Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care cuplu este favoritul tau?
Rain si Eric
27.59%
24 27.59%
Eric si Julio
58.62%
51 58.62%
Rain si Leon
10.34%
9 10.34%
Leon si Julio
3.45%
3 3.45%
Total 87 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Am I your obsession?

#11
Multumim de comentarii, fetelor ^^ Am venit cu nextul.

Characters:
Leon


Capitolul 4



Ma foiam cand pe o parte cand pe alta, in speranta ca voi gasi locul perfect pentru a adormi. Patul era foarte incomod si nu puteam inchide nici macar un ochi. Ma uitam spre tavan, incercand sa strapung cu privirea intunericul din camera. M-am ridicat in capul oaselor, patul scartaind sub greutatea mea. Scurt, mi-am privit colegul ce dormea. Doream sa fac o plimbare nocturna impreuna cu el pe holurile scolii, insa se odihnea atat de frumos incat n-am vrut sa il trezesc… asa ca m-am dus singur.
Am deschis usa discret si am iesit pe hol unde era la fel de intuneric ca si in camera. M-am dus langa geam si mi-am pus coatele pe pervaz, privind maiastra luna ce statea ca o adevarata regina a noptii pe bolta cereasca.
Chipul meu era luminat de razele lunii, care se reflectau in geam. Pe langa acesta, isi facu aparitia o silueta neclara. N-am putut deduce cine era, asa ca m-am intors dintr-o singura miscare cu fata spre acea persoana. Ii puteam observa trupul bine sculptat, acoperit de o uniforma visinie, dar nu si fata. In momentul in care s-a apropiat de mine, am fost nevoit sa fac cateva miscari inapoi, lipindu-ma cu spatele de geamul rece. Chipul sau s-a apropiat asa mult de al meu, astfel incat am putut sa ii disting trasaturile fetei in lumina linii. Era Julio.
-Ce cauti aici? l-am intrebat, incercand sa ascund teama din voce.
Satenul ridica cu usurinta o spranceana, avand un zambet plin de mister si de perversitate, de parca eu ar fi trebuit sa stiu raspunsul, nu el.
Isi aseza degetul mare pe buza mea inferioara, moment in care am tresarit. Pielea lui mirosea atat de bine, a ciocolata cu rom, abtinandu-mi cu greu pofta de dulciuri.
Simteam fiorii ce-mi impanzeau trupul atunci cand isi puse mainile de o parte si de alta a capului meu, sprijinindu-se-n ele. Se apropie exagerat de mult de mine, tresarind atunci cand isi lipi fruntea rece de a mea. Bataile inimii mi se accelerasera si imi simteam pielea fierbinte sub toate acele haine. Iar el isi presa cu tandrete buzele fine de ale mele. Mi-am pus mainile pe pieptul lui bine lucrat, impingandu-l atunci cand isi strecura sigur limba sa pofticioasa in lacasul meu umed si cald. La cati muschi avea, trupul lui nici nu se miscase dinainte-mi.
Imi prinse limba in stransoarea dintilor sai, sugand-o cu pofta. Isi cobori o mana pana la parul meu, tragand de cate o suvita, in timp ce cealalta se misca li pana la talie, mangaindu-mi soldul. Fara sa ma astept, imi stranse o fesa, obligandu-ma sa scot un scancet.
I-am strans camasa alba de sub uniforma in maini, in speranta ca ma va elibera. Deja ramasesem fara aer. Noroc ca era intuneric si nu putea a-mi observa chipul imbujorat din cauza atingerilor sale excitante.
Imi musca buza, simtind lichidul rosu si vascos in gura mea, de parca Julio dorea sa isi marcheze teritoriul, aratand faptul ca ii apartineam.
-Du-te dracu! am urlat, dand cu pumnii in abdomenul lui tare, trupul sau dandu-se inapoi.
In momentul in care am tipat, nici nu mi-am dat seama ca existau altii ce se odihneau in camerele alaturate. Speram ca nu trezisem pe nimeni, asa ca m-am intors discret in camera mea, ducandu-mi mana spre buza ranita, incercand sa sterg sangele.
Mi-am lasat trupul obosit pe patul incomod, acesta scartaind iar sub greutatea mea. Am incercat sa inchid ochii, insa imi era imposibil. Gandurile mele, toate, gravitau in jurul lui Julio. M-am foit pana cand am gasit o pozitie cat de cat buna, intorcandu-ma pe o parte, cu fata la Rain. Spre surprinderea mea, tanarul blond era treaz si ma privea insistent, cu ochii verzi ce-i sclipeau in intuneric.
-Unde ai fost? imi sopti acesta, sprijinindu-si obrazul in podul palmei.
I-am copiat pozitia, privindu-l plictisit.
-Am fost pe hol pentru ca nu pot adormi. Am vrut sa te iau si pe tine, da’ dormeai prea frumos.
Acesta parca isi ascunse chipul in palme imediat ce am rostit ultima fraza. Mi se parea mie sau era cam aprins la fata?
-Ar fi bine sa nu mai faci asta, e cam periculos, mormai blondul de langa mine, inca tinandu-si palmele pe chip.
-Atunci Julio de ce a iesit? l-am intrebat fara a-mi da seama ca vocea mea s-a auzit in aproape toata incaperea. Ma dandusem de gol ca l-am intalnit pe coridor; nu aveam chef de intrebari despre ce facusem.
-Ce? Te-ai intalnit cu Julio? tresari Rain mai insistent si mai curios ca la inceput.
-Nu mai vorbiti atat! Culcati-va! ordona o voce groasa, imediat ce se auzira prea multe sosote.
-Bine, vorbim maine, rosti blondul dupa ce se intoarse la mine cu spatele si scapa un oftat.
„Ce e cu tipul asta? Parca era mai plin de viata… Cred ca e din cauza oboselii. Macar el poate adormi, nu ca mine…”
M-am intors si eu cu spatele la el, privind spre patul gol din dreapta mea. Inca ma gandeam la gestul lui Julio, care reusise sa ma surprinda mult. Modul cum ma sarutase si ma atinsese a fost atat de tandru. Nu ma asteptam sa faca asta, avand in vedere ca eram baieti, si totusi as minti daca as spune ca nu mi-a placut.



