar intr-un final am zis sa incerc. Si da, ascult rock, Marilyn Manson e un fel de Dumnezeu pentru mine, el, Sid Vicious si Andy Biersack. Observ ca iti place yaoi-ul, lucru care ma bucuru nespus, si eu sunt o fana. Bine, poate uneori dau in "fan-girling"...Si imi place mult avatarul tau.

#4
Ce pot sa spun? Ma bucur c-am 'gasit' inc-o membra 'de-a mea' [in sensul ca ne plac cam aceleasi lucruri], desi... cand vine vorba de Andy, fac urat... si mie-mi place tipu', arata genial, are o voce de n-am cuvinte, dar cred ca motuvul pentru care nu prea-l am la inima este pentru ca toti il iubesc. Eu vreau ceva doar pentru mine, daca s-ar putea. xD
Intrebari nu prea am, stiu ca-ti place DN, adica am aflat, deci n-are rost sa te intreb ceva de animeuri. Un singur lucru. Care ti-e numele? Sau e Lili - Liliana si-s eu prea toanta ca nu mi-am dat seama pana acu'?

#5
Eu sunt o Maria din marea de Marii. Lilith nu e o aluzie la numele meu, doar ca o admir foarte mult ca personaj mitic. Si te inteleg perfect referitor la Andy, cucereste intr-adevar prea multe fete si la un moment dat devine enervanta toata popularitatea lui. Dar ma pot mandri ca mie mi-a placut de la inceput, de pe vremea cand era Andy Sixx si nu stia multa lume de el. Oricum, sunt multe fane care habar nu au ce e BVB sau nu stiu decat Knives and Pens, iar gandul asta este intr-adevar linistitor.

#6
Hmm, deci avem ceva mai multe in comun. Ce alte genuri de muzica mai asculti? Sau, mai bine, da-mi alte example de artisti pe care-i asculti. Si ca sa-ti folosesc "comparatia", Jacoby Shaddix e ca si Dumnezeul meu [stiu, stiu, blasfemie.] pentru ca nu-i perfect, ca fizic, dar are cea mai buna voce dupa parerea mea, si pentru ca n-are faima castigata peste noapte pe doua melodii [si aici cam bat apropouri la unii artisti din romania.].

#7
Cum spuneam, in general sunt cu rock-ul, dar ascult si clasica, si pot ajunge chiar si pe la Brokencyde si Gaga, pe care o apreciez in mod deosebit. Sunt de asemenea o fana My Chemical Romance, Slipknot, Rammstein, Evanescence, Bullet for my Valentine, Pierce the Veil, Staind, AC/DC, Nirvana, Sex Pistols, 3 days grace, You me at Six, DRUGS, Alesana, Bring me the horizon, Escape the fate, Green Day, Flyleaf si lista poate continua. Nu fac exceptie din grupul dependentilor de muzica.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  An awkward turtle named Stiles Stiles 5 3.098 08-04-2015, 07:29 PM
Ultimul răspuns: Stiles
  Awkward.... Soulless 10 3.727 02-03-2014, 03:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)