Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Talk careful

#21
Ei na, eu imi voi face acolo cont cu userul Katana. Nu are cum sa nu fi dorita. Poate te vor membrii inapoi. Verifica si vezi, nu are cum sa fie asa. Poate sa fie impresia ta falsa. Tot de pe Unstoppable Mind am dat de un forum interesant. Majestic rpg si asi vrea sa ma inregistrez si acolo. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#22
Te asigur că este aşa cum ţi-am spus. Începi să întrebi pe-acolo de mine, Elena şi o să ramâi suprinsă de raspunsurile pe care le vei primi.
Ştiu şi forumul Majestic. Şi acolo am fost membru, dar am plecat de multă vreme de-acolo.

#23
Eu am sa intreb si iti voi arata capturi de ecran. Si pe urma te vei convinge de ideea acrasta gresita. Nici eu nu imi imaginez ca nu ai fi primita acolo. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#24
Uite ce am pentru tine. Am prins cativa membrii pe forum si am vorbit cu ei. Nu o sa-ti vina sa crezi ce vei vedea.

[Imagine: screen10.jpg]

[Imagine: screen11.jpg]

[img] https://i62.servimg.com/u/f62/20/27/78/12/screen12.jpg[/img]
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#25
Mă suprind capturile de ecran pe care mi le-ai pus, însă sunt anumite lucruri pe care eu nu mi le pot şterge din minte.
În ceea ce priveşte captura unde eşti întrebată dacă ţi-am spus de ce am plecat, raspunsul e că am plecat într-o perioadă în care nu-mi mai placea de mine însami.
Sunt cu atât mai mirată de capturile puse, cu cât atunci când am plecat, reactia imediată a fost aceasta:
[Imagine: unu.png]

#26
Probabil s-a coincis cu nervii adminei. Altfel nu imi daubseama de cevsa fii vorbit asa urat cubtine. Ia incearca sa vezi ce se intampla daca revii. Din ce am discutat cu ea pe chat, pare sa iti duca lipsa. Mai ales acel membru Jachie Chan zis Sebastian care iti spune sora. Pe mine m-a mirat un comentariu pus de admina. Spunea ca nici tu nu o primesti pe forum si ai banat-o fara sa-ti incalce regulile pe forum. Ce se petrece mai exact? Sunt complet uimita de scrie in chatul forumului. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#27
[img] https://i62.servimg.com/u/f62/20/27/78/12/screen13.jpg[/img]

Din citatul ei se vede parerea de rau si vinovatia fata de tine. Spune clar cum ar vrea sa revina pe forumul tau si tu sa revii pe forumul ei. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#28
Am mai gasit un forum rpg dar turcesc. 
https://thetudorsworld.yetkinforum.com/forum
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#29
Cautând prostii pe net, am ajuns şi eu într-un loc, dar m-am dezumflat la fel de repede. Nu mai este nevoie să cauti.

Despre forumul meu – e mai degrabă o casă privată, decât un forum. Nu îl şterg, pentru că n-am chef. Sunt atâtea neşterse şi neactive. Nici nu prea mai am interes să-l alimentez aşa de des. Cu atât mai putin să-l înviez din morti. Am cam renuntat la idee.

Despre mine şi admină – suntem firi diferite. E ca şi cum ai pune doi tauri capoşi în arenă şi ai sta pe margine să vezi un meci interminabil. Aşa că sunt de parere că ea e mai liniştită fară prezenta mea acolo şi are parte de liniştea şi armonia pe care şi le doreşte. În plus, are parte de prieteni care o sustin.

#30
In ce loc ai ajuns mai exact? Ai putea sa-minareti si mie?

Cum crezi tu, insa mi-ar fi placut sa fi si tu cu mind pe acel forum. Mai ales pentru a putea sa facem acolo rpg-uri. Ai satisfactia ca acel forum este activ si te ambitioneaza. Asta este doar parerea mea personala.

Mai ai tangente cu ea si pe alte forumuri? Daca da, cum va intelegeti acolo?
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)