Am reusit intr-un final sa adorm decat o ora, din pacate. Atunci cand somnul era mai dulce se auzi o trompeta enervanta ce anunta trezirea. M-am intors nepasator pe o parte, punandu-mi perna in cap.
-Eric, trezeste-te, imi sopti o voce cunoscuta, in timp ce persoana respectiva imi clatina usor umerii.
-Inca cinci minute… mormai eu in speranta ca ma va lasa sa ma odihnesc.
-Trezeste-te acum ! se auzi vocea rastita a lui Rain.
-Bine, bine, am raspuns in timp ce m-am ridicat in capul oaselor si mi-am frecat ochii cu podul palmelor. M-am uitat la ceasul ce arata exact ora sapte.
Blondul ma prinse de mana pentru a-mi ghida corpul adormit spre dusuri. Odata ajunsi acolo, am scapat de haine si am ramas doar in perechea de boxeri negri, nerabdator sa-mi relaxez trupul, fara a-mi pasa de prezenta celorlalti. Pana la urma eram toti baieti. Doar chipul rosu al lui Rain mi-a sarit in ochi, dar acesta se intoarse repede cu spatele la mine, timid.
Am intrat in cabina de dus, dand drumul la robinet, lasand apa calduta sa se prelinga pe trupul meu acoperit doar cu perechea de boxeri. Mi-am intins palmele in fata, atingand faianta rece de care m-am sprijinit. Picaturile de apa imi udau incetul cu incetul toate suvitele roscate. Mi-am inspumat corpul cu gelul de dus ce mirosea a flori de primavara, lasand aroma aceea sa patrunda si sa-mi rasfete intreaga piele.
Imediat ce am terminat dusul, mi-am infasurat talia cu un prosop alb, pufos; au ramas doar suvitele de par umede sa cada pe fata. Iesind din cabina de dus si indreptandu-ma spre patul meu, il vad pe Rain deja imbracat si dichisit. M-am asezat langa blond, iar acesta imi facu semn cu ochiul sa ma uit spre usa. M-am comformat, cuprinzandu-l in aria mea vizuala pe Julio, care vorbea cu un tip inalt, cu corpul bine facut si blond.
-Ce cauta Julio aici? il intreb pe cel de langa mine, abia apoi realizand ca cei doi aveau acelasi medalion.
-Vine des pe aici sa vorbeasca cu Leon. Amandoi sunt capitani de echipa.
-Parca nu aveau voie sa vina ceilalti in tabara noastra.
-Daca suntem la etaje diferite nu inseamna ca nu ne putem vizita, ma lamuri blondul, ramanand cu privirea spre Julio, insa fara a realiza ca purtam decat un prosop pe mine.
Acesta isi musca buza inferioara intr-un mod pervers, ceea ce imi provoca obrajii sa spinda o culoare aprinsa, prea aprinsa. In clipa urmatoare cei doi au iesit pe usa, prinzand momentul in care Leon il lovi usor pe Julio cu palma peste fund. Nici nu mi-am dat seama cand m-am enervat asa de tare si eram gata sa ma ridic pentru a ma duce dupa ei. Am fost oprit de Rain care mi-a spus ca purtam decat un prosop pe mine.

#12
Deci ... Sa incep cu inceputul. :]]
Prima data cand am vazut poza tipului aceluia, Leon, m-am inspaimantat rau de tot. Adica .. Sa fim seriosi. Nici nu stiam la ce sa ma astept cand i-am vazut arma aceea gigantica pe care o tine. Frate, chiar ati ales niste poze bune. o.o'
Continuand ... ; Mie mi se pare ca Rain il cam place [ de fapt, fara " cam ", chiar il place ! ] pe Eric. Si e asa de timid, faza de la dusuri m-a convins. * laughs * Oh, da .. xD Si a mai fost o faza " suspecta " la baie. Leon e intr-o relatie cu Eric cumva ? 15 Eh, ce se mai poate intampla si in ficu` asta .. Si e de-abia inceputul. : ))
Citat:Am fost oprit de Rain care mi-a spus că purtam decât un prosop pe mine.
24
Hai nu zau ! Shit ! Chiar trebuia sa vad asta. Stiti ce? Eu am multe idei, iar astfel mi-a trecut prin cap daca s-ar face vreodata [ macar ] un scurt anime / manga dupa acest fic. Eu chiar vreau sa vad momentele pline de umor si ... * perv mind * Well, va dati seama.
Acum ramane de vazut ce se va mai intampla in nextu` ce sper sa nu intarzie. 65 Ma astept la o alta intalnire " fulgeratoare " intre Julio si roscat. E ceva obisnuit la mine. * smile *
Fetelor, scrieti in continuare ! Astept cu mareee nerabdare nextu`. Bye byeh ! * kiss u * pupic

