Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj principal din fic va place?
Mihai
0%
0 0%
Dan
25.00%
1 25.00%
Miki
0%
0 0%
Andy
0%
0 0%
Mircea
0%
0 0%
Yune
0%
0 0%
Piko
0%
0 0%
EMO ROACKERA
75.00%
3 75.00%
Total 4 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Iubire inecata in...transpiratie!?

#1
Personaje pe care le veti intalnii pe parcursul intregului fic
Yune - eu
Piko - Roxana (prietena mea cea mai buna)
Emo Roackera - Andreea (prietena mea si a lui Piko)
Miki - Mihai (colegul de liceu)
Cherry - Gabi (colega de liceu)
Lana - Laura (colega de liceu)
Irina (iubita lui Miki)
Fill - Florin (coleg de liceu)
Frank - Florin (in clasa cu Miki, Cherry si Lana)
Andy - Andrei (prieten cu Miki)
Dan (coleg cu Mihai*)
*Mihai (coleg cu Dan)
Georgy - Georgiana (prietena cu mine si Piko)
Mircea (coleg de clasa cu mine si Piko)
Bubu-Diana (prietena mea si a lui Piko)
Eli-Iuliana (prietena mea si ai lui Piko)


Hei, va amintiti cum a inceput povestea noastra? Totul ni se parea doar o joaca de copii, insa ce se intampla cu adevarat era poate peste intelegerea pe care o aveam pe atunci asupra tuturor lucrurilor, in special despre dragoste. Piko mi-a spus atunci ca iubirea vine si trece, iar noi suntem ca niste dansatori in marele vals numit ,,dragoste si destin''. Acum mentalitatea nostra s-a schimbat fulgerator si nimic nu mai este ce a fost in vremea adolescentei care a trecut aproape pe nesimtite si a lasat in urma ei in inimile noastre senzatii dulci - amare pe care o sa le pastram in amintire pana ce ne vom transforma in pulbere si vom inceta sa existam pe acest Pamant. Insa sa lasam acum aceste cugetari, caci va vom lasa pe voi sa calatoriti prin timpul si experienta traita de noi.

Capitolul 1 - Destiny

Nu stiu cum s-a intamplat ca intr-o zi sa ma plimb pe holurile liceului cu Piko si sa-i povestesc despre o trupa pe care o descoperisem de curand si anume Galneryus. Ramasesem prinsa in ritmurile noii lor melodii intitulata ,,Destiny''. Acasa de dimineata pana seara o fredonam deranjand toti vecinii, iar tata tot ma intreba seara dupa ce venea de la lucru de ce vin acestia la usa lui sa se planga. Eu cred ca nu era foarte mare deranjul pentru ca vocea mea era destul de buna (facusem parte din corul fostei mele scoli). Cel putin asa gandeam atunci pentru ca nu prea realizam oboseala adultilor dupa o zi istovitoare de munca. Acesta era doar un exemplu pe care trebuia sa-l suport in fiecare zi. Urmatorul le intrecea pe toate, parintii mei activisti inraiti contra muzicii pe care o ascultam. Mama nu suporta fara sa-mi spuna macar intr-o zi "Ce poate sa-ti placa in muzica ciudatilor astora!" Eu tot nu o ascultam. Camera mea era tapetata cu postere, aveam toate CD-urile din lume cu muzica japoneza si tot tacamul de astfel de lucruri.
Ca tot venise vorba de Galneryus, asa i-am cunoscut pe Miki, Lana si Cherry. Ma auzisera pe hol in timp ce palavrageam cu Piko despre cat de fierbinte mi se pareau vocea si aspectul lui Sho (Vocalistul celor de la Galneryus). Atunci se apropiase un tip de noi. Era de statura medie. Avea par brunet, iar fizura lui era rebela, ochii caprui te faceau sa nu-ti mai dezlipesti privirea din a lui. Purta haine la moda (nu multi baieti din liceu erau ca el) si stia sa se asorteze impecabil. Orice fata i-ar fi cazut in brate doar uitandu-se la el. Sa nu mai vorbim de faptul ca era inteligent. Stia foarte bine engleza. Daca l-ai fi pus intre mai multi americani sa vorbeasca nu ti-ai fi dat seama ca este roman. Deschizandu-si buzele rozalii aproape ca petalele trandafirilor stiam ca urma sa ne spuna ceva:
- Sorry, am auzit bine ca vorbeati despre Galneryus? Daca da, atunci sa stiti ca si mie imi place foarte mult trupa. La fel si fetelor.
Oare ce se intaplase? Auzeam eu bine, Miki baiatul pe care-l admiram de foarte mult timp asculta Galneryus? Stiam ce trebuia sa fac. Mana mea s-a ridicat instinctiv de langa corp, un impuls nervos, o articulatie si mana mea ajunsese in fata lui Miki.
- Da vorbeam despre Galneryus. Nu sunt fana de foarte multa vreme, dar am ascultat majoritatea discografiei. Apropo...vroiam de mai demult sa am ocazia sa te cunosc, dar mi s-a parut ca nu avem nimic in comun si am zis sa o las balta. Am spus eu cu o voce aproape tremurata pentru ca ma aflam la cativa pasi de el.
- Ah...unde imi sunt manierele? Inainte sa fi dat buzna in conversatia voastra trebuia sa ma prezint, dar niciodata nu este prea tarziu. Spuse el cu un glas lingusitor.
- Nu face nimic. Poti incepe de acum. Ii raspundeam eu spunandu-mi in sinea mea ca poate nu au fost cele mai inspirate cuvinte pe care le aveam in acel moment.
- Eu sunt Mihai, insa prieteni imi spun Miki. Sunt la 9D cu Laura si Gabi alias Lana si Cherry.
- Incantate! Rostesc fetele la unison.
Cum asa, pana si cele pe care le consideram cele mai fitoase din clasa aia vorbesc cu mine si Piko? In momentul ala am realizat intr-adevar intelesul expresiei ,,Nu judeca o carte dupa coperta!
- Si noi suntem incantate sa va cunoastem. Eu sunt Anka, iar ea e Roxana, prietenii ne spun Yune si Piko. Ce ar fi sa ne intalnim in weekendul asta in Sk8 Park (Skate Park era locul unde toate grupuletele si gastile cool isi faceau veacul in timpul verii si in majoritatea timpului liber).
- Cu siguranta ar fi ocazia sa ne cunostem mai bine. La cinci sambata. Ne intalinim la bancute langa stake. (bancutele erau un loc foarte aproape de skate de unde puteai admira in voie toti rollerii si skaterii de pe acolo)
Uitasem sa mentionez ca primul an de liceu era pe terminate. Profesorii deja ne lasasera mai moale si se parea ca ei asteptau cu sufletul la gura mai mult decat noi binemeritata vacanta de vara. La propriu, ieseau pe usile claselor mai repede decat elevii si ne povesteau intr-una ce planuri aveau. Parca noi si asa adanciti in gandurile noastre vroiam sa le ascultam istorisirile plictisitoare.
Nu stiu cum se facuse, dar cred ca Mircea, colegul meu de clasa ascultase conversatia mea si a lui Piko cu cei de la 9D. Mircea era tipul de om pe care te puteai baza daca iti era prieten si tipul pe care trebuia sa-l eviti cat de mult posibil daca iti era dusman. In cazul meu era a II-a varianta. De la inceputul anului ne anuntase pe toti cei din clasa ca urma sa fie mai bun la orice decat toti, iar asta mi se parea mie totusi un act de bravada care sincer nu-mi e pe plac. Mircea habar nu avea ca atunci cand imi pun ceva in minte ceva ce trebuie sa realizez, nimic nu ma poate opri! I-am demonstrat la sfaritul anului cand am avut o medie mai buna decat a lui i-am aratat ca nu a avut dreptate. Acum incerca sa se dea pe langa mine deoarece observase ca eram un inamic de care trebuie sa tina cont, stiti vorba acea "Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape."
Sa incheiem momentan aceasta discutie despre Mircea si sa revenim la ale noastre. Asteptam cu nerabdare sa vina ora cinci cand ne-am fi eliberat de sub catusele invizibile cu care eram legati ora de ora in banci. Vise...vise de starte, caci era abia ora zece dimineata, iar tortura deabiea incepuse (liceul nostru era unul din punct de vedere al materiei foarte incarcat pentru ca pe langa orele obisnuite veneau cele de atelier).
In pauza am preferat sa raman in clasa in loc sa hoinaresc cu prietenii pe holuri si sa palavragesc. Piko incerca din rasputeri sa ma scoata din clasa, dar eforturile ei erau in zadar. Nu reusea cu niciun chip sa ma faca sa-mi shimb decizia.
- Ti-am spus deja ca nu o sa ies acum pentru ca Mircea umbla peste tot si se da mare cu prietenii lui ca de obicei.
- Ce legatura are asta cu noi? Mai bine stai aici si hibernezi decat sa te recreezi dupa o ora plictisitoare de mate (matematica nu era punctul nostru forte, iar profesoara refuza cu indarjire sa ne lase mai usor fie si pe ultima suta de metrii. Toata clasa incerca sa-i explice ca profesorii nu ne mai predau ca dansa, nu ne mai ascultau si nu mai primeam teste surpriza - acestea erau "preferatele" tuturor din clasa. Nu facusem decat sa inrautatim lucrurile in acea ora, iar dumneaei ne spusese "Acesta e un lucru bun, deoarece sunteti putin mai liberi va veti putea concentra mai mult pe matematica. De fapt sunt atat de fericita incat o sa va dau un test fulger. Scoate-ti o foaie de hartie si scrieti x...)
- Bine...bine mai convins. Nu trebuie sa-mi aduci aminte. Nici nu am terminat bine ce aveam de spus si Piko inca intervenea.
- Sunt sigura ca tu o sa faci macar...macar de un cinci (cea mai proasta nota a mea la mate fusese sapte), dar eu? Nu am putut sa fac decat un subiect. Creierul meu era in vacanta, ce mai! Nici nu mi-am dat silinta, sigur as fi luat un zece.
Eu stiam ca Piko nu vorbeste serios. Nu putea sa ia la mate decat maxim sapte, "destul pentu mine la aceasta materie!", erau vorbele ei la aflarea unor astfel de rezultate.
Acestea erau "bucuriile vietii de liceu". O saptamana intreaga tanjeai dupa weekend, iar acesta parea ca se termina in cateva clipe, cand aveai cu cine sa te distrezi...





