Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti un al doilea sezon al ficului?
Da.
100.00%
32 100.00%
Nu.
0%
0 0%
Total 32 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Angel without soul - sez.1

#11
Nu stiam ca am atatia cititori, multumesc mult pentru comentarii hug Nu va faceti griji, incerc sa fiu foarte punctuala si sa nu intarzii mult, sunt deja cu un capitol inainte ca sa ma asigur ca nu intarzii 71 Am eu o tehnica 21
Deci acum vorbesc din perspectiva lui Kiru, so...spor la citit .


~Capitolul 4 Iluzii~



Ajuns pe canapea, am incercat sa ma fac cat mai relaxat, dar gandurile mele perverse nu ma puteau lasa sa stau deoparte, calm si doar sa ii ascult vocea tanarului. Imi duc o mana spre fata lui, privindu-i trupul ce statea langa al meu. Ii prind intre degete doua suvite din parul saten, rasucindu-le. Mana mea rece coboara pe obrajii sai calzi, ajungand apoi pana la gat, unde dau de semnele unor muscaturi.
-Ingrozitor! Ce ti-au facut?
Ma incrunt, mai mult din cauza gandului ca nu am fost eu cel ce a profitat de trupul acestuia, ca in halul in care arata. Baiatul nici nu se sinchisea sa imi raspunda intrebarilor, era ametit si tacut. Ma priveste cu ochii sclipitori, zambindu-mi slab.
-Nimic, imi spune cu atata incredere, incat am renuntat sa il iau la intrebari.
Imi musc iarasi buza, de data asta fara sa-mi mai infig coltii in ea, incercand sa ma calmez din a-l dezbraca sau, stiu si eu, altee chestii. Rasuflu , uitandu-ma in alta parte. Oriunde dar nu in ochii lui. Acea privire parca ma chema la joaca. Imi iau mana de pe el, ridicandu-ma in picioare.
-Si locuiesti singur aici?
Ezita sa imi raspunda pentru inceput, insa pe acelas ton imi spune ca impreuna cu el mai locuieste si Inaru, acesta fiind varul sau. Din spusele lui am inteles doar ca nu il suporta.
-Papusel, esti cam naiv, ii zic in timp ce ma duc cu pasi marunti spre pervaz, fara sa il pierd din priviri.
Acum ca stiam ca e singur pana la ora noua seara si ca nu aveam cum sa dea de mine daca profitam de el, gandurile mele deja o luau razna.
-Stii ca nu e bine sa lasi straini in casa, neh? afisez un zambet malefic la aceste vorbe, trecandu-mi limba peste buze.
Chipul lui se ridica usor si il priveste pe al meu, tarandu-si trupul greoi de pe canapea, pana la mine. Fiecare pas pe care il facea il aducea mai aproape de corpul meu bine conturat de muschi, care se puteau observa foarte bine prin camasa alba ce o purtam, deschisa la primii trei nasturi.
-Stiu ca esti un prieten de al lui Inaru, chiar nu imi pasa ce o sa imi faci acum. Violeaza-ma, omoara-ma, insa nu mai vreau sa stau in lumea asta !
Vorbele acelea m-au facut sa il privesc si mai atent, cu ochii mari, observand ca mici picaturi stateau in coltul ochilor sai, pregatite sa isi dea drumul pe obrajii lui palizi in orice moment. Parea foarte hotarat in ceea ce zicea, dar sincer, eu nu cunosteam niciun Inaru.
-Papusel, te-ai dat singur de gol. Inaru e cel care te-a violat si arati in halul asta? ridic o spranceana, prinzandu-i barba intre doua degete ale mainii mele, stergandu-i lacrimile ce nu mai aveau rabdare, inainte sa cada, insa altele apareau in locul lor.
-Nu sunt aici ca sa te violez. Nu am venit cu intentie rea, am continuat, dorind sa il calmez.
Pe cine pacaleam? Daca nu ar fi fost in starea aia as fi profitat de ocazie si… Cine stie? L-as fi facut al meu. Insa nu suportam sa vad atata drama, atatea lacrimi si atata plans.
Imi apropi chipul de al sau, simtindu-i respiratia calda ce se apropia de buzele mele. Pustiul asta chiar nu stia cu cine are de aface? Eram ca o vulpe inchisa intr-o cusca, ce de abia astepta sa iasa de acolo, fugind victorioasa spre prada.
-Pustiule, nu mai plange. Doar nu vrei sa decurg la propriile mele metode pentru a te opri, nu?
Chipul lui se inbujora usor, iar unele lacrimi isi dadura drumul, altele ramasara in coltul ochilor. Am dat negativ din cap, miscandu-mi degetul pana in coltul ploapelor sale, stergand lichidul usor sarat. Imi lipesc scurt buzele de ale lui, tinandu-mi ochii intre-deschisi si observindu-i privirea mirata, in timp ce isi mari ochii. Nu reactiona in niciun fel, parea speriat dar chiar nu avea de ce . Imi trec limba peste buzele lui, patrunzand cu ea in lacasul umed si cald, cautandu-i disperat limba. Odata ce am gasit-o, incep sa o sug cu pofta, simtind cum obrajii baiatului devin din ce in ce mai rosii si calzi. I-am simtit mainile pe abdomenul meu, impingandu-ma. Respectandu-i dorinta, am oprit sarutul pe care aveam de gand sa il fac si mai pasional.
-Papusel, stai calm, vulpea inca nu a iesit din cusca.
I-am facut cu ochiul, explicandu-i apoi de ce ajunsesem sa il sarut, cu calm, ca nu cumva sa il sperii si mai mult decat era.
-Ti-am spus sa te opresti din plans… Daca nu ai facut-o tu de buna voie, te-am fortat eu.
Vorbele mele nu il speriau catusi de putin, insa nici nu radea de fericire. Nu schita nicio expresie a fetei.
-Uite, scuze pentru tot. Ma imgrijoreaza starea ta, daca as stii defapt cine e acel Inaru, am spus ultima propozitie in soapta.
Bineinteles ca nu simteam nimic pentru tanarul din fata mea, dar ca orice om aveam si eu mila atunci cand cineva era la anaghie, mai mult sau mai putin, doream sa ajut cu ce pot. Nu imi statea mereu in fire sa ajut, dar daca chiar era nevoie, o faceam.
-Eu…
Buzele lui nici nu au avut timp sa termine propozitia, caci ma lua in brate, bineinteles nu intentionat, insa trupul lui de abia mai statea pe picioare. Ii sarut scurt fruntea fierbinte si il iau pe sus, ca o mireasa, urcand scarile cu el. Nu stiam unde e camera lui, dar odata ajuns la etaj am cautat o incapere cu pat unde as putea sa il asez. Am impins usa cu piciorul, reusind astfel sa o deschid, apoi am intrat impreuna cu el in brate, asezandu-l tandru pe pat, invelindu-l cu o patura. Nu stiam cu ce sa il ajut, trebuia doar sa astept sa isi revina. Si totusi nu aflasem de unde imi stia numele. Oftez scurt si ies din camera , inchizand usa in urma mea discret. Cobor scarile si ma asez in living, pe canapeaua imensa, maronie, impreuna cu cele doua perne dintr-un material catifelat, maronii si ele. Ma trantesc acolo, stand si privin ceasul de perete din fata mea. Secundarul se misca asa greu. Ahh, aveam de asteptat o multime de timp. Imi duc doua degete spre frunte, masand-o usor. Imi inchid in acelas timp ochii, dorindu-mi sa visez ceva.


