Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

An awkward turtle named Stiles

#1
Umm...salut,cred. Nu ma prea pricep la descrieri,dar macar incerc. Am 15 ani si imi plac la nebunie serialele,mai ales Teen Wolf,American Horror Story si The Originals. Animeuri,pai nu m-am mai uitat de foarte multa vreme la unul,doar la Tokyo Ghoul...Genul de muzica preferat ,pai nu am unul ,ascult orice de la rock la pop si mai departe. Ah,totodata as putea spune ca-mi plac filmele horror,sunt un fel de cinefila,cred. Daca mai doriti sa aflati si altceva,nu ezitati.
*am mai scris odata acest post cu diacritice,dar nu s-a vazut nimic,de ce?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Stiles!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Bine ai venit printre noi, cei care incercam din toate puterile sa raspundem la intrebarea ce ne chinuie de cand ne-am dat seama ca suntem fani anime: care e faza cu Naruto? Ma bucur sa gasesc inca un fac anime si ma bucur pentru ca te-ai prezentat. Nu iti fa griji, vei avea momente in viata in care vei manca serii anime ca pe o felie de paine prajita. Am auzit ca e destul de buna. Plus, cred ca majoritatea am trecut prin clipe de genul asta.
Intrebari, ce serii anime planuiesti sa urmaresti pe viitor? Si din cele vizionate de tine pana acum, care e personajul tau preferat?
I will read you around. I better.
Bye bye xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Din fericire sau din pacate,am trecut de acel moment in care anime-urile erau la ordinea zilei si m-am dat pe seriale.
Serii de viitor,pai am vacut ca trebuie sa apara Houkago no Pleiades TV, care pare un anime destul de dragut,din punctul meu de vedere si abia astept sa-l vizionez. Alte anime-uri,deocamdata nu. Personajul meu preferat,cum Kuroshitsuji este anime-ul meu preferat as spune ca Sebastian,argumente ar fi o multime si in momentul de fata sunt prea lenesa ca sa le enumar.
Ah,da,multumesc pentru primirea calduroasa.

*si revin cu intrebarea mea care cred ca este deja enervanta,de ce nu imi merg diacriticile aici 21

#5
Pare bine sa te cunosc, Stiles si bine ai venit pe Animezup. E grozav sa dau peste inca un fan Tokyo Ghoul, se vede ca este cel mai popular anime la ora actuala, cu toate ca este destul de average ca sa fiu sincer, iar asta vine din partea unui fan inrait al seriei. Poate cand ai timp ne vei impartasi si noua opinia ta in legatura cu acesta, eu personal as fi foarte curios sa aflu care este.

Ca sa iti raspund la intrebarea ta referitoare la diacritice, acestea momentan nu pot fi folosite pe forumul nostru din motive tehnice care depind mai mult sau mai putin de noi, prin urmare pana cand se va rezolva aceasta problema sau va fi gata noul site la care lucram va trebui sa te multumesti in a scrie fara. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient.

Cateva intrebari pentru a afla mai multe despre tine: Care a fost primul anime vizionat? Ai citit/citesti si manga? Cum ai ajuns pe forumul nostru? Care crezi ca este cea mai importanta calitate a ta? Care e faza cu turtle? XD

Have fun! Pe curand.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Multumesc pentru primirea calduroasa si pentru ca mi-ai raspuns la intrebarea care ma macina de cand am ajuns pe acest forum si acum sa-ti raspund la intrebari.

1. Primul anime vizionat a fost Shaman King si este si printre anime-urile mele favorite .
2. Da,am citit si manga ,de fapt mai multe manga-uri cum ar fi Midnight Secretary,Lock-On (nu mai stiu sigur daca asa se numea) , Naruto,Love Stage,24 Colors Hatsukoi no Palette si mai erau cateva,dar acum nu mi le amintesc.
3. Pai sa fiu sincera am cautat pe google forum-uri anime,din cauza ca celelalte forum-uri pe care am stat au decedat,cum s-ar zice.
4. Cea mai importanta calitate a mea...chiar nu stiu,probabil faptul ca zambesc indiferent de ce ar fi sau nu stiu..
5. 21 ,era o faza in serialul meu preferat,Teen Wolf,in care Stiles (Dylan O'Brien) zicea replica aceasta:

[Imagine: RkZQZl0.gif]

EDIT: Scuze,am uitat de ceva,eu inca nu am terminat sezonul 2,de fapt nu l-am inceput,dar o sa-l termin pana se termina vacanta. 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Awkward.... Soulless 10 3.672 02-03-2014, 03:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  That awkward moment... *lilith 6 2.769 08-07-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: *lilith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)