Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

Daca muzica ar putea corbi ne0ar ftai sa incercam sa n-o mai pocminm.

24)))))))))))))))))))))))))))))) Va spun, sunt foarte aeriana, de aia tot gresesc, ca eu deobicei nici nu ma uit cand scriu 9.

Next: Vreau sa-mi fac bagajul sa plec in Afganistan.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Vreau sa `mi fac bagajul sa plec in Arganistan.

24) Am scris 'Arganistan' in loc de Afganistan .Ma mir c`am reusit o . o

Next;Gaina a facut un ou verde .

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Gaina a facut un ou verde .

Da ! Am reusit . 15 In sfarsit . Ce gaina ciudata . . .

Next : Cand o sa fiu mare , vreau sa fiu astronaut . [ 21 ]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Cand o sa fiu mate btrai sa ma fac astronaut

Yeeee!Am reusit!I love my lifee! dance.Fragutza cu ciocolata si cu frisca amestecata dance.Inafara de btrai si mate 24.
Bine,termin,termin 24.

Next: I-am furat prosopul lui Obama si pe urma am orbit cand a iesit din dus.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

I`am furat prosopul lui Obama si pe urma am orbit cand a iesit din dus .

\:d/
O yeeeaah ! :]]

Next;Un nebun mi-a furat chiloţii.

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Un nebun mi-a furat chilotii 24.

Am reusit!Iee \:d/

Next: I-am furat prosopul lui Obama si pe urma am orbit cand a iesit din dus. xD
Ps: Stiu ca am scris-o si inainte dar..xD..Nu am idei mai bune xD.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

I`am furat prosopul lui Obama si pe urma am orbit cand a iesit de la dus .

Din nooouuu ! \:d/

Next; Iepuraşul mustăcios a devenit carnivor .
21)

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ieputasul mustacios a devenit carbibor.

Carbibor!.Ieputasul.Doamne,parca nu mai stiu sa scriu 24.

Next: Iubito..nu mai avem hartie igienica,poti sa-mi dai un sul nou?
24.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

Iubito... nu mai avem hartie igienica , poti sa-mi dai un sul nou ?

Da , beibi \:d/ . Am reusit .
Next : Bubulina , Gospodina ... gateste pana cade lumina . [ 21 ]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Bubulina,gostpodina,gasteste pana cade lumina 24).

O litera in plus,se putea altfel?24.

Next: I have Bieber Fever and I wanna Marry Justi Bieber :X.[24)]
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.




Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)