Trupul satenului vibra sub atingerile mele fine. Limba mea facea cerculete mici in jurul sfarcurilor sale intarite. Ii auzeam bataile inimii. Chipul lui exprima placere pura, cu ochii intre-deschisi si obrajii rozalii. Buzele ii erau desprinse, scotand gemetele ce ma excitau. Stateam deasupra trupului sau gol, atingandu-i fiecare particica a corpului cu tandrete, sarutand gatul usor ranit de niste muscaturi ce nu pareau a fi de la mine.
Gura lui fu inundata de gemete puternice de placere, in timp ce ii tineam fesele in mainile-mi mari, penetrandu-l incet. Expresia lui faciala ma excita din ce in ce mai mult, facandu-ma sa scot si eu unele gamete de placere. Il penetram din ce in ce mai adanc, tinandu-mi o singura mana pe talia sa, in timp ce Matsuro se juca cu cateva suvite din parul meu, stergandu-mi sudoarea de pe frunte.
Pozitia era perfecta. Matsuro intins pe patul moale, cu spatele lipit de cearsaful alb, patat pe alocuri cu picaturi de transpiratie, iar eu deasupra, fara a ma lasa cu toata greutatea peste el. Imi musc buza inferioara, lipindu-mi fruntea fierbinte de a lui, apoi coborand usor spre buzele sale. Ii simteam respiratia greoaie, ramanand o clipa nemiscat pana ce avea sa isi revina cat de cat. Ii acopar buzele lucioase cu ale mele, oferindu-i un sarut pasional, in timp ce limba mea isi facu aparitia in lacasul sau cald si umed, explorandu-i fiecare coltisor. Limbile noastre se intalneau in acel loc, simtindu-i pana si eu fiorii din intregul corp ai pustiului. Imi mut ambele maini pe talia lui, rasucindu-ne astfel incat el statea deasupra mea. Il asez pentru a putea sa fie penetrat singur, eu doar tinandu-i talia strans. Incepe sa se miste deasupra mea, arcuindu-si spatele la fiecare miscare de dute-vino, scotand acele icnete de placere, umplandu-i gura. Simteam cum nu mai rezist mult, ajungand imediat la orgasm. Era si de asteptat dupa acele clipe perfecte. Lichidul albicios isi facu aparitia inauntrul lui, trantindu-se apoi epuizat langa mine. Ii mangai pielea obrajilor fierbinti, sarutandu-i scurt si tandru buzele rosii, trecand o mana prin parul sau saten si ciufulit. Ma asez langa el, punandu-i capul pe abdomenul meu bine lucrat pentru a-mi asculta bataile necontrolate ale inimii.