Acesta e primul capitol. Sper sa va placa si sa vreti sa cititi in continuare urmatoarele capitole care sper eu sa fie din ce in ce mai bune. Daca am avut greseli spuneti-mi ca sa ma pot perfectiona. Astept comentarii din partea vostra.
*Pentru a nu grabi actiunea am decis sa nu fie yaoi in primele capitole.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#2
Hi! Un nou fic yaoi. Nu se vede ca-s prima? Se explica! :)))Am fost curioasa in legatura cu aceea melodie si-ti dau dreptate, e destul de buna. Nu prea am auzit de ei, de aceea iti multumesc...:d
Acum sa mai zicem ceva si de fic. Titlul este ok. Ma atras mult cuvantul "transpiratie". Cred ca in urmatoarele capitole se vor incinge lucrurile, iar eu, ador asta! :xSi asa sa faci, caci eu daca nu primesc yaoi fac ca dracu'. Glumesc, glumesc....Fac mai rau! :)))
Ok! Pentru inceput este bine! Sincer la greseli nu am fost atenta, nu dau importanta! Multi avem!Povestire este, dialogul nu-i in exces...Ai facut treaba buna!:p
Avand in vedere ca esti noua -nu te diferi prea mult de mine- iti urez mult noroc!
Astept nextul! :x
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#3
Hey multumesc alexutzy97 pentru primul meu comentariu la un fic . Sunt sigura ca o sa ne intelegem bine de acum si sper sa treci regulat pe la ficul meu daca ti-am starnit interesul^^
Ok, iar acum sa continuam cu next-ul

Capitolul 2 - Ezitare

Dimineata, nervi, pentru ca se pare ca m-am trezit brusc din somn si asta nu-mi face bine niciodata. In acea zi sunt ranchiunoasa si nimic nu ma poate binedispune in afara de prietenii mei. Se pare ca am fost trezita cu un scop anume...Sa zicem ca era ceva "maret" pentru o zi minunata de sambata. Telefonul, dusmanul diminetilor mele ma trezise cu un apel de la cea mai cunoscuta fata din liceu (trebuie sa recunoastem era de treaba, dar era putin enervanta uneori deoarece incerca sa fie in centrul atentiei mereu) EMO ROACKERA (asa cum o numeau Miki si compania), insa pana la urma era prietena mea. Cu bune si cu rele trebuia sa o ascultam si in situatii proaste nu puteai sa nu fii bine dispus de umorul ei (credeti-ma il avea din plin!). Mi-a spus sa ne intalnim in Skate, dar in gandul meu in acel moment stiam ca va fi o idee nu prea buna pentru ca avea sa ma intalnesc cu Miki si toti ceilalti, iar ea nu era acceptata de acestia. Pret de cateva secunde nu am putut scoate o vorba ca sa-i aprob sau sa-i refuz propunerea, dar daca avea sa vina in Skate si ma gasea cu Miki cand eu ii spusesem ca nu ma duc? S-ar fi certat cu mine si poate nu avea sa ne mai vorbim niciodata. Totusi o cunosteam de doi ani, iar pe Miki si ceilalti abia de o zi.
Brusc mi-a venit in minte o solutie, nu stiam daca va merge, dar puteam face o incercare. As fi regretat mai tarziu daca nu o faceam. I-am zis Andreei ca o sa o sun mai tarziu pentru ca parintii au spus ca au putina treaba cu mine (era evident ca nu era adevarat, dar ce puteam face pana nu ceream sfatul cuiva?). Am hotarat sa o sun pe Piko in dimineata aceea pentru ca ea era singura cu care puteam vorbi la ora aia fara sa ma certe ca am trezit-o din somn. O cunosc de o viata si sigur m-ar intelege acum cand am nevoie de sfatul uneia dintre cele mai bune prietene ale mele.
- Hai...raspunde...
-Alloo...ce vrei la ora asta de mi-ai stricat somnul? Raspunsese Piko putin deranjata de o trezire atat de matinala.
- Pai vreau sa-ti cer un sfat. Este vorba despre iesitul de azi in Skate.
- Ce, nu mai mergi? Iar au venit vecinii la usa la taica-tau sa-i spuna ca fiica lui deranjeaza tot cartierul? Hahaha.
- Nu mai rade Roxana! Este important! M-a sunat Andreea si mi-a spus sa mergem sa ne intalnim in Skate, dar azi va fi si Miki acolo cu ai lui si doar stii cum se inteleg ei ca pisica si soarecele...nu cred ca va iesi nimic bun din asta.
- Si ce i-ai spus pana la urma?
- I-am spus ca parintii au putina treaba cu mine si ca o sun mai incolo?
- Adica ai mintit? Spuse ea pe un ton de parca ar fi fost mama in acel moment. Sunt mandra de tine. Stai sa-i sun pe toti prietenii nostrii si sa le spun ca ai incalcat cel mai sfant principiu al tau ,,Nu mint niciodata!" Ce va spune mami cand o sa afle?
- Nu este asa. Nu am mintit! Doar am evitat sa-i dau un raspuns. Sper ca ai glumit cu faza cum ca ma spui tuturor si mamei.
- Punem pariu... Convorbirea noastra se incheie subit cand observ ca Piko a inchis. Nici macar nu am putut sa o conving sa nu spuna tuturor ca eu cica am mintit. Eu am fost intotdeauna prea perfectionista, chiar stiam asta.
Ora 4 in aceasi zi
O, Doamne este atat de tarziu! Nici macara nu m-am machiat, nici nu mi-am aranjat parul si o sa fac o impresie proasta. Bine ca macar e Piko langa mine acum sa-mi acorde suport moral. Cum stie doar ea desigur...
- Andale...Yune...Andale Crezi ca o sa ajungem azi?
- Daca ai sa mai fii asa am sa am grija sa nu ajungem nici saptamana viitoare!
- Bine, bine ai castigat! Imi tin gura.
Cand in sfarsit am fost gata prin mintea mea a trecut ca un fulger incidentul de dimineata cu telefonul. Nu o sunasem pe Andreea. Acum eram intr-o totala intarziere si tot mai aveam ceva de facut. Am luat mobilul si am facut un gest pe care probabil il voi regreta, i-am spus - da.
Mergeam grabite spre parc gandindu-ma daca ei sunt deja acolo, ce vom discuta oare, unde ne vom plimba si multe alte lucruri ce-mi treceau prin gand fara sa se opreasca precum un film ce nu se mai sfarsea. Deodata o vad pe Irina ca ne intampina la intrarea in parc. Noi nu prea o suportam (prin noi vreau sa spun eu si Piko), sa fim seriosi ea sarea prea mult pe Miki chiar daca era totusi iubita lui. Ne-a condus spre bancute acolo unde asteptau toti ceilalti. Erau o multime de fete familiare pentru ca majoritatea erau din liceu, dar eu nu avusesem niciodata ocazia sa-i cunosc. Am facut un schimb rapid de informatii cu toti pentru a stii cum ne cheama si alte asemea chestii. Stiam si ca trebuia sa le aduc in vedere faptul ca Andreea in mai putin de jumateate de ora avea sa-si faca simtita prezenta. Timpul a zburat pe nesimtite si incepeam sa-i cunostem pe cei de la masuta. Deodeata ceva imi sari in ochi de pe o rampa. Imi atrasese atentia pentru ca mereu mi-au placut baietii cu par mediu si blond. Parea dragut acel baiat, inalt, slab. Era pe rampa si se chinuia de mai bine de cincisprezece minute sa faca o schema amarata cu role agresive. Un altul cu par scurt, brunet si ciufulit il indemna sa nu-i fie teama ca va cadea pentru ca va fi el jos sa-l prinda daca se intampla asa ceva. Amandoi pareau destul de apropiati. Oare erau frati? I-am spus si lui Piko sa-l priveasca pe baiat, iar in clipa urmatoare simt ca cineva ma strange de mana...sosise acel element de care aproape uitasem, Andreea. I-am prezentat compania. Toata gasca cool din liceu era acolo, Fill, Frank, Miki, Lana, Cherry si tot nu pot sa-i enumar pe toti. Andreea era imbracata intr-o fusta scruta in carouri pentru ca stia ca ne vom intalni si cu cativa baieti si si-a spus de ce nu. La urma urmei cred ca a reusit ce si-a propus. Mi se parea mie sau Frank incepuse sa-i faca ochi dulci!? Nu se poate asa ceva, pana mai ieri se detestau si acum am in fata mea clar o fata si un baiat care vor sa fie impreuna.
Fill a intrebat-o pe Cherry daca vrea sa mearga la tasnitoare cu el. Era evident ca si ei voriau sa se cupleze. Acum deja existau trei cupluri in gasca nostra. Am uitat sa mentionez ca si Lana era cu cineva doar ca nu a venit cu el. Tipul juca fotbal si se antrena mai mereu. In acel moment eu si Piko ne simteam ca lasate de izbeliste. Poate m-as fi cuplat cu ea in momentul ala (ce tot vorbeam eram fete si niciodata nu prea mi-au placut relatiile intre fete...cele intre baieti mi se pareau mai intense).
Majoritatea celor de la masa erau la apa. Pana si Piko. Asa ca m-am simtit brusc fulgerata de gandul sa ma apropii mai mult de tipul blond si de cel brunet. Poate as fi putut macar sa le aflu numele sau macar daca sunt frati sau nu.
M-am apropiat parand neinteresata de rampa unde ei isi exersau figurile si am izbutit sa aflu ca pe brunet il chema Dan, iar pe blond Mihai. Mi-am luat curaj sa ma apropii si mai mult. La naiba! Pare nebunie, nu voriam sa par nici o obsedata in fata lor. In acel moment am simtit cum mi se taie respiratia cand Dan a venit in fata mea si mi-a vorbit.
- Pot sa te ajut cu ceva? A fost replica scurta a brunetului.
- Aa...pai nu. Vroiam doar sa ma uit si sa ma plimb. Nu e o problema nu?
- Nu, dar mi se parea cam ciudat cum ne priveai pe mine si colegul meu.
Colegul deci, Mihai era colegul lui Dan pana la urma?
Dupa ce am plecat am mai ciulit putin urechea la ce vorbeau ei. Mihai a venit spre Dan si l-a intrebat ce s-a intamplat. Acesta i-a spus doar ca era o tipa care statea langa rampa si ii strica concentrarea, vezi Doamne! In acel moment m-am simtit putin cam prost de cuvintele lui Dan spuse la adresa mea.
Ceilalti s-au intors, iar eu am alergat ca fulgerul pana la bancute ca nimeni sa nu suspecteze nimic din ce se intamplase. Practic a fost o conversatie esuata si am invatat sa nu ma bag unde nu-mi fierbe oala.
Toti cei de acolo au fost de acord sa facem schimb de ID-uri si numere de telefon si sa iesim si alta data. Inainte sa-mi dau seama deveniseram prieteni.
In drum spre casa nu mai ramasesem decat eu, Piko si Fill. Nu se poate spune ca nu-mi placea Fill. Era genul de baiat de care te indragosteai la prima vedere. Avea parul castaniu si ochii verzi. Purta mereu o pereche de ochelari de soare de firma cu rame verzi fosforescente carora le scosese lentilele. Era noua moda in randul tinerilor, dar mie una mi se parea o prostie.
Am fost martora fara voie a unei scene aproape de casa pe care nu am sa pot sa o uit toata noaptea.
- Dan...nu pot sa fac asta...Au fost primele cuvinte din tot ceea ce urma sa se intample si avea sa-mi schimbe complet mentalitatea.