#13
Helau, greseli nu ai avut, sau cel putin eu nu am vazut. Pacat ca nu s-a ajuns la mai mult in seara aia, decat un sarut, dar e bun si sarutul4, Rain se rusineaza de fiecare data cand il atinge Eric sau cand ii adreseaza unele cuvinte si mi se pare ca e cam indragostit de Eric.
Citat: Leon îl lovi uşor pe Julio cu palma peste fund. Nici nu mi-am dat seama când m-am enervat aşa de tare şi eram gata să mă ridic pentru a mă duce după ei. Am fost oprit de Rain care mi-a spus că purtam decât un prosop pe mine.
Daca nu era Rain si il oprea, oricum mi-a placut foarte multSmileEric devine gelos pe cei care se apropie de Julio4
Bafta la scris si astept nextu'

#14
Pfff...dc te-ai oprit?20 Deci pur si simplu nu mai am rabdare....citeam ficul si nu puteam sta locului pe scaun21 Imi place foarte mult modul in care descrieti si imbinati toate modurile de expunere, ma atrage foarte mult.Greseli nu am vazut, dar nici nu m-am prea obosit sa ma uit dupa ele, eram prea absorbita de actiune.Personajele sunt atat de delicioase incat imi vine sa le mananc, in special pe Eric, dar stau cuminte pentru ca el e alui Julio21
Spor la scris si grabiti-va cu next`ulhugpupic
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

#15
Multumim mult de comentarii. Am venit cu nextul si de data asta sunt mai multe scene hot. Speram sa va placa 15 Acum ca am terminat cu personajele (cel putin pe moment), o sa le pun pe toate ca sa le vedeti mai bine 21
Kisses :chuu:



Capitolul 5




Dupa putin timp m-am imbracat in camasa alba si uniforma verde stand intins in pat, asteptand inceperea cursurilor si a antrenamentelor. Eram singur deoarece terminasem de mancat la cantina mai repede decat ceilalti. Mi-am inchis ochii sperand ca timpul va trece mai repede pentru ca deja ma plictisisem. Scartaitul usii imi atrase atentia, insa nu m-am sinchisit sa-mi deschid ochii. Auzeam zgomotul pasilor din ce in ce mai aproape de mine, tresarind atunci cand am simtit respiratia calda a unei persoane aproape de gatul meu. Mi-am deschis ochii in momentul in care buzele lui reci au atins pielea calda a gatului meu. Am impins individul cu putere dandu-mi seama ca era Cipriano, tipul care avea aceeasi functie ca si mine in cealalta tabara. A facut doi pasi in spate.
-As fi facut-o cu tine daca nu trebuia sa te chem in birou, asa ca misca-te mai repede pana nu-mi revine pofta!!
La auzul vorbelor sale m-am ridicat imediat din pat, urmandu-l pana ce am ajuns pe hol. Ne-am indreptat amandoi spre birou, insa fara a mai scoate vreun sunet pe tot parcursul drumului si, odata ajuns la destinatie, m-am gandit ca ma chemase tata. Ce dracu’ am mai facut si acum?
Brunetul de langa mine imi facu un semn cu ochiul apoi disparu, lasandu-ma si mai nervos decat eram inainte. Am batut discret in suprafata din lemn, apoi mi-am strecurat capul inauntru, nevazand pe nimeni. Am trecut de prag in speranta ca tatal meu era acolo, dar nici de data asta nu l-am zarit. Zgomotul provocat de usa ce fusese inchisa ma facu sa tresar vizibil. Mi-am indreptat toata atentia catre aceasta.
Chipul lui Julio imi sari imediat in ochi, acesta stand lipit cu spatele de usa si cu mana stanga aproape de clanta. Dintr-o singura miscare a mainii invarti cheiea in broasca, facandu-ma sa inghit in sec cand ma gandeam la faptul ca eram inchis cu el aici.
Faptul ca nu mai purta sacoul visiniu, ci doar camasa ce era pe jumatate deschisa, lasandu-i abdomenul la vedere, ma facu sa simt fiorii care imi cutremurau nestingheriti corpul.
Pasi spre mine, obligandu-ma sa fac cativa pasi inapoi, pana ce m-am lovit de birou. Pentru a nu-mi pierde echilibrul m-am proptit in palmele ce le tineam pe lemnul rece al biroului. Se apropie atat de mult incat abdomenele noastre erau lipite unul de celalalt in timp ce isi duse o mana spre spatele meu, pentru a se asigura ca nu aveam sa cad.
Imi acapara buzele intr-un sarut pasional si bland. Imi impinse usor buza superioara cu limba, parca cerandu-mi voie sa continue sarutul. Intr-un fel sau altul m-am alaturat si eu micutului sau joc, desprinzandu-mi buzele si permitandu-i sa patrunda cu limba in lacasul meu cald.
Isi dezlipi buzele de ale mele, lasandu-ma pentru un moment cu dorinta de a le mai simti din nou dulceata. Sarutul continua, de data asta devenind si mai pasional ca inainte. Mana lui se indrepta spre ceafa mea, impingand-mi capul spre el pentru a-mi gusta mai mult din savoarea buzelor. Imi prinse cateva suvite de par in mana, tragand de ele pentru a-mi lasa capul intr-o parte, timp in care buzele sale coborau pe gatul meu. Apuca cu dintii de pielea fina si calda, trecandu-si limba peste aceasta. Ma asteptam sa continue sarutul, voiam asta, insa el isi ridica capul spre mine, privindu-ma cu un zambet ce ma speria.
-Stiam ca nenorocitul ala de Cipriano nu s-a putut abtine sa nu te atinga.
I-am ignorat imediat privirea, simtind cum incep sa ma inrosesc. Cum de si-a dat seama ca ala se atinsese de mine? Parca imi citea gandurile, caci imediat veni replica lui:
-Ii simt parfumul.
Am inghitit in sec vazand cat de perspicace era, insa Julio isi continua treaba de parca ar fi fost ceva normal. Imi desfacu sacoul si il arunca pe undeva pe jos, apoi isi strecura mainile reci pe sub camasa mea alba. Tresaream la fiecare atingere a lui, incercand sa ma impotrivesc. Mi-am asezat mainile pe umerii sai lati, impingandu-l fara a-mi folosi toata forta insa.
Imi prinse gulerul camasii cu dintii, tragand usor de el pana la nivelul umarului, apoi se ajuta de maini si dadu camasa jos. Ramase atintit cu privirea spre bratul meu stang, pe care aveam tatuat un dragon negru de acum trei ani. Imi acoperi sfarcul cu limba, incepand sa-l linga cu pasiune in timp ce lasa urme de saliva pe pielea mea alba, facandu-ma sa gem.
In momentul in care urca cu buzele spre chipul meu pentru a-mi oferi un alt sarut, am crezut ca voi scapa de atigerile sale care ma excitau. Imi prinse sfarcurile intre degetele sale parca strangandu-le fara mila. Imi musca buza si, cu toate ca ma durea, imi facea placere sa-i simt gustul acela dulce. Se apleca apoi spre pantalonii mei punandu-si mainile pe curea ce o desfacu dintr-o singura miscare, de parca ar fi avut multi ani de experienta. Cand imi deschise slitul am facut ochii mari tarandu-ma in spate pe suprafata biroului pentru a scapa de el. Nu aveam insa nicio sansa. Ma apuca de picior si ma trase mai apropae de trupul lui fierbinte, ce fremata.
-Nu fugi nicaieri, vulpito!
-Nu intelegi?? Eu mi-o trag numai cu fetele!
-Da cine a spus ca mi-o tragi tu mie, ti-o trag eu tie, spuse acesta in timp ce afisa un zambet depravat.
Ma cuprinse o teama in momentul in care isi desfacu slitul si isi lipi organul intarit, acoperit de materialulu boxerilor, de al meu. Cand imi vazu expresia ma saruta scurt pe frunte cu scopul de a ma calma, desi nu reusise deloc asta atunci cand imi dadu pantalonii jos. Se freca de mine asigurandu-se ca ma voi excita indeajuns de tare inainte sa continue. Am inceput a geme tare, mai ales cand imi prinse umflatura din boxeri, masand-o de sus in jos prin material. Am incercat sa-l indepartez, impingandu-i umerii, insa acesta ma prinse brusc de ambele maini ca nu cumva sa-l intrerup din a-si continua „treaba”. Chipul sau cobori spre boxerii mei, prinzand de elasticul acestora, nu inainte de a-si trece printr-o miscare indelunga limba peste abdomenul meu incordat.
Ii dadu dintr-o singura miscare jos, ajutandu-se de dinti, facandu-ma sa tresar si sa-mi contract puternic muschii de la maini. Ma saruta scurt pe frunte, soptindu-mi:
-O sa fie bine, vulpito, iti promit!
Chipul si vocea lui ma calmara pana in momentul in care imi prinse talia strans si ma penetra.
Atunci cand l-am simtit inauntrul meu, mi-am incolacit mainile dupa gatul sau, lasandu-mi barba pe umarul acestuia si strangandu-i pielea bronzata a spatelui, simtindu-i muschii cum se incordau.
Mi-am acoperit gura cu o mana pentru a mai diminua din sunetul provocat atunci cand intrase inauntrul meu. Ma asteptam sa se miste, dar nu o facea.
Il simteam adancit in carnea mea, provocandu-mi o durere groaznica, dar nu aveam de gand sa ma plang in fata lui. Vointa nu mi se mentinuse, caci nu mai puteam indura mult; abia schitasem cateva cuvinte:
-Ma doare… e prea mare, iesi afara din mine ! i-am spus, urmat de un geamat lung cand se adanci si mai mult in mine.
Mi-am infipt unghiile in coastele sale, simtind cum scancise din dinti.
-Iesi odata afara, la dracu cu tine si cu scoala asta! am urlat.
Rasuflu usurat atunci cand scoase organul din mine, lasand in urma o durere insuportabila. Simteam cum lacrimile imi stateau sa cada, insa nici nu ma gandeam sa le dau voie, asa ca mi-am muscat buza.
Ma penetra din nou, simtind cum de data asta se misca mai repede si mai des, facandu-ma sa gem la fiecare miscare de dute-vino. Tot trupul mi se incalzise treptat, la un moment dat parca arzand.
Nu cred ca eram singurul fierbinte, ci si trupul lui Julio era la fel.
Il simteam atat de adanc incat la fiecare miscare, cat de mica ar fi fost, scoteam cate un geamat, ajuns deja la extaz. Incepusem imediat dupa sa stau agatat de gatul lui ca o pisica, tanjind dupa mai multa placere.



Edit : Mersi angel cat, sper ca am corectat tot.

#16
Esti nebun? Am spus, esti nebun? Bunaciunea mea de Julio ma inseala? Trebuia batut de mic cu paru, fara numar!!
Scuze ca nu am lasat comm dar chiar nu am avut timp:[ Poti sa arunci cu rosii in mine! Nu ma supar.
Deci, tu esti geniala fetito, ge- ni-a-la! Cum ti-a venit ideea asta nush dar ma bucur ca ti-a venit tie19 Ai descris bine scenele hot,;;D La ce se uita Lu, rusine sa-mi fie:]]
Citat:-Ieşi odată afară, la dracu cu tine şi cu şcoala asta!