-Ah, l-a naiba, s-a trezit ! murmur, odata ce imi deschid ochii si privesc spre partea de jos a pantalonilor, un loc mai umflat. Visasem, si inca ce mai vis am avut. Imi duc mana spre pantaloni, pipaind prin materialul blugilor organul intarit. Zambesc satisfacut la visul ce-l avusesem, ma exitase la culme . imi inchid scurt ochii incepand sa ranjesc intr-un fel characteristic numai mie. Daca si visul ala ar devenit realitate… am continuat propozitia la fel de incep ca si prima.
Ma ridic de pe canapea si pasesc spre geam, unde imi scot o tigare din pachetul micut, impreuna cu o bricheta. Stau rezemat in coturi, pe pervazul rece, privind afara. Ar fi trebuit sa plec deja, Matsuro dormea linistit iar eu daca as mai fi stat catusi de putin, sigur as fi dat buzna la el in camera. Dau negative din cap, tragand puternic din tigara, expirand apoi jumatate din fum pe gura.

#12
exitase - excitase - Asta a fost unica greseala. : ))
First, iti multumesc (,) ca m-ai anuntathug Second, nu ma asteptam sa postezi atat de repede. Good then.
^^
Si sa revin la lucrurile importante.... Mai, nu credeam ca atitudinea lui Kiru va fi atat de perversa, si mai ales sa se poarte asa in fata lui Matsuro - de neimaginat. :]] Si da, cred ca oricine si-ar dori sa aiba asemenea vis. :X
Scumpo, vreau sa citesc nextu` sa vad ce se mai intampla cu baietii astia, inclusiv cu Inaru. TRe` sa existe o legatura intre el si Kiru. 39 Ja`, mai vorbim! xD

#13
Buna din nou. Nu cred ca mai e nevoie sa-ti spun ca si aces capitol mi-a placut, nu?[la naiba, tocmai am facut-o21] Uh, cat il pot adora pe Kiru. E asa pervers si, si... superb. Ce sa mai... personajul meu preferat. Ce mai vise are si el21
Mi-a placut cum ai descris totul, in special o... parte21
Mi-ar placea ca Inaru sa-l gaseasca acolo. oare ce ti-ar zice?
Pai... imi place ca pui capitolele atat de repede. Il astept cat de curand si pe urmatorul5
Asa... ce sa mai spun eu... Ah, da, greseli de tastare nu am vazut si nu cred ca ai.
Abea astept continuarea si succes in continuare[ nu ca ai avea nevoie]

#14
next. next. next. :33
ha, mi s-a parut atat de cumva atunci cand Kiru i-a spus ca n-ar trebui sa lase straini in casa.. desi nu ma asteptam la o reactie de genu din partea lui Matsu. stai bine la descriere, imi place. xD recunosc, nu ma asteptam la un asemenea vis. (intr-o fantezie, si tot am avut parte de yaoi. 21) dupa greselute nu prea m-am uitat, n-am zarit. Imi place cum te exprimi, in special frazele mai luungi (obsesie de-a mea, nu ma lua in seama). curiozitatea mea e ce se va intampla daca vine Inaru si-l gaseste acolo pe Kiru cu Matsu. Spor la scris! pupic
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.

#15
Mi-am propus sa citesc ficul de cand ai postat primul capitol, dar lenea asa-_- ma doboara:d
Oricum,acum am citit:d-cu intarziere, dar am facut-o . Capitolele sunt bune,dar intotdeauna e loc de mai bine, mi-ar place sa descrii mai in larg sentimentele personajelor, siar fi dragut sa faci ceva si din perspectiva lui Inaru39 desi pare el asa rau, nu stiu, imi atrage atentia...
Matsuro, e putin ciudat, gen....vrea sa moara fiindca a fost violat si alte deastea, dar ii zice lui Kiru sa il violeze, sa il omoare, ca nu ii pasa, daca chiar nu i-ar pasa, nu ar suferi...Ar trebui sa te implici putin mai mult in suferinta lui,cred...sa o accentuezi si sa ii prezinti gandurile.
In rest totul e ok, nu am o parere prea elaborata fiindca de abia ai scris primele capitole, te voi citii in continuare, asa ca succes la scris si postat!