Cam asta e al doilea capitol. Sper sa il cititi ca pe primul si astept comentariile^^





[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#4
Hey, ma bucur ca ai venit cu nextul! Eram oarecum curioasa in mai multe privinte...Am observa ca ai povestit din punctul de vedere al unei fete, asa-i? Acum ma intreb unde si cum vei povesti yaoi-ul. :) Nu ma pune cu botul pe labute de la inceput, si arata la fata' ceva yaoi! ;)
Muuuuulte personaje, am observat asta! :))) Ma pierd, dar este ok. Incep sa-i prind aroma ficului. Cum ti-am mai spus, este interesant! Simt nevoia sa aflu mai mult, si mai mult, iar daca vei posta la fel de repede in continuare, iti raman datoare...>:D<
Mi-a placut faza cu Mihai si Dan- "o tipa care statea langa rampa si ii strica concentrarea" :)) Practic nici nu mai avea rost sa intre in discutie cu el, s-a balbait. Da, da! :)
In concluzie, scrii ok! Descrii foarte frumos si ai imaginatie, nici ca-ti trebuie mai mult!
Spor la lucru si nextul cat de curand poti, skumpy! :x
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#5
Poze cu toate personajele din fic
http://2.bp.blogspot.com/-DtYVq_zi1pY/TY...styles.jpg - Fill
http://rebela19.files.wordpress.com/2010....jpg?w=400 - Andy
http://www.studentsoftheworld.info/sites...-scene.jpg - Emo Roackera
http://www.flickr.com/photos/gilbertgamolo/900041144/ - Piko
http://marvelousgirl.files.wordpress.com...=225&h=300 - Cherry
http://www.ukhairdressers.com/style/hair...4293/2.jpg - Lana
http://girlspower.info/a244-teen-hairstyles.jpg - Irina
http://www.wallchan.com/images/sandbox/2...e-girl.jpg - Eli
http://www.4738.com/uploads/allimg/10101...2941-0.jpg - Goergy
http://4.bp.blogspot.com/-P-x_sgGr3D4/TV.../hhh55.jpg - Miki
http://3.bp.blogspot.com/-4TLb0robgis/TV...ir-011.jpg - Yune- Eu
http://www.teenidols4you.com/blink/Actor...319622.jpg - Frank
http://tokyofashion.com/wp-content/uploa...00x900.jpg - Mihai
http://emodating.net/wp-content/uploads/...25x300.jpg - Dan
http://favim.com/orig/201107/07/blue-eye...-97324.jpg - Mircea
http://best-of-web.com/PICTURES/free_ima...05_SMU.jpg - Bubu

Nu am niciun drept asupra persoanelor sau pozelor sunt luate de pe internet.


Capitolul 3 - Idei neintelese

Nu mai stiam ce sa fac in acel moment. Picioarele imi intepenisera in acel loc. Devenisera precum niste bolovani pe care oricata vointa as fi avut nu as fi putut sa-i clintesc. Trebuia sa le atrag atentia si partenerilor mei de drum sau nu?
Am decis sa le spun ca mi-am amintit ca un unchi vine sa ma ia cu masina si ca ei pot sa plece inainte, dar nu prea aveam incredere in Fill sa o las singura pe Piko cu el.
Tot ce au putut ei sa spuna a fost un simplu "la revedere!"
M-am furisat la locul incidentului pentru a afla mai multe. Se pare ca aceea scena devenea foarte interesanta si eu nu vroiam sa pierd nicio actiune, gest sau cuvant scos de cei doi care erau unul in fata altuia la mai putin de un pas distanta unul de celalalt. Dan era genul de baiat care nu se lasa usor cand e vorba de ceva. Mi-am dat seama doar vazand cat de hotarat se uita la micul blond. Daca ochii ar putea ucide am putea descrie clar sentimentul pe care il avea Mihai. Fara sa ezite il lua in brate cu atata forta incat putea sa-i striveasca trupul firav (in fond de asta se dadea cu rolele...asa capatase Dan fizicul lui de invidiat).
Si-a lipit trupul de al blondului soptindu-i ceva la ureche. As fi vrut sa stiu ce i-a spus pentru ca la auzul acestor cuvinte culoarea fetei lui Mihai se schimbase total. Stiam ca era ceva de care baiatul se simtea jenat, probabil. Mihai dadea din cap spre a exprima negarea cuvintelor spuse de brunet, care se pare ca intr-o secunda de neatentie a fiintei firave din fata sa isi infipse ambele maini in parul blond al acestuia tragandu-i capul pe spate. Ii adulmeca gatul precum un lup in cautarea prazii si se pare ca nu vroia sa-i scape acel "festin". Am auzit o propozitie spusa de Dan care rupea tacerea din jur si-l facea pe Mihai sa devina si mai timid decat inainte.
- Asta e parfum de fata cumva?
- Da, imi cumpar parfum de fete, ai ceva impotriva?! Ii raspunse scurt blondul, care de rusine isi ascunsese fata mica in palme.
- Nu am nimic impotriva...Au fost ultimele cuvinte ale lui Dan pentru micut, dar care totusi lasau niste semne de intrebare in mintea si poate chiar inima lui Dan. El stia ca era putin ciudat ca un baiat sa-si cumpere parfum de fata, dar sa-l si foloseasca? Insa era inca linistit caci doar prietenul lui observase acest lucru.
Dan isi scotea rolele rezemat de o bara, iar Mihai inca se uita la el cu ochii mari gandindu-se la momentul in care frumosul brunet isi bagase fara pic de mila mainile in parul sau. Dan nu mai reactionase asa niciodata indiferent de cat de apropiati erau cei doi. Incerca de fiecare data sa nu-l raneasca orice ar fi facut. Asta imi aducea aminte de faptul ca atunci cat era vreme urata afara nu-l vedeam pe Mihai in skate. Era doar Dan ascultand muzica la Ipod adancit in gandurile sale exersand scheme pe care de altfel nu le-ar fi facut in compania blondului. Cand era cu el se dadea cu rolele atent la orice miscare a micutului, iar cand acesta dadea vreun semn de nesiguranta pe role Dan era langa el sa-l tina de mana pana ii revenea echilibrul.

Din jurnalul lui Mihai

Nu stiu ce sa mai cred despre Dan. De ce a facut asta? De ce tocmai eu? Adica stiu ca in ultima vreme s-a purtat mai ciudat decat de obicei. A fost mai grijuliu cu mine, iar asta nu ma deranjeaza absolut deloc. Ma simt in siguranta cu Dan, daca eu as fi o printesa atunci in mod cert as putea spune ca el este printul meu pe cal alb. Poate par confuze si puerile aceste cuvinte ale mele si poate pe viitor o sa pot sa-i arat lui Dan si vom rade amandoi de aceste copilarii...

