Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

Forget all your woeeis

Next: Am scris bine,gresit doar un cuvant 24
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Am scris bine , hrespt dosr un cuvant .
21 Pe aproape21

:]] Altceva nu imi vine acum in minte =___=' :]]

Next :
I wanna boom bang bang bang boom bing bing bong with you. :]]

I wanna boon bang bang vabg viin vubf ving bibf wgut tiy. :[[

Nu prea bine 24

Next: Eu vampir,tu dracula,eu sug sange,tu sugi **** [sa nu o mai spun 21 ] 24
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Eu dracula, tu vampire, eu sug sange, tu sugi pul*

Ehh... scuzati chestia cu **** doar ca eram sigura ca nu nimeresc butonul T T de acea am pus steluta acum. Sper sa nu se supere nimeni. Si eram pe aproape - doar e cu vampiri.

Next:
Parca ieri era ziua in care iti spuneam la ureche acele cuvinte dulci " Faa! sunt gravid! ".
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Parca oeri era ziua in varr itzi spumra, la ureche acele cubinte dycu " FaaQ sunt gtrabiyt " .

Frumooos 24 Esti tare 21

Next: Imi place sa ma plimb prin ploaie,deoarece nimeni nu vede cum eu plang..Si sa inaintez,sa inaintez fara sa stiu macar incotro ma-ndrept 46
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Îmi place să mă plimbr prin ploaie, deoarece nimeni nu vede cum eu plâng. Şi să înaintez, să înaintez fără măcar să ştiu încpztp,î înftrpz.

La sfârşit am pierdut tastele :?:

Next : Argint, nu mint, în chihlimbar.
Lumina asta cade strâmb,
Pământ ne cheamă sub pământ,
Nisip de fel şi fără rost... cules.
[Imagine: 73m8sj.png]


Argint, nu mint, în chihlimbsr.
Lumina asta cade strâmb,
Pământ ne cheamă sub pământ,
Nisio de fel şi fără rost . . . cules.

Ăăă, doar două chestii greşite. Dar merge. : )

Next : Eu beau un ceai de piersici, mă uit la tv şi lenevesc în pat, cu laptop`ul în braţe.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Eu beau un ceai de piersici, ma uit la tv si lenevesc in pat, ci laptop'ul in brate.

Ahh ! Ce aprope eram :]] Pacat cu acel " ci " creat de degetele mele ce apasa aiurea :]]
Next : Maine o sa mananc zapada !

Maine o sa mananc zapada?

Ah... cand m-am uitat eu stiu ca era cu semnul intrebari acum e cu semnul exclamari. Ochii imi joaca feste nu altceva.

Next: Si cum ascultam eu Se7en - La la la, imi venea sa ascult SHINee - Hello, dar apoi parca simteam nevoia sa ma duc in parc si sa fredonez Haru Haru de la Bing Bang. Dar... pana la urma am sfarsit adormind la melodia lui Guta - am norocul scris in frunte. Ce mai zi...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

so cim ascultam eu Se7en - imi vrnea sa ascult Shinee - helli dar apoi parca simteam nevoia sa ma guc in parc si sa fredonez Haru-Haru de pa Big Bang. Dar pina la utma am sfirsit adormind la melodia lii Guta - am nprocul scris in frunte.Ce mai zi...
Hmm....se vede ca nam stat vara la pc...((
Next:
De dimineata m-am trezit la auzul desteptatorului, care cinta melodia mea favorita, si am ramas trintit in pat sa o fredonez, uitind ca timpul trece si intirzii la scoala...




Utilizatori care citesc acest subiect:
10 Vizitator(i)