Multa inspiratie!pupic
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#16
Mersi pentru commuri hug Am venit cu un nou capitol ^^ Deci vorbesc din perspectiva lui Matsuro si sper ca o sa va placa. Saptamana asta o sa fie ceva mai ocupata pentru mine, voi posta urmatoarele capitole si imi cer scuze daca o sa intarzii cu ele 9


~Capitolul 5 Lacrimi inecate in fum~


Simt o durere puternica de cap, dar nici ca-mi dau seama de la ce vine. Imi desprind cu greu pleoapele, deranjat fiind de razele soarelui ce au patruns cu usurinta prin sticla geamului ce avea perdelele trase. Imi frec ochii cu podul palmelor si ma ridic din pat de parca era pentru prima data in ultimii o suta de ani cand faceam asta. In timp ce ma ridicam, observ ca nu ma aflu in camera mea. Patul era asezat in alta parte si era mai mare, iar langa fereastra se afla un birou plin cu niste foi mototolite si aruncate peste tot pe suprafata lui. Nu putea fi decat camera lui Inaru, mai ales ca geamul nu avea perdeaua trasa, eu obisnuind sa nu le tin asa. Injur printer dinti, dorind sa sparg ceva, chiar daca era un obiect neinsemnat, mare sau mic, trebuia sa ma razbun pe ceva sau cineva. Ies din camera lui plin de nervi si trantesc usa in urma mea, coborand bosumflat treptele scarilor ce parca nu se mai terminau. Odata ajuns in living, trec pe sub arcada unde defapt ar fi trebuit sa fie o usa, si ajung in bucatarie unde ii zaresc silueta brunetului ce isi savura cafeaua de dimineata.
-Nenorocitule! Ce am facut aseara? m-am rastit la el, stand exact in fata sa cu mainile incrucisate la piept si tinand un ritm alert al piciorului. Ma priveste atent, apoi observ cum il bufneste rasul, fapt pentru care ma enervez si mai mult.
-Aseara? Poate vrei sa spui acum doua nopti, mi-a spus acesta ce parea ca se fi inecat din cauza rasului cu lichidul maroniu si amar din cescuta alba.
-Tu ma faci prost? Crezi ca-s somnambul? Cum am ajuns in camera ta?
Ridic o spranceana nervos, mentinandu-mi acea pozitie cu mainile in san, incercand sa par superior in fata lui.
-De unde vrei sa stiu eu? Aseara cand am venit tu dormeai acolo ca un motanel, asa ca nu te-am trezit.
Cuvintele pe care mi le spunea au inceput sa ma puna pe ganduri. Nu ii statea in caracter sa minta, daca avea ceva de spus imi spunea direct pentru ca oricum stia ca eu nu pot ridica tonul la el. Sau chiar daca o faceam, aveam totusi frica lui.
-Deci ma faci somnambul?
Trag celalalt scaun de la masa si ma asez pe el, scotand o tigara din pachetul micut ce se afla pe masa. O analizez din cateva priviri si o asez in coltul buzelor, mai intai mimand ca fumez, apoi cautand din priviri o bricheta.
-Ti-o aprind? ma intreaba brunetul cu un ranjet pervers pe chip, zarind obiectul ce-l cautam exact in mana lui.
-Ia incearca, i-am spus nerabdator, fiind pentru prima data cand as fi fumat.
Intinse mana cu bricheta spre buzele mele, aprinzand tigara. Bun, acum era aprinsa, insa cum trebuia sa procedez? Trageam fumul si ce faceam cu el? Pe unde il scoteam? Doream niste indicatii dar mai bine ma lipseam decat sa vina din partea lui. Curios, am inceput sa trag cu putere din tigara, tinand-o langa buze cu ajutorul unui deget. Fumul imi taiase orice rasuflare iar ochii imi erau rosii de la acel efect nociv. Ce naiba? Cu ce am gresit?
Incep sa tusesc, trecandu-mi o mana pe langa buze, luand cu ea tigarea si punand-o in scrumiera. Aud niste chicote parca in ecou, intrand prin ambele urechi fara sa mai iasa. Rasul ala imi era asa cunoscut, ii apartinea lui Inaru.
-Ia mai taci, sunt incepator! incerc sa il conving, luand pentru a doua oara tigarea din scrumiera, ducand-o la buze. Incercarea mea esua din nou caci dupa ce trageam fumul cu atata putere, chipul mi se inrosea iar ochii imi lacrimau, tusind. Gura lui scotea niste sunete infundate, ca un fel de rasete ce nu ar fi vrut sa fie auzite de mine, dar la linistea din casa era imposibil. Ma stresa felul cum radea. De ce radea de mine? Adica la ce sa ma astept din partea lui?
Iau intregul pachet de tigari impreuna cu bricheta si ma ridic de la masa. Obiectivul meu era sa urc pana in camera mea unde aveam sa incerc pana imi reausea. Inaru ma fixeaza cu privirea, devenind brusc serios fara a mai schita vreun zambet, nici macar unul mic.
-Ce crezi ca faci cu alea? ma intreba cu subinteles, referindu-se la pachetul de tigari si bricheta.
Prea tarziu, nu mai avea cum sa ma opreasca, deja pusesem piciorul pe prima treapta si eram hotarat sa ajung pana in camera mea. Ma mai intreba inca o data acelas lucru, fara sa ii raspund. Eu pur si simplu inaintam facandu-ma ca ploua.