Din jurnalul lui Dan

Ah! Damn, nu-mi vine sa cred ca scriu un jurnal si ca asta este modul in care il incep, dar ceea ce am simtit prin fiecare por al corpului meu in ultima vreme nu pot sa explic nimanui. Alaltaieri eram la liceu ca de obicei. Obisnuita zi de vineri sau cel putin pana cand l-am vazut pe Mircea la noi in clasa. Liceul de Arta il desemnase paparazzi (asa i-am zis eu, dar de fapt doar facea poze si lua interviuri nu era ziarist de scandal. Insa numai Mircea stia sa transforme asta intr-o incalcare totala a intimitatii tuturor, il uram pe tipul asta! Era cunoscut in toate liceele din oras, uneori ma intrebam era cineva sa nu-l stie pe tipul asta? Sosi si clipa nefasta in care urma sa i se ia interviu olimpicului la matematica de anul acest, prietenului meu Mihai. Mircea s-a dus la el i s-a prezentat, iar in cinci secunde Mihai ii dadea interviu, razand cu pofta la unele intrebari de parca l-a fi cunoscut pe Mircea din totdeauna! Am decis sa ma transform intr-un mic dracusor si sa le stric aceea discutie linistita, atat de linistita ca mi se facea greata!! Zis si facut, m-am indreptat spre Mircea, stiam ca in acel moment aveam fata de "daca nu te dai din calea mea o patesti!" Am vrut cu fiecare secunda sa-l fac pe Mircea sa renunte la interviul cu Mihai. Am venit langa prietenul meu salutandu-l ca de obicei. Mircea se intreba probabil de ce un tip ca mine vorbeste cu asa un tocilar. Ma dispera si pe mine faptul ca uneori Mihai ramanea acasa sa invete la matematica sau sa faca nu stiu ce problema in loc sa iasa cu mine in skate, dar il placeam asa cum era. Nu ne-a despartit nimeni si nimic de cand eram mici. Am inceput sa vorbesc cu Mihai de parca Mircea nici nu era acolo. Il ignoram cu atat nesimtire, incat nici eu nu cred ca m-as fi suportat in momentul ala. Prietenul meu imi explica despre Mircea si interviu, iar eu incercam sa evit cat mai mult posibil acest subiect. Pe neasteptate nu credeam ca am sa aud aceste cuvinte din gura lui Mihai "Taci, Dan!" Mi-a spus pe un ton foarte sever. Fata lui era rosie ca focul. Nu am putut sa nu observ asta, iar Mircea abia astepta sa se intample ceva de genul asta ca el sa-si continue treaba pentru care a fost trimis. Il sustinea pe Mihai. Nu am putut sa mai fac absolut nimic, iar cuvintele prietenului meu imi rasunau in cap si se derulau incontinuu fara sa-mi dea pace ora ce a urmat. Mihai nu tipase in viata lui la mine. Stia ca eu sunt tipul "rau". Aveam de gand sa-i arat eu cine e durul aici! Mihai era pe hol inaintea orei de sport luandu-si un suc de la tonomat. Lua prima inghititura, insa dupa cum am vazut era atat de rece incat probabil ii "inghetase" inima. O picatura se prelinse pe gatul sau, facandu-i corpul sa tremure un moment. L-am tras de mana si i-am spus sa mearga la baie cu mine. Am inceput sa-i spun parerea mea in legatura cu Mircea, dar prietenul meu nu vroia sa renunte in ruptul capului la propriile conceptii in legatura cu tipul cu ochii albastrii. Orice as fi facut sa-l defaimez nu avea rost. In momentul in care a vorbit cu Mircea simteam ca era prieten cu el de o vesnicie, ca pentru o clipa il pierd. Am decis ca lucrul asta nu se va mai repeta. L-am tras de mana violent pe blondul MEU si am intrat cu el intr-una dintre cabine, nu stiu ce s-ar fi intamplat daca cineva din liceu ar fi vazut scena. Fara sa mai scot niciun sunet l-am lipit pe acesta de unul din peretii cabinei. I-am simtit corpul cum tremura la fiecare atingere de a mea. La naiba, vroiam din ce in ce mai mult! L-am intors cu fata la mine si mi-am bagat limba violent in gura lui facandu-l sa geama de placere. Stiam ca nu era altceva. Sarutasem o gramada de fete in orice fel posibil, cu voia sau fara voia lor si stiam care era reactia oricui in acea situatie. Am incercat sa fiu cat de senzual posibil ca micutul meu sa vrea sa coopereze si sa ma doreasca si el cum il voriam eu in momentul ala. I-am ridicat tricoul care-i acoperea corpul firav si i-am mangaiat fiecare particica fara sa opresc sarutul o clipa. Mihai il rupse pentu ca l-am simtit ca o clipa isi pierde respiratia. Credeam ca avea sa fuga speriat sa nu mai vorbim niciodata si sa ma spuna cuiva din liceu, dar nu a fost asa. Era rosu la fata si tremura tot. Era rezultatul mai multor zile in care prin atitudinea mea l-am facut sa se simta confuz in legatura cu sentimentele sale pentru mine. Nu-mi venea sa cred ca reluase EL sarutul nostru si ca dupa cate observasem era chiar primul sau sarut cu cineva. Simteam intre degetele mele sfarcurile sale intarite si incercam pe cat posibil sa-i provoc micului blond alte gemete care ma inebuneau din cale afara. Nici eu nu stiam ce sa cred despre mine. Ma purtam in acele momente de parca am fost gay tot timpul. Pana atunci nu avusesem relatii decat cu fete. Pana si pentru mine era ceva nou sa traiesc toate senzatiile din acea clipa. Ma simteam mai bine decat cu oricare fata cu care am fost pana atunci. Eram genul de om care nu prea dormeam noaptea asa ca nu aveam ce face si ma uitam la TV. Schimbam tot timpul fara interes posturile si stiam ca la acele ore nu aveam sa gasesc decat porno-uri proaste, pana ce un anumit film deocheat mi-a atras atentia. Era un film gay, nu m-am uitat niciodata la asta ceva si am spus ca era momentul. Ma simteam ciudat, m-am uitat putin si dupa aia m-am culcat. Dimineata se intamplase un dezastru. Cearsaful meu era...ud...Stiam ca baietii in timpul noptii pot sa elimine fara sa-si dea seama sperma, dar mie nu mi se mai intamplase niciodata. Era nenorocitul ala de film! Din cauza lui sunt in acest moment cu cel mai bun prieten al meu intr-o cabina de WC. Un loc unde nu mi-as fi imaginat niciodata ca voi vrea sa o fac nici cu o fata. Nu-mi mai pasa de nimic in acel moment. Svacneam si-l vroaim pe Mihai si stiam ca si confuz cum era el ma vroia si el. Ne jucam unul cu limba altuia, i-am dat practic tricoul jos de pe el si am inceput sa trasez cerculete de saliva pe gatul sau. Coboram din ce in ce mai jos pana am ajuns la sfarcurile sale si am inceput sa le ling si-mi mai ridicam capul din cand in cand sa observ expresia de pe fata blondutului meu. Aveam o privire demonica in acel moment stiam ca daca avea sa ma vada se va speria putin de atitudinea mea. Incercam din rasputeri sa fiu cat se poate de tandru. Mihai si-a bagat deodata mainile sub bluza mea si la a inceput sa-mi mangaie pieptul. Era atat de dragalas cu acea expresie de copilas nevinovat. Aveam erectie si nu mai suportam. Vroiam sa o bag in el in acel moment. I-am dat pantalonii in jos si la fel si acei boxeri roz. Am inceput sa-i mangai penisul, iar dorinta se citea pe fata lui. Deja incep sa ma excit prea mult in acest moment asa ca nu vreau sa ma scriu nimic. Pentru ca o sa ajung in baie si cine stie ce o sa mai fac acolo...


Jurnalul lui Mihai

Dan s-a purtat azi ciudat toata ziua, dar asta era prea de tot. M-a fortat sa intru cu el intr-o cabina din baie si asa am ajuns in momentul in care pur si simplu mi-a dat pantalonii si boxerii jos. Nu stiam cum sa reactionez si-l lasam pe el sa faca orice miscare prima oara pentru ca parea ca stie chiar foarte bine ce sa faca. Cum de nu am observat pana acum ca prietenul meu era gay? Oare cu cati baieti facuse acelasi lucru pe care il facea cu mine, sau mai sa ma gandesc poate mai rau, cu cati BARBATI a facut-o? Stiam ca avea erectie si eu la fel, dar nu stiam ce sa fac, nu mai stiam nimic. Stiam doar ca trebuie sa ma las dus de val si de orice miscare pe care o va face Dan incontinuare. A coborat din ce in ce mai jos pe corpul meu pana ce a dat cu gura de barbatia mea. Atunci mi-am dat seama ca era prima oara cand probabil facea asta. Nu s-a obisnuit din prima cu gustul ei, dar se pare ca ajunsese sa-i placa foarte mult, cam ca prima acadea a unui copil.
Gemeam fara sa ma pot controla, iar asta il inversuna din ce in ce mai mult pe frumosul meu brunet. I-am spus sa inceteze pentru ca simteam ca ceva vrea sa se scurga din mine. El a dat negativ din cap si a inghitit fara ezitare ce a urmat sa dau afara. Cu doua degete si-a sters coltul gurii, iar cu o mana m-a ridicat pur si simplu de pe sol pana am ajuns sa ma tin cu mainile si picioarele de tot corpul lui. Stateam agatat de el si nicio mana de a lui nu mai era pe mine. Isi descheiase cu o mana pantalonii si observasem mirat ca nu purta lenjerie. De asta vazusem atat de bine cum i se sculase. Stiam ca avea sa si-o bage in mine, cu acele doua de gete incepuse sa-mi prelinga pe locul unde niciun baiat nu m-a atins vreodata cateva picaturi din propriul meu lichid si mi-a spus calm ca daca nu facea asta avea sa am o durere ingrozitoare la contactul dinte gaura mea si penisul lui. Nu ma durut decat atunci cand a introdus-o. Dupa aia am inceput sa ma obsnuiesc cu ea si sa vreau ca prietenul meu sa ma penetreze mai repede si mai adanc. Eram in bratele lui, iar mainile mele incolacite in jurul gatului sau nu vroiau sa-i de adrumul nicio clipa. M-a facut sa ma simt ingrozitor de jenat cand mi-a spus ca gaura mea era mai moale decat vaginul oricarei fete cu care el o facuse vreodata. S-a eliberat violent in mine, iar dupa aia si-a tras pantalonii. Am iesit amandoi din cabina, iar Dan s-a indreptat spre ciuveta. Mi-a spus ceva ce m-a tulburat enorm si anume ca se spala pe maini ca un criminal care vrea sa incerce sa scape de vina pe care o are. Nu am putut sa-i mai spun nimic sa-i infirm ceea ce gandea pentru ca a iesit din baie alergand spre sala de sport.




Imi pare rau ca nu am mai postat de multa vreme dar am avut ceva treaba in ultima vreme. Dar, acum m-am reintors cu noi idei^^.Sper ca va placut acest capitol , iar acum astept comentarii^0^
~YuneSugihara~



[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#6
Da, da. Capitol nou! Cum sa nu trec si eu pe aici? Asta este sigur si categoric imposibil, nu? :))) Nimeni nu scapa de mine aici. Nu, nu!
Primele doua capitole m-au facut curioasa si evident am sa le citesc si pe urmatoarele 1000. :) Cat despre capitolul 3....Omg, cate personaje ai @-) Asa, pai din capitolul trecut ma tot gandeam, ce boala masii a vazut acolo de a ramas asa? O stafie? :0 Dar nuuuu, ea a vazut doi porumbei...:x
Yaoi, yaoi, yaoi, yaoi, yaoi.....mamamia! Iubesc asta. Eu ador sa se intample repede yaoiul, ca atunci imi vine si mai mult chef de citit si de urmarit ficul, iar tu draga mea, ai pasit cu dreptul. Acum cu siguranta numai ai cum sa scapi de mine! Hahaha hahahahaha >:)
Cum ai explicat acea scena de sex. Woooooow! A fost super....cred ca ei nu erau singurii excitati :-> Hopaa! Da, da! Nici mie, ca si may1478, nu nea placut ca l-a lasat singurel. :(( Adica cum? Tocmai la sfarsit cand trebuia sa multumeasca si el ca a fost vinu bun, painea buna....:))))
Ok, hai ca am aberat destul. Te pup si astept nextu! A, si inca ceva......SA MA ANUNTI! :-*
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#7
Multumesc May si Alex pentru commenturi si sa stiti ca sunteti bine venite tot timpul pe aici. Dupa cum am promis iata nextul.


Capitolul 4 - "Diabolic de dragut..."

