Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

Stiu ca stii ca stiu ca stii ca stiu ca stii ca eu vreau ciocolafa

Next: Pe un bat e o inghetata iar pe inghetata se afla o bucata de ciocolata

pe un bat e o inghetata iar pe inghetata se afla o bucata de ciocolata.
huh, am reusit 15

next: Varmiu e enervant. Nu glumesc

mda, chiar ca nu glumesc21)
Cea mai reuşită semnătură.

Varmiu e enervant. Nu glumesc

Tastatura asta 21

Next: Je suis Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta'n pat se randez-vouz cu un alt barbat

Nu mai stiu exact cum este 21
[Imagine: EnvYQ.png]

e suis vasile mure jhe venis de la padure he je gasi nevastan pat se ranbdez voys cy yb akt varvat ( doamne smile)) ) ( Je m'appelle stiam eu )

Next : Quand je preparai ciomagu' Mon amie sărise gardu Il tombeau dans la urzici Sur son c.ur numai bășici ( continuarea smile)
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Quand ke preparrai ciomagu mon amie sarise gardu il tombeau dans la urzici sur son cur numai basici

Sucre corect e il tombe 10

Next: Nu fi panicat cat ai zice hopa daca esti stricat te repara foca [nu am inspiratie 21]
[Imagine: EnvYQ.png]

Propozitia: Nu fi panicat cat ai zice hopa daca esti stricat te repara foca.

* Nu a fost asa greu, sac! *

Next: Mama spala rufe iar tata spala masina. Ei doi sunt o familie fericita.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Mama spala rufe, ira zaza spala masina. Ei doi sunt o familie fericita.
Eh, pe aproape.

Next: My friends are the best, others are just some little things for me.
[Imagine: j5atg3.png]


my friends are the best, others are just some luttle thingd for me.--> pe aproape, fata de cum am scris iniante 21
Cat de rautacios ai putut scrie... nu-i treaba mea.

Next: Fenolftaleina se inroseste, iar metiloranjul devine un galben brun intr-un mediu bazic. - Lectia mea la chimie.-
Mi-e foameee!!!

Fenolftaleina se inroseste iar metilotsnjul devine un halhen hrun intr-un mefiu bazic. [iar turnesolul se inroseste 65] m-a tampit femeia aia cu astea >.>

Pe aproape 21 E intruneric in camera 10


Next: Intr-o nu stiu care seara, Intr-o nu stiu care vara, Intr-un nu stiu care sat, Sub un nu stiu care pat.. 21
[Imagine: EnvYQ.png]

Actualul : Intr-o nu stiu care seara, Intr-o nu stiu care vara, Intr-un nu stiuo care sat, Sub un nu stiu care pat..

* La ce ne trebuie doua puncte grr ? ! Si eu nu fac nimic sub bat si am scris totul corect, adica doar o mica greseala 65 ! *

Next : Prietenii mei sunt mereu langa mine chiar daca unii dintre ei se ascund sub masti decorate in falsitate.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)