-Băi, ala e singurul meu pachet! se rasteste la mine si fara a mai ezita se ridica de pe scaun, venind in urma mea. Grabea pasul, ajungand astfel chiar in spatele meu. Nu aveam de gand sa alerg pe trepte si sa cad, imi mai spargeam si nasul, insa am grabit putin pasul ca sa nu fiu prins de el, dar in zadar. Ma apuca de talie si m-a tras astfel incat mi-am lipit spatele de abdomenul lui. Bricheta reusi sa imi cada din mana la acel impact, insa pachetul de tigari inca il tineam strans si nu aveam de gand sa i-l inapoiez prea curand. Isi aseza buzele pe gatul meu, simtindu-i respiratia calda si limba umeda ce incepu sa se plimbe pe pielea mea. Trupul incepu sa-mi vibreze, simtind o multime de fiori ce se plimbau pe sirea spinarii si mai ales in zona aceea unde ma atinsese cu limba.
-Inaru, lasa-ma! am murmurat, incercand sa scap din stransoarea lui, dar ma tinea cu putere in brate incat imi era imposibil. Nu parea ca auzea ceea ce ii spun, plimbandu-si limba in continuare pe gatul meu sensibil. Mi-am inchis ochii, incercand sa imi mentin respiratia normala pentru ca deja deveneam excitat.
-Te rog, Inaru! am murmurat, lasandu-mi gatul in jos in partea opusa locului unde se juca el cu limba, ca si cum imi placea ceea ce facea si ii lasam loc liber. Limba lui se juca pe pielea mea fina, lasandu-si amprenta acolo, dandu-mi drumul intr-un final nu inainte sa imi sarute pavilionul urechii si sa il muste usor. Credeam ca am scapat odata ce m-am simtit eliberat, asa ca m-am aplecat sa iau bricheta de jos, dar nici macar n-am avut timp ca m-a prins de incheietura mainii si m-a rotit astfel incat sa ajung cu fata spre el. M-a impins, urcand cateva trepte ca nu cumva sa cad iar el sa fie deasupra caci asta ii era si intentia. Ma impinge mai mult si ma lipeste cu spatele de perete observand ca nu reuseste sa ma lase jos. Isi pune palmele de o parte si de alta a capului meu nelasandu-ma nici macar sa respir caci imi acapara buzele intr-un sarut la care ar fi trebuit sa ripostez dar nici macar nu am facut-o. Mainile imi tremurau, neputand sa il imping de langa mine. Limba lui se misca in interiorul lacasului meu umed cautand-o pe a mea. Odata ce o gasi incepu sa se joace cu ea si sa o suga pasional. Obrajii mi se incalzisera si simteam cum imi ardeau la fiecare atingere a limbii lui prin gura mea. Incepu sa-mi exploreze lacasul cald fara sa tina cont ca aproape ramasesem fara aer. Isi desprinse buzele cat sa luam amandoi portia de oxigen necesara, apoi se apropie din nou, trecandu-si limba peste buzele mele. Ma musca instinctiv dar nu atat de tare cum o facea de obicei. Simteam bataile inimii cum imi apasau pieptul cu putere, incercand sa le fac neobservate. Chipul lui ma privea atent cu acel zambet pervers si malefic in acelas timp, facandu-ma sa incghit in sec. Observand reactia mea, profita de ocazie si isi strecura ambele maini pe sub tricoul meu, atingandu-mi cu varfurile degetelor spatele-mi cald. Tresaream la fiecare atingere caci mainile ii erau reci in comparatie cu pielea mea ce se incalzise treptat. Simteam cum ard iar asta era numai din vina lui. Isi musca buzele pofticios, urcand din ce in ce mai mult cu mainile, apoi cobori din nou, prinzandu-mi talia. Cu miscari bruste imi dadu tricoul jos, sau mai bine zis il “sfasie” de pe mine caci nici nu avusesem timp sa clipesc si deja m-am vazut fara el. Isi apleca chipul spre sfarcuri, trecandu-si de cateva ori limba in jurul lor. Tot sangele mi se adunase in obraji si ii simteam cum ard, fiind sigur pe mine ca ma inrosisem ca un rac. Nu intelegeam ce avea de gand sa faca, dar era sigur pe el. Imi apuca mana dreapta, ridicand-o destul de mult si inclestandu-si degetele printre ale mele. Limba lui se plimba in jurul mugurilor intariti, muscand cu pofta de ei. Am scos un scâncet, abtinandu-ma de la alte comentarii. Nu stiam de ce, dar acum actiona mult mai tandru ca alta data, parca nu era Inaru cel de mult, era alta persoana, alt om, mai pasional.
Cobora din ce in ce mai mult, lasand dâre de saliva prin locurile pe unde trecea cu limba ca si cum imi marca abdomenul. Ajuns la curea, incepu sa o desfaca cu dintii parca dorind sa imi arate cat de experimentat era in asta. Inca exista moment de scapare, mai ales acum cand isi lasase mainile pe corpul meu, dar nu actionam in niciun fel si nici macar nu incercam sa ma gandesc la un asemenea plan. Nu era din cauza fricii, ci doar eram curios cine este acest tip, caci Inaru sigur nu era.