Uite ca o fac! Mi-am luat inima in dinti si i-am spus lui Piko despre ce cred eu despre Dan si Mihai, iar tot ce a putut ea sa spuna a fost : "Cine sunt Dan si Mihai?,, Am si uitat in momentul ala ca eu eram singura nebuna ce mai era la bancute in skate si a decis sa urmareasca doi tipi care si asa nu pareau interesati decat de role. I-am adus aminte prietenei mele ca pe rampe se dadeau doi tipi si curand s-a luminat si ea, iar acum avea o alta expresie pe fata.
- Lasa, cred ca mi-am dat si eu seama ce urma sa-mi spui Yune.
- Serios? Intreb cu o oarecare mirare, caci Piko nu prea se pricepea sa observe lucruri asa de bine sau cel putin nu avea intuitia mea.
- Normal, cand e vorba de yaoi imi dau seama. Spunea ea cu un zambet siret pe fata.
Am inceput sa-i istorisesc tot ce vazusem, parca eram la interogatoriu mai exact. Bine ca vinerea ce a trecut a fost ultima zi de liceu a acelui an, in sfarsit nu mai eram boboci. Insa acum ma fierbe curiozitatea ca macar sa aflu ce s-a intamplat incontinuare cu Dan si Mihai. Incercam din rasputeri sa-mi spun doar ca a fost o intamplare ca brunetul s-a purtat asa cu Mihai cand eu ma indreptam spre casa.
Acum tot ce puteam sa fac era sa-mi iau gandul pentru trei luni de la liceu, dar cu atatea desene primite tema de la profesorul nostru de specialitate cum ai putea sa te relaxezi? Am luat-o pe Piko si am decis sa ne plimbam, iar apoi ne-am amintit cat de bine ne simtisem week-end-ul trecut in compania lui Miki si a gastii lui incat am decis sa-i sunam si pe ei. Obisnuitul loc de intalnire, dupa cum ati anticipat de altfel, bancutele de langa skate - locul nostru preferat de intalnire. Ajunse la locul stabilit ii vazusem pe Miki care manca inghetata cu o fata trista, pe Cherry, Fill, Andy si Frank. Am salutat tot grupul si am incercat sa-l tragem de limba toti mai bine de jumatate de ora pe Miki sa ne explice misteriosul motiv pentru care avea o fata de parca "i se inecasera corabiilie".
- Cum asa te-ai despartit deja de Irina? Erati impreuna abia de cinci zile. Spunea Cherry socata pentru ca ea a stat mai tot timpul cu Irina si nu credea ca o sa-i faca una ca asta celui mai bun prieten al ei, Miki.
Frank parea nelinistit pe banca si-si freca palmele.
- Ce s-a intamplat Frank...L-a luat prin surprindere Piko cu aceasta intrebare soptita ce parea ca-i era adresata doar lui. Te framanta ceva si pe tine sau ai ceva sa ne spui tuturor? Baieti, Frank are sa ne zica ceva!! A nu i se lua in nume de rau, Piko chiar trebuia sa faca asta pentru ca am aflat din gura lui ca...el era pana la urma motivul despartirii lui Miki de Irina. Ea era acum iubita lui. Miki era putin dezamagit de cuvintele auzite de la cel mai bun prieten al sau, dar acum ca nu mai era cu Irina parca i se luase o greutate de pe inima. La scurt timp a inceput sa devina cel mai vesel dintre toti si chiar a inceput sa vorbeasca toate prostiile de pe Pamant si sa rada din orice, la un moment dat chiar credeam ca o data ce s-a despartit de Irina avea sa inebuneasca, la figurat vorbind. De fapt abia atunci l-am cunoscut pe Miki cum era el in realitate. La liceu incerca sa fie tipul calm, care nu rade foarte mult, dar pana la urma el se bucura si redea de orice nimic.
Miki incepuse sa rada zgomotos si sa strige in gura mare la Dan care se pare ca azi era singur pe rampe.
- Baiatu', esti frumos! Vrei sa fii iubitu' meu? Hai ca sunt singur si disponibil. Ultima replica data de Miki a fost pe un ton dragastos.
Toti i-am spus lui Miki sa inceteze pentru ca mersese prea departe. La un minut distanta de cele intamplate apare Andreea ,binecunoscuta Emo Roackera, iar Miki isi deraia privirea de la Dan. Acum aveam printre noi doua inimi frante, Andreea despartita de Frank si Miki de Irina, poate reuseam cumva sa-i cuplam...Cu niciun chip! Miki nu o suferise inainte pe Andreea nici ca prietena, dar ca pe o iubita era prea de tot! Vorbeam intre noi si nici nu am observat cand au plecat Miki si Frank de langa noi. Poate aveau sa discute ca intre prieteni, dar daca discutia lor s-ar fi transformat intr-o cearta si poate chiar mai rau? I-am spus lui Cherry opinia mea, iar ea ingrijorata a plecat in cautarea celor doi. Doar zece minute a stat fata cu parul cret plecata si a sosit fara cei doi.
- Ei ce s-a intamplat Cherry? I-am soptit fetei.
- Crede-ma e ceva ce nu cred ca ai vrea sa stii. Parea ea nelinistitta.
- Ba da spune-mi, sunt destul de mare sa inteleg. O luasem putin peste picior pe aceasta.
- O sa ti-o spun direct, Miki era singur si dupa aia s-a intalnit cu Andy tipul ala blond de data trecuta care nu e in liceu cu noi, stii. Au vorbit ce au vorbit si dupa ai Andy l-a sarutat. Nu o sa-ti vina sa crezi ca Miki nici nu a ripostat!
- Probabil e confuz ca s-a despartit de Irina si Frank unde a disparut?
- Mi-a dat mesaj si a spus ca se intalneste cu Irina.
- Nu era bun de nimic! Spusese deodata Andreea. ne socase putin reactia ei. Ea a vrut tot timpul sa fie cu cineva cool din liceu, dar totusi fata era prea ciudata...
In acel moment telefonul Andreei imi intrerupse gandurile.
- Alo...da fratioare - Andreea avea un frate de douzeci si unu de ani despre care auzisem fel si fel de povesti ciudate de la ea - bine tu ce faci, sunt in parc...mama tu esti?!?
Nu-mi venea sa cred ce auzisem in acel moment. O credeam ciudata,dar era prea de tot. Sa vorbesti cu mama ta la telefon crezand de fapt ca este fratele tau. Nu e normal!! Pot sa dau o multime de exemple legate de Andreea.
- Andreea iti mai amintesti cand ai fumat maraciuca (marihuana) de la tipa aia pe care abia o cunoscusesi? Spuneam eu straduindu-ma sa nu rad.
- Ah! Ce amintiri, am inceput sa rad ca o nebuna mai bine de doua ore. Mai stii, am cazut si pe jos!
- Foarte frumos Andreea, crezi ca nu imi amintesc?!
Alt motiv pentru care era ciudata era ca ajunsesem chiar in pragul sa fim batute de niste baieti, dar sa incepem cu inceputut. Era vara si foarte cald. In parc era un lac pe care te puteai plimba cu hidrobicicletele. Stateam pe scena in fata anfiteatrului, iar in spatele nostru era un desis de iarba - unde se afla si lacul. Andreea zari multi baieti draguti in slip intr-o hidrobicicleta, nu putea sa se abtina si cum e ea...A spus ceva care ne-a socat.
- Baietii ma luati si pe mine in barca? Pe un ton, asa, de pitiponcita.
- Da sigur, hai! Spuneau baietii pe un ton macho.
- Mai bine lasati, ca imi e frica!
- Nu, hai ca te tinem noi!
- Nu ca faceti alte alea daca ma tine vreunul in brate. Jos textila, baieti!

La auzul acestor cuvinte unul dintre ei s-a dat jos din hidrobicicleta. Ne-am ascuns in spatele anfiteatrului, iar tipul dupa noi. Am inceput sa o cert pe Andreea si sa-i spun ca era vina ei. Baiatul a venit spre noi si ne-a intrebat daca nu era cumva vreo fata care a strigat : "Jos textila!" I-am spus o mica minciuna care se pare ca a fost salvarea noastra. De atunci am decis sa nu o mai las pe Andreea sa vorbeasca ceva ce sigur va regreta.
Mie nu mi se parea ca fratele Andreei era asa cum spunea ea. In fond il vazusem de mai multe ori la liceu. Era in echipa de rugby a orasului, dar mi se parea un tip de treaba.
Cand ne amuzam noi cel mai tare reaparuse Miki. De aceasta data insotit de Andy si-l tinea de mana. Asa pe fata! Blondul incerca sa ne spuna ca e doar caterinca si ca Miki l-a provocat sa-l tina de mana si sa se comporte ca un gay - da, da! Cine credea asta dupa ce ne-a spus Cherry ca a vazut cu ochii ei era un mare dobitoc! Cherry i-a spus lui Andy ca daca vrea sa se prefaca asa trebuie sa para foarte real. Miki s-a pus in bratele lui Andy pe banca si s-a agatat cu ambele maini de gatul sau.
- Ah, Miki cred ca-l exciti pe Andy pana la lacrimi in momentul asta! Daduse Andreea iar cu bata in balta, dar totusi era amuzant ceea ce spusese.
Fara sa se gandesca prea mult Andy isi puse si el de asemenea bratele in jurul gatului lui Miki si il saruta pe acesta pe buze - din nou, dar de aceasta data in fata noastra. Miki parea prea incantat ca sa se prefaca si blondul la fel. Dar Andreea strica din nou momentul cu obisnuitele ei replici acide.
- Hey skate-ul asta e din ala de rasuciti?
- Termina Roackero nu vezi ca incerc sa-l excit pe Miki? Spunea Andy cu aceasi privire perversa.
- Hai ca nu se mai poate asa. Izbucneste Cherry. V-am vazut dupa tufis cand va giugiuleati de mama focului fara sa fie o provocare. Voi v-ati cazut cu tronc unul altuia si v-ati pus cred de acord sa ne spuneti ca e o provocare ca sa va puteti manifesta dragostea si in public.
- Si daca e asa ce vei face cu asta? Spunea arogant Andy.
- Oooo, scandal, ma bag si eu, chiar daca nu am nicio treaba. Zicea Andreea.
- Da m-am indragostit de Andy. Aveti ceva impotriva? Fill, omule spune si tu ceva esti barbat nu e asa si mai esti si bisexual pe deasupra!
- Ce? Doar atat am putut spune in acel moment. Am descoperit stupefiata ca toti baietii din grup erau bisexuali sau gay cu exceptia lui Frank. Mai aveam sa aflu ca si fetele erau lesbi si asta punea capac la tot. Mi-am spus chiar de ce sa nu intreb. Cherry mi-a infirmat intrebarea, iar atunci am rasuflat putin mai usurata, dar chiar si daca ar fi fost adevarat as fi ramas prietena cu toti incontinuare, chiar daca ei aveau alta orientare.

Dan este acasa si dupa ce a venit transpirat din parc si-a aruncat ghiozdanul cu rolele cat colo, apoi trantindu-se in pat si-a luat - afurisitul de jurnal care il facea mereu sa realizeze unde a gresit si a inceput nervos sa umple urmatoarea pagina.

