Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti un al doilea sezon al ficului?
Da.
100.00%
32 100.00%
Nu.
0%
0 0%
Total 32 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Angel without soul - sez.1

Nuuuuuuuuuuuu(abuz de u-ri)!!!
Nu vreau sfasitul.Nu!Nu!Nu!Nu!Si iarasi de 1.000 de ori nu!
Mi-a placut capitolul,a fost foarte frumos.
Nu-mi vine sa cred ca Inaru s-a schimbat in bine.De ce a plecat in Franta si si-a facut o logodnica?Putea sa ramana si sa se faca bun si in tara lui apoi sa-l cuceresca pe Masturo.Speram ca Inaru sa spuna ceva satenului cum ar fi:"Nu te-am putut scoate din minte!",dar nu...a trebuit sa-si faca o logodnica. :nh:
Ma bucur pentru Kiru si Masturo ca au ramas impreuna pentru totdeauna. :001_wub:
Nu-ti mai zic ca astept capitolul urmator ca nu se va mai intampla 21 !Dar poate,tu,o sa faci...cine stie?Un nou sezon?Mi-ar place asta(in visele mele).Poate scrii o poveste noua.
Ma inclin in fata ta si iti spun ca povestea a fost fascinanta!

Nu mai am cuvinte, nu-mi vine sa cred ca s-a terminat. 20 Sper sa ne aduci si sezonul 2. Bun ce sa zic in rest. A fost un fic extraordinar. Ai combinat realul cu fantasticul ,ai aratat ca visele pot fi indeplinite, ai arata ca oameni se pot schimba. A fos ceva ce mi-a placut mult si sper sa vi cu idei noi, la fel de frumoase. Felicitari pentru tot efortul depus si bafta in continuare!
:bye: pana data viitoare!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


Multumesc de comentarii si ma bucur mult ca v-a placut ficul. Eh, imi pare rau pentru ca a venit sfarsitul, dar trebuia sa pun si acest ultim capitol, nu? Sincer... Eu ma gandeam la un al doilea sezon al ficului, dar aveam nevoie de parerile voastre, de aceea am facut un sondaj :3 Si, dupa voturile primite, cred ca voi face si un alt doilea sezon... Si cine stie? Cu personaje noi, cu aventuri noi si poate cu mai multe capitole. Am deja destule idei xD Numai cu ajutorul vostru pentru ca m-ati incurajat hug
Eniuei, asta se va petrece mult mai tarziu, momentan lucrez la un alt fic pe care il voi posta in curand, dar sunt sigura ca voi lucra si la un al doilea sezon, asa ca... stati relax fetelor ^^ Multumesc din nou pentru comentarii si pentru minunatii cititori pe care i-am avut ^^ La inceput nici nu credeam ca voi ajunge sa il termin pentru ca imi era teama ca nu voi avea cititori, dar uite ... 4

Ba-Bye sweetiez. : -*

Pff...am ajuns atat de tarziu, doamaneee, scoala asta ma omoara20( Nu imi vine sa cred ca s-a terminat..atat de..repede2 Oricum voi astepta cat e nevoie daca e sa apara un al doilea sezon...
Mi-a placut foarte mult ultimul capitol, dar am fost surprinsa cand Inaru a venit l-a Matsuro si i-a zis ca are logodnica.Nu ma asteptamla asta, eu credeam ca el vrea sa se impace cu Matsu si sa lupte pentru dragostea lui2 Oricum si kiru e un dragut si imi pare bine ca a ramas cu Matsuro.
A fost un fic foarte frumos si abea astept si alte creeatii de la tine.
Imi cer inca o data scuze ca am ajuns atat de tarziu20 Bafta la scris in continurae si uimeste-ne cu ficuri noihug
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

Ello there. In primul rand vreau sa.mi cer scuze ca nu am comentat pana acum, insa lenea asta e mare x.x
Asa, revenind. Am citit toate capitolele intr.o singura zi si trebuie sa fiu sincera, nu mi.a placut deloc, l.am adorat, defapt inca il ador. Imi place cum ai descris fiecare scena, personaj si legat de personaje, sunt super uper duper kawaii. Imi place ideea, actiunea si tot. Am savurat fiecare clipa, mai ales cele amuzante. Mi.au placut toate personajele si caracterul lor, iar faptul ca ai povestit din mai multe perspective amestecate e super, nu as reusi asta, cred, nu am incercat. In fine, revenind, nu prea zarisem greseli, oricum nu cred ca au fost, ochelarii nu m.au lasat sa vad asa ceva :p Mi.ar placea sa aduci mai rapid sezonul doi, nu mai rezist tentatiei de a citi ce se va intampla mai departe, mai ales la aceea presupusa nunta. Tot mi se pare ca Inaru se preface, don.t ask me why.
Huh, nu mai stiu ce sa spun, termin urandu.ti multa imaginatie si cat o mai multa rabdare pentru a ma suporta 10

Adios chica (uff, m.am molipsit de la spanioli 21 )
Time you enjoy wasting, was not wasted.

Yay am terminat si eu ficul, primul fic yaoi terminat atat de autor cat si de cititor, ala fiind eu [hehe] ;]] Mi-a placut foarte mult, la ultimul capitol m-au luat caldurile :]] Oh baiat pervers ;> Numai avea rabdare domnu, ma bucur pentru Inaru ca are o logodnica, ca Kiru si Matu sunt impreuna ;x si ca sunt fericiti >.> Mi-a placut atat de mult acest fic si eu as vrea un sez. 2 pe bune, chiar merita continuat si daca nu il continui ;-w te bat eu la cap pana o sa vad topic cu acest fic si unde sa scrie si SEZ. 2 ;> Sa sti ca sunt foarte influentabila =]], glumeam...

A fost un fic excelent ^.^ Te pup ;*
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)