Il inteleg, n-am ce sa zic, daca bunaciunea mea l-a luat prin surprindere asta-i alt ceva:]]
Oare cum are simturile asa dezvoltate. . . E varcolac?Vampir? Hai ca mor de curiozitate!
Nu am vazut greseli deci. . . Gambate la scri si la imaginatie dearhug
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#17
Ohoh, deci ... Sunt total uimita si socata, insa mai mult surprinsa. o.o' Si as fi o ipocrita daca nu as recunoaste ca mi-a placut la MAX ! \m/ Traiasca yaoi`ul ! * yaoi love *
Crede-ma, eu chiar nu ma asteptam sa introduceti atat de rapid astfel de scene, dar iata .. xD Cand am citit acolo " scene hot " :X Pfff, era sa lesin de suspans cand am citit .. Si .. Inca sunt uimita. <3333
Citat:-Da cine a spus că mi-o tragi tu mie, ţi-o trag eu ţie
Mamaaaa ! Doamne ! OMG ! Cum am mai spus... * no words *
Si faza a fost penala, eu chiar credeam ca o sa fie vorba de mai multa durere pe acolo, la .. " intrare ", insa, e bine si-asa. Offf, ce curioasa îs acum. 108
Fetelor, nu stiu ce faceti, cum faceti, dar vreau sa vad nextu`. Urgenta mare, credeti-ma. * hugs * ;o3

#18
Minunat..exact cum ma asteptam de la voi doua:X Nu ma asteptam ca Julio sa fie cel care l-a chemat pe Eric, cu atat mai putin ca au facut-o atat de repede.Sunt sigura ca de acum incolo va fii din ce in ce mai incitant, iar eu abea astept.Am o singura nemultumire, a fost prea scurt capitolul asta, voiam mai mult20 Asa sunt eu mai nesatula de obicei21
Spor ca scris si aduce-ti repede next`ulhug
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

#19
sa incepem cu corectarea fizica21
(06-05-2011, 10:13 PM)◄Ḟani► A scris: Multumim mult de comentarii. Am venit cu nextul si de data asta sunt mai multe scene hot. Speram sa va placa 15 Acum ca am terminat cu personajele (cel putin pe moment), o sa le pun pe toate ca sa le vedeti mai bine 21
Kisses :chuu:



Capitolul 5




După puţin timp m-am îmbrăcat în cămaşa albă şi uniforma verde stând întins în pat, aşteptând începerea cursurilor (aici suna un pic aiurea,parca nu se leaga deloc, ori pui "si a antrenamentelor" ori gasesti alta continuare )urmate de antrenamente. Stăteam singur pentru că terminasem de mâncat la cantină mai repede decât ceilalţi. Mi-am închis ochii sperând că timpul va trece mai repede pentru că deja mă plictisisem. Scârţâitul uşii îmi atrase atenţia, însă nu m-am sinchisit să-mi deschid ochii. Auzeam zgomotul paşilor din ce în ce mai aproape de mine, tresărind atunci când am simţit respiraţia caldă a unei persoane aproape de gâtul meu. Mi-am deschis ochii în momentul în care buzele lui reci au atins pielea caldă a gâtului meu. Am împins persoana cu putere dându-mi seama că era Cipriano, tipul care avea aceeaşi funcţie ca şi mine în cealaltă tabară, când a făcut doi paşi în spate.
-Aş fi făcut-o cu tine dacă nu trebuia să te chem în birou aşa că mişcă-te mai repede până nu-mi revine pofta!!(saracul, a ramas nesatisfacut19)
La auzul vorbelor sale m-am ridicat imediat din pat, urmându-l până ce am ajuns pe hol. Ne-am îndreptat amândoi spre birou fără a mai scoate vreun sunet pe tot parcursul drumului, (fara virgula, nu se pune inainte de conjunctia "SI")şi (virgula)odată (virgula)ajuns la destitaţie(destinatie), m-am gândit că mă chemase tata. Ce dracu’ am mai făcut şi acum?
Brunetul de lângă mine îmi făcu cu ochiul apoi dispăru, lăsându-mă şi mai nervos decât eram înainte. Am bătut discret în suprafaţa din lemn, apoi mi-am strecurat capul înăuntru nevăzând pe nimeni. Am trecut de prag în speranţa că tatăl meu era acolo, dar nici de data asta nu l-am zărit. Zgomotul provocat de uşa ce fusese închisă mă facu să tresar şi să îmi îndrept toată atenţia către aceasta.
Chipul lui Julio îmi sări imediat în ochi, acesta stând lipit cu spatele de uşă şi cu mâna stângă aproape de clanţă. Dintr-o singură mişcare a mâinii învârti cheiea iî broască, făcându-mă să înghit în sec când mă gandeam la faptul că eram închis cu el aici.
Gândul că nu mai purta sacoul vişiniu, ci doar cămaşa ce era pe jumătate deschisă, lăsându-i abdomenul la vedere, mă făcu să-mi simt fiorii ce îmi cutremurau corpul.
Păşi spre mine, obligându-mă să fac câţiva paşi înapoi până ce m-am lovit de birou. Pentru a nu-mi pierde echilibrul m-am proptit în palmele ce le ţineam pe lemnul rece al biroului. Se apropie atât de mult încât abdomenele noastre erau lipite unul de celălalt în timp ce îşi duse o mână spre spatele meu, pentru a se asigura că nu aveam să cad.
Îmi acapară buzele într-un sărut pasional şi tandru. Îmi împinse uşor buza superioară cu limba, parcă cerându-mi voie să continue sărutul. Într-un fel sau altul m-am alăturat şi eu micuţului său joc, desprinzându-mi buzele şi permiţându-i să pătrundă cu limba în lăcaşul meu cald.
Îşi dezlipi buzele de ale mele, lăsându-mă pentru un moment cu dorinţa de a le mai simţi din nou dulceaţa. Sărutul continuă, de data asta devenind şi mai pasional ca înainte. Mâna lui se îndreptă spre ceafa mea, împingând capul spre el pentru a gusta mai mult din savoarea buzelor mele. Îmi prinse câteva şuviţe de păr în mână, trăgând de ele pentru a-mi lăsa capul într-o parte, timp în care buzele sale coborau pe gâtul meu. Apucă cu dinţii de pielea fină şi caldă, trecându-şi limba peste aceasta. Mă aşteptam să continue sărutul, însă îşi ridică capul spre mine, privindu-mă cu un zâmbet ce ma sperie.
-Ştiam că nenorocitul ăla de Cipriano nu s-a putut abţine să nu te atingă.
I-am ignorat imediat privirea, simţind cum încep să mă înroşesc. Cum de şi-a dat seama că ăla se atinsese de mine? Parcă îmi citi (citea, un imperfect pentru a arata distanta temporala deoarece nu avea cum sa i citesca gandurile si ,in acelasi timp, sa`i dea replica),gândurile căci imediat veni replica lui.
- ÃŽi simt parfumul.(interesant, are nasul de catel21)
Am înghiţit în sec, însă Julio îşi continuă treaba de parcă ar fi fost ceva normal. Îmi desfăcu sacoul şi îl aruncă pe undeva (virgula)pe jos, apoi îşi strecură mâinile reci pe sub cămaşa mea albă. Tresăream la fiecare atingere a lui, încercând să mă împotrivesc. Mi-am aşezat mâinile pe umerii săi laţi, împingându-l fără a-mi folosi toată forţa.
Îmi prinse gulerul cămăşii cu dinţii, trăgând uşor de el până la nivelul umărului, apoi se ajută de mâini şi o dădu jos(am subliniat gulerul camasii deoarece el este subiectul in aceasta propozitie si nu avea cum sa "o dea jos",daca in propozitia principala este subiectul la masculin nu se poate ca pronumele din subordonata sa fie la feminin, in concluzie alege ori la masculin, ori la feminin). Rămase aţintit cu privirea spre braţul meu stâng, pe care aveam tatuat un dragon negru de acum trei ani. Îmi acoperi sfârcul cu limba, începând să-l lingă cu pasiune în timp ce lăsa urme de salivă pe pielea mea albă, făcându-mă să gem.
În momentul în care urcă cu buzele spre chipul meu pentru a-mi oferi un alt sărut, am crezut că voi scăpa de atigerile sale care mă excitau,(punct) îmi prinse sfârcurile între degetele sale parcă strângându-le fără milă. Îmi muşcă buza şi, cu toate că mă durea, îmi făcea plăcere să-i simt gustul acela dulce. Se aplecă apoi spre pantalonii mei punându-şi mâinile pe curea pe care o desfăcu dintr-o singură mişcare, de parcă ar fi avut mulţi ani de experienţă. Când îmi deschise şliţul am făcut ochii mari târându-mă în spate pe suprafaţa biroului pentru a scăpa de el. Mă apucă de picior trăgându-mă lângă acesta.
-Nu fugi nicăieri, vulpiţo!
-Nu înţelegi?? Eu mi-o trag numai cu fetele!
-Da cine a spus că mi-o tragi tu mie, ţi-o trag eu ţie, spuse acesta în timp ce afişă un zâmbet pervers.(cea mai geniala replica, atat de logica, amuzanta si plina de perversitate)
Mă cuprinse o teamă în momentul în care îşi desfăcu şliţul şi îşi lipi organul întărit, acoperit de materialulu boxerilor, de al meu. Când îmi văzu expresia mă sărută scurt pe frunte pentru a mă calma, cu toate că nu reuşise deloc asta atunci când îmi dadu pantalonii jos. Se freca de mine asigurându-se că mă voi excita îndeajuns de tare înainte să continue. Am început a geme, mai ales când îmi prinse umflătura din boxeri, masând-o de sus în jos prin material. Am încercat să-l îndepărtez, împingându-i umerii, însă acesta mă prinse brusc de ambele mâini ca nu cumva să-l întrerup din a-şi continua treaba. Chipul său coborî spre boxerii mei, prinzând de elasticul acestora, nu înainte de a-şi trece limba peste abdomenul meu.
Îi dădu dintr-o singură mişcare jos ajutându-se de dinţi, făcându-mă să tresar şi să-mi încordez muşchii de la mâini. Mă sărută scurt pe frunte, şoptindu-mi:
-O să fie bine, vulpiţo, îţi promit!
Chipul şi vocea lui mă calmară până în momentul în care îmi prinse talia strâns şi mă penetră.
Atunci cănd l-am simţit înăuntrul meu, mi-am încolăcit mainile după gâtul sau, lăsându-mi barba pe umărul acestuia şi strângându-i pielea bronzată a spatelui, simţindu-i muşchii cum se încordau.
Mi-am acoperit gura cu o mână pentru a mai acoperi (aceasta repetitie imi deranjeaza simturile, extermin`o prin sinonime21)sunetul provocat atunci când intrase înăuntrul meu, aşteptând să se mişte, dar nu o făcea.
Îl simţeam adâncit în mine, provocându-mi o durere groaznică, dar nu aveam de gând să mă plâng în faţa lui.
-Mă doare…(parca nu voia sa se planga) e prea mare (logic)], ieşi afară din mine !(cum trece de la o stare la alta, ba se plange, ba da ordine, tare scumpa i`ai creat personalitatea) i-am spus, urmat de un geamăt lung când se adânci şi mai mult în mine.[(asta primesti daca nu esti cuminte,poate daca ii ziceai mai adanc, iesea39))
Mi-am înfipt unghiile în coastele sale, simţind cum scâncise din dinţi.
-Ieşi odată afară, la dracu cu tine şi cu şcoala asta! am urlat.(ah, cata enervare, oricum inca o replica fenomenala, de unde le scoti?)
Răsuflu uşurat atunci când scoase organul din mine, lăsând în urmă o durere insuportabilă. Simţeam cum lacrimile îmi stăteau să cadă, însă nici nu mă gândeam să le dau voie, aşa că mi-am muşcat buza.
Mă penetră din nou, simţind cum de data asta se mişca mai repede şi mai des, făcându-mă să gem la fiecare mişcare de dute-vino. Tot trupul mi se încălzise treptat, la un moment dat parcă arzând.
Nu cred că eram singurul fierbinte, ci şi trupul lui Julio era la fel.
Îl simţeam înăuntrul meu atât de adânc încât la fiecare mişcare, cât de mică ar fi fost, scoteam câte un geamăt. Stăteam agăţat de gâtul lui ca o pisică, tânjind după mai multă plăcere.