#17
Buna din nou! Deci acest capitol a fost... Wow!!! Deci esti sigura ca acela e Inaru? Adica... doamne, chiar nu-mi vine sa cred ca e acelasi tip ce l-a violat pe Matsuro, dar, oh, il ador asa cum e. E... chiar pe placul meu. Cred ca am sa ajung sa-l indragesc mai mult ca pe Kiru [ asta o sa vedem cand vei posta urmatoarele capitole, cine stie ce mai ai in cap21]
Deci nu-mi vine sa cred cat de rea esti. Adica... tocmai cand devenea totul mai interesant, tu gata... te-ai oprit Vrei sa ma omori... asta vrei20
Astept cu nerabdare continuarea si sper sa nu ma lasi sa fierb prea mult 5

#18
Hey! Am trecut si eu pe la tine 15 Yaoi... nice :X Mi-a luat ceva timp sa citesc tot, caci capitolele sunt lungi, dar a meritat XD Imi place cum ai descris totul, nu ma refer doar la scenele HOT 21 Simpatic Matsuro asta, dar neajutorat in acelasi timp, cred ca nu a avut un trecut prea fericit. Acum e prins intre doi tipi HOT. Mie Inaru, desi rebel si neobrazat, mi se pare cel mai atragator, dar si Kiru :X Interesant ca Inaru s-a schimbat astfel, sper sa nu il mai faca sa sufere pe saten. Spor la scris, sper sa ai multa imaginatie! pupic Sa ma anunti si pe mine cand o sa pui next-ul. Buh bye!
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#19
Am venit cu noul capitol guys hug Si multumesc din nou pentru comentarii. Btw, vorbesc din perspectiva lui Matsuro 71 19