Din jurnalul lui Dan

Azi am fost la skate si am exersat o tona de scheme ca sa-mi descarc dracii! Niciuna din ele nu mi-a iesit. Ma gandesc intr-una la ziua de vineri cand dupa ce ca am fugit ca un bou lasandu-l pe Mihai ai baie singur prada tuturor gay-lor obsedati din liceu (deja ii vad salivand si spunandu-i ceva de genul : "Hai micutule, hai la noi!", nici nu vreau sa ma gandesc), nici nu am mai vorbit restul zilei cu el. Desi a incercat sa faca tot posibilul sa-mi atraga atentia nu am facut decat sa il evit si sa nu ma uit la el. Regret ce am facut! - Nu-mi vine sa cred ca am spus asta. Dar simt ca am nevoie sa vorbesc cu el pentru ca acum numai el ma mai intelege, dar si DE EL am nevoia cea mai mare. Au trecut abia doua zile de cand n-am mai stat langa el, de cand nu l-a mai atins pe umar cum fac de obicei, de cand nu l-am mai privit in ochii albastrii frustrati cand nu reuseste ceva. Ar mai fi o tona de motive pentru care sa-mi vad blondul langa mine, dar chiar si asa tot nu-mi gasesc curajul sa-l sun dupa cele intamplate. Nici nu stiu daca ...
Mama lui Dan intra cu o fata ingrijorata in camera acestuia spunandu-i:
- Danut, draga...Nici nu a lasat-o pe saraca sa mama sa termine discutia si o intrerupse.
- Mama, am sa-ti spun un singur lucru, nu-mi mai spune "Danut" ca nu mai am trei ani stii doar ca trebuie sa-mi spui Dan. Continua acum...
- Danu...Dan, am venit sa-ti spun ca te porti cam ciudat in ultima vreme. Nu ai mai venit sa vorbesti cu mine, ce sa mai vorbim de tatal tau. Iesi din casa doar ca sa te duci la liceu, daca te duci si doar in nenorocitul ala de parc cu rolele. De acolo probabil te-ai inhaitat cu toti derbedeii!
- Mama, taci, nu e adevarat! In primul rand am saptespreceze ani sunt destul de mare sa-mi port singur de grija si nu ma mai lua la rost tu cu intrebari de genul "ce faci", "unde te duci", "cu cine te duci" si alte de alea si daca vreau YO ma duca cu toti cocalarii si ma COCALARESC si eu ca ei si sa vezi atunci ce balciu' dracului, Danutz Cocalaru' o sa se faca
baiatu'!!
- Dragule cum poti sa spui asta! Sunt mama ta si am dreptul sa stiu. Eu cred ca de cand te-am lasat sa-ti pui cercelul ala in gura ti-ai luat-o in cap.
- Nu ai dreptul sa stii nimic, si acum iesi te rog afara din camera mea! Si in primul rand se zice pirceing, dar nu ai de unde sa stii pentru ca nu cunosti moda la adolescenti.
Mama sa paraseste camera dezamagita de discutia avuta cu fiul pe care l-a nascut, crescut, iar acum acel copil calca in picioare increderea pe care a avut-o ea pentru el pana in acel moment. Fara nicio remuscare Dan se intoarce sa scrie in jurnal.

Asa unde era. Era proasta de mama! Ma intrerupe ea cand am si eu ceva important de facut. Daca ar afla ea ca sunt un gay nenorocit probabil m-ar dezmostenii. Cum ar fi sa afle ca am si facut SEX in baia liceului , cu CEL mai bun prieten al meu, Mihai, pe care ea il cunoaste de la gradi', si care in timpul scolii venea la mine si ma ajuta la mate ca sa nu raman dracului de rasul liceului sa i-au media patru. Am luat si eu un amarat de cinci ca sa trec. Nu mai am nicun chef sa mai scriu pe aici acum dupa ce m-a intrerupt hoasca aia! Nu imi vine sa cred ca vreau sa spun asta, dar acum imi doresc sa vad un film de ala de ala, pornache cu gay. M-am simtit cu Mihai incrediibil, dar oare e reciproc? Au trecut deja doua zile, dar inca simt cum chestia mea este in el.

Ca sa fac caterinca de mama acum ma semnez, Danutz Cocalaru'.



Jurnalul lui Mihai

M-am simtit oribil restul zilei vineri. Dan nici nu s-a uitat la mine. Ma simt nasol fara el! Probabil nu i-a placut sa o faca cu mine si dupa aia cand a realizat abia ce a facut a fugit. Acum nu ma suport nici eu in momentul asta. Nu stiu ce este sentimentul pe care il simt pentru Dan, dar probabil este iubire si nu ca pentru un frate, ci ca pentru un iubit. Nu ar mai trebui sa-i aduc aminte lui Dan niciodata de ce s-a intamplat in baie. Nu as suporta sa ma respinga! Nu as fi crezut niciodata ca prima oara cand o sa o fac o voi face cu un baiat, care pe de asupra mai este si cel mai bun prieten al meu. Mai devreme chiar m-am uitat pe net pe un site gay porno la un film si fata de alta data cand m-as fi rusinat de indata ce unul dintre actorii principali s-ar fi dezbracat total acum eram curios sa vad ce se mai intampla. Am incuiat usa camerei ca sa fiu sigur ca nu o sa ma vada nimeni, chiar daca mama si tata sunt la lucru, dar ca sa fiu eu precaut. Am avut erectie cand stateam pe scaun la laptop si fara sa realizez deja imi descheiasem pantalonii, mi-i lasasem in jos la fel si perechea aia incomoda de boxeri care mi se parea mai stramta secunda cu secunda si am inceput sa-mi masez cu o mana penisul gandindu-ma ca Dan facea asta in locul meu. Am inceput sa fac miscari lente de sus in jos care ma faceau sa respir sacadat, iar pe masura ce faceam miscari din ce in ce mai rapide am inceput sa gem fara sa ma mai pot controla. Mi-am lins degetul mijlociu si pe cel inelar si m-am asezat pe pat cu bazinul ridicat. Cu o mana ma sprijineam de pat, iar celelalte degete umede de la mana dreapta mi le-am introdus in gaura inainte si inapoi cum facuse Dan cu chestia lui vineri. Peste nici doua minute ma eliberasem de lichidul alb din ea si zaceam intins pe pat inca respirand greu. In clipa aia am auzit cum jos a venit mama de la lucru. Mi-am luat rapid hainele pe mine dupa ce am sters cu un servetel "dezastrul" pe care-l facusem pe podea. Am mers la baie sa ma spal pe fata pentru ca stiam si eu ca aratam oribil si m-am asezat la laptop ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat uitandu-ma pe un forum legat de...matematica. Auzeam scarile si pasii mamei si m-am indreptat grabit sa descui usa pentru ca altfel i-as fi dat de banuit. De obicei lunea vine de la lucru impreuna cu tata pe la ora zece, insa azi era abia cinci si ea sosise deja.
- Mihai, eu sunt!
Asta nu-i vocea mamei. Isi spuse blondul.
- Sunt eu, Dan!
Mihai iese pe hol si ii sare de gat fara ezitare brunetului.
- Dan, credeam ca nu mai vrei sa mai vorbesti cu mine si ca nu sunt bun de nimic! Spunea acesta cu lacrimi in ochi.
- Nu-i adevarat. Chiar mi-a placut vineri si ca raspuns pentru ziua aia sunt aici. Hai mai bine, in camera si incuie si usa.
- De ce?
- Cum adica de ce? Nu se vede ca deja am pantalonii stramti pe mine? Vreau sa facem sex.
- Cum adica sex Dan, eu credeam ca vrei sa faci dragoste cu mine.
- Bine...bine, cum spui tu, dar hai sa-i dam drumul o data.
- Nu Dan, daca e nu e vorba de iubire nu pot sa fac asta. Spunea micutul, dar vizibil excitat de propunerea brunetului.
Dan il smuci si-l tranti pe pat sarutandu-i tot gatul. Mihai totusi ripostase.
- Dan nu pot!
- E nu poti...

Cam atat a fost capitolul 4. Astept acum conentarii dar de asemenea acum ca i-ati cunoscut mai bine si pe ceilalti astept comentarii si despre personaje si cel preferat^^
~YuneSugihara~

P.S Din jurnalul Andreei
Draga jurnalule azi am fost in skate cu tot grupul. A fost super! Pa.
:))
~end off comment~
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#8
Multumesc Mey si Kitsune pentru comentarii si stiu ca Alex e plecata, dar va ateriza si ea pe aici curand. E binevenita de asemenea. Am promis ca revin cu next-ul, deci iata-l.


Capitolul 5 - Agonie

Brunetul era intins pe pat peste Mihai, care aproape ca nu mai avea aer in stransoarea pe care o aplicase Dan asupra acelui corp firav. Incerca sa-i indeparteze mainile de pe trup, insa nu era cu niciun chip caci Dan era mai puternic decat el si in mod sigur ar fi castigat aceasta batalie. Mihai il vroia pe brunet si el, dar se gandea oare cum s-ar simti daca dupa ce vor face a doua oara Dan se va preface ca nu s-a intamplat nimic, ca ultima oara. Blondul era putin speriat de comportamentul prietenului sau, care incepea sa devina din ce in ce mai violent cu fiecare secunda in care Mihai incerca sa-l indeparteze de el. Se vedea in privirea brunetului dorinta sa-l aibe acolo si nu-i pasa de nimic...Chiar de nimic! Doar ca in acel moment era prea orbit sa observe ca poate ii facea rau micutului ce statea sub el si parca vroia sa moara in bratele lui.
De jos din apartament se auzise usa de la intrare cum se deschisese si o voce familiara il trezi pe Mihai care nu prea mai realiza ce se intampla cu el. De ce se temea cel mai mult inainte de sosirea lui Dan. Era chiar...mama sa.
O auzea cum urca scarile cu pasi potriviti spre camera lui. Stia ca "puiul ei" doarme pe la ora asta dupa ce a invatat toata ziua, asa ca nu vroia sa-l trezeasca.
Mihai incerca sa-i explice lui Dan ca a venit mama lui, dar acesta nu parea interesat de niciun fel de conversatie pe care ar fi putut sa o aibe cu el in momentul ala. Zis si facut, Dan i-a inchis gura blondului astupandu-i-o cu una dintre palme, dar facand in asa fel incat acesta sa mai poata respira. Incerca parca cu fiecare secunda sa se convinga ca micutul era al sau si parca sa si-o dovedeasca chiar el. II saruta gatul si il mangaia suav cu limba lui moale fierbinte lasand urme umede in drumul spre pieptul lui Mihai. Blondul incepuse sa uite de tot si de toate si ca probabil mama lor avea sa-i prinda in timp ce vroiau sa faca dragoste. Incepuse chiar sa scoata sunete asemanatoare gemutului, doar ca facea in asa fel incat numai Dan sa le auda. Brunetului ii aparuse "piele de gaina" auzind ce sunete incredibile era capabil sa-l faca pe prietenul sau sa scoata atunci cand il vrea cu atata pasiune. Mihai reuseste sa ii spuna lui Dan despre mama sa si-l face sa se ridice alarmat de peste el, cautand cat mai repede sa iasa din camera si sperand ca poate mama lui Mihai nu i-a vazut. Uitase si sa-si ia tricoul de pe patul prietenului sau, iesind aproape gol din camera lui. Daduse jos cu privirea de cea a mamei lui Mihai, care il privea surprinsa ca era atat de dezbracat iesind din camera de la fiul sau. Mihai incerca sa se comporte cat mai natural ca mama sa sa nu suspecteze ceva. Incerca sa gaseasca un loc unde sa puna tricoul brunetului - l-a aruncat in dulap in spatele hainelor sale, poate mama avea sa creada ca era tricoul lui. Toata seara s-a comportat normal ca in fiecare zi, iar Ana - caci asa o chema pe mama lui - facea acelasi lucru, incerca sa ignore incidentul cu Dan de dupa amiaza.