sper sa nu te deranjeze critica mea la sange, sa zic asa,
cele inclinate sunt comm care mi`au venit pe moment,
infara de cele mentionate in text nu am de afirmat decat ca de descurci bine cu totul si ca ai mai evoluat..
astept cu nerabdare nextulpupic
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim

#20
Multumim pentru comentarii, apreciempupic. Am rezolvat problemele cu calculatorul si acum pot posta si eu>:d<, deci vam adus nextul.


Capitolul 6





Mi-am deschis ochii si am privit tavanul inalt de o culoare alba. Atunci cand m-am ridicat in capul oaselor am realizat ca inca ma aflam in biroul tatei, dar de data asta stateam pe un fotoliu moale, nu pe o suprafata din lemn.
Eram acoperit cu o camasa ce mirosea a parfumul lui Julio, pe sub aceasta nemaiavand nimic.
Privirea mea analiza incaperea, unde l-am putut observa pe satenul ce statea la scaunul de la birou, cu picioarele ridicate si intinse pe masa, unul peste altul. in coltul gurii avea asezata o tigara din care tragea fumul nociv cu putere, dandu-l apoi pe jumatate afara. Acesta se imprastia prin toata camera, ajungand chiar pana la mine. „ Ah, ce pofta mi-a facut de un fum!”
Am privit spre podea, acolo unde erau toate hainele mele imprastiate. M-am aplecat sa le iau, cuprinzandu-ma o durere de mijloc arzatoare.
-Futu-ti! am injurat, realizand mai apoi ca imi cazuse camasa de pe mine.
Am apucat-o si am imbracat-o repede, apoi mi-am luat boxerii pe mine, urmand alte injuraturi din gura mea provocate din cauza durerii.
Dupa ce mi-am luat sacoul si pantalonii pe mine, m-am apropiat de Julio si m-am sprijinit de biroul din fata mea, cuprinzandu-l pe barbat in aria mea vizuala.
-Sa te duci in iad cu tot cu mandria ta, am marait, scancind din dinti din cauza durerii.
Mi-am intins mana dreapta spre gura lui, luandu-i tigara pe jumatate fumata si asezand-o intre buzele mele, apoi i-am intors spatele, indreptandu-ma spre usa de la iesire.
In momentul in care am iesit pe hol, mi-am inconjurat talia cu mainile, stand putin mai aplecat pentru a ameliora durerea.
Treceam printre colegii mei ce se duceau in camera, incercand sa merg cat mai normal posibil, pentru ca se holbau la mine de parca eram handicapat. „ Firar, nici sa merg nu mai stiu! ”