~Capitolul 6 Sentimente false?~



Mi-a desfacut numaidecat cureaua, facandu-ma sa tresar cand si-a pus o mana de o parte si de alta a blugilor mei, tragandu-i cu putere pana ce au atins podeaua. Il priveam oarecum speriat atunci cand a inceput sa imi sarute pielea de deasupra boxerilor, stiind ce va urma in continuare. Isi aseza doua degete pe elasticul acelui material, ridicandu-si privirea spre mine, de parca ar fi vrut sa ma intrebe “pot sa o fac?”. Nu stiam ce ar fi trebuit sa raspund, insa capul meu s-a balansat dintr-o singura miscare in semn afirmativ. Atunci isi arcui buzele intr-un zambet mult mai pervers, facandu-ma acum sa regret ca il lasasem.
Ma simteam de parca cineva ma controla intr-u totul, venindu-mi sa ma dau cu capul de pereti ca il lasasem sa ajunga pana aici. Imi dadu boxerii jos, punandu-si mainile pe fesele mele, masandu-le intr-un mod excitant. Am tresarit din nou, scotand doua sunete de placere, unul mai subtire si scurt, altul mult mai gros decat primul. Nu-mi puteam imagina ce are de gand sa faca, dar imi placea la nebunie atunci cand isi lipi buzele calde si umede de organul meu ce incepuse sa se intareasca inca de cand ma sarutase prima data. Ce tot vorbesc? Eu eram cel care ii daduse voie sa ajunga la locul interzis, totul se intampla din vina mea si totusi nu regretam deloc. Isi plimba limba pe fiecare participa de piele, nescapandu-i nici macar un centimetru, facandu-si intr-un final aparitia si sunetele ecxitante ce imi infundara gura. Chipul lui afisa un zambet satisfacut , continuandu-si treaba de parca acesta era doar inceputul. Ma lasa usor in jos, asezandu-ma in asa fel incat sa stau cu spatele pe scari, intins. Nu era chiar un loc comfortabil, dar doream sa isi termine treaba acum ca incepuse atat de bine. Ma mira chiar si pe mine modul in care gandeam. Cu siguranta Inaru nu era el, dar nici eu nu eram mai normal. Imi saruta scurt abdomenul, prinzandu-mi organul in mana stanga si miscand-o pe toata suprafata lui, de sus in jos. Nici de data asta nu m-am putut abtine, buzele desprinzandu-se si lasand o data cu ele gemetele sa iasa la iveala. Se parea ca acest lucru il excita si pe el.
Ochii i-am inchis pentru scurt timp, insa i-am redeschis imediat ce s-a oprit, revenind iarasi cu mainile la fesele mele. Isi plimba palmele pe pielea mea, ajungand in locul acela si introducand incet un deget, privindu-ma in ochi. Voiam sa ii spun nu, dar gura imi fu astupata de buzele sale calde si moi, sarutandu-ma scurt ca si cum mi-ar fi spus ca totul este bine.
Mai adauga un deget, incepand sa le invarta pe amandoua inauntrul meu. Mi-am dus o mana spre gura atunci cand mi-am muscat buza. Preferam sa ascund acele sunete rusinoase decat sa le auda el, insa mi-a indepartat cu incredere mana, spunandu-mi din privi ca nu il deranjau deloc sunetele excitante pe care le scoteam.
Mai adauga inca un deget, acum fiind trei inautrul meu. Marise ritmul, asta se putea cunoaste dupa trupul meu ce incepea sa transpire, devenind din ce in ce mai agitat. Nu stiu de ce ma privea cu atat incredere, dar imi placea al naibii de mult comportamentul sau nou. De cand devenisem eu asa obsedat de aceste chestii? Mi-am muscat buzele instinctiv, chemandu-l parca din priviri mai aproape de mine pentru a-mi oferi un alt sarut. Asa si facu, buzele noastre se unira din nou, formand un sarut si mai pasional decat cel dinainte. Limbile noastre se jucau, oferindu-mi sarut dupa sarut. Eram asa excitat, cred ca si el isi daduse seama de asta. Respiratia mea nu mai era de mult normala, standu-mi parca ceva in gat ce nu imi permitea sa imi iau doza de oxigen necesara. Ma apuca de picioare in acelas timp cand isi dadu cureaua jos de la pantaloni si isi deschise slitul, penetrandu-ma usor. Asta fusese doar inceputul caci pe parcurs continua cu penetrari mai rapide si mai adanci insa din nou privirea lui calma ma facea sa am incredere in el. Mi-am lasat capul pe spate gemand de placere fara a ma opri catusi de putin. Credeam ca e un vis, ca nimic din toate astea nu s-au intamplat iar eu acum ma aflam in patul meu, savurand aceste momente. Imi tinea strans picioarele parca nedorind sa-i scap. Devenea din ce in ce mai incomod pe jos, mai ales pe acele trepte reci pe care trupul meu le-a incalzit cu putin timp in urma. Nu numai spatele ma durea ci si partea din fata atunci cand ma penetrat atat de adanc incat mi-am muscat buza.
-Inaru, murmur, prinzandu-i mana si strangand usor de ea, insa asta nu il facu sa se opreasca, dar nici eu nu voiam.
Mi-am inchis ochii, profitand fiecare moment de placere pe care mi-l oferea. Nici nu stiam ce sa mai cred : visez sau nu? Ochii mi s-au deschis brusc cand, printre acele saruturi si atingeri tandre, se auzira batai in usa. Am inghitit in sec din instinct si m-am ridicat in capul oaselor, avand o expresie usor iritata pe fata, simtind cum imi venea sa explodez de nervi ca cineva ne intrerupsese. Nu ma asteptam ca Inaru sa bage asta in seama, dar amandoi stateam si priveam usa ce nu era foarte departe de trepte. Imi oferi un sarut scurt apoi isi sterse cu o mana fruntea usor patata de firicele de transpiratie, inchizandu-si slitul la pantaloni. Se ridica si porni spre usa nu inainte sa imi arunce tricoul largut ce imi acoperea aproximativ tot corpul, sau mai bine zis de la abdomen in jos. L-am luat imediat si m-am acoperit cu el, inca simtindu-mi obrajii inbujorati. As fi vrut sa il opresc, sa il tin cumva langa mine ca acele momente sa nu fie intrerupte.