Din jurnalul lui Mihai

In fiecare moment in care ii ascundeam mamei ce s-a intamplat parca imi puneam greutati pe inima. Era a doua oara cand ii scundeam ceva mamei. Asta si faptul ca am chiulit de la ora de sport vineri si am facut ce am facut cu Dan in baie. I-am zis mamei ca m-a durut burta si am stat in clasa, cand de mine si Dan defapt nu stia niciun profesor pe unde puteam fi si mai ales ce faceam. Am indesat tricoul lui in dulap, iar mai tarziu l-am scos incercand sa adulmec incontinuare mirosul lui Dan care ma innebunea de fiecare data cand stateam langa el, dar mai ales cand eram cu el. Mirosea a parfum barbatesc puternic si avea un usor iz de tutun, caci Dan se apucase de trei ani de fumat, desi eu ii spusesem sa nu o faca. El era mereu stapan pe ce facea. Ce bine ca s-a terminat scoala! Eu am spus asta? Eu cel care stateam ore suplimentare la scoala sa dau meditatii si de astea, nu-mi venea sa cred! Of, era numai vina lui Dan!


Din jurnalul lui Dan

La dracu! De ce a trebuit sa intre ma-sa lui Mihai cand ne incinsesem si noi? Vroiam sa fac cu el mai aprig ca ultima oara, dar nu am apucat nici sa-mi cer iertare ca am plecat ca un prost vineri dupa cel mai incredibil lucru din viata mea. Sexul cu un baiat era mai tare decat tot ce facusem cu toate fufele alea din liceu si din afara lui. Imi mai suna si mobilul intr-un moment ca asta cand vreau sa-mi vars nervii cumva.

- Dan, trebuie sa vorbim!
- Mihai, ce sa intampat? Zicea alarmat brunetul catre prietenul sau de la celalat capat al firului.
- Mama vrea sa ma transfere de la anul la Liceul de Arta pentru ca a spus ca am avut intotdeauna talent la desen. Eu am vrut sa o conving sa nu vrea sa mai faca asta enumerandu-i o tona de motive, dar nu pot sa o clintesc. Mai am si cursuri de pictura toata vara asta la liceu. E pentru cei care vor sa intre la liceu de la anul si pregatire in plus pentru cei vechi. Cred ca mama ne-a vazut! Spunea blondul cu o voce tremurata ca si cum ii venea sa planga. Cuvintele lui Mihai venisera ca o alinare pentru el.
- Nu plange, frumosule! Vei vedea ca vom rezolva cumva chestia asa.
- Vom rezolva? Adica noi doi?
- Normal. Nu o sa-mi stea nimic in cale sa fiu langa tine vara asta, nimic! Hai ca te las acum sa ma gandesc la asta, Ceao.
- Bine, pa, dar vorbim mai tarziu! Se asigura Mihai.
- Da, nicio problema.
- Azi am curs.
- Atunci vin sa te iau de la liceu si vorbim pe drum. I-ati si rolele si zii ma-tii ca mergi in parc dupa aia singur sa te relaxezi dupa curs.
- Nu cred ca o sa ma mai lase, dar incerc orice ca sa vorbesc cu tine. Spunea plin de emotie Mihai. Intr-un fel se intalneau pe ascuns. Era bucuros si nelinistit in acelasi timp. Fata ii era vizibil mai rosiesi aproape tremura.

Intre timp la Liceul de Arta

- Am auzit ca vara asta la cursuri o sa vina o multime de elevi de la alte licee care se transfera. Zicea emotionata Piko.
- Asa-i. Mi-a spus si mie Mircea. Ii raspundeam eu.
- Yune, vezi vorbeste mai incet despre Mircea ca stii cum e el. imi zpunea Piko.
- Ce e cu mine fetelor? Deja isi facuse Mircea simtita prezenta intre noi. Aveti nevoie de ajutor ceva?
- Da, Mircea nu ne descurcam cu pictatul. Spunea sarcastica Piko si foarte incruntata.
- Vezi ca ma musca prietena ta! Raspunsese Mircea la fel ca Piko.
Profu intrase in clasa si apele se mai linistisera. Il avea cu el pe...Mihai? Era cel blond din skate pe care il vazusem cu brunetul. Din ce-mi zisese Mircea si din ce vazusem in revista scolii despre el ii placea si lui pictura, dar nu credeam ca o sa renunte la anii de invatat in favoarea Liceului de Arta. Profu l-a lasat pe Mihai sa ni se prezinte si apoi a luat ultimul loc liber din clasa, langa Mircea. Se pare ca ii era singurul cunoscut din clasa. Incepuse sa-i explice colegului nostru ceva foarte aprins. Azi se pare ca urma sa avem si un model la studiul corpului uman. Oare cine era? Profu ne-a explicat ca era cineva care s-a oferit sa faca asta pe timpul verii si ca e de la alt liceu. Al doilea soc pe ziua de azi. Modelul nostru uman are Mihai. Pana si Dan parea surprins. De fapt chiar foarte mult. Blondul deschisese gura ca si cum vroia sa-i spuna ceva brunetului, dar nu reusise sa scoata nimic pe gura si doar ramasese cu gura cascata.
Fara multe cuvinte Dan incepea sa se dezbrace in fata tuturor si sa incerce sa se aseze intr-un fel in care sa-i fie lejer sa ne pozeze. Mai avea pe el doar o pereche de boxeri negrii si toate fetele din clasa pareau ca-i sorb din priviri fiecare bucatica din corpul perfect. Dintre baieti doar Mihai se uita plin de admiratie la trupul sau, iar ceilalti il priveau pur si simplu ca pe un simplu tip pe care trebuiau sa-l deseneze la ora. Profesorul cazuse probabil de acord cu Dan ca acesta sa ramana in boxeri, dar invoiala nu fusese respectata. Il pusese sa se dezbrace total, caci altfel nu aveam cum sa studiem tot corpul uman. Ma asteptam ca Dan sa refuze, dar a acceptat cu lejeritate propunerea profului. Si-a tras in jos cu grija boxerii lasand sa i se observe penisul de vreo nouasprezece centimetrii. Pana si baietii din clasa ramasesera uimiti, ce sa mai vorbim de fete care erau deja in extaz la aceea priveliste. Mircea deja incepuse sa deseneze si sa se uite atent la tot corpul atletic al brunetului. Parea si el de asemenea ca-l admira intr-un fel. Dan nu se simtea stanjenit decat de privirile pe care i le arunca Mircea catre toate partile corpului si cate o data se mai uita si in ochii lui cu o privire demonica ce parca ii spunea "te vreau, bunaciune!"
Dan se misca din pozitie doar in pauze. Prima ora se terminase si Dan se indrepta spre banca lui Mircea, dar bineinteles nu pentru acesta, ci pentru blondul nostru pe care il saruta scurt pe frunte in timp ce incerca sa-i acopere corpul gol cu tricoul pe care-l aruncase pe jos o ora inainte. Mircea parea foarte interesat de conversatia lor asa ca amandoi s-au indreptat spre spatele clasei pentru a fi lasati singuri. Dupa expresia de pe fata lui Dan se vedea ca discuta foarte tandru cu Mihai, dar blondul se simtea vinovat ca acum frumosul sau brunet isi va arata toata vara corpul perfect in fata noii lui clase. In alta parte a clasei Miki deja discuta cu Andy carela fel din toamna urma sa se alature marii familii de la Liceul de Arta. Miki si Andy nici nu faceau prea mare efort sa-si ascunda relatia de la incidentul din parc, ba chiar se sarutau scurt pe buze cand observau ca nu prea se uita nimeni prin preajma lor. Momentan doar prietenii cei mai apropiati stiau ca Miki era acum bisexual. Andy ii plasa usor o punguta mica in mana drepta cu ceva alb in ea si o luasera din loc spre hol. Ziua continuase fara alte incidente si la sfarsitul ei lucrarile le-am pus la analiza toti in fata clasei. Doar patru dintre noi reusiseram sa-l desenam pe Dan in toata splendoarea sa si spre surprinderea tuturor Mihai era unul dintre ei. Miki nu mai venise inapoi, venise doar Andy care-i spusese profesorului ca prietenului lui i se facuse rau si a trebuit sa plece acasa. Parea ciudat deoarece ii vazusem foarte vesel si nu parea ca-l durea ceva. Era cam subit raul asta.


Din jurnalul lui Miki

Azi totul a fost in regula la liceu, ba chiar am si prizat niste droguri pe care mi le-a dat iubi. Nu am vrut la inceput, dar a luat si eu si mi s-a parut ok sa o fac si eu. La urma urmei era doar o doza, nu avea ce sa-mi faca. Apoi brusc m-am simtit ametit si Andy l-a pus pe un coleg din clasa de muzica sa ma duca acasa, ca aia terminasera orele. Iubi e obisnuit cu drogurile si asa ceva nu ii facea lui prea mari halucinatii si el a ramas la ore, dar la mine e prima oara cand am incercat si m-am simtit jale de tot. Ce pot sa zic halucinatiile alea pe care le-am avut cand am ajuns acasa au fost totusi placute. Faceam amor cu aproape toti barbatii pe care ii doream din toata lumea, dar cel mai misto dintre toti era bineinteles, Andy. Era parca zeul sexului in momentul ala. Data viitoare cand mai vine la mine il pun sa ma fute ca in imaginatia mea. Gosh! Acum am si fantezii sexuale! E, totusi imi convine.

Din jurnalul lui Andy

La liceu i-am dat si lui Miki niste droguri ca eu aveam cam multe la mine in momentul ala si a parut cam rezervat la inceput, dar i-am zis ca am mai luat si eu o tona de din alea inainte si le-a luat pana la urma. Am mers la baie si am tras amandoi. El parea cam ametit,dar nu m-am ingrijorat. Stiam ca asa patesti la inceput cand iei in alea si l-am trimis pe Buddy de la muzica cu el acasa. I-am zis lu prof ca-i e rau si asta a fost. De fapt i-am dat droguri ca il vazusem cam excitat din cauza modelului si avea un chef nebun de sex. Vroia sa-l fut in baie, dar i-am explicat ca nu vreau in momentul ala si i-am zis ca va visa frumos dupa ce va priza ceva din ce i-am intins. Sper ca a vosat la mine! Data viitoare chiar nu mai rezist si o fac cu el unde dracu o fii! In lift, in autobuz, nu-mi pasa!
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#9
Gomen ca nu am mai scris in fic, doar ca am fost ocupata cu foarte multe teste ,,geniale'' de la minister si clasa mea a ajuns cred la un record, 5 teste intr-o singura zi, dar sa nu o mai lungim sa vedem ce se intampla incontinuare in capitolul 6. Multumesc fetelor pentru comenatarii si ca va faceti mereu timp sa intrati pe la ficul meu.

Capitolul 6 - Da-mi o noapte, sa-ti spun "Te iubesc!''