Ajuns in camera, m-am imbracat in pantalonii si maieul negru, mulat, apoi am pornit cu ceilalti spre locul de antrenament.
- Te misti ca un melc, ma atentiona Rain, in timp ce ma chinuiam sa imi indrept spatele.
Am iesit cu totii afara, pe acel teren intins si plin de obstacole. Orele noastre de antrenament se sincronizau cu orele celor din tabara adversa, insa aveam conducatori diferiti: noi pe Leon si ceilalti pe Julio. Ne-am aliniat la semnalul capitanului, incercand sa par atent la indicatiile blondului, dar de fapt toata atentia mea era indreptata spre Julio.
-Drepti! ordona Leon, conformandu-ma imediat. Culcat, silabisi acesta, in scurt timp realizand ca eram singurul ce nu executase comanda.
M-am pus in pozitia ordonata, scancind din dinti la acele miscari bruste. Leon ordona cincizeci de flotari, fiecare incepand sa le faca intr-un mod alert.
Eram singurul care statea si se holba ca boul la poarta noua.
-Misca-ti fundul! urla blondul ce dadea comenzile, vazand ca nu-mi schimbasem pozitia initiala.
In tot timpul acesta, Julio ne privea pana ce se apropie de noi, mai exact de Leon, punandu-i mana pe umar. Il batu usor pentru a-i atrage atentia, blondul intorcandu-se cu fata spre saten.
In timp ce incercam sa execut comanda, eram atent si la discutia lor.
- Lasa-l mai incet! Stii ca e nou aici!
In clipa urmatoare nu m-am mai putut sprijini in maini, cazand cu abdomenul pe pamantul rece. Privirile celorlalti s-au indreptat asupra mea, simtindu-ma jenant in fata lor, deoarece era pentru prima data cand cedam acestor exercitii care devenisera ceva obisnuit pentru mine.
-Ar trebui sa-l trimiti in camera, nu cred ca e in apele lui, il sfatui Julio pe blond, care probabil se simtea vinovat de ceea ce imi facuse in birou.
- Bine. Ia-l pe Rain cu tine si du-te de te odihneste, spuse Leon in timp ce Rain imi lua bratul si il aseza dupa gatul lui.
Ne-am indreptat spre camera noastra, lasandu-i pe ceilalti sa-si continue antrenamentul. Cu ajutorul lui am ajuns in incapere, insa acesta imi spuse ca trebuie sa se intoarca, asa ca m-a lasat singur acolo.
M-am intins pe patul meu incomod, zarind camasa lui Julio in celalalt colt. Mi-am indreptat mana spre aceasta, luand-o si bagand-o sub perna. Parfumul lui ajunse spre mine, inundandu-mi narile si trezindu-mi toate simturile. Mi-am balansat usor capul, iesind din acea transa si profitand ca eram singur, mi-am inchis ochii stand cat mai relaxat. Cand eram la un pas de a adormi, sunetul deranjat al usii ma facu sa tresar si sa imi indrept toata atentia spre aceasta.
Mi-am ridicat putin capul cat sa vad silueta ce-si facuse aparitia, dar de abia cand s-a apropiat mai mult de patul meu, i-am putut vedea trasaturile. Era imbracat intr-un maiou negru si mulat, ce se aseza foarte bine pe corpul si pantaloni sai negri, exact ca mine. De aceea nu mi-am putut da seama daca era unul din colegii mei sau rivalii, asa ca mi-am ridicat putin capul, o data cu privirea. Abia atunci am observat ca avea acelasi pandantiv ca al meu, ceea ce insemna ca era Cipriano.
Acesta se apropie de mine fara a-mi adresa un cuvant, asezandu-si ambele maini pe umerii mei, obligandu-ma sa cad inapoi pe spate. Isi strecura mana dreapta printre suvitele mele de par, prinzandu-le intre degetele sale lungi si tragandu-le astfel incat ma forta sa-mi las capul intr-o parte, lasandu-i drum liber spre gatul meu. Isi lipi buzele de pielea fina si incepu a-si plimba limba pe gatul meu. Am tresarit la atingerile sale, simtind cum toti nervii imi revin. M-am incruntat, incercand sa il indepartez.
-Ce dracu ai cu mine? Ce ti-am facut eu? m-am rastit la brunet, impingandu-i din ce in ce mai tare pieptul, dar nu se clintea deloc.
-Te-ai uitat macar la cum arati? Cine ti-ar putea rezista? imi raspunse, lasandu-mi doar pentru o clipa gatul liber, insa continua rapid cu sarutul, devenind din ce in ce mai plin de dorinta.
Nici n-am avut timp sa-i mai adresez vreun cuvant vulgar, caci sunetul usii se auzi din nou. Cipriano sari ca ars de pe mine, luand pozitia de drepti, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.
Chipul lui Julio aparu de dupa usa, privindu-ne stupefiat. In timp ce se apropia de noi, adopta o expresie autoritara, facandu-i semn cu ochiul lui Cipriano sa plece, acesta conformandu-se fara a mai scoate vreun sunet. M-am ridicat in capul oaselor, vazandu-l ca era gata sa imi spuna ceva.
-Ce ti-a facut? Nu s-a putut abtine nici de data asta? ma intreba el cu subinteles.
-Ce conteaza? De cand te intereseaza ce fac eu?
-Nu pot accepta gandul ca te-ar putea avea altul, chiar daca stiu ca niciunul dintre ei n-ar indrazni sa se atinga de tine. Dar vad ca asta cam intrece masura, spuse Julio, strangandu-si pumnul nervos.
-Dar de cand am devenit proprietatea ta? l-am intrebat revoltat, observandu-i tupeul.
-Nu conteaza cat de incapatanat esti acum, pana la sfarsit te voi imblanzi, vulpito!
-Replica asta a umplut paharul! m-am rastit la el. Nu sunt animalul tau de companie, am continuat pe acelasi ton.
M-am grabit sa ma ridic din pat nervos si sa plec mai repede pentru a nu-i mai auzi replicile stupide. Nici un pas n-am reusit sa fac pentru ca o durere acuta imi strapunse mijlocul, facandu-ma sa imi pierd imediat echilibrul. Am crezut ca voi face contact cu podeaua, insa barbatul saten dinaintea mea ma aprinse intr-o fractiune de secunda, chiar inainte sa fac cunostinta cu parchetul. Isi duse o mana pe spatele meu si una spre talia mea, tinandu-ma strans pentru a nu cadea. Noroc cu el, pentru ca sigur nu as fi vrut sa ma vad cu nasul spart.
-Acum da-mi drumul, m-am rastit la el, incercand sa scap din stransoarea lui, insa n-am avut timp pentru ca mi-a acaparat buzele intr-un sarut scurt, gustandu-mi-le si trecandu-si limba peste ele. Inca mirosea a ciocolata, facandu-mi din nou acea pofta nebuna ce nu imi dadea pace. Era dulce, insa nu ma puteam lasa prins in vraja lui sau a buzelor sale.
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.115 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)