Ce tot ziceam? Asta nu trebuia sa se intample… Dar acum preocuparea mea, dar si a lui, era cine ne deranjase momentul. Cand deschise usa, un trup inalt si bine facut isi facuse aparitia de dupa el, dar din pacate nu ii puteam vedea fata din cauza lui Inaru ce statea exact in dreptul lui. Incercam sa ma calmez si sa revin la normal, sa imi reglez respiratia si sa imi recapat culoarea pielii.
Priveam atent pachetul de tigari de pe podea impreuna cu micuta bricheta ce era langa el, gandindu-ma ca de acolo incepusera toate astea. Am schitat un zambet micut, apoi mi-am dat una peste frunte ca sa imi revin. Simteam cum nu numai Inaru se schimbase, dar si eu. Cum ajunsesem in halul asta? Adica tanjeam dupa atingerile lui si acele saruturi atat de tandre si pasionale. Mi-am mai dat inca o palma peste frunte ca sa ma trezesc mai bine, incercand sa deduc cine este persoana din fata usii. Am profitat de ocazie cand varul meu isi lasa corpul pe greutatea piciorului stang, sprijinindu-se de peretele de langa usa. Atunci am reusit sa deduc cine era acea persoana, era insusi Kiru. Inima imi statu in loc, trecandu-mi toate acele iamgini in fata ochilor. Atunci cand el venise acasa la mine din nu stiu ce motiv, iar eu am crezut ca e un prieten de al lui Inaru. Atunci cand el a incercat sa ma calmeze si sa imi spuna ca nu il cunoaste, atunci cand… m-a dus in camera si am reusit sa adorm, gandindu-ma ca sunt in siguranta. Dar expresia de pe chipul blondului parea ca il cunoste pe Inaru, ceea ce ma ingrijora foarte mult. Mi-am afundat chipul in palme, simtind cum trupul incepuse sa imi tremure. Nu imi puteam controla mainile si picioarele caci doream sa plec de acolo, sa fug undeva si sa ma ascund. Ma gandeam la ce este mai rau, cum ar fi ca Inaru isi terminase treaba iar acum era randul blondului. Mi-am privit palmele ce imi tremurau iar ochii mei incepura sa se umezeasca, mici picaturi ca de roua plimbandu-se pe obrazul meu pana la barba, unde au cazut si au disparut. Incercam sa le sterg cu podul palmelor pe fiecare, dar in schimb apareau altele si asa se formase un izvor pe fata mea, unul ce nu avea sa se opreasca prea curand. Ii observam reactiile blondului ce isi strangea pumnul, muschii incordandu-se atunci cand m-a vazut. Il impinse pe varul meu si reusi sa intre in camera, grabind pasul si ajungand in fata mea. Buzele mi s-au desprins, dorind sa ii spun sa plece, sa nu ma atinga, caci presimteam ca va urma ceva rau, dar degeaba. Ochii imi lacrimau fara incetare si trupul imi tremura, in timp ce blondul ma privea. Se lasa in jos, intinzand mana spre mine. Tocmai atunci prinsesem curaj sa zic ceva.
-Lasa-ma, pleaca dracu de aici, plecati cu totii, lasati-ma! am urlat, facandu-mi-se groaza de ceea ce va urma.
Kiru se opri brusc, iar chipul lui adoptase o privire groaznica, parea dezamagit intr-un fel, dar si suparat. Mana lui continua sa se apropie de mine, iar eu nu am reactionat altcumva decat sa ma indepartez de acesta, dar nu prea aveam unde. Respiratia imi devenise iar greoaie, simtindu-ma de parca eram pe cale sa mor, ca si cum aveam sa ma prabubesc sau inec, vazand pentru ultima data lumina zilei.
-Kiru, lasa-l, mormai brunetul in timp ce se apropia de noi.
Isi aseza o mana pe umarul sau, oftand si tragandu usor de el. Nu pricepeam ce se intampla, pareau ca se cunosc insa Kiru imi vorbise cu atata incredere ca nu cunostea niciun Inaru incat eu, ca un prost l-am crezut. Si iata-ma acum aici, intins aproape gol in fata lor, fara vreo cale de scapare.
Se indepartara amandoi de mine, nu inainte ca unul din ei sa imi spuna ca ar fi mai bine sa urc in camera mea. La cat de derutat eram nu mi-am dat seama decat cand am ajuns acolo cine fusese cel ce mi-a zis asta. Primul lucru pe care l-am facut a fost sa ma bag in pat, invelindu-ma cu patura subtire si sa ma calmez, dar chipul celor doi imi venea mereu in minte.

#20
"pot sa o fac?" - OMG! Ce intrebare! Ar fi fost mult mai incitant daca o spunea cu voce tare. 21
Well, n-am ce comenta in privinta greselilor, cred ca am vazut cateva, but it doesn`t matter. ^^ Mai, eu cred ca Inaru si Kiru chiar au o legatura stransa, prea ciudate au fost privirile [ pe care mi le-am imaginat ] dintre cei doi. : - ? Si partea cea mai importanta din acest capitol a fost raspunsul afirmativ al lui Matsuro. Eu chiar nu ma asteptam la asta, credeam ca o sa-l refuze sau ca o sa-l dea afar in suturi. Btw, ma bucur ca m-am inselat, chiar daca Inaru este un "personaj negativ" din ce am observat eu, a fost tare sa vad o scena yaoi, foarte hot. Asta da yaoi! :X
Scumpo, astept cu cea mai mare nerabdare nextu`. :]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)