Ati crezut vreodata ca totul vreti sa se darame in jurul vostru? Ei, bine Mihai al nostru are acest sentiment din plin tot frustrandu-se ca de acum Dan va sta vara dezbracat in fata a treizeci de oameni ce-l vor picta sau desena si se vor holba la el intr-una, insa nu era un lucru care sa-l deranjeze pe brunetul nostru. Asadar analiza lucrarilor se incheiase la sfarsitul zilei, iar cei ce si-au inchipuit ca fac o lucrare in deradere au avut de suferit cand au descoperit cat de sever este profesorul de atelier. Dan si Mihai parasesc clasa si se indreapta spre iesirea din scoala, dar cineva le iese in cale si le intrerupe mica discutie pe care acestia vroiau sa o poarte pentru a lamuri lucrurile nou petrecute. Persoana era nimeni altul decat...
- Mircea! Exclama blondul vizibil fericit ca-l vede. Mihai ii sare in brate tipului cu ochi albastrii.
- Bravisimo, baieti, deja va cunosteti?! Spunea Dan vizibil gelos pe scena ce se petrecuse chiar in fata ochilor sai. Altadata nu ar fi dat un ban atunci cand doi baieti se imbratisau.
- Dan, stii ca ne cunoastem de la interviul pe care l-am dat Liceului de Arta despre olimpiada trecuta, am ramas buni prieteni. Incerca sa-si linisteasca prietenul Mihai.
- Da, frate ce-i mare chestie, ne stim. Ai spus-o cu un ton care nu prea mi-a placut. Aaaa, mi-am amintit tu esti ala care tot imi intrerupea pe hol interviul atunci. Cand ti-ai descoperit vocatia sa fii model plastic mai exact? Vorbea Mircea parand foarte interesat de replica pe care vroia sa o auda de la Dan.
- Acum vrei sa-mi iei si mie interviu sau ce? Ii spuse scurt si rautacios Dan.
- Nu, vroiam asa sa stiu... Mircea replica acum cu o voce calma. Hai ca eu plec Mihai ne vedem maine, apropo maine va trebui sa stai foarte comod in poza Dan, profesorul a spus ca acum ca te avem pe tine putem sa facem ca lumea studiu de penis...Mai spuse Mircea cu un zambet diabolic in coltul gurii indreptandu-se spre Dan. In trecere ii sopti acestuia la ureche ceva imperceptibil pentru Mihai . Sa stii ca ai un corp frumos. Ceao, ceao, pisoias. Singurele cuvinte pe care i le-a spus tipul si aproape ca i-a sarutat lobul urechii, dar s-a oprit la timp ca sa nu trezeasca suspiciuni.
Dan era vizibil afectat de cuvintele lui Mircea, se imbujorase putin si a decis sa ajunga cat mai repede in parc cu Mihai. Brunetul se uita lung in urma cum Mircea abia se indrepta spre iesirea liceului cu mine, Piko si Fill.
Ajunsi in parc la bancute baietii incep sa-si puna rolele. Vremea era superba, dar un soare dogoritor nu putea opri pasiunea baietilor pentru acest sport. Impotriva caldurii Dan s-a decis sa-si dea jos tricoul ca sa-i fie mai lejer. Bucatica de material care o lepada aproape cu scarba de pe el lasa sa i se observe trupul, iar pentru Mihai era o placere vizuala. La contactul cu aerul din mediu si poate se simteau privite, sfarcurile lui Dan se intarisera si-l facura pe micul blond sa se uite mai intens ca inainte la pieptul lui Dan.
- Sa stii ca am adus crema de soare. Vorbise Dan intrerupandu-si prietenul din contemplare. Incepuse sa intinda pe brate crema si sa-si maseze usor pielea.
- Lasa-ma sa te ung eu. Zicea Mihai cu o voce putin tremurata.
- Hai! Spusese scurt si cuprinzator brunetul.
Blondul si-a turnat in palma putin din crema alba cu miros imbietor de portocale si-l dadea pe Dan pe spate cu ea. Brunetul il intoarse brusc si-i zisese pe un ton aproape poruncitor sa-l dea intai pe partea din fata a corpului pentru ca acolo se bronzeaza mai rau. Blondul se supuse fara sa scoata al cuvintel. Inima ii batea ca un purice si incepuse sa faca miscari circulare pe pectoralii prietenului sau si din ce in ce mai jos spre muschii sai abdominali. Dan excitat de atingerile micutului isi duse usor degetul mijlociu spre buza inferioara lipindu-l de ea. Mihai parca nu mai vroia sa-si ia mainile de pe trupul sau. Ca sa nu-i apara erectie brunetul a decis sa-i ia micutului palmutele de pe corp si sa-i spuna ca vor fi colegi la liceu din toamna din nou pentru ca se va transfera si el. Dupa asta au inceput sa faca niste scheme pe rampa mica.
- Dormi la mine in seara asta. Spunea Dan in timp ce facea un grind.
- Dar daca mama ta i-a zis mamei tale stii tu ce?? Era alarmat blondul.
- Stai pui linistit ca mama e plecata cu afaceri
- Si parintii mei la fel.
- Deci am stabilit dormi la mine.
- Dar nu am pijamaua la mine.
- Lasa ca gasesc eu prin dulap niste lucruri care mi-au ramas mici si ti le dau.
- B-bine...Se conforma blondul.
Pe la ora sapte si jumatate cei doi au decis sa paraseasca Skate-ul.
Dupa un sfert de ora de mers cei doi ajung in fata blocului lui Dan. Isi introduse cartela la intrare si urcau spre trei scarile. Ajunsi in living brunetul il intreaba pe Mihai daca vrea ceva de mancare. Blondul da afirmativ din cap si Dan se hotaraste sa sune la pizza. In cincisprezece minute le-a fost livrata si au decis ca la pizza merge neaparat un film. Dan intrase in dormitorul sau si se intorsese cu o borseta plina cu CD-uri si-si lipi ochii de un film anume pe care-l pusese in DVD.
- Asta este ca sa ne incalzim. I-a spus siret Dan.
- Cum asa?
- Vei vedea.
La inceputul filmului era o avertizare de varsta care spunea interzis persoanelor sub 18 ani. Mihai s-a gandit ca ar putea fi un horror, dar imediat cum pelicula incepuse sa ruleze si-a dat seama ca era de fapt un gay porn.
- Dan?! Spunea Mihai putin incruntat.
- Ce?? Ti-am zis ca ne incalzim. Isi pusese mana dupa gatul prietenului sau si-l saruta apasat pe obraz.
Dupa zece minute de privit filmul cei doi vizibil excitati incep sa se sarute pasional, iar Dan sa-i mangaie tandru lui Mihai spatele in timp ce piepturile le erau lipite unul de altul. Isi plasase mana intre picioarele blondului pe blugi si incepu sa-i maseze usor acea zona deschizandu-i fermoarul cu cealalta. Mihai ii indeparta tricoul foarte repede de pe corp aruncandu-l jos in fata canapelei. Isi zambeau unul altuia in timp ce-si dadeau jos de pe ei si ultimele articole vestimentare. Dan ii saruta usor gatul prietenului sau si ii lingea si sugea bland pielea, ca sa nu-i lase semne. Mihai respira sacadat in timp ce avea bratele incrucisate dupa gatul brunetului, care incepuse sa-i mangaie sfarcurile cu limba umeda. Mihai tremura de placere si-si baga mainile in parul lui Dan nerabdator de mai mult. Brunetul se asezase pe marginea canapelei si-si desfacu picioarele indemnandu-l pe Mihai sa-i guste barbatia. Blondul se trezise in genunchi in fata canapelei si mai exact a locului unde se asezase Dan. Incepuse sa-i mangaie penisul cu o mana, apoi cu ambele pentru a obtine efectul dorit. Brunetul incepuse sa geama incet pana cand intensitatea cu care scotea aceste sunete sa fie mai mare in momentul in care blondul incepuse sa-i suga usor pielea de pe varf, tragand-o usor in jos in jos cu dintii tandru ca sa nu-i provoace dureri.
- Haa.....uuum...ouhhh...E...foarte pla...cut...Ha...Rostea printre gemete Dan.
Mihai inca nu-si credea urechilor ca poate sa-l faca pe atleticul brunet sa scoata sunete de placere avand in vedere faptul ca era mai mic decat el. Vroia sa-l duca pe Dan in extaz si-si intensifica miscarile pana ce brunetul a scos un geaman lung si a ejaculat in gura lui inainte sa poata sa se retraga. Dupa asta Dan nu parea chiar deloc extenuat si l-a intors pe Mihai in patru labe ca sa poata sa-i faca rimming, apoi fara sa-l previna si-a introdus incet penisul in anusul blondului si facea miscari lente.
- Ahhh...Uhhh...Dan mai repede
- M-mmai repede?
- D...da si mai adanc.
Brunetul indeplinea dorinta lui Mihai fara sa-i puna alte intrebari. Micutul era si el socat chiar de cuvintele scoase de el.
- Calareste-ma! Ii spuse Dan scurt si poruncitor.
- Nu...stiu c...cum. Zicea blondul.
- Lasa, ca te invat.
Dan se retrasese din el si-i pusese palmele pe genunchi lui.
- Tine-te bine! Trebuie sa te sprijini de genunchi mei si dupa aia trebuie sa-ti ridici putin bazinul.
Mihai facea intocmai ce-i spusese Dan, iar acesta isi introdusese violent organul erect in blond. Acum roteste-ti putin soldurile si bag-o cat de adanc vrei tu, acum tu ma conduci, nu? Ride me hard, baby! Avea Dan o voce malefica.
Micutul incepuse sa faca miscari in sus si in jos si-si introducea barbatia prietenului sau din ce in ce mai mult. Dupa cinci minute Mihai si Dan au simtit ca ajung la climax si au ejaculat impreuna cazand apoi obositi pe pernele de pe canapea. Dan trasese cu grija cearsaful de langa ei pe corpurile lor epuizate si-l puse pe blond cu capul pe pieptul sau. Brusc auzi vocea lui Mihai.
- Dan, de ce iti bate inima?
- Ca sa pot sa traiesc si sa te iubesc, acum culca-te stiu ca esti obosit. Spunea Dan cu un ton dragastos si cald.
- Cat de frumos ai spus-o, Dan. Te iubesc!
- Si eu te iubesc, prostule.
Astfel noaptea ii imbratiseaza pe cei doi si adorm unul in bratele altuia.



Ei bine asta este capitolul. Sper ca va placut. Astept commuri si cred ca voi reveni cu nextul curand...cred eu.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#10
O sa mooor :]]]]]] Deci este genial ficul asta mai ales fazele yaoi ;x sunt cireasa de pe tort. este atat de hard ;x;x;x;x;x Adooor asta la un fic yaoi >.> si zic asta pentru ca am citit moolte ficuri. Deci, Dan este <3 Aoleu dooamne nu imi vine sa cred, seamana cu Brad Pitt in calduri ;> iar Mihai este o dulceata, il adoor asa inocent cum este el ;o3
Mic si pervers, baby! =]]]
Andreea este penala, mai ales cand a scris in jurnal, am murit de ras =]]. In fine, vreau repejor nextul, sa ma anunti si pe mine te roog, urgent!!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)