Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Temari

#1
Am gasit pe-aici topicuri care sa vorbeasca despre Shikamaru,dar nicaieri despre Temari.So...se stie ca este o fata agitata careia ii place sa se joace cu adversarul.Este,de semenea, cea mai nemiloasa femeie ninja,dar si o mesagera care face drumuri intre Suna si Konoha pentru a intari relatiile dintre cele doua tari si a aliantei acestora.Este cea mai mare sintre cei trei frati adica ea, KAnkurou si Gaara of the Sand (care apare la examenul chuunin pentru prima data ).De asemenea,se stie ca a pierdut la examenul chuunin in fata lui Shikamaru si Sasuke de unde rezulta ca-si subestimeaza adversarii.
Elementul pe care-l detine este aerul si folosind evantaiul sau gigant, creeaza tornade si rafale de vant, ajungand sa domine aerul pana in Shippuden.
Deci ... care este parerea voastra despre acest personaj?Credeti ca joaca un rol important in anime si cum ar fi acesta fara ea ?Este posibil cuplul Shakamaru x Temari ? Waiting foe answers.....
POze Naruto : http://th171.photobucket.com/albums/u313...tuo185.jpg
Naruto Sippuden http://th46.photobucket.com/albums/f121/...mari-1.jpg
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#2
Se pare ca oamenii nu prea mai bantuie Naruto. Hmm...Temari...pai e personajul meu preferat feminin. Dupa faptul ca e singura fata care a ontrat in examenul chuunin asta deduc. Plus ca are ceva special fata de celelalte personaje, nu dpar din Naruto, ci din toata lumea anime. Doar ca ea isi subestimeaza mult prea mult adversarul. L-a subestimat pe Shikamaru si de aia a pierdut in examenul chuunin, si l-a subestimat si pe Konohamaru, care ssa nu uitam ca l-a invins singur pe unul din Pein si a facut dita-mai craterul in pamant. In concluzie Temari este un pwrsonaj foarte bine construit si este special. E puternica, cu toate ca nu are cine stie ce poveste in spate.
[Imagine: universul1.jpg]

#3
Temari e ok, desi la inceput nu am agreat-o ; da da, de cand cu lupta pentru examenul chuunin dintre ea si Shikamaru. Chiar imi doream ceva actiune din partea acestuia. Ma rog, revenind la Temari... prea impulsiva, parerea mea, desi in Shippuuden devine mai interesant -> e ceva mai calculata mi se pare. Nu fac spoilere anyways. XD

#4
temari imi place foarte mult este o fata puternica si curajoasa... cu alte cuvinte ea, gaara, kankuro, sasuke, pein si inca cativa sunt personajele mele favorite defapt imi plac toti cu exceptia unuia singur cu exceptia lui kabuto cu toti imi plac chear si orochimaru dar pe kabuto nu il suport asa sa revenim temari este o persoana